Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

cukruska1920
4. jún 2009

mija..ciapka na hlave to isti 😀 ja uz sice zacinam vyzerat ako Lakatosova ale to ma teraz trapi najmenej 😉

janka1
4. jún 2009

cukruska my sme srdiecko videli v 6tt 😉

cukruska1920
4. jún 2009

janka..hej? tak dufam ze v utorok uz bude....ok..ja sa na dnes lucim..idem pozerat ordinaciu..tak papa

janka1
4. jún 2009

cukruska drzim palceky 😉 aj ja pozeram

mija777
4. jún 2009

😀 😀 cukruska,ale cez leto?? 😀 A siltovku nechceeeem! 😀 Nuz teda chvilu budem este asi musiet vyzerat ako strasidlo 😀

A baby v utorok si mam prist pre tehu knizku (ak bude vsetko tak,ako ma byt),myslite,ze uz bude vidiet srdiecko?Som v 7.tyzdni.Ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiim 😉

janka1
4. jún 2009

mija urcite bude uz krasne bit 😉

blondynka400
4. jún 2009

mija, myslím, že už by mohlo 😵

Holky vy si fakt ty vlasy radši barvit nebudete? 😕 Já si to bohužel nemůžu dovolit ☹

mija777
4. jún 2009

Juj,len aby bolo vsetko v poriadku!Nemozem sa dockat,ked budem vidiet svojho maleho mrnousa! 😀 A tehu knizka bude asi jedina knizka,ktoru budem cele dni pravidelne studovat 😀 😀 😀

gucz
4. jún 2009

baby ja som si pri dcérke normálne farbila vlasy, aj teraz som si ofarbila a aj si budem. Myslím si že by to nemalo škodiť.
mne včera zubár rozvrtal zub, dal mi tam liečivú vložku a na plombu mám prísť až 19teho. Až keď som bola už na ceste od neho ma napadlo, či tá vložka v zube nieje škodlivá pre mimi, tak som tam hneď volala, ale v podhode, že to neškodí, tak sa mi riadne uľavilo.
ozaj beriete aj nejaké vitamíny? Ja som si zatiaľ kúpila len kyselinu listovú, dávam si tabletku denne.

zdenka73
4. jún 2009

Ahojte! Baby tak mňa včera trochu preháňalo, a dnes ma hrozne bolia nohy, ani sa mi nechce chodiť. No hrôza ako. Vitamíny mám Calibrum baby, predtým som mala Pregnium, ale v lekárni mi poradili, že obsahuje len mastné kyseliny, tak som sa dala na to Calibrum. Ja som si odfarbovala vlasy, a ani om si neuvedomila, že by to mohlo uškodiť.

minix
4. jún 2009

ahojte kočendy,

ja s farbením vlasov problém nemám, nechala som si odrásť farbu, vždy som aj tak mala zvýraznenú svoju hnedú, takže to nebol až taký mega problém. 🙂 takže tohto som chvalabohu ušetrená, akurát dúfam, že sa mi kvalita zlepší, lebo mám vlasy jemné a redšie, tak by mi to bodlo.

Na UZV som bola v 5tt, ale to srdiecko este nebolo a o 10 dni idem na dalsiu kontrolu, kde uvidime, ci sme uspesni. 🙂) ale sudiac podla toho, ake mam chute a ako je mi zle po veceroch, tak sa nam asi dari dobre.

ale pokial neuvidim srdiecko a maleho pitizvika, tak neuverim. 🙂)))

minix
4. jún 2009

a inak, papkam len kyselinu listovu od jamieson, a obcas si tam supnem nejaky zinok.

blondynka400
4. jún 2009

minix, tak to jsi s tím barvením potěšila, taky barvu hodím, nedokážu si představit, jak bych reprezentovala s odrosty 😝 😀
Srdíčko určitě bude 😵
Já jím taky jenom listovku, myslím že když je vyvážená strava, bohatě to stačí 😉

ives77
4. jún 2009

ahojte babenky dúfam že ešte všetky nespíte mne je strašne blbo nie ráno ale takto po večeroch hrúza,ja berem maternu brala som ju aj pri prvom vraj je dobrá no a hlavne jem vele vela ovocia.

lopezka
4. jún 2009

dobry vecer, je tu este niekto ? 😀

mija777
4. jún 2009

tak ja jem len kys.listovu...A snazim sa papkat ovocie a zeleninku.A kolko asi tak vyjdu take vitaminy ako Calibrum baby,alebo ta Materna?

lopezka
4. jún 2009

to uz vsetky spite ? 😲 ja som len pred pol hodinkou dosla z prace a robia sa mi hranolky 😀 😅
hrozne blby zvyk, ale naozaj sa musim aj takto navecer najest, inak mi je uplne soufl 😖

inak citam vas a znepokojujte ma s tym farbenim vlasov, tiez mam ist buduci tyzden na melir .....to fakt moze uskodit plodu ??? 😲 😖

lopezka
4. jún 2009

inak baby, ja teraz beriem toto : http://www.femibion.sk/index.php?pid=femibion800
lekara som sa pytala, ci mam brat kyselinu listovu, alebo calibrum a on mi odporucil toto 😀

mija777
4. jún 2009

Ten femibion vyzera byt fajn.Mna vsak zaujimaju aj ceny-pocula som,ze napr.ten Calibrum je dost drahy.Ja co mam tu kys.listovu - Acidofolan stoji len okolo 70,- 🙂

lopezka
4. jún 2009

mija, ak to potrebujes a ma to pomoct, co tam po cene 😀
ja si mysim, ze ti nie je drahe ....calibrum tusim necelych 6 Eur a henten Femibion stal 14 Eur

mija777
4. jún 2009

To len tolko?Tak ja som pocula potom nejaku haluz,ze okolo 800,- 😒 🙂 A mas pravdu,ked ide o zdravie babatka,tak netreba prehnane setrit. 😉

blondynka400
4. jún 2009

lopezka, jen se hezky najez... Já teď taky jím večer, jinak mi je ráno blbě 😝
Jinka to barvení plodu uškodit nemůže, pokožka na hlavě je sice jemná, ale i tak se látky do krve dostat nemůžou... Spíš je problém že vlasy mají v těhu jinou strukturu a barevní někdy nejde a nebo se vlasy zničí 😝

ives77
4. jún 2009

tá materna stojí kolo stovky alebo tak nejak ale vraj ju stačí brať aspon prvé try mesiace vraj posylní plod. A ja nakolko mám oslabenú maternicu mi je vraj velmi vhodná a malému dáva tie najdôležitejšie vytamíny. Ja som si vlasy farbila vždy aj teraz si farbím a podla mna to nemá prečo škodiť.

lopezka
4. jún 2009

mija ja ti len pisem, kolko som platila 😀
ved niekde na nete by to mohlo byt aj s cenami 😉

mija777
4. jún 2009

Opytam sa dr.,ci mi nieco neporadi.Po pripade aj v lekarni 😉 Inac dobru chut prajem 🙂

lopezka
4. jún 2009

blondynka jezis presne, ked sa vecer nenajem, rano mi je hrozne blivno 😠
a pritom ja som bola naucena vecer uz len zeleninku a tak 😅 ... a fcul mi take vobec nechuti 😖

lopezka
4. jún 2009

mija, ja mam v skrini uplne novy nepouzity calibrum 😀 ..... a beriem radsej to, co mi odporucil doky ....ja budem teraz taaaaaaaaka poslusna, ze urobim vsetko co mi povie 😀

blondynka400
4. jún 2009

lopezka, já občas večer ujela, ale spíš vyjímečně. Teď se najím tak půl hodky předtím než jdu spát a ráno jsme úplně v pohodě 😎. A od začátku těhu jsem stejně 3kg mínus 😀

lopezka
4. jún 2009

blondy, no ved ja este nejdem spat 😀 tak sa napchavam hranolkami ......mnaaaaaam 😀 dufam, ze mi nebude z nich zle 😅

blondynka400
4. jún 2009

lopezka, tedy nedělej mi chutě. 😀 Já mám zas hroznou chuť na meloun, ale bojim se že bych pak chodila moc čůrat, už taklhe chodím hrozně často 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre