Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

plivit
11. máj 2009

ahojn slunecinecko a aky test si si robila 😕 "vraj" najpresnejšie su mamatesti tak skus ešte tie a uvidiš držím palčeky

prdecek
11. máj 2009

slunecinecko: to je škoda, ale třeba se zase zadaří tento měsíc 😉 drž se!!!

roxy_1
11. máj 2009

prdecek na kolik jdes na to vysetreni???myslim na tebe 🙂

prdecek
11. máj 2009

na 13hod. už se těším 🙂 snad bude už něco vidět.

Jinak sem si dělala dneska poslední testík co sem měla doma, jen tak už pro zábavu, ta druhá naběhla dřív než se ta moč dostala k té kontrolní a je už samozřemě o dost silnější než ta kontrolní. Když bude něco vidět, tak si nechám uzv vytisknout 🙂

prdecek
11. máj 2009

roxy a kdy ty jdes k dr.???

prdecek
11. máj 2009

jdu vařit, pak sem ještě nakouknu. zatím páá 🙂

roxy_1
11. máj 2009

prdecek ja az 19. na 9:30 mam pocit ze jsem s tehu o tyden pozdeji nez ty,takze by u me mohlo jit videt to co u tebe dnes 🙂

dneska jedeme s pritelem do banky podepsat smouvu k hypotece,po svatbe zaciname s bydlenim,no vse v jednom roce,mimi svatba a bydleni,jezis ja jsem takovy flegmatik a tohle kdyby po me nekdo chtel tak mam z toho hruzu a ono to vsechno prislo samo 😀 jeste jedu odevzdat neschopenku do prace a pak jeste sjedeme pro nase snubni prstynky,ktere mame hotove....tak doufam ze jak sem potom nahlidnu tak uvidim dobre zpravy 🙂 😉

slunecinecko
11. máj 2009

plivit: prave pouzivam mamatest....zkusim jeste zavolat doktorovi, ale uzh tomu nedavam nadeji...
roxy_1: dekuji za podporu 🙂

slunecinecko
11. máj 2009

roxy_1: tyyy jo, to mas teda pekne rusny.....tak drzim pesti i ja tobe, aby to vsechno klaplo...

plivit
11. máj 2009

prdecek tak to je už pekna dialnica 😅 držím palce nech je všetko ok

markee
11. máj 2009

ahoj holky,
slunecinecko,tak to je mi líto.Ale zkus dojít ještě k dr.
prdecek,budu na tebe dnes myslet. A s tím testem to máš jak já včera. Určo těhu jsi a bude to v pořádk.
Já právě tentokrát to už snad řekla všem. Minule jsme s manžou chtěli to říct až kolem 10-12tt,ale bohužel v 9tt mi dělali revizi dělohy a každý na mě koukal,co se děje,že brečem a kam se balim a tak. Takže pak vysvětlování,že jsem těhotná,ale mimi netluče srdíčko a že musím na revizi a tak. No prostě radši ať to teď vědí,pže mě aspoň nebudou nutit dělat věci,které fakt nechci nebo nezvládnu.

markee
11. máj 2009

Jinak vitamíny-ty komplexi neberu. Na prohlídce v porodnici,když jsem čekala Johanku nám řekli,že brát vitamíny jen do 3měsíce a pak,že jsou zbytečné.Ale tak já brala ACIDOFOLAN-je tam listovka,železo a B12 a stojí do 60Kč. A jinak mi už doktor teď v lednu(když jsem myslela,že prostě budu těhu až do konce 😖 )napsal kyselinu listovou a jodid.Takže nic víc neberu. Nejhlavnější je ta listovka.Pak budou brát krev a podle toho poznaj co mi chybí a doporučí něco brát.

prdecek
11. máj 2009

mě dr. předepsala kyselinu listovou a mám dobrat calibrum baby plan a pak si koupit mamavit 🙂

drobec123
autor
11. máj 2009

ahojte tehulky, ja som bola u lekarky na sono minuly tyzden v stvrtok - to som bola nejaky 6+4 a uz bilo srdiecko !!!! krasny pohlad ! zajtra idem este do CARu po vystupne papiere a urcite mi budu este raz robit UTZ tak sa tesim. Potom idem az 27.5. na prve odbery a 4.6. mam poradnu. dufam ze bude vsetko ok.

a gratulujem novym tehulkam !

slunecinecko
11. máj 2009

holky tak dr. me trosku prekvapil...prej pokud na testu nejsou dve stejne silny carky, tak se to nemuze pokladat za pozitivni test 😲 😲 takze zaciname odznova ☹

plivit
11. máj 2009

tak to mi je luto ☹slunecinecko drž sa

pietra
11. máj 2009

slunecinecko ☹ drzim palce, nech sa rychlo zadari 😉
tvoj dr. ma teda prekvapil 😕 ved aj na samotnych testoch byva napisane, ze intenzita sfarbenia nehra rolu 😕

prdecek
11. máj 2009

drobec tak to je super 🙂

prdecek
11. máj 2009

slunecinecko: to je pravda, na testech to napsané je!

slunecinecko
11. máj 2009

on rikal, ze prej dokud ty dve carky nejsou stejne silne, ze to nelze pokladat za prukaznej vysledek....tak nevim....koupim jeste priteli vitaminky, aby se ty jeho potvurky zacaly vic hejbat a treba se zadari dalsi mesic 😅

pietra
11. máj 2009

slunecinko, aj tak si myslim, ze sa tvoj dr. myli. Skor tam ide o to, ze mnoho tehotenstiev velmi skoro skonci ☹ 😔 castokrat zena ani nevie, ze bola tehotna, ak si neurobila test pred terminom mrchy

mamina5
11. máj 2009

Ahojky holky 😵
můžu se k vám přidat já jsem objednana k doktorce až na 26.5 to je pro mě nemožnévydržet tak jí dnes zavolám a doufám že mě dnes nebo zítra vezme zjistila jsem to s velikánským šokem přesně na čarodejnice a už jsem hrozně zvědavá jestli tam vůbecnějaké mimi mám 😵
S manžílkem jsme plánovali drjé a snažení až po dovče na kterou jedem přesně přiští měsíc,podotýkám že do Itálie a autobusem 😀 Takže jsem na to zvědavá od tvrtka je mi zle brrr nemám na nic chuť ale když se trochu najím asi tak každou hodinku tak je to o něco lepší máte to taky tak nebo je vám hej? 😀 😵
Když jsem na testíku objevila dvě čárky které se zobrazili okamžitě tak to se mnoumálem seklo chudák moje prvorezená myslela že se jí maminka snad zbláznila 😵 Když jsem manželovi vynadala jen my řekl že je to super a že na něj prostě přišlo jaro
😀 😀
Tak doufám že mě dnes nebo zítra ta moje gyndařka vezme abych už přesně věděla co a jak já ani nevím přesně v jakém sem týdnu poslední ms jsem měla 20.3.

lili213
11. máj 2009

slunecinecko: ☹ , nabudúce sa určite zadarí 🙂

dnes som bola u lekára, takže som v 5t a nič poriadne nebolo vidieť,ale mimi je tam 🙂

markee
11. máj 2009

ahojky mamina5, tak jsem ti na to koukla a byla bys 7+3 a TP bys měla 25.12.-takže prosincové mimi. To by tě měla vzít doktorka už teď,srdíčko by mělo být krásně vidět.Tak držím pěsti,ať je vše v pořádku.

mamina5
11. máj 2009

lili213 a kdy si měla poslední menstruaci jestli se můžu zeptat já se pořád snažím přijít na to ve kterém jsem týdnu 😀

prdecek
11. máj 2009

🙂

lili213
11. máj 2009

mamina5: 6.4 🙂

markee
11. máj 2009

Lili213, já měla PM 7.4., takže ty máš TP na narozky mého manžela (10.1.) 😀

mamina5
11. máj 2009

A jak vám je holky dobře?Tak to já to budu mít asi na přelomu prosinec leden 😀

markee
11. máj 2009

Mamina5, tohle jsem ti sem před chvilkou dala: ahojky mamina5, tak jsem ti na to koukla a byla bys 7+3 a TP bys měla 25.12.-takže prosincové mimi. To by tě měla vzít doktorka už teď,srdíčko by mělo být krásně vidět.Tak držím pěsti,ať je vše v pořádku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre