Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
5. aug 2009

no, jani, tak snáď...

aj ja som zvedavá, kto bude prvýýýýýýýýým bábom 😉 my to asi nebudeme a presne na termín? tak to by bol iný zázrak, kubko bol o 3týždne skôr...ale bol by to naozaj pekný dátum, hm?

možno sa janka zadarí vám 😉 🙂 🙂

miroslava89
5. aug 2009

je vas tu dost vela na zaciatku augusta tak mozno budete niektora naozaj medialna hviezda..

miroslava89
5. aug 2009

ze augusta 😅 pardon januara.

janka1
5. aug 2009

marushka no uvidime kto 😉 ale bude zaujimavy tentorocny Silvester 😀 😀 😀 budeme vsetky na seba mysliet /myslim tie co budemem este cele na Silvestra/ 😀 😀 😀 😀

ja som povedala, ze az nas maly mi to urobi a popyta sa na svet na Vianoce , tak mu dam meno ADAM 😀 😀 😀

adros
5. aug 2009

Janka, Adam je krasne meno 🙂

janka1
5. aug 2009

adros ale nie k nasemu prizvisku 😉

adros
5. aug 2009

janka, podobne k menu Adam? 😉

roxy_1
5. aug 2009

adros o Barborete jsem neslysela ani nepamatuji,snad je vse v poradku a jen nema cas chodit na konika 🙂

janka boncusika uz jsem do tabulky hodila 😉

marushka takze vy budete mit holcicku?kdyztak ti ji muzu napsat do tabulky 🙂

ja jdem na kute,preji hezky zbytek vecera holky
pa pa

janka1
5. aug 2009

este ste tu niektora?

marushka
5. aug 2009

áno ja...

janka1
5. aug 2009

dala som foto do albumu 😒 obliekla som si svoje naj pyzamo 😒 😀

miroslava89
5. aug 2009

janka krasne brusko...neboj po tehu si ho opet oblecies..

janka1
5. aug 2009

mirka dakujem 😀 😀 no rada by som je to oblubene na chladnejsie dni 🙂 a teraz po dlhsom case som vytiahla a takto to dopadloo 😀 😀 😀

marushka
5. aug 2009

roxy, si zlatá, len ešte počkaj prosím ťa do 14.augusta, idem do poradne, snáď aj sono bude, aj bábo dobre otočené, potom napíšem azda s väčšou istotou.. 😉 😉 😉

janka - to bude iná pomsta potomkovi 😀 😀 😀 aj ja dúfam, že Vianoce prežijeme v kinderku, emočne som vtedy strašne upätá na rodinu, mne by bolo ľúto, že nie som s nimi...aspoň o deň 😉 už silvester oželiem skôr 😉 ale zase adam je fakt pekné, ale oliver je krajšie 😉

my ani mená ešte presne nevieme...msíme sa už na niečom ujednotiť 🙂

janka1
5. aug 2009

marushka ani my este nie sme rozhodnuty su tu rovno tri 😀
ja chcem Olivera , manzel zvazuje Timura a pripada tu este aj Adam , ale to len v pripade Vianoc 😀 😀

janka1
5. aug 2009

a svokor by sa velmi potesil keby sme mu dali meno po nom 😖 takze uz aj styri , ale ja nechcem , aby malo dieta meno po niekom, nech je kazdy sam sebou a ma svoje meno 😉

marushka
5. aug 2009

super bruško jani,,,aj pymčo...aspoň vidíš ako pekne rastiete.. 😉 😉 😉

janka1
5. aug 2009

😀 😀 😀 😀 marushka
je to obycajne velke brucho obvod vecer 110 cm a cez den 107cm 😀

janka1
5. aug 2009

zienky uz ste zvazovali sedacku do auta??

miroslava89
5. aug 2009

janka- Maxi-Cosi CabrioFix -autosedacka..

http://www.babybee.sk/p/518/maxi_cosi_cabriofix_

marushka
5. aug 2009

správne, jani, nech má každý svoje meno, mne sa to tiež nepáči, keď sa volá po niekom 😉
ale mená čo ste si vybrali, sú pekné 😉

marushka
5. aug 2009

no, miruska, ja tu oponujem, podľa mňa maxi cosi radšj nie!!!!
my sme mali pri kubkovi neo nato - dokonale vypolohovaná vecička! maxi cosi sme používali len na golfáče do obchodov, ale je prííííííííííííííííšerná! teraz má aj moja segra tento typ, a keď vidím, ako je v nej mimi uložené, tak to je katastrofa 😝 😝 😝
asi by som volila nejakú inú

😉

ale je to každého indivindy rozhodnutie, samozrejme, ja len píšem zo skúsenosti 😉

grelu
5. aug 2009

ahojte baby...neviete cislo na uzv na antolskej? 🙂

janka1
5. aug 2009

marushka a ktora konkretne je dobra?
ja som tiez mala vybratu maxi cosi vo farbe papilon ako je kocik , ale stale zvazujem a sondujem, tak porad 😉

olienka12
5. aug 2009

janka ja kupujem kociarik spolu so sedackou,tak snad bude mimi spokojne 🙂
inak ked pozeram do tabulky,tak viac nickov tu uz nechodi 😉 snad su ok.
Nase mimi ked bude dievcatko by sa mohlo narodit pred 16.1. nech ma aspon nejaky odstup od menin 🙂) urobim mojmu dietatu to co nasi urobili mne, meniny a o 2 tyzdne narodky, tak som vzdy dostala len jeden darcek a jednu oslavu 🙂

marushka
5. aug 2009

ach jani, pozri, aj u nás teraz hrozí, že ju podedíme, ušetríme, ale....bránim sa jej zubami nechtami...
tu je ťažko radiť, aj keď si ich pozrieš v obchode, prídu ti všetky rovnaké, v tejto maxi cosine má bábo úplne pritlačenú haličku o hrudníček čo je fakt krajne nebezpečná vec a o dlhších vzdialenostiach nehovoriac...

ja som pozerala romer, concord a keď si kúpim nakoniec cam kočík, tak sedačka je v sete a je taká istá, ako bolo neo nato, čo by bolo fajn....v nich bábo viac leží ako sedí, laicky povedané, nie je také zlomené... 😉

ak si ju mala vybratú, tak ešte si ich popozeraj life v obchodoch, porovnaj ,možno by si s ňou bola spokojná... 😉

bebel
5. aug 2009

My máme maxicosi cabriofix a zrejme kúpim aj tú bázu z 2. ruky.
Mala som ju aj pri Brunovi a podľa testov je 1 z najbezpečnejších- to bol môj parameter výberu.....+ sedí na všetky naše kočíky.

9-18 kg máme maxi cosi tobi a potom od 15kg-36 kg máme Romer kidfix.....všetko, keď sme to vyberali - boli veľmi dobre hodnotené v nemeckých crash testoch.
😉

Dnes som sa defintívne rozhodla pre mená: Bibiana a Mark. tak uvidíme, koho čakáme 🙂

marushka
5. aug 2009

tak jani, tu máš od bebel aj iný názor... 😉 mimochodom, bebel, držím palce na tú babulu 😉 aj sebeeeeeeee 🙂
asi by som si mala švihnúť s tými menami
😒 😒 😒

marushka
5. aug 2009

no, vzhľadom k tomu, že mi je tak príšerne zle, idem si natiahnuť telo do postele...dúfam, že do rána nevymyslím nejaký brutálny hypochondrický scenár, a že sme ok.... 😒 😒 😒

tak papapa tehulky a dobrú nocku 😉

zazalienka
5. aug 2009

no kočky, tak ja neviem, mne aj keď sa niečo páči, tak mám totálny chaos vo všetkých značkách.. do druhého dňa zabudnem, čo to bolo za značku a za kočík, alebo sedačku.. aj tak si myslím, že každé to vajíčko pre mimi bolo schválené nejakými testami, tiež sa mi bohvieako nepáči tá pokrčená poloha malinkého, ale zasa na druhej strane je to pre to malé asi prirodzená poloha ako keď sa krčilo v bruchu.. tam dovnútra ani jedna nevidíme keď sa niekde poskladáme do kresla, alebo celý deň sedíme za volantom či v kancli.. takže neviem.. asi to nechám na poradu so švagrinou, prípadne všetko podedím po synovcovi.. keď mne tie značky moc nehovoria...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre