Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

leuk
30. júl 2009

no tak co , prdneme ich na basketbal alebo nejaky sport, mozno nam na dochodku kupia vilu na Floride 🙂
Aj tak generacia neustale rastie, takze pri ich rovesnikoch to bude asi v pohode

miroslava89
30. júl 2009

a este 😀..ste sa tu rozpravali o vyske.. my v rodine z mojej strany nikto nema pod 1,75metra... a z draheho strany vsetci chlapi nad 1,95m a zeny nad 1,70😀...takze nase deti uz maju predurcene ze budu vysokaanske.. alebo urobia druhu rodinnu vynimku..teda nebudu len jedine dvojcatka ale aj jedine nizke deticky v rodine🙂

miroslava89
30. júl 2009

jej baby dakujem vam za podporu🙂 len dufam ze uz toho zleho sme mali aspon do polovicky novembra dost🙂

marushka gratulujem k dobrym vysledkom🙂

zucana
30. júl 2009

mirir supis ze si doma...to ti len prospeje a doda pozitivne myslenie a tym padom bdue vsetko oki 😉

olienka12
30. júl 2009

marushka blahozelam, ked niektora napisete,ze vysledky su dobre, tak aj mne to dodava energiu a nestresujem tak 🙂) ja vysledky o tyzden a pol 🙂

leuk
30. júl 2009

marushka gratulujem, ja este len na vysledky cakam, bola som na krv este len teraz v pondelok...ale dufam, ze to bude oki

zucana
30. júl 2009

marushka aj ja gratulujem

miroslava89
30. júl 2009

zuc tak doma mam podporu tych njadolezitejsich ludi z rodiny🙂 tak to bude lahsie 🙂

miroslava89
30. júl 2009

ale ja utekam prec od vas na chvilku potom sa ukazem🙂

dadulka2000
30. júl 2009

mirka neutekaj ! pomalicky si 🙂

miroslava89
30. júl 2009

dadulka-myslene obrazne🙂 i tak len odkedy som prisla domov tak len lezim a budem lezat dalej..drahy mi nedovoli pomaly ani krok spravit samej..

dadulka2000
30. júl 2009

ved ja viem mirka,..... robim si srandu 🙂

marushka
30. júl 2009

ďakujem , babulky, aj ja vám budem naďalej držaj palečky, aby boli vaše výsledky ok 😉

mirka- vitaj doma 😉 a opatruj sa, nech ste v poriadku
😉 😉 😉

olienka12
30. júl 2009

marushka pozeram,ze mate postielku s suflatkou, ja uvazujem ci postielku s alebo bez, vyuzivate to? neprasi sa do nej velmi?

roxy_1
30. júl 2009

Ahoj holky 🙂

maru gratuluji k dobrym vysledkum,vim jaka je to uleva.... 😉

mirka super ze jsi doma,ted o tebe bude postarane s pravou laskou manzela a tchyne,az se budes nudit nezapomen nam sem ukazat nejake ty fotecky ze svatby 🙂 hlavne se setri at miminka dobre rostou 🙂

u nas je dnes hrozny hic,zitra odjizdime s holkama na vikend do Prahy,chci se podivat po obchodech po nejakem obleceni na me 🙂 co se tyka obleceni zatim jej neresim,az budeme vedet kdo u nas bydli 😉 jinak nejake vecicky mam pro holcicku podedene a manzelova teta v Americe uz nakupuje jak diva,jen zatim neutralni barvy,rikala ze nemame nic kupovat,ze vse koupi,krom kocarku,ten by se tezko posilal 😀

roxy_1
30. júl 2009

mirka kolik je ti let??kdyz jsi psala ze jsi tady nejmladsi.. 🙂

marushka
30. júl 2009

čítam, že rišite nákupy...
olienka, ty kupuješ handričky, alebo dedíš??? 😉
ja som hlavne bola pri kubkovi sráááááááááášná handrárka, teraz neviem čo s tým...a snáď to bude babulka 😉 tak potom už vôbec nie...
veľa vecí už nemám, ale hraciu deku, relax a poprípade dievčatkovské vecičky podedím po neterke 🙂 🙂 🙂 ale handrárku v sebe neyapriem, budem skupovať nejaké novučičké kúsky, ale už som sa nad sebou fakt zamyslela a idem do toho s mierou 😀 😀 😀

nemám ale monitor dychu, vankúšik na kojenie, a u mňa tentokrát aj sterilizátor a ohrievač, nechce sa mi s tým pišišvoriť, asi som spohodlnela.... 😲 😝 😲 ale hlavne na dudušky a fľaštičky až neskôr, kojiť budem opäť a za každú cenu 😉 😉 😉

olienka12
30. júl 2009

marushka ja som tiez handrarka 🙂)) vela som podedila po bratrancoch (posunula som to ale dalej synovcovi/krsnatku) tak sa mi to pomaly dostava spat maly ma 7 mesiacov.... a veeela som nakupila v tescu vo vypredajoch za posledny rok a mnou uz spominane second handy kde sa daju kupit za babku nadherne dovolim si tvrdit vo vela pripadoch nenosene veci 🙂) a potom mimiaukcie a minibazar a tak...

marushka ako s tou suflatkou?

olienka12
30. júl 2009

hej a zabudla som na ikeu, tam sme nakupili rozne textilie / obliecky,osusky,prebalovaciu podlozku a pod./

olienka12
30. júl 2009

ja som si vcera musela vybrat najmensie veci z krabice do komody, aby som ich mala na ociach a uz nic nekupovala,lebo mozem rovno otvorit bazar s detskymi vecami 🙂))

marushka
30. júl 2009

olienka, hlavne sme to najskôr kupovali preto, lebo mne a táto postieľka veľmi páčila...šuplík dolu, aj keď je fakt, že tým, že je to otvorené, nejaký ten prach sa ti tam dostane..., sme využívali dosť: najskôr dečky, sem tam som tam šupla zavinovačku, neskôr som tam odkladala perinku aj vankúšik... 😉 😉 😉

marushka
30. júl 2009

no, veď aj ja sa chystám pootvárať obaly s oblečením, aby som zistila, ako na tom sme 😀 😀 😀 , počkám do toho 14.8, snáď sa nám mimi ukáže a vrhnem sa na to 😉 teraz mi akurát kamoška spomínala, že jej známej tvrdili, že bude mať babu, a zrazu vo ôsmom mesiaci kde sa vzal, tu sa vzal, na sone pipík 😲 😲 😲 tak som zvedavec 🙂

marushka
30. júl 2009

jéééééééééééj, no veď som úplne zabudla, ježkove oči, že kočíííííííííííííííííík, musíme kúpiť 😀 😀 😀

olienka12
30. júl 2009

marushka pozri do mojho albumu,ci ta postielka co tam mam je taka ako vasa vidi sa mi ze hej 🙂

lopezka
30. júl 2009

mirka vitaj doma a marushka blahozelam k super vysledkom 😀 😅

baby, ohladom tych nakupov.....mozno keby som bola v obchode, neodolam ani ja 😀 😅 ja zatim preto nic este nemam, lebo nikam radsej nechodim 😀 😅
kocik uz mam.....sice este ho ma segra, ale o chvilku ho uz zdedim a je v dobrom stave, ona je fajnova 😀 😅 nedovolila nikomu sa toho kocika skoro ani dotknut, aby ho neuspinili 😀 😀 😀

olienka12
30. júl 2009

lopezka aky kociarik budes mat?
Inak baby, keby mal niekto zaujem o modry kociarik http://www.kocikovo.sk/resize/domain/kociare/fi... 5mesiacov pouzivana len hlboka vanicka za smiesnu cenu,tak sa mi ozvite,kamoska ho chce predat 🙂

marushka
30. júl 2009

áno, oli, je to ona 😉 🙂 😉 🙂 😉 ja som s ňou spokojná, určite budeš aj ty 😉

a ešte pre info: čo si písala o tých sekáčoch - ja som bola zásadný odporca, všetko len nouvučičké 😅
potom, ma moja švagriná, ale v čR nahovorila po pár pokusoch, nech sa s ňou mrknem do seku...som tam išla ofučaná, že čo ma tam ťahá 😒 išla som odtiaľ asi so šiestimi taškami, neskutočné, krásne, zachovalé aj úpne nové hadry, som bola v šoku... potom som tam kúpila vždy keď sme išli k nimi xy vecí... 😀 teraz už nie, hlavne keď bol menší.. 😉 😉 😉

ale ako je to na slovensku so sekáčmi neviem... 😉 tu som v žiadnom nebola, iba v jednom, čo má kamoška ale to boli také poodkladané veci extra pre nás, tak to neviem posúdiť...

aj ja kupujem na MMB, ale vždy len nové vecičky., netrúfnem si, keď to nevidím

takže chápem, že využívaš aj seky 😉

gucz
30. júl 2009

olienka12 a za čo ho chce predať? (ten kočík myslím?)

dorotkaa
30. júl 2009

Baby co to je MMB?

zazalienka
30. júl 2009

MMB je mimibazar.. drazia sa tam veci, nove aj obnosene, kozmetika.. inak super stranka a vyborny napad..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre