Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
10. jún 2009

a bolo ticho 😀

janka1
10. jún 2009

ake ticho?
joj moja lopezka tak uz to len nejako vydrz 😉
ja som rada, ze take stavy som neprezivala a asi uz ani nebudem lebo mne je dnes vynimocne dobre ani zaludok necitim, ani som rano hladna nebola, ani kyselinu uz nemam ani zaha nepali 😨 😨 😨
len som smadnaaaaaaaaaaaaaa ako TAVA 😀 😀

minix
10. jún 2009

ahojte, dadulka, nic si z toho nerob, ja cakam este jeden tyzden, aby som vobec vedela, ci sme zivi a zdravi a v poriadku, asi pojdem hned v pondelok, lebo to cakanie ma ubija. 🙂)

dnes je mi vynimocne dobre, uvidime, ako bude poobede. Prepada ma ale neuveritelny hlad, mozno preto, ze som si dala jablcko.

lopezka, do kabelky sacky, budes potom v tom buse kludnejsia, ja to robim tak isto. 🙂

alikaa
10. jún 2009

Ahojte, ja som dnes bola na krvi a na ultrazvuk ma objednala az 30.6., cize dovtedy nebudem vediet, ci je vsetko ok. Som z toho nervozna

drobec123
autor
10. jún 2009

no vidim ze dnes je nieco vo vzduchu ked nam je vsetkym lepsie 🙂
snad to nezakrikneme !!! poviem vam ze si neviem predstavit ze by ma chytilo vracanie niekde na ceste, v buse alebo vo vlaku. ved okoloiduci by ma povazovali za opitu alebo nejaku looserku alebo neviem co. bolo by mi to strasne neprijemne ..... na druhej strane by som to v tom momente urcite neriesila 🙂
baby na mne uz vidno ze mam nefuknute brusko, to je hroozne .... lebo viem ze to nie je preto ze tam je mimi velke ale preto ze sa vo mne hromadi voda. joooj citim sa strasne pri sebe, aj ked mam len 1kg navyse .... taka rozkysnuta som snad este ani nebola !

dadulka2000
10. jún 2009

kocky,.... no vidim ze nie som sama,.... 🙂
alika, stavim sa ze ja pojdem na utz este az po tebe,..kym sa tu rozhybu....to bude isto celu vecnost trvat. tiez by som chcela vediet ci je vsetko v poriadku,.... lebo mne je az podozrivo dobre,.... 😎
ja si neviem predstavit, ze by mi bolo zle,...obdivujem vas babi ze to zvladate,... 😝

lili213
10. jún 2009

Ahojte aj mne je dnes nejako lepšie 🙂 , ale ešte deň neskončil.
Prdecek: je mi to strašne lúto, drž sa ☹

zdenka73
10. jún 2009

Ahojte! ako čítam tak vám je všetkým lepšie ... o mne sa to veľmi nedá povedať odrána ma bolí ťalúdok a je mi na grcku, akurát oproti včerajšku ma nebolí hlava...aj tomu som rada.

amisa
10. jún 2009

ahoj ..ja sa dnes na podiv drzim..nieje mi bohvieako do spevu ale aspon ma tak ntenzivne nenapina. Zajtra idem na prvu poradnu a nase prve sono ale poprdeckovom pripade mam trocha stracha a asi musim byt pripravena na vsetko. 😒

janka1
10. jún 2009

zienky 😒 pisala mi lenadka , ze je v nemocke , lebo zacala krvacat, tak uvidime co a ako bude dalej 😒 ☹ drzime jej palceky nech je vsetko OK 😉

ives77
10. jún 2009

ahoj kočky ja som akurát došla s alergologie kde mi zistili že mám v sebe nejaký bacil len dúfam že to nebude nejak ubližovať bublinke ukludnil ma že to nieje až také nebezpečné ale že to ajtak nieje dobre,zase mi vzali krv a podla výsledkov vraj uvidíme najhoršie je že nemôžem lieky tak nevie ako to bude dalej liečiť. mám strah o miminko dúfam že bude všetko ok.

boncusik
10. jún 2009

ahojte holky 😉

prdecek je mi to lúúúúúúúúúúúto, ☹ drž sa holka a nevzdávaj to 😉 / viem čo hovorím som po 2 potratoch v skorom štádiu- 5 tt a 1x zamklnuté tehu v 12tt mi povedali na UZV že bábo je mrve/ prosím ta bojuj dalej a určite bude z teba maminka 🙂

lenadke držím palčeky nech sa mimnčo drží zubami nechtami a nech jej to dobre dopadne 🙂

mne dnes nieje zle ale mám takééééééééééé nafuknuté brucho ako balon 😀

naty
10. jún 2009

lenadka: držím moc palečky, hlavně klídek a pozitivní mysl!!! 😵

tak mně je celkem fajn...nebo už sem si zvykla?! 😀 ...nicméně mě dneska celkem dost bolí bříško...včera sem měla trochu větší stresík a asi se to na něm odrazilo... ☹ ...snažím se ležet, snad to bude v pořádku...na utz jdu taky až 26. 😕 😔 ...

weronikla
10. jún 2009

Lenadka : drzim palceky, nech je vsetko v poriadku, Vas vsetky zdravim.. Mne je dnes opat neprad, zamracene, tlak nic moc, takze ten moj je opat nizky :( Ale nejako to zvladneme aj s babatkom...

minix
10. jún 2009

čo by som dala za to, byť dnes doma a oddychovať... :((

alikaaa, to sme na tom podobne, ja teraz cakam uz skoro treti tyzden a to cakanie je skutocne nekonecne.... :( ale v pondelok sa konecne dostavim a uvidime, ci je vsetko tak, ako ma byt.

baby, ja som takisto velmi nafuknuta, viete, ako sa zbavit tejto vody, co sa zadrziava? Ja som takisto pribrala asi 1kg max, ale nafucana som statne....da sa toho nejak zbavit?

naty
10. jún 2009

minix: obávám se, že ne...teda spoň sem o ničem neslyšela... 😒

minix
10. jún 2009

no nevadi, vcera som si aspon kupila svoje saty....jedny letne fualove, druhe cierne slusacke do spolocnosti...leto moze prist....a su take sirsie...sak ktovie, ako sa budem rozsirovat, ked som uz teraz taka nafuknuta. 🙂)))

drobec123
autor
10. jún 2009

minix, ja ti poviem pravdu ze som rada ze nie som doma ! len potom by som sa len pozorovala a na nic ine nesustredila a urcite by mi bolo ovela horsia ako mi je v praci. jasne ze by mi dobre padlo si poobede trosku podriemat popr. sa vystriet ale takto som aspon donutena fungovat a hlavou mysliet na nieco ine ....

a ked prides na to ako sa zbavit naliatej vody, plssssssssss napise to tu ! mna to teda tiez hrozne hneva ! mam 1kg navyse ale okolo brucha rozkysnutu pneumatiku ako 50 rocna zena co sedi ako kvocka cely cas .... jooj som z toho uplne chora ...

janka1
10. jún 2009

zienky bolieva vas hlava? ak ano co beriete? mne dnes dr. povedala, ze si mam kkupit panadol, alebo panadol feminu , ale zial nezabral 😒

drobec123
autor
10. jún 2009

jani, nemam nastastie tento problem takze neviem poradit ☹ asi len to treba vyspat a pit vela vody ...

janka1
10. jún 2009

no aj dr. mi dnev navrhla, ze miesto tabl. si dat kusok horkej cekolady, vodu najlepsie obycko filtrovanu vraj mineralky nie su v tehu moc zdrave a spanok, ale este som v praci, takze to 1 hodinu este musim nejako vydrzat 😒

markee
10. jún 2009

Janka,mě bolí vždy hlava z toho,že jsem málo pila,ale to mám pořád stejný jak před těhu tak teď. Ale naštěstí,se mi to stalo jednou,že jsem nestíhala pít,jezdila jsem všude možně a pití zapomněla. Doma toho vypiju dost,takže hlava naštěstí nebolí. Ale jinak co si tak pamatuju,tak doktoři říkali,že Paralen se může,ale jen jeden denně a né jako každý den si ho dávat.Prostě v těhu jseš většinou bez léků.

pietra
10. jún 2009

janka, mna v poslednom case hlave bolieva, ale kedze by sa nemali brat ziadne lieky, tak som to riesila len spankom, vela pit a pomohla mi aj kava. Raz, ked ma fakt priserne cely den bolela hlava a nebola som schopna pohybu, som si dala jeden paralen a nastastie pomohol
ak mozes, tak si chod lahnut a snaz sa pospat si. Na panadole je sice pisane, ze so suhlasom lekara ho mozu aj tehotne, ale aj tak by som si ho nedavala casto

janka1
10. jún 2009

maarkee na pijem az az , takze z toho to u mna asi nehroziii 😒 no uvidime ked pridem domov meram si tlak, a dam sa do kludu 😉

pietra
10. jún 2009

janka, na bolest hlavy by mali byt aj nejake homeopatika a tie mozes aj pocas tehu

janka1
10. jún 2009

pietra a vies resne a konkretne ake, rada by som si kupila , le oskusanee uz niekym , nie nejake nove propagacne vyrobky co mi ponuknu v lekarni 😉

pietra
10. jún 2009

janka, veru presne neviem, ale skusim sa opytat kamosky, ci nieco pocas tehu brala, lebo ju dost casto bolieva hlava. Mna pri prvom tehu hlava tusim ani nebolela, takze som taketo veci neriesila.

minix
10. jún 2009

ja problem s hlavou chvalabohu nemam.... 🙂

drzim vam palce, aby vam to skoro preslo. 🙂

janka1
10. jún 2009

pietra mne pri prvom tehu nebolo vobec nic akoby som ani tehu nebola len som si to pockala do 9.m a odrodila 😀 😀 😀

janka1
10. jún 2009

pietra dakujem budem cakat na tvoju spravicku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre