Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

luci21
15. máj 2009

Pekný den prajem, môžeme sa pridať? Tuším sem patríme aj my 😅

roxy_1
15. máj 2009

Ahojy pekne vitam novou maminku 🙂

lili213
15. máj 2009

Dobré ránko 🙂
luci21: vitaj medzi nami 🙂

prdecek
15. máj 2009

Holky mám strach co ten čípek, dneska sem zase na něj narazila když sem zaváděla utroš. Byl jen tak 1cm dlouhej. Dr. má dovolenou. nevím co mám dělat, jestli je to ok nebo ne. Na netu sem nic moc nenašla. Nevíte jak ho máte vy????

katarina82
15. máj 2009

Ahoj prde 🙂 Teda to jsem ráda, že jsi přeskočila z čekatelek na // do čekatelek na mimčo 😵, moc a moc vám držím palce 😵 Co máš s čípkem? Hele, když je tuhej, dlouhej, zavřenej, tak je to ok 😉

prdecek
15. máj 2009

Katrin díky. No právě mě příjde krátkej. ale je tuhej a zavřenej. Teda pokaždý jes spíš jinej. Jednou delší jednou kratší. Psala jsem si přes IP s jednou holčinou a ta mi psala že u sebe pozorovala to samy,při zavádění toho utroše, ale dr. jí řekl že je to ok. Tak nevím. lepší bude se asi nesledovat.

katarina82
15. máj 2009

prdeček, nesleduj se tak, já vím, je to těžké, já to taky dělala, docela často jsem k tomu i krvácela, to nevím, jestli jsi ještě chodila na ty diskuze jako já, ale fakt to byl děs, ale kdybych se navíc tak nesledovala-tím stejně nic neovlivníš, tak bych si ušetřila fůru starostí a nervů 😔 On ten internet v těchto chvílích funguje spíš tak, že člověka vystraší. Čípek 1cm dlouhý je ok 😉 Hlavně, že nekrvácíš, buď v klidu a užívej si to 😉

prdecek
15. máj 2009

ok, díky 😀

chagallie
15. máj 2009

Ahoj holky, zatím nemám těhu potvrzené od lékaře, ale // jsme objevili minulý týden. u nás to bude trošku komlikovatnější v tom, že jsme v lednu ve 12tt přišli o mimi a bohužel to nebylo poprvé ☹, po genetice našli u manžela translokaci chromozómů a to právě způsobuje ty opakované potraty a je i větší riziko postiž. dítěte ☹ ... no kéžby to do třeřice všeho dobrého a zlého teď už vyšlo ! Pan dokror nám dal 95% šanci na zdravé mimi což je hezké číslo 😉

chagallie
15. máj 2009

Navíc od Mudr vím, že mám zakloněnou dělohu, tak chci dneska začít cvičit Mojžíšovou 🙂 cviky pomáhají na zpevnění svalů pánevního dna a děloha by se měla trošku pootočit do správné polohy 😉

katarina82
15. máj 2009

chagallie, necvič tu Mojžíšovou, dokud se o tom neporadíš s doktorem 😉 Obzvlášť, když s tím cvičením chceš teprve začínat 😔

katarina82
15. máj 2009

Já si nejsem jistá, už je to moje dlouhodobé snažilkování, dlouho pryč, ale mám takový dojem, že tři měsíce po začátku cvičení Mojžíšové se nemělo otěhotnět kvůli riziku potratu, ale fakt si nejsem jistá. Radši se zeptej, za to nic nedáš, ale cvičit břišní svaly a podobně se v těhu vůbec nesmí...

chagallie
15. máj 2009

Přitom na netu i v knize píšou, že je cvičení vhodné právě v 1.trimestru 🙂 známé to doktor dokonce přikázal a musela doma lozit i po 4 😀

katarina82
15. máj 2009

chagaliie, fakt? Tak možná se pletu, už mám vykojenej mozek 🤐 🙄 😀

barboreta
15. máj 2009

Ahojte.Dnes som si bola pre vísledky z krvi 🙂 sú tam dve 😅 😵

chagallie
15. máj 2009

barboreta : VELKA GRATULACE 😉 🙂 !!! To je skveleeee!! Taky bych se dvojcatkum nebranila 🙂

drobec123
autor
15. máj 2009

ake krasne spravicky pred vikendom !
tak gratulujem k dvojickam ! budes to mat jednou ranou, aj ked sa budes musiet asi dost obracat, ale radost budes mat tak ci tak !!!! a dvojnasobnu !

roxy_1
15. máj 2009

barboreta no teda to moc gratuluji,krasneeee zpravy 😀
chagallie gratuluji a drzim pesti at to vyjde do tretice a miminko vydrzi a zdrave..95% je opravdu hezke cislo 😉

adros
15. máj 2009

ahojky baby, tak sa po nejakom čase zase pridávam. Pozerám, že nám pribudli nové mamičky-čakateľky - tak vítam. A Barboreta veeeeelka gratulácia. Viem si predstaviť tú radosť po tom všetkom, čím ste si s manželom prešli. Tak snáď teraz bude to šťastie zduplované

nikiarudi
15. máj 2009

ahojte kočky, môžem sa pridať aj ja??? práve dnes som zistila, že som tehu... 😵 😵 😵

roxy_1
15. máj 2009

ahoj nikiarudi vitam te se tu hezky rozrustame🙂

prdecek
15. máj 2009

barbor: gratuluji 🙂

niki vítej mezi námi 🙂

Holky zachvílu si asi budeme moct udělat tabulku až budeme "všichni" 🙂

boncusik
15. máj 2009

ahojte holky,

pridávam sa k vám ako tehulka, čakatelka prírastku januárového drobčeka a chcem sa spýtať kedy začínajú tehu príznaky ja pomaly končím 6tt a nič ani náznak rannajšej nevolnosti, nieže by mi to chýbalo ale som z toho nervozna či je mnou všetko OK a hlvne drobcom 😒

janka1
15. máj 2009

ahojte 🙂
boncusik je to u kazdeho individualne nemusis mat ziadne tazkosti , ale to neznamena , ze nie si tehulka 😉
ja pri prvom som nemala ziadne nevolnosti 🙂 ziadne vracanie, napinanie, ci tazky , alebo prevrateny zaludok, ziadne bolesti ci pichanie , proste nic 🙂
tentokrat je to ine , sice nezvraciam, ale zaludok citim staaale kazdu sekundu, cely den je taky nejaky tazky 🙄

lili213
15. máj 2009

barboreta: gratulujem 🙂
nikiarudi: vitaj 🙂

boncusik
15. máj 2009

tehulky 🙂

právem brúsim po internete a chcem vám odporučit hlavne prvomaminkám stránku www.dietaaja.sk,
zdá sa mi zaujímavá, kedže ja nemám šajnu ani o matereskej dovolenke, čo vybaviť po pôrode na uradoch a výbavičke pre drobca 🙂

cernakralovna
15. máj 2009

Ahojky těkulinky, tak už jsem taky patřím, začátek ledna by měl být šťastný i pro mne. Všem nám ledňáčkorodičkám držím moc pěstičky ať je vše v pořádku.

plivit
15. máj 2009

dobrý vecer maminy vidím,ze tu pribudli nove tehulky tak vas tu vsetky vitam 😉 nech nam to pekne rastie 😅

janka1
15. máj 2009

normalne som prekvapena kolko zienok nas tu je 🙂

markee
15. máj 2009

Dobrý večer holky,
téda za ten den sem přibilo budoucích maminek,teda. Tak vás tu všechny vítám a ať nám kontroly dobře dopadnou až do posledního týdne těhu 😀
Já dnes byla ve školce s malou-ukázat se tam,abych věděla co a jak,až od září nastoupí. No moc se tam Johance líbilo,z dětí byla nadšená. Pak jsme jeli koupit do papírnictví prstové barvy,vodovky,štětce a plastelínu. Doma jsme pak malovali a já jí namazala nožičky a ručičky prstovkama a obtiskla jí je na čtvrtku. Je to nádherný,nechám si to zarámovat.

Jak vám dnes bylo? Mě se opět točila hlava,pak to vystřídala bolest hlavy,pak podbříšku a před chvílí jsem sebou málem sekla 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre