Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

baileysa
31. aug 2009

aj ja uz mam 30, a uz mam druhe dieta na svete, a neviem si predstavit, ze som posledny krat tehotna 😨 😨 😅 😀 🤐 ale mozno dve deti doma zmenia moj nazor 😀 😀

adros
31. aug 2009

baby, neviete poradit?... oplati sa kupovat detske vecicky v USA? Kamarat sa vracia na Floridu, tak mu chcem dat nejake dolace, nech mi potom posle nejake vecicky... Roxy, ty si tusim spominala, ze mas tedu v Amerike...

baileysa
31. aug 2009

adros, ja si myslim, ze v usa sa to oplati, ked ti to moze takto kamarat doniest, urcite sa tam da vela zohnat ovela lacnejsie ako u nas 😉

roxy_1
31. aug 2009

adros muj manzel ma v Americe tetu,ta uz pro naseho maleho nakupuje 😅 je tam vetsi vyber a cenove se to urcite taky oplati,tam ty jejich vyprodeje se s nasima asi nedaji srovnavat stejne tak si myslim i vyber sortimentu....pokud mas tu moznost a kamarad bude tak ochotny tak jdi do toho 😉

adros
31. aug 2009

baileysa, on mi to nedonesie, lebo na slovensko sa vrati najskor tak za rok, ak sa teda este vrati 😀 ale vraj sa tie veci daju poslat cez nejaku polsku agenturu, vtedy je lacne postovne a neplati sa clo, aj ked to dlhsie trva. Viem, ze na anglickom e-bay sa daju kupit aj take baliky veciciek, lebo tak to kupuje jedna kamoska, len neviem, ci to tak predavaju aj na americkom.

ives77
31. aug 2009

ahojteee 🙂 takže zajtra sa meráme?super,inak aj moje bábo je nočný vták tak len dúfam,že ked sa narodí sa to otočí he,inak košičanky už ste si naplánovali stretko?keby sa konalo vtedy ked bude môj doma tak by som prišla aj ja aj ked som z Lučenca.

boncusik
31. aug 2009

ahokte holky ako sa máte?

ja som dnes chaosila, od soboty poobede žiadne pohyby malého ma tak dnes vydesili že som utekala k Dr na UZv či je mal OK, naštastie je váži 517g a dla Dr. už nemá tolko priestoru na tie svoje kotrmelce 😀

k.a.t.k.a.
31. aug 2009

adros veci z usa su niektore super 🙂 ja sama si objednavam z Ebay alebo mi svokra posiela 😎 aj teraz uz je balik na ceste 😀 aj ked je pravda ze maju dost vycancane tie babatkovske vecicky 😅 Inak ja som nikdy neplatila clo, sa mi zda ze clo je az od 500USD po novom, akurat to postovne je kapanek drahsie obcas

no inak ja idem kupit asi novy madrac pre druhe, ja mam ten kokosovy ale malej obca uslo pisanie 😅 kedze uz nema plienky tak nie vzdy je to cez obedny spanok bez nehody 😅 a nechcem dat druhe na ocurany madrac, lebo ten kokos sa neda oprat 😀 dokonca ani navliecka tusim 😒

k.a.t.k.a.
31. aug 2009

marushka tak v stredu idem na UZV k Holanovi do Mediferi 🙂 tak som zvedava, ja som dnes mala poradnu a male sa mi zadkom otocilo takze zase nebolo nic vidno 😠 To malá hned vycapila nádobicko na obrazovku 😀 Toto bude asi hanblive po mne 😀

evca35
31. aug 2009

čaute,
tak ja som nešťastná, na 3d u dankovčíka nie je voľný termín. Ja ho musím mať do 22. týždňa (morfologický), tak dúfam že sa niečo uvoľní a dajú mi vedieť.

aké miery sa hlásia? obvod bruška?

miroslava89
31. aug 2009

ahojte..idem sa s vami na paru tyzdnov rozculit po dovolenkenakuknem a ked kosicanky dovtedy nestihnu stretko tak poprosim pekne ak nahodnje im nebudem vadit.. tak poprosim jednu o datum do IP🙂prajem vam pekne tri tyzdne🙂

evca u dankovcika sa terminy zhanaju tazko...nemas niekoho znameho kto by ti pomoholvybavit?

marushka
31. aug 2009

ajojte kočky, som jak vyflusnutý zemiak 😝 😝 😝

idem len na skok....
tiež máme kokosový matrac, spokojnosť maximálna...

mini . ďakujem za IP, robí mi tam kámoška, asi máme rovnaké pochody, som tam dnes bola, volala som jej, či majú Quinny a šla som si ich obzrieť, lebo BA by som nezvládla, som v desnom stave, ale dík, že si na mňa myslela 😉 😉 😉

ďakujem kočky za podporu v tejto mojej chorôbke, sisi homeogene cmulkám od včera, snáď zaberúúúúúúúúú ☹

katka : držím takéééééééto palečky, nech je všetko ok, určite daj vedieť aké to celé bolo 😉

aha : a very dôležitá vecička: zase som asi tam kde predtým, Quinny objednávku som dnes zrušila!!!!Mini, do tej šprtovej časti vpracem tak miniprcka, ale v zime v PK s ním neobstojím....leda tak so speedy..., vten má šporťák dobrý....

ach jo ☹ ☹ 😉

markee
31. aug 2009

Ahojky,tak jak se tu máte?
Mě dnes měli volat výsledky z genetiky(z odběru plodovky) a bohužel ještě nevolali a to dnes už nezavolají. Počkám do zítra do jedné hodiny a pak tam zavolám. Jsem z toho nervozní,vzteklá a opět bych bulela,protože nevím co bude.
Sice veškeré vrozené vady a nemoce vyloučili,ale byli jsme dávat minulé úterý ještě krev-já,manžel a Johanka. Protože se jim nezdá jeden chromozom,je delší než by měl být a nevědí prostě co si o něm myslet. Prý to může být rodové a tím pádem neškodné a nebo nebude tabulkový a to prý těžko říct co by z toho mohlo být-třeba nic a třeba nějaká těžká porucha.
Už chci vědět na čem jsme.
Snad se ještě ukážu,ale určo dočítat nebudu. Snad jste všechny v pořádku a miminka v bříšku se mají moc a moc dobře.

marushka
31. aug 2009

miri - užite si krásnu dovču 😉 😉 😉

marushka
31. aug 2009

ajoj markee, to ti verím že keď ti niekto povie, že zavolá a nevolá kôli takto dôležitej veci, ja by som asi vyskočila z kože od nervov!!!!
snáď tam - už keď, bude naozaj niečo len čo máte geneticky v rodine, a nebude tam žiadna iná anomália!!!

veľmi na vás myslím a držím takééééto palečky, nech je všetko v poriadku!!!! 😉 😉 😉

markee
31. aug 2009

Marushka,taky jsem uzlíček nervů,už bych opět bulela,ale nesmím. Chci aby to miminko moc nezažívalo- mé slabé chvilky. Já chci vědět,už na čem jsem.

marushka
31. aug 2009

veď práve, podľa mňa bezmocnosť, keď nevieš o čo ide je veľmi nepríjemný ľudský stav...ale neboj, keď sa tak pozerám aká je na fotkách johanka k svetu, bude aj toto bábo, uvidíš, všetko dopadne dobre...
len sa drž a véľaveľa síl ti želám!!!!!! 😉

markee
31. aug 2009

Marushka,ty máš taky krásného chlapečka. A díky moc za podporu,potřebuju jí. Zítra si tam zavolám.
Jdu vykoupat malou.

zucana
31. aug 2009

ze je zlatunky ... a vsakma byt po kom 😉 🙂

baileysa
31. aug 2009

markee, snad ked nevolaju, je to dobre znamenie, ze je to ok, tak to vypustili z hlavy, v prvom rade asi volaju, ked su zle vysledky 😉

marush, drzim prsty, nech sa ti polepsi

markee
31. aug 2009

Jste řešili věci z USA? Tak ty jen doporučuju,sice si je odnikud neobjednávám,pže neumím cizí jazyky,ale vozila mi je kamarádka letuška. Teda dokud byla bez dítka. Mám odsud i těhu kalhoty,ale hlavně oblečky na Johanku.

marushka
31. aug 2009

aaaaach babulky, ďakujem 😉 😉 😉

idem si ja veru lažkať, a nadopujem sa , nech mi to prejde!!!! zajtra vás dočítam 😎

majte sa krásne a dobrú nocku všetkým 😉 🙂

markee
31. aug 2009

Dobrou noc. Já si jdu číst a půjdu taky spát.Jsem unavená za dnešek.

roxy_1
31. aug 2009

markee drzim pesti at vsechno dobre dopadne,snad to nebude nic vazneho.... 🙂 dejnam urcite vedet 🙂

mirka kraaaaasnou dovolenou ti preji,uzijte si spoustu romantiky... 😵

minitrouble
31. aug 2009

drobec123 - my sme ten kokosovy kupili v PK ...tam pri gymnaziu co je taky detsky obchod - inak ten obchod neznasam lebo tie predavacky tam desne nanucuju vsetko ...ale tie matrace tam mali spickove ...tak odporucam 😉 🙂

minitrouble
31. aug 2009

marushka - no ono pre nasu romi by bol v pohode aj ten buzz ci jak sa to vola - ona je chudulinka velmi ....ale ako som uz pisala ja na speedyho nedam dopustit 😝 ....len neviem ze co ti poradit ze v PK by bolo dobre hmm a najma za normalnu cenu ...alebo si kupit nejaky uz pouzivany quinny buzz a potom kupit na tu dalsiu zimu uz len chicco multiway golfac alebo nejaky iny golfac 😉
inak ja stale premyslam ze ci nekupim este aj ten pouzivany quinny buzz lebo sa mi strasne paci ...len uz mame speedyho a maxi cosi mura + taky lahky brevi grillo sportacik...takze 4ty kocik uz by asi bol viac ako dost hmmm....aj ked zase mozno by sme ho vyuzili jaaaa neviem 😀 😀

lopezka
31. aug 2009

dobry vecer 😀

tak my sme len pred chvilou dosli s drahym z auparku ....hladame prenho topanky na svadbu, ale to bude este tazky oriesok 😒 😖

kupila som si akurat take samodrziace biele pancusky s cipkou 😅 pod svadobne saty 😉 .....a konecne aj fitloptu 😀 ....drahy nafuka a mozem konecne ako tak cvicit 😅

markee, drzim palceky ...nech vsetko dobre dopadne 😉

marushka, tebe prajem skore uzdravenie 😀 😅

lopezka
31. aug 2009

baby to co pisete k tym madracom ....bozinku, to je pre mna uplna spanielska dedina 😀

minitrouble
31. aug 2009

lopezka - no ved to prides len do obchodu v BA povies jeden kokosovy matrac a nemusis o tom nic vediet 😅 😅
inak mne mama niekde v zdravotnickych potrebach kupila taky igelit na postel - takze nas matrac je uplne cistucky ...neocikany ani nic ine na nom neni 😅 ...tak odporucam kupit taky igelit

a este detske plachty na postielky - velmi lacne a kvalitne su z ikei ...nie su to tie frote ale take upletove na gumicky biele 🙂 ...ale inak uz by som mala prestat s tou ikeou lebo mi zacnu blokovat prispevky ze si budu mysliet ze im robim reklamu 😅 😅 ...ale tie veci pre deti maju oni fakt velmi dobre 🙂

lopezka
31. aug 2009

mini, diky za infosky 😅 ....juuuuj, u mna tie nakupy len teraz zacnu ...... 😀 ....len co ukoncime v robote uzavierku a nabehne na ucet vyplata 😀 😅 😀
do tej ikea musim zabehnut, ked im tu uz robis taku reklamu 😀 😀 😀 .....len problem je v tom, ze my nemame auto, tak budeme asi nakupovat na viackrat ... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre