Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
18. sep 2009

Dobre ranko...
k tym kocikom....ja som napisala, ze sa mi paci ten za 26 000Sk...ale ked si rozpocitam sportovu cast, vanicku a autosedacku, tak ma to vyjde tak isto....
...nooo, uvidime...mozno najdem za 5000Sk vsetko dokopy 🙂
Oli, dnes je ten jarmok, vsak?

meggieya
18. sep 2009

adros , mna pupok neboli, ale zrejme je to normalne, som citala tusim, ze ten tlak s rastucim bruskom ti moze pupok este viac vypuknut a s tym by mohlo suvisiet aj to, ze to boli.... asi.... inak ja mam niekedy take haluze, ze sa bojim aby som nekrvacala, alebo tak... ze niekedy ma to tak prepadne...
Inak vcera som si farbila vlasy, dufam, ze som si nejako neublizila, lebo som pocula rozne nazory... 😒

bebel
18. sep 2009
janka1
18. sep 2009

JEJ ZIENKY DNES JE JARMOK? KTO IDE A KEDY? O KOLKEJ?

bebel
18. sep 2009

Meggie..to sú úplne hovadiny s tým farbením vlasov.
Podobne ako hlášky, že nemôžeš v tehu jesť všetko, čo sa nesmie počas kojenia....
Alebo, že je škodlivé lakovať si nechty...
😎

Adros mne pupok nevystúpil pri Brunovi, len sa mi brutálne roztiahol...ale kopec kamošiek ho malo vytlačený von ako gombík.

nedockava4
18. sep 2009

janka, ja az poobede alebo zajtra s manzelom :-/

nedockava4
18. sep 2009

jani, je to v Presove v sportovej hale

bebel
18. sep 2009

Baby dávam do pozornosti, čo čakáte dievčatká a máte len nejaké hlboké kočíky: toto sa fakt oplatí kúpiť potom http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1332400

adros
18. sep 2009

bebel, mne sa samotny pupok nevystrkuje, ale horny okraj (kolecko) je take napnute

bebel
18. sep 2009

Adros , tak na to zvykaj...a krémuj sa často, lebo ti koža popraská a ostanú strie...

lopezka
18. sep 2009

ahojte tehulky,
dlho som tu nebola 😠 ... to viete, pripravy na sobotu, dnes mam uz dovcu, takze kratky tyzden = stresy a nahanacky v praci 😖
dnes som hore uz od siedmej a nemohla som uz zaspat 😠 ..... o 12. deme pre saty a pak uz k segre do serede .....a pak ......sak uvidime ......snazim sa moc na to nemyslet a nestresovat sa, ale kazdy v mojom okoli a v praci si neodpustil poznamky typu "tak uz sa tui to krati, co?" alebo "no ako, uz si pripravena na sobotu?" a blablabla .... 😠 😎 sak hadam sa nepomylim a poviem "ANO" 😀 😀 😀

drzte palce baby a myslite na mna 😉

yo inak ....vcera som bola na ultrazvuku, vsetko OK chvalabohu a nasa bambulka uz ma 540 g 😀 😀 😀 .....ked som to povedala v praci, kolegyna mala vtipnu poznamku, ze "jej, to je jak velka pizza" 😀 😀 😀 mna by take prirovnanie nenapadlo, ale co uz ? 😀

olienka12
18. sep 2009

adros mna tak pichal a bolel minuly tyzden na druhy den sa zobudim a pupok roztiahnuty ako svet... taka velkad dzura 🙂))))

nedockava4
18. sep 2009

lopezka.....budeme na teba mysliet....no, neviem si predstavit, ako by sa zatvarila tvoja polovicka, keby si sa pomylila a povedala "nie"...aj ked ja som to tak urobila (ale to som sa vopred dohodla s fararom, ze to urobim) ...aspon bola zabava 🙂
a to prirovnanie k pizzi...hm....inteligentna kolegyna 😠

baileysa
18. sep 2009

ahojky 🙂

idem vas precitat, ak zvladnem 😅

zatial len k zoznamu co dala boncusik, moje skusenosti 😉
1.vankúš na dojčenie - urcite ano, ja ho uz pomaly teraz chcem vytiahnut zo skrine, lebo sa mi s nim dobre spavalo, ked som bola tehotna, pekne podoprie brusko a nohy 🙂
2.kolotoč nad postielku - nemali sme, ani nechcem, zavadzia pri vkladani a vyberani babatka z postielky
3.elektrický varič + mixér pre prípravu jedla pre dieta - toto ma podla mna cas, ale od takych je ten mixer nepostradatelny
4.ohradka do postielky - to je hniezdo? celkom ok, ale mylsim, ze sa da aj bez neho byt...
5.hracie kresielko Fisherprice alebo húpacie sedátko-lehátko Chicco - nemali sme, ale teraz by som chcela, kamoska slubila, ze pozicia 😵

hanus177
18. sep 2009

Ahojte. Tak my ešte nemáme kúpené vôbec nič........ Aj keď pár obchodíkov už mám prejdených.... ale som dosť poverčivá, takže nákupy začnú niekedy v novembri...(ale už začínam s vianočnými darčekmi.... aby toho potom nebolo všetko naraz 😉 )
máme tu dosť detských obchodíkov... takže stačí si zobrať EUR a za hodinku-dve mám nakúpené..... aj keď to vôbec nejdeme prehánať.... dosť vecí budem mať od švagrín..... načo kupovať.... keď vidím ako u kamošiek niektoré vecičky oblečú 2 - 3 krát..... a už je to malé...... 😖 Podľa mňa zbytočne vyhodené peniaze..... Len nech je to zo 100% bavlny....
Čo sa týka kočíkov......... bývame v severnej časti Oravy...... zimy tu bývajú dosť silné..... takže kočík na zimu máme "zdedený" - je modrý, ale možno bude chlapec 😀 a ak bude dievčatko 😵 - hlavne, aby jej bol pohodlný... (aj keď asi skôr využijeme sánky 😀)...... potom na jar chcem skôr investovať do športového
Postielka je tiež, len si kúpime nový matrac a paplónik.........

Hlavne teraz investujem do stravy, veľa ovocia, zeleninky.... a vitamínov-aj keď som skôr na prírodné vitamíny

marushka
18. sep 2009

ajojte brušká 😉

pekne ste sa včera ešte rozpísali, ja som dnes volala na gyn, gestačný diabetes nemáme!!!! našťastie, ale zato blbé železo...tak asi budem papkať pilulky... ☹

dnes idem vyupratovať, navariť a napiecť... zajtra tu mám plný byt návštev, v PK je vinobranie, tak sa teším, len neviem, ako sa tam budem s bruškom pohybovať v tej tlačenici...

tak vás budem aspoň čítať, keď postíham aj sa pridám, zatiaľ sa majte pekne 😉 😉 😉

krpuch
18. sep 2009

baby vy mate problemy s tymi kocikmi akoby ste kupovali auto na niekolko rokov🙂 niektore ste ochotne vyhodit take peniaze za 1 kocik, co ine aj celu vybavu kupia.

Ja mam problem len s tehotenskym oblecenim, kedze som z lipt. mikulasa a nemame ani 1 obchod takto zamerany.

nedockava4
18. sep 2009

krpuch...ja z tehotenskych obchodov mam akutar tehurifle a tehu cierne nohavice...vsetko ostatne si kupis aj v normalnych obchodoch...a vynosis to aj po tehotenstve....

olienka12
18. sep 2009

tak prave som sa rozhodla, peniaze / nepeniaze dlhsie ako do konca oktobra nebudem v robote fungovat.... mozem sa na to vytoto zeby som si nervy pre jedneho zakomplexovaneho debila robila .....

nedockava4
18. sep 2009

oli...ja sa ti cudujem, ze si uz minule neodisla, ked si bola tiez vytocena z prace....
...uz nech si doma, sup-sup 😵

olienka12
18. sep 2009

zuzka ale 25tis. je 25tis..... ale jeden mesiac ozeliem.... ale take p... musim riesit,ze mi z toho zle prichadza...

hanus177
18. sep 2009

No s vecami mám aj ja problém...... v tehu obchodoch chcú za to nehorázne peniaze...... 😠
Krpuch príď do Námestova, tu máme 2 obchodíky...... len si zober kreditku 😝 alebo to vyrieš ako ja..... vyber sa do Poľska na trhy..... tam som si kúpila jedny nohavice, jedny rifle a striedam to... 😝 a niekedy oblečiem ešte niečo z pôvodných vecí, len na gombík si dám gumičku 😀 (rázporok mám síce rozopnutý, ale predĺžené tričko alebo vesta to zakryjú 😉 , ale ostane to len medzi nami 😀 🤐 🤐 🤐

nedockava4
18. sep 2009

oli...tak to ti verim....ale ved ty vies...

olienka12
18. sep 2009

njn teraz potrebujeme kazdy cent,ale neviem,ci to este vydrzim.... od 1.10 nastupuje nahrada,tak snad v novembri budem free

baileysa
18. sep 2009

tak som precitala 🙂

nastupit na md chcem tak, aby to vychadzalo od noveho roku, aby sa mi to dobre ratalo 😀

pupocnikovu krv sme dali si odlozit, dame si asi aj teraz, este prestudujem linky, co ste hadzali, pri gretke nam vyslo, ze sa da pouzit do 113 kg, tak to je dost, dufa, ze ju nikdy nebudeme potrebovat... je to vela penazi...

nedockava, ty si sa pytala, ci niekto ide do prahy, my ideme 14.10. ak chces teda tu postielku 😉

guzc, ja som zimomravec, ale ked som tehu, tak mi je stale teplo 😅

lenura, gratulujem k chlapcekovi 😵

vecicky, 50-56 mam ja hrozne vela, som zdedila po jednom dievcatku, za co som nesmierne vdacna, lebo ja som mala kupena dost malinko, potom som bola rada, ze mam viac, dufam, ze ak aj bude chlapec, nieco vynosi 😅 ale napr. gretka bola dost velke babo (3780gr,52cm) a na to, ze som bola pripravena, ze tie male veci nevynosi, ich nosila dost dlho... zalezia aj od cislovania, ved niektora 56 je vacsia ako 62 😅

spaci vak sme nevyuzili vobec, tiez sme mali zdedeny, ale dako nam nesadol (mozno viac mne nie, ako malej) 😅

janka, necitam sice korzar, ale snad manzel ok 😉

tehu oblecko som tiez nejake zdedila, nejake som si kupila sama, sak ma to celkom bavilo, ved to bolo daco nove, ze som tehu 😀 tak som chcela mat vsetko specialne tehu, vratane sprchoveho gelu 😀

co sa takych drahych a znackovych veci pre deti - my tiez mame drahsi kocik, a nemyslim si, ze utracame nejak vela len aby sme sa ukazali alebo co, skor myslim, ze kupujeme s rozumom, ale radsej kvalitne veci ako vela veci, a niektore znacky mam fakt overene, ze su kvalitne a dobre, nie vzdy su to tie najdrahsie...
mam kamosky, ktore maju kocik za 4 tis, a su s nim spokojne, ale viem, ze ja by som nebola, keby mi tahal do jednej strany, hrdzavel alebo podobne... a necitim sa vinna, za to ze chcem pre moje deti len to co povazujem za najlepsie, samozrejme s mierou vsetko, a tiez sme obidvaja schopni a sikovni 😀

k.a.t.k.a.
18. sep 2009

ja viem na 100% ze novy kocik nekupujem, ale z druhej ruky bohato staci, kedze tretie dieta uz urcite nechcem 🙂
ani vela oblecenia nejdem kupovat, budem to riesit za pochodu podla potreby a pocasia 😉 a urcite kopu veci dostaneme do daru 😅

pri malej som sa predzásobila aj drahymi avent flaskami a cumlami a ako natruc ich odmietala, nechcela silikon ale kaucuk 😉

hniezdo idem kupit ikeacke, to je pozdlz celej postielky a nie len do polky 😉 kupim tam aj stolicku na krmenie, predtym som mala drahe 3tis graco, velke tazke hebedo, ale taky isty ucel splni aj ta ikeacka

mala som aj klokanku babybjorn ale ee, bolel ma z nej chrbat, a malá bola nastastie kocikovy typ, takze som nevyuzila

bebel na to by som sa nespoliehala ze dievcatka su kludnejsie 😅 moja bola aj je certisko, od narodenia dokonca aj ucitelka v skolke mi povedala, ze na nu musia davat velky pozor lebo je hrozne ziva a ze keby ona mala take dieta tak si rozmyslí ci chce vobec druhe 😀

nedockava4
18. sep 2009

oli....ak sa este citis, ze vydrzis, tak vydrz 🙂
...este jedna otazocka...dnes je ten jarmok dokedy?

hanus177
18. sep 2009

Chcem sa spýtať ako som tehotná, býva mi skoro stále zima, ruky mávam ako žaba......... dúfam, že to bábo nezdedí po mne.... budem sa ho snažiť od začiatku otužovať, aby bol skôr po tatinovi

baileysa
18. sep 2009

kati, aj my mame tu ikeacku stolicku a tiez spokojnost, a sme ju navyse zdedili 😎

olienka12
18. sep 2009

zuzka do 18tej dnes do 22 zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre