Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
9. jún 2009

ja si aaj odstavujem aj mixujem kedy ako 😉

ives77
9. jún 2009

ahojte kočky,ako tak pozerám všetky máme tie isté problémi. ja som dnes bola na krv a pýtala som sa dr.čo na bolesť hlavy a odporučil mi homeopat.cephil je to fajn asi po 5min.ma prestala boliet hlava. a na zápchu mi odporučil vlákninu psílium ale to asi poznáte tak uvidím dúfam že pomôže.

any23
9. jún 2009

ahojte babky žabky 😉 potichučky sa k vám pridávam aj ja 😵 minulú stredu som bola u dokiho, na sone bolo vidno dutinku a krvička pozitívna 😅 sono zodpovedalo 5tt+3 podľa MS som ale mala byť v 6-7tt /asi som mala posunutú OVU/ tak o týždeň na kontrolu, teda zajtra 😅 som veľmi veľmi zvedavá ale zároveň mám obrovský strach že niečo nebude v poriadku 😔 inak príznaky nemám žiadne, zle mi zatial nebýva /v prvom tehu mi nebolo vôbec/ jedine napäté, citlivé prsia a trošku ma sem-tam pichne v podbrušku ale to je vraj v poriadku... 😕

anenka79
9. jún 2009

este ma napadla jedna vec - neviem ci to mate tak aj vy - od zaciatku tehotenstva sa mi neustale grga, v podstate je jedno co zjem ci vypijem a ci vobec nieco zjem a vypijem, pomalicky to ustupuje, ale tie prve tyzdne to bolo snad aj niekolkokrat za hodinu

minix
9. jún 2009

ahoj any. 🙂)

drzime palce, daj vediet, ako dopadnes. 🙂

any23
9. jún 2009

minix ďakujeeem 😵 zajtra sa určite ozvem 😉

zdenka73
9. jún 2009

anenka 79 - môžem sa ťa spýtať? Žiješ na Myjave, alebo niekde inde? Ja som tiež z Myjavy, ale momentálne žijem v Rakúsku.

antoniab
9. jún 2009

ahoj baby 😉

ste sa rozpisali 🙂 tak ja tehu oblecko na zimu neriesim dufam ze to prezijem v maminich svetroch a bundach ved do prace uz chodit nebudem 😕

anenka79 aj mne sa grga a som zato vdacna lebo ak nie tak si hned citim zaludok tak je to lepsie nez obimat wc iked negrcam ale ja ani v beznom zivote negrcam 😝
na zapchu trpim dost a to jem ovocie pijem stavi a uz som vyskusala aj mamine rozne triky a nic tak to musim poriesit z dokym doma esto ste tu radili actimel tak este skusim to ale velku nadej nedavam tiez si obcas pripadam ako keby som rodila na wc 😀 😀 😀

blahozelam ku kontrolam
este cukruska by sa mala ozvat nie 😕

krista
9. jún 2009

copky • 8tt • 7. červen 2009 v 16:00
ahoj, pojďte se podělit o radost, strach, trápení, potíže u začínajících těhulek 😉

copky • 8tt • 7. červen 2009 v 16:02
ahoj holky, tak doufám, že se Vás sem za čas nahrne spousta.

osobně jsem měla s otěhotněním celkem problémy, takže budu jedině ráda, když se tady podělíme a poklábosíme 😉

rennca • snž • 7. červen 2009 v 18:30
ahoj copky. jestli to všechno dobře dopadne tak budu mít termín porodu někdy v únoru. ale nad neve. v pátek 5.6 jsem teprve objevila na testu // 😀 takže k doktorce se musím teprve objednat. ale snad bude všechno OK 😀 😀

chaala • 1d, 13tt • 7. červen 2009 v 19:08
Ahoj holky 🙂 , nám vychází termín ke konci prosince. Tak bych se k Vám přidala.Zatím u mě "vítězí" těhu nevolnosti,kéž by jen po ránu. Spíš dorazí odpoledne a večer.

murynka • 16tt • 7. červen 2009 v 19:12
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

rennca • snž • Včera v 07:18
dobré ráno.¨

chaala: tak třeba budeš mít první dítě roku 😀

xradka • Včera ve 13:59
ahoj holky,tak se k vám přidávám. Mě doktorka stanovila termín porodu na 23.1.2010, tak jsem zvědavá, jestli se trefila 🙂 Mám teď problémy ale s cystou a na kontrolu jdu v pátek, tak jen doufám, že mrcha praskla a mimčo nic neohrožuje. Už aby byl pátek ☹

rennca • snž • Včera v 15:00
ahojky..já jsem objednaná na 16.6. už aby to bylo 😀
xradka:neboj bude to určitě v pohodě. já jsem zase strašně náchylná k zánětům. moje mamča v těhotenství stím měla taky problémy tak doufám že mě se to vyhne.

zelvatko • Dnes ve 12:22
rennca: my dvě jsme na tom podobně 🙂) já to zjistila 4.6. a k doktorovi jdu stejně jak ty..
jo a termín podle internetu bysme měli mít 21.1.2010..
my problém s početím neměli.. podařilo se 3 týdny po vysazení prášků - opravdu jsem takovou rychlost nečekala 🙂)
nevolnosti mě trápí taky tak trochu.. ale strašně se mi dopoledne motá hlava.. měla jsem vždycky vyšší tlak, ale toto je fakt síla.. chodím v práci pro poštu a tak čekám, kde sebou seknu..

copky • 8tt • Dnes v 16:58
jejejejeejje já mám také termín 23.1. 2010
🙂

smardik • 1d, 7tt • Dnes v 16:59
já mám termín porodu 31.1. 2010, včera jsem byla u dr. a zjistila že to jsou dvojčátka, ale jedno odumřelo a je tam hematom, tak jen doufáme že to jedno bude bojovníček a zvládne to

copky • 8tt • Dnes v 17:00
já mám poslední měsíčky 18.4. a tedy termín 23.1.2010

dnes jsem byla na UZ a už nám bije srdíčko )tedy trubička), ale jsme hlavně živý což je důležitý. další ko 23.6.

copky • 8tt • Dnes v 17:02
smardik: to víš že bude v pořádku- musí

no mě zase řekla dnes doktorka, že sice jsem jakoby lunárně 8 tt, ale stáří těhotenství je vlastně 6+6 tt - navím ale co znamená těch +6

copky • 8tt • Dnes v 17:02
a je vůbec nkterá z vás na kontrolce ????

já už od minulého týdne a nevím jak to vydržím až do konce - to mě trefí 😖

smardik • 1d, 7tt • Dnes v 17:04
copky snad bude, ale moc tomu nevěřím ☹

copky • 8tt • Dnes v 17:08
proč myslíš že ne???? hele jedno to nezvládlo, prostě to tak muselo být aby to druhé bylo zdravé a v pořádku... tak prostě příroda funguje.

Já před 4 lety musela na miniinterupci - mám špatnou srážlivost krve - měla jsem málo kr. destiček a nezvládla bych to do 3 měsíce.

te´d v listopadu 08 jsem zjistila, že jsem těhotná. 21.11. jsem už byla ve špitále s mimoděložnim a 3.12. mě to po době v nemocnici stejně ruplo, vzali mi vejcovod a tělo se stím popralo a jsem znovu těhotná. - tím chci říct, že když to jedno nezvládlo tak nechalo tomu druhému sílu.... určitě to bude fajn...

já jsem se bála, že nebudeme bouchat a boucháme... bude dobře jen musíš věřit.. 🙂

smardik • 1d, 7tt • Dnes v 17:13
copky to mě mrzí že to bylo tak špatné ☹, já doufala že tohle těhu bude jiné než první, to jsme strávila strachem zda o něj nepřijdem a předčasně neporodím, já v nemocnici a pak ležením doma. doufala jsem že ted to bude jiné a budem se těšit a ne se jen bát

copky
9. jún 2009

jejejeje hezky si nás zkopčila 😉

copky
9. jún 2009

🙂 ahoj!! tak jestli se můžeme přidat, tak rádi ....

prdecek
9. jún 2009

Jdu se s vámi rozloučit. My dnes dobře nedopadli a zítra jdu na revizi.
Někdy se sem za vámi podívám.
ahoj

copky
9. jún 2009

😢 kočko ale ozvi se nám.... je mi to líto

alikaa
9. jún 2009

Anenka aj mne sa od zaciatku tehotenstva stale grga, je to cudny priznak. Si pripadam taka neslusna 😀

Prdecek zistili ti nieco, alebo si zacala krvacat? Neda sa to este zvratit?

prdecek
9. jún 2009

nedá se dělat nic, plod se nazač vůbec vyvíjet

copky
9. jún 2009

nezačalo bouchat srdíčko???

copky
9. jún 2009

holky mě teda jde všechno jídlo nahoru , dnes byl aprvní nevolnost a to jsem si myslela ze je vůbec nebudu mít.

zdenka73
9. jún 2009

ooooooh prdeček tak to je mi moc ľúto, snaž sa to rýchlo prekonať, a rýchlo nato. Viem, čo to je.

prdecek
9. jún 2009

nebyl tam žádný plod prý už od začátku

copky
9. jún 2009

ach jo to mě fakt mrzí.... ale to je zvláštní, že tam nebyl plod.... Ale neboj otěhotníš určitě zase hned...

antoniab
9. jún 2009

prdecek to je mi strasne luto 😢
to bola tvoja prva kontrola ked ti doktor tvrdil ze tam plod nebol od zaciatku ☹

januska11
9. jún 2009

Zdravím vás a gratulujem vám k tehulkovaniu... pamätám sa ako som pred rokom zistila že som tehotná, to bolo radosti... držím vám palčeky nech máte bezproblémové tehotenstvo, nech sa bábätká pekne vyvíjajú a poriadne si to užite, lebo to ubehne strááášne rýchlo. A keď príde ten den D, nech ste dobre pripravené na pôrod aj na bábätko...ale ved na to máte ešte 7-8 mesiacov 😉

gucz
9. jún 2009

prdecek to mi je moc ľúto ☹ , dúfam že sa Ti čoskoro podarí otehotnieť a dočkáš sa krásneho miminka

mija777
9. jún 2009

Prdecek,velmi mi je to luto... ☹ Snad sa rychlo zotavis...drzim ti palce

rennca
9. jún 2009

ahoj holky...tak se tedy přidáváme do klubu

zelvatko: jeee tak to je super náhodička.já už jsem si test chtěla udělat taky 4.6.2009 ale nestihla jsem si ho koupit protože jsem byla dlouho v práci.takže to vyšlo až na pátek.
já jsem vysadila HA v únoru a do května jsem to je tak zkoušeli a v květnu jsem si poprvé udělala ovu test a po něm to vyšlo hned na poprvé

prdecek : to je mi líto. ted jsem úplně na nervy jak dopadnu já. do 16.6. tak daleko ☹

markee
9. jún 2009

weronikla, já mám nízký tlak pořád a v těhu se mi to moc nemění. Včera jsem u doktora měla 105/60,což byl zázrak,že jsem to tak měla. Ale to mi naměřila,až když první pokus se jí z dál dost nízký,tak jsem začle rychle dýchat,aby tam vůbec něco naměřila 😀 Nijak to neřeším,prý mám jen hodně pít,to je vše. A pak teda si dávám kafčo s mlékem,někde jedno denně,ale taky žádné,prostě podle chuti.

markee
9. jún 2009

Prdecek a jéje,toho jsem se obávala,že tu některá z nás to bude mít ☹ já takhle odcházela od záříjovek 2009 v lednu(začátkem února mi dělali revizi,pže mimču přestalo tlouct srdce a prostě se přestalo vyvíjet).
Držím ti pěsti ať to co nejdříve přebolí. A nedej na řeči doktorů-snažit se můžeš od 3měsíce nebo prostě podle psychického rozpoložení. Koukni na zamlký potrat-tam chodím pořád,jsme tam suprová parta. Určo ti to pomůže.

amisa
9. jún 2009

prdecek.. hmm ..ani srdiecko ani nic? hmm nejaka hracka prirody.. je to smutne ..drz sa dievca.. aby to slak trafil si moja suputnicka z tem.. tak ma to mrzi o to viac 😔

weronikla
9. jún 2009

Pietra, nuz na ten tlak mi nic nepovedal, pretoze to bola prva poradna a sestricka mi merala tlak az po vysetreni, tak si asi budem musiet pockat 🙂 Ale my to zvladneme.. Skuskim tu kavu, i ked mi moc nechuti a to som pred otehotnenim pila minimalne dve denne. A ano, doktor ma akurat dovolenku, tak idem hned prvy den, co pridu z dovolenky, dufam, ze sa dovtedy nic nestane a vsetko bude v poriadku.
A co sa tyka tej bolesti hlavy, tak ja som bola u farmakolkogicky, kedze som alergicka a ta mi povedala, ze ak ide naozaj o velku bolest hlavy, tak si mozem dat paralen alebo ibalgin (a podobne tabletky), ale nie pravidelne, len pri velkych bolestiach...

cukruska1920
9. jún 2009

Ahojte...tak sa hlasim z kontroly... oproti minulemu tyzdnu to uz konecne niekam speje... bolo vidno zltovy vak a dutinka bola viditelne vacsia.. o 16 dni idem na kontrolu a to by uz malo byt aj srdiecko.. a od zajtra som PN 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre