Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
11. sep 2009

zuzi, hej, podla mna je ta postielka kvalitna, dizajnovo sa mi paci a farebne nam ladi 🙂

nedockava4
11. sep 2009

adi, oli...aj ja si myslim, len viete, manzel je umelecky stolar...
ale postielku mi spravit nechce, len mudruje 😵

adros
11. sep 2009

oli, suhlas 😉 a navyse vzdy lepsie borovica ako drevotrieska 😀

zuzi, no pekne, tak na tvojom mieste by som si vybrala tu najdrahsiu postielku, potom sa muz umudri a spravi aj vlastnu 😀 😀 😀

nedockava4
11. sep 2009

vybrala som si...375 eur.....pozrel na mna...a ten vyraz hovoril za vsetko....no, mozno ho donutim urobit pre svoju dcerenku taku peknu 🙂

olienka12
11. sep 2009

nedockava,tak toto by som mu nedarovala sak je priam povinnost urobit postielku potomkovi,ked to vie 🙂))))))))))

nedockava4
11. sep 2009

hm, ja som mu to tiez vravela....ale...on je ina "kava" 😝

markee
11. sep 2009

Holky mě je to tak líto,že se to stalo,ale prostě s tím nic neudělám. Jsem hrozně na dně a chci z něj nahoru,ale vím,že se v tom chvilku budu plácat,dokud to ze sebe nevyřvu. Buďte silné a hlavně zdravé to je to nejdůležitější. Myslím na vás.

k.a.t.k.a.
11. sep 2009

zazalienka bebel dala pekny suhrn kocikov vcera vecer 😉 spominala nejaky bertini, nic som o nom nepocula ale vyzera celkom slusne 😉

no inak co ten moj drobec dnes v bruchu stvara je des 😝 som si vsimla ze pri zmene pocasia byva nejak moc aktivny 😅

olienka12
11. sep 2009

markee tazko k tomu nieco, lebo cokolvek napiseme,tvoju bolest to nezmierni. Bud silna tvoja rodinka ta potrebuje a si mlada a mas este cas na dalsi zaciatok. drz sa

daskaa1
11. sep 2009

Ahojte babulky, čakám už druhé bábo. Veľmi sa teším a chcela by som vedieť čo to bude. Som fakt nedočkavá. Našla som tester na zistenie pohlavia, malo by to fungovať od 10 týždňa. Nemáte s tým niektorá skúsenosť? http://ma-ma.sk/?page=shop&cat_id=28&id=322&pag...

olienka12
11. sep 2009

inak na ten utz mi ani nevedeli lepsi cas dat,lebo zarucene kazdy den je o tom case mimi hore 🙂)

roxy_1
11. sep 2009

daskaa ahoj no slysela jsem o tehle novince a taky je pekne draha vidim 🙂 ja nevim jestli se da na to spolehnout,kdyz uz jsem to vydrzela ja cekat na zjisteni tak to vydrzis urcite i ty 🙂 ale fakt by me zajimalo zda to funguje,jestli si jej budes delat tak pak jsem zvedava zda se to bude jednou shodovat s ultrazvukem 🙂

tak uz balim kufry,jeste pockam az co si jeste bude chtit vzit manzel a pak budeme vazit 😅 jinak jsem zjistila jak je pro me vytirani podlahy cim dal tim narocnejsi,no casem to vidim na nejaky lepsi mop,nebo neco podobneho,uz si hodne tlacim na brisko.... 🙂 😅

evca35
11. sep 2009

dievčatá, teraz som dostala email s odkazom na jednu stránku a tak mi zdvihol náladičku. pobavil ma, rozveselil, tak ho posielam aj vám:

http://free.zoznam.sk/video/Najlepsi-svadobny-n...

hanus177
11. sep 2009

Ahojte, pred včerom ma dosť nemilo prekvapila silná bolesť v oblasti hrudníka. Prišlo mi zle, nemôhla som sa ani nadýchnuť, trvalo to celé asi 15 min. Môže to súvisieť s jedným stretnutím? Bola tu jedna zákaznička, ktorá keď videla môje bruško, tak so slzami v očiach mi rozprávala, že ona sa pokúša s manželom o malé už 10 rokov. Mamina mi tvrdila, že je to "urieknutie" ja na tieto veci moc neverím, ale......... ma niekto s týmto skúsenosť ?

olienka12
11. sep 2009

hanus ja na urieknutie verim nech si hovori co kto chce co chce.. pri lahkom porobeni pomaha voda s uhlikmi dokonca to aj nejako vedci skumali,ze ta sira zo zapaliek nejake castice dava do normalnu, neviem to odborne vysvetlit.....

hanus177
11. sep 2009

Musela som skončiť v práci o niečo skôr. Potrebovala som riadneho "grga" tak som sa nejako dokotúlala do cúkrarne. Objednala som si sprite, vypila ho na dúšok a potom ten zvuk čo so mna vyšiel 😝 🤐 No určite sa tam nejaký týždeň neukážem.......... ale potom som môhla fungovať ďalej..... nemám chuť si to ešte niekedy zopakovať..... dosť som sa zľakla... hlavne kvôli maličkému ☹

olienka12
11. sep 2009

no ja som tym veciam neverila,az kym som nezazila teraz uz rovno robim uhlikovu vodu a pohoda

eva3107
11. sep 2009

Tak to ti nezavidim...Hanus...ja tiez v to verim...Bud rada, ze to bolo iba tak.. 😒

sisipetka
11. sep 2009

Roxy peknu dovolenku a krasne si oddychni. No a co sa tyka bruska, ja uz mam problem zaviazat snurky na topankach 😖 - a to vytieranie podlahy nechaj na MM - u nas to funguje uz zopar rockov 😀

roxy_1
11. sep 2009

Sisi dekuji.... 🙂 no zkusim jej priste premluvit ale ten mop by mi nevadil 🙂 ja uz si taky s obtizema oblekam ponozky,to jsem zvedava jak budeme hekat za 2 mesice 😀

nedockava4
11. sep 2009

halo...je tu niekto?...ja som si zdriemla na hodinku a pol a uz sa citim super 🙂

boncusik
11. sep 2009

ahojte holky

tak počasie sa zase kazí ☹

gratulujem k zisteným pohlaviam 🙂

nedockava mi tiež teraz vyberáme postielky a som naklonená k tej bukovej podla mna sú krajšie ao bororvicové

nedockava4
11. sep 2009

boncusik...mne sa aj borovicove pacia...len ked, to co sa mi paci, je strasne drahe ☹

eva3107
11. sep 2009

Nooo...ja si stym este pockam...na svojho...no urcite viem co chcem.. 😅

nedockava4
11. sep 2009

evi...co chces??? ...prezrad aj nam 😉

eva3107
11. sep 2009

Tak tehulkz na dnes sa s vami lucim..., nik tu nie je o chvilku mi ide bus domov.. 😉
A zajtra znovu do prace rano... 😝 ..

nedockava4
11. sep 2009

evi...nezaaavidiiim ☹

eva3107
11. sep 2009

Tak postielku predsa...🙂)...uy viem aku priblizne a uvidime ci ju kupime v polsku , alebo niekde tu🙂)

eva3107
11. sep 2009

Kto by mi Zuzka zavidel?

nedockava4
11. sep 2009

ahaa...tka pekny vikend...aj ked pracovny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre