Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
17. aug 2009

nedockava,... pripajam sa ku gratulantom,.... nech sa ti splnia tajne sny

gucz, ty sa nezdas,.... posli zo dve falsky - vymenim za cernicovy lekvar 🙂 robila som cez vikend,....mame plno cernic na zahrade, neviem co s nimi.

inak sme sobotu so segrou stravili na nakupoch - ona kupovala - ja len odsuhlasovala. je tu teraz na 2 mesiace na pracovnej dovolenke,...tak mina o sto sest, co zarobila 😎

marushka
17. aug 2009

fí dadulka, ale ani tz sa nezdáš s tými černicamiiii mňááááááám 😉

marushka
17. aug 2009

katka, prosím ťa, nakedy si sa objednala na to morfo? ja tam idem 25.08. ideš skôr?

k.a.t.k.a.
17. aug 2009

ja idem 10.9. ja az vtedy budem okolo 20tt 😉

dadulka2000
17. aug 2009

marushka je mi luto ich nechat opakat 🙂, len mam ten lekvar nejaky tekuty,.... aj som ho varila celu vecnost, aj specialny cukor pouzila,...tak kaslem na nan,... bude sa liat po toaste 🙂

gucz
17. aug 2009

dadulka aj by som vymenila, ale mám len 6 pohárikov. Nejak v septembri nakúpim na trhu kopu papriky a to ešte len bude 🙂 , teraz vychádza tá paprika ešte draho a čo máme na záhrade u svokrovcov, tak tá nemá šancu ostať červená, lebo z nej zavára švagriná, svokra a aj ja. Na lekvár si nakúp gelfix keď budeš dovolenkovať na Slovensku, mne ešte ani jeden džem či lekvár nezostal tekutý.

dadulka2000
17. aug 2009

vidis, dakujem moc ...musim kuknut ci take nieco aj tu maju (ale pochybujem, lebu tu aj tak nik nezavara 🙂 😀 )

gucz
17. aug 2009

hmmm aj v mojom okolí sa už zavára málo. Keby predávali také veci čo zaváram v obchode, tak by som to ani nerobila. Ale napríklad lečovo fazuľový šalát som ešte nikde nevidela. A napríklad tá zaváraná paprika doma chutí omnoho lepšie ako z obchodu

marushka
17. aug 2009

jasné katka, ja som sa ti teraz kukla do pasu, v akom si štádiu, chcela som, že mi dáaš info čo a ako, ale asi tam teda ja budem skôr... 😉 😉 😉

dadulka, to nevadí, hlavne že je džemík...ja nezaváram, asi som na to leňoch, ale obdivujem, keď niekto zavára a varí žemíky a kečupy... domáce je všetko lepšie, to je fakt 😉
ja si nosím od mojej maminky, strašné, že? 😉

allinka79
17. aug 2009

weronikla - ja som v 21 tt, zajtra mam poradnu a snad mi da papiere na ten morf.ult. ... zatial tiez nic, a ked som mu volala, tak ze mam cas kludne aj v 22tt... tak snad to na Antolskej stihnu... a kedze idem tento tyzden aj na 3d do Hlohovca, tak mi aj tam urobia tieto merania, hoci nie do zaznamov. Ale aspon budem vediet. 🙂

baileysa, tiez som si len volala na vysledky a ze su negativne a ze mi to potom na dalsej poradni zapise. Tak uvidim, co zajtra popise... budem skumat.

a obdivujem, ze mas vydrz neopytat sa... ja uz teraz chcem vediet... snad prezradia... teda skor snad sa ukaze

dadulka2000
17. aug 2009

marushka, ja by som si tiez od maminky vzala,... tiez sa mi to nechce robit (nakoniec si to aj tak cele zjem ja🙂 ), ale tu sa mi to neda nosit - lebo ja vzdy cestuejm len s prirucnou batozinou a tam sa tekute veci nesmu nosit - skoda.

mija777
17. aug 2009

Ahojte vsetky...nedavno som vam pisala,ze ci je normalne mat pobolievanie bruska este aj teraz v 18tt.Volala som ohladom toho svojej dr. a ta ma hned poslala do nemocnice,kde mi zistili nizsie polozenu placentu.Teraz sa musim velmi setrit,aby sa nieco nedajboze neprihodilo...Takze baby,nic nepodcenujte a hned vsetko konzultujte s dr.Nech sa jedna aj o nejaku malickost,radsej,ako prist k nejakym problemom...

baileysa
17. aug 2009

alli, dakujem za odpoved, mne ani nepovedal, ze mam volat, tak to beriem tak, ze ak by boli vysledky zle, zavolali by oni.. teda dufam 🤐

ja tiez nezavaram, sa bojim, ze by sa mi to pokazilo 😅 a domace beriem od maminky ako marushka 😉

deda
17. aug 2009

Renka ta burza bude 10.septembra....

andykca
17. aug 2009

no tak som tu...napapana, upratane uz len oddych...

tak s tou mojou Nelly ona to mala 1 krat z toho ze sa doma nudila...robila som daleko od domu tak sme teoreticky boli doma len vecer a ona sa nudila tak si urobila zabavku a nahovarala si ze ma babatka xi...odvtedy bol pokoj lebo sme jej zaobstarali kamosa. a teraz je to mozne ze si to nahovara koli mne ale moze to byt aj preto lebo moje macky mali mlade.....noo konzultujem z ludmi co maju psov ako mam postupovat ale kazdy vravi nieco ine (je dobre aj nieje dobre dat nabrat fenu a tak isto aj s tym ci ju dat abo nedat sterilizovat)je to tazke pochopit ako zmyslaju hafanovia hehe...

adros s mojim Dr. som veeeelmi spokojna a ma aj super sestricky stvorene k tehulkam 😉 mam ho od zaciatku tehu a je mily a srandista....no minule sa ma opytal ze co mame dnes robit - ja taka zastrasena ze prvy krat tehu a som netusila co ma na plane so mnou robit tak sme sa potom smiali xi a tak..... (odkial presnejsie si??)

lopezka
17. aug 2009

ahojte tehulky 😀

ja som dnes tiez v praci po tyzdni "dovolenky" , ale kedze to ani nebola poriadna dovolenka, ale behacky, oddychnem si skor tu v praci 😀

nedockava vsetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ k narodkam 😅

a samozrejme vitam nove tehulky, fakt ich dost pribudlo 😀

o cukrus som vedela, ale nechcela som to tu pisat, predsa len je to hakliva tema 😔 😔 😔

sisipetka
17. aug 2009

ja vas v poslednej dobe ani nestiham citat...uz som zrela na MD - nejako ma to v praci zacina hnevat 😠
Chuda cukrus - zivot je nevyspytatelny a pevne verim, ze bude opat lepsie 😔

weronyca
17. aug 2009

ahojte..no po dlhom case opat tu.. a tolko noviniek.. kocky je mozne ze ma male velmi jemnucko koplo? myslela som ze to az neskor a nie v 19tt

weronyca
17. aug 2009

mija a ako ta bolelo brucho, lebo mna obcas boli spodook akoby som mala dostaat mnzs a velmi bedra... ale myslela som ze to je tym roztahovanim a pod.ale teraz si ma naplasila..

dadulka2000
17. aug 2009

co je babule, kde ste sa vyparili,.... co je tu tak ticho?? 😀

meggieya
17. aug 2009

deda aka burza a kde? ja by som rada prisla....

allinka79
17. aug 2009

baileysa, a kedy mas ist k nemu? Vydrzis nevediet vysledky?

dadulka2000
17. aug 2009

allinka, ty si odkial? ak sa mozem opytat?

gucz
17. aug 2009

je tu niekto???
ja som zasa nejaká unavená, neviem z čoho 🙄

dadulka2000
17. aug 2009

ja som tu, ale o 16.00 uz dviham kotvy domou 🙂
ja sa citim fajn,.... dnes ma caka este upratanie kuchyne,.... skriniek 😝

antoniab
17. aug 2009

nedockava vsetko najlepsie 🙂 🙂 vela lasky zdravia a stastia a krasne zdrave babatko 😉

ahoj babulky
dnes celkom v poho mna picha okolo pupka nemate stim skusenosti ? moja mydwife tvrdi ze to nic nieje ale tu navsetko tvrdia ze to nic neni tak neviem a moj gyndak je na dovolenke 😒

dadulka2000
17. aug 2009

ako si vybavila tu PN ku u GP?
no idem pomaly domkou,...stacilo rozkose na dnes 🙂

eva3107
17. aug 2009

Ahojte tehulky konecne som sa sem dostala aj ja... 😉
Nedockava vsetko naj k narodeninam... 🙂

zucana
17. aug 2009

tonka aj mna semtam pichlo pri pupku ale vraj to nic nie je 😉

nedockava4
17. aug 2009

micicici,zucana,gucz, baileysa, adroslopezka, antoniab, dadulka, evka DAKUJEM

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre