Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

alikaa
2. okt 2009

Ahojte, dnes na obed ma caka kontrola po 4 tyzdnoch, tak drzte palce. Vcera babo kopalo o 106, az ma z toho brucho bolelo. Doteraz boli vzdy len take obcasne stuchy a vcera si zo mna urobilo boxovaci vak.

janka1
2. okt 2009

ahojte 😉
vcera som sa uz neozvala nakolko som bola dost unavena z bazena , ale bolo super 😉

evca a nedockava za bazen platim ako som pisala 9€ x 2 kedze chodime dve, vcera sme opat boli iba dva nakolko manzel na poslednu chvilu musel do prace na poruchu 😒 ale neva
rezervovat bazen si treba stale ci uz idete ako skupina, alebo ako samostatna osoba 😉 momentalna vyhoda u nas je ta, ze od 20.00 si bazen nikdy nikto nerezervuje 😀 😀 preto sme tam samee 😉
takze ak sa chcete pridat budem rada a velmi a ty evca vezmi aj dceru aspon sa skamosia nase dve skoro rovesnicky 🙂 😉
dnes zial nejdem zrusila som to, lebo dieta ma uz co to naplanovane z treningu a vikend sa este rozhodne a dam vediet 😉 🙂

janulev
2. okt 2009

Ahojky holky, jaksi nestíhám moc sem chodit, příští týden máme tu svatbu, takže přípravy jsou v plném proudu...do toho jsem nachlazená, tak jsem musela podoktorech...

A jakpak se máte vy?

krpuch
2. okt 2009

kedy budeme mat bruska zapisane v tabulke?🙂
janulev...tak ti prajem, aby si sa rychlo uzdravila a svadba aby dobre dopadla..🙂

marushka
2. okt 2009

ahojte tehulky 🙂

ja dnes začínam 7.mesiac 😉 😉 😉 pekne to uteké, aspoň mne... 😉

lopez - aj ja som si kupovala rifle tento týždeň...v Avione...aj dnes sa tam chystáme asi budem trošku utrácať v CA a v obuvách...
s tým zimným oblečkom je to teda fakt sranda, ja stále netuším, ako to vyriešim...dnes si vyskúšam lyžiarsku bundu, vlani som si kupovala takú obrovskú, že či sa do nej spracem...
mne sa ponúkla mamina, že si dá nášmu krajčírovi ušiť kabát, ja ho budem uspôsobený nosiť do decembra a potom jej ho poprešíva na normálny...tak uvidím...

alikaa držím palce na kontrolu 😉

janulev sa rýchlo vylieč nech máte peknú svadbu aby si si ju aj užila!!! 😉 😉 😉

adros
2. okt 2009

ahojte brusena

tak asi aj na mna uz lezie nadcha. Este nesmrkam, ale ma stekli v nose, co je prvy priznak. Takze uz mam na stole kanvicku caju s citronom, tak snad to prejde a muz mi doniesie nejake cecko. Ked to bude zajtra horsie, tak asi nabhenem do lekarne pre nejake homeopatika.

lopezka, ja to s bundou vyriesim tak, ze si kupim nejaku u cinana.

janulev, zelam skore uzdravenie, hlavne nech ste do svadby fit

teraz neviem, kto hodil ten link na deky do autosedacky, ale su krasne 🙂

meggieya
2. okt 2009

ja u roxy ziadne tabulky nevidim ale u janky ano, tak teda komu mam poslat tie rozmery bruska? 🙂

roxy_1
2. okt 2009

ahoj holky, 🙂
u nas od rana opet sviti slunicko tak snad bude zase krasne pocasi 🙂
za chvili vyrazim smerem do prace odevzdat listek na penize a pak se konecne jdeme podivat na ten kocarek 😉

dekuji za vase zpravicky 🙂 jeste spousta ale chybi,doufam ze to behem dneska nejak doplnime at uz tabulky muzu hodit do albicka... 😉

preji zatim krasny den a pracujicim posledni pracovni den.... 😉

hanus177
2. okt 2009

Ahojte, ja som dnes skoro ráno absolvovala návštevu u Dr. Včera som mala opäť ten zelenkavý výtok, tak som radšej hneď ráno utekala k doktorke. Lenže "vybavila" ma sestrička, že vraj taký výtok je v tehu normál, ak nepretrváva dlhšie, nesvrbí a je bez zápachu tak je to normál. Pre istotu mi zobrala moč, ten bol normál.
Tak som sa trošku upokojila 😵
Už sa nemôžem dočkať koniec smeny, aj ja začínam s nádchou a s kýchaním. Vitamíny beriem už týždeň, tak dúfam, že sa to nerozšíri ☹
Zajtra máme veľkú rodinnú oslavu, mamina má 60 tak moc neodýchnem 😖
Ale nedela to istí... 😵 keby ešte vyšlo počasie

minix
2. okt 2009

ahojte, vy pisete ako dive. 🙂)

my mame v utorok zasa poradnu, uz sa neviem dockat. 🙂) Pribrali sme za mesiac 5cm, tak sme v norme. 🙂)

Bebel, viem, ze posledne tri mesiace budu najhorsie, ale sak vydrzime...ked bude na konci take nieco mile ako Bruno, tak sa to da, nie? 🙂

alikaa
2. okt 2009

Okolo mna zacina byt strasne vela ludi chorych, aj moj drahy, tak aj ja sa musim preventivne dopovat vitaminovymi bombami, snad sa nenakazim. Kolegyna co sedi rovno vedla mna tu uz dva dni kasle a kycha, ach jaj. Co si davate ako prevenciu? Ja sa zatial snazim prirodnymi vitaminami - vela ovocia a zeleniny.

minix
2. okt 2009

alikaaa, neznasam takychto ludi, co su chori a lezu do roboty.....zabijala by som za to.

Ja som si uz odlezala doma jeden vikend...ale ked pride nejaka epidemia, idem na PNku a dalej sa tym nezaoberam. Kto chce byt chory a byt v robote, nech je, ale ja nebudem. 🙂

bebel
2. okt 2009

😀 minix beriem z Teba príklad a začnem k tomu pristupovať podobne.

evca35
2. okt 2009

my máme doma stále poruke Preventan Akut a Cetebe. Dávame si už pri prvých príznakoch. Teraz nás to obchádza, ja som na izolačke už 3 mesiace, tak dúfam že mi nič domov neprinesú moji dvaja 🙂

minix
2. okt 2009

cetebe je normalne mozne uzivat aj v tehotenstve? 🙂)

ja som zacala na radu janky s biogaiou a po sto rokoch som oprasila probiotika, co mam doma v chladnicke od swissu.
tak dufam, ze mi to pomoze.

janulev
2. okt 2009

Holky děkujeme...

A jakou kdo dělá tabulku? Pokud můžu tak vám to taky pošlu, jen nevím co přesně a komu 🙂

andykca
2. okt 2009

Pekny dnik 🙂

fuu bebel citala som trocha diskusiu co si poslala link a radsej sa tam uz nebudem kukat hehe........inac sa tebe ani necudujem ze mas strach ked tvoj porod tak dooodrbenkali....🙂

tie babenky co nevedia kde a ake tabulky mame tak posielam link: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... to ma na starost roxy a potom este tabulky najdete u janky (janka1)

ja idem von so psami.....pohyb potrebujem mam pocit ze som poriadne skysla doma ☹

nedockava4
2. okt 2009

STV 1 - Damsky magazin - tema: Pupocnikova krv

janulev
2. okt 2009

Andykco dkěuji za odkaz 🙂

dadulka2000
2. okt 2009

caute kocky,...
pozeram damsky magazin - ale asi som to zapla neskoro a uz nic nedavali o pupocnikovej krvi,.... bolo to nieco zaujimave?
elka prezila v skolke s radostou,.... v pondelok ide opat,.... co si ja bez nej pocnem ?? 😅
roxy poslem ti aj svoje miery (ked najdem meter 🙂 )

snehovavlocka
2. okt 2009

ahojte....mate sa? ja mam xvilu oddych a potom spat na domace prace 😀

sisipetka
2. okt 2009

ahojky kocky,
ja len na skok - prosim vas neviete kto vymyslel chorobu v tehotenstve 😠 ... radsej by som sa dala povesit do prievanu a pocitala musky okolo seba, ako sa v noci budit s pocitmi ziletiek v hrdle a v nosovej sliznici - blee 😝
A co sa tyka tychto poslednych 3 mesiacov - tak ja zatial mam rozne pocity, raz take raz onake, tak uvidim kam sa jazycek vah presunie a ako sa to zmeni o mesiac ....
Idem haji, uz mam pre dnesok vsetkeho dost, aj ked lezim v posteli, ale mam home office a zrazu kazdy nieco potrebuje, telefonuje a pod....ako na potvoru - oni si asi myslia, ze tehula z lojalnosti budu fungovat az do terminu porodu, pripadne este aj v porodnici co to zabezpecime, nie 😎

roxy_1
2. okt 2009
evca35
2. okt 2009

ja si ho teraz pozerám v archíve. Zatiaľ len na Antiku, v STV ešte nie je.

roxy_1
2. okt 2009

jo holky a mame teda kocarek 😵 😵 jsem malem zapomela rict...koupili jsme to x-landera xa 2009 hlubokou korbu jsme nechali v cerne barve a sportak s autosedackou je v zelene + taska (cerna),destnik zeleny. 😀 vse vyslo 15200,- no a asi pristi tyden si pro nej pojedeme 🙂

olienka12
2. okt 2009

roxy tento tyzden som sa na tie valceky pytala 🙂)

olienka12
2. okt 2009

roxy blahozelam ku kociariku 🙂)) ja sa neviem dockat nasho 🙂 este si pockam 2 mesiace

drobec123
autor
2. okt 2009

ahojte, tak sa pridavam ku skupine co maju GT test za sebou. napriektomu ze som totalne na sladke, musim povedat ze vypit 0,3 dcl sladkej SLADKEJ vody bol pre mna trosku problem. nehovorim ze sa to nedalo, ale ku koncu ako som to pila ma uz dobre natahovalo a musela som predychavat. horsie mi bolo vsak az potom - taka tazoba na zaludku. som rada ze to mam za sebou, vysledky buduci tyzden ....
chcete chodit niekam aj na pripravu k porodu ? ja urcite ano, len neviem kam - ci rovno do nemocnice alebo radsej na nejaky kurz mimo.
hm ?

sisipetka
2. okt 2009

roxy super, ze kocik vysiel.
co sa tyka tych valcekov, ja sa priznam - nie som naklonena vsetkym tymto ponukam pre mimi. My sme z doby, ked dostupne neboli ani pomarance a nasi to zvladli uplne super 😉 V tomto som dost konzervativna a nenakupujem vo velkom dopredu (nehovorim o uplne potrebnych veciach), a ked zistim, ze naozaj nieco take bude treba, tak to budem riesit, ked bude mimi medzi nami. ale to je moj nazor, nikoho nechcem odhovarat 😉

sisipetka
2. okt 2009

Drobi ja som chodila sem www.pronatal.sk - pacilo sa mi. Toto tehu sa zatial nechystam nikam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre