Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

baileysa
28. sep 2009

jani, ja mam tiez hlavou hore 😉 ale kamosky, co rodili tiez v auguste, ako ja gretku, viacere pisali, ze sa im obratilo dokonca par hodin pred porodom... 😉

oli, 4 kg dole 😨 tak to si sa riadne vytrapila, a uz v poho?

ludusik, drzim palce, nech uz mate iba pozitivne chvilky, vitaj medzi nami a gratko ku chlapcovi 😉

janka1
28. sep 2009

baileysa ved uvidime , hlavne nech sa otoci 😉 🙂

ludusik
28. sep 2009

ďakujem baby...to naše je hlavou dole...ale, že to sa stále mení, tak by som to ešte neriešila...idem po nete pozerať nejaké chlapčenské oblečko..lebo do dnešného dňa som pozerala iba dievčenské....ja som bola úplne presvedčená, že čakáme dievča...

janka1
28. sep 2009

ludusik ja som prave dnes prezerala co vsetko mam 😵 a mam toho vela az sa bojim, ze to vsetko neponosi / nestihne ponosit / 😀 ale co uz na niektore som zabudla a teraz objavila co vsetko som postupne pokupila 😀 😀

olienka12
28. sep 2009

ludusik ako u mna ja som si chlapca moc nepripustala hehe ale nakoniec bude Danko 🙂)

janka1
28. sep 2009

olienka 😉 😉 😉
Daniel je kraaasne meno nebyt to , ze manzel je Daniel , tak nas synator by bol urcite 😵 😵 😵

ludusik
28. sep 2009

no mne to čo sa týka pohlavia bolo úplne jedno čo to bude...v mojom stave ma zaujímalo len to aby to bolo zdravé...len ten pocit ten bol taký silný, že by som sa i stavila, že je to dievča..sa budete smiať..ale všetky tie "babské" určenia pohlavia hovorili, že je to dievča..a nie je🙂 no janka ja mám 4 dupky- z toho len jedny 56, deku do kočíka, 2 čiapočky a spací vak..tak ja sa idem do obchodu vyšantiť🙂

olienka12
28. sep 2009

ja som sa vysantila v tescu hned ked sme to mali potvrdene vysledok 11bodyniek a overal 🙂))

olienka12
28. sep 2009

janka ja som zhrozena sama zo seba co vsetko mam resp.kolko toho mam 🙂)

bebel
28. sep 2009

Ahojte
Ludusik vitaj....
Biba je otočená dole hlavičkou už od 20 tt. 🙂
Celkovo je neporovnateľne pokojnejšia oproti Brunovi, ktorý v tomto čase robieval denne kotrmelce a oveľa výraznejšie výpady a psie kusy v mojich útrobách. Brucho mi robilo mexické vlny akoby mi z neho mal votrelec vyskočiť. Biba je v pohode...nemá zrejme veľmi rada , ak dlho sedím v aute...inak je úplne jemná.

Janka ja mám toho tiež kopec, ale dohodla som sa s kamoškou, že v decembri pomeníme vecičky...po jej 1. dcérke za modré vecičky, čo som už nakúpila a radšej sa vybúrim s cukríkovými handričkami. 🙂

ten ABC design majú aj tuším zlacnený v Kike...

Ten kojací vankúš som používala ja na spanie, nie pod Bruna....

janka1
28. sep 2009

olienka aj ja 😀
ked ti poviem, ze ja uz 2 roky nakupujem 😀 😀 a zabudla som na iste vecicky a dnes som si to vsetko poukladala podla cisiel a mam naviac 56 😀 😀 😀

olienka12
28. sep 2009

jani,tak to si podajme ruky 🙂))) 0/3mesiace mam tri zasuvky v komode a este box z ikei plny na pranie 🙂))) mam totizto veci za 2 roky mojej nakupovacej horucky a po 2 bratrancoch co maju teraz 2roky i kus a po krsnatku kt.bude mat rok v decembri 🙂)))takze aj dobre sa stane,ze bude chalan furt bude po kom dedit 🙂)))

bebel
28. sep 2009

Iva: kolaudácie dnes sa strašne preťahujú.... 😠 želám pevné nervy.

A o pôrode sa mi nikdy nesnívalo.....a človek naň radšej rýchlo zabudne.
Je to skoro ako stav po autohavárii, človek si žiadne podrobnosti nevie vybaviť a je rád, že je to už za ním a má kopec nových problémov,kde neostáva priestor ani čas, aby sa vôbec zaoberal niečím spätne.

janka1
28. sep 2009

no u teba je jedna dobra vec , ze aj dedis , ale ja vsetko nanovoooooo 😀 😀 ale neva aspon mam to co chcem a paci sa mi 🙂
dnes mi dosiel ten fusak na autosedacku je uzasnyyy 😉 tak sa z neho vytesujem 😵

janka1
28. sep 2009

este k tomu kojaciemu vankusu ja mam velky gulickovy /polystyrenovy/ uzasna vec mam ho od zacitku tehu a nebyt jeho asi ani nespim 😉 akurat mi treba dokupit gulicky nakolko sa dost zlezali a to o celu polovicu vankusa 😒

janka1
28. sep 2009

bebel ved uvidime kedy sa Oliverovi uraci obratit 😉 🙂

k.a.t.k.a.
28. sep 2009

jani mne sa mala otocila tyzden pred porodom z hlavicky dolu na koniec panvovy 😝 takze cisarak 😔

janka1
28. sep 2009

katka tak to je super . pockame 🙂
nerobim paniku, len ma to prekvapilo, ze uz teraz sa zapodieva moja dr. polohou 😉 myslela som si tiez je je este casu dost 😉

olienka12
28. sep 2009

jani a krcok ako?

janka1
28. sep 2009

olienka dobreeee 😉 🙂
sa tesim, ze nepovolil 😀 ziaden PESAR netreba a to som aj okna umyla 😨 takze kto ho vie co moja dr. minule nahmatala 😀 😀 😀 😀 a mozno ma silou mocou chcela supnut na PN a ja ako skala 😀 😀

olienka12
28. sep 2009

janka tak to som rada,mozno to bolo sposobene len unavou 🙂

janka1
28. sep 2009

olienka dakujem 😉
mozno aj to , no je pravda, ze posledny tyzden som sa viac setrila a uz mam aj postel vyvysenu o par cm, tak snad dopomohlo ak malo k comu 😉 🙂

janka1
28. sep 2009

zienky idem do hajan 😉
prajem vam krasnu dlhu , spokojnu a nikym ci nicim nerusenu NOC 😉 🙂

olienka12
28. sep 2009

dobru ja sa tiez zberam 😉

weronikla
28. sep 2009

Ahojte,

tak vitam nove tehulky. Nikushka, Meggiie, no mne tu tiez castokrat nikto neodpoveda, ale ved zvladame 😉 🙂
My sme dnes absolvovali 3d, ci 4d, to je jedno a doktor nam potvrdil na 100% dievca, takze bude Anna 🙂
Minix, taktiez gratulujem... a vsetkym chorym zelam skore uzdravenie, tiez sa trapim, nadcha povolila, ale ozyva sa hrdlo 😠
Tak dobru noc a zelam vsetkym veeeela zdravicka 😉

ives77
28. sep 2009

ludusik skus sa prosim ta popýtat aký je tam športák lebo tu mi už písali že je velmi malinký a že ho viužijem tak do 1,5roka budem ti fakt povdačná diky

bebel
28. sep 2009

Wero gratulujem k babuľke 🙂

baileysa
28. sep 2009

weroni, gratulujem k dievcatku 🙂

janka1
29. sep 2009

Dobre raaano 😠 som nevyspataaaaa , unavenaaaaa 😠 😠

WERONIKLA blahozelaaaam, takze uz prevladaju slecinky 🙂 😉

gucz
29. sep 2009

dobré ránko
aj my sme nevyspané ☹ , malinká má začínajúcu laryngitídu, celú noc sa dusila, chripela a plakala ☹ . Som ako mátoha a taktiež ako malá som aj ja zachripla...., tak je u nás veselo, dúfam, že malej rýchlo zaberú lieky čo dostala včera na pohotovosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre