Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
5. aug 2009

jemineee clovek si odbehne a tu tooolko citania 😀

roxy ani mne sa tie nove farby roku 2009 nepacia ani jedna 😝 😉

weronikla hodim ti link , ale zial bol posledny a neviem ci v tejto farbe niekde zozenies nakolko ja som ho zhanala viac ako 2 mesiace a bez sance 😒 bola to kolekcia farieb rok 2007 a este k tomu limitovana 😖
tento mi pomohla roxy pozhanat az z okolia Prahy je obchodak a tento co mam ja doma bol vraj naozaj posledny kus 😒

eva3107
5. aug 2009

Ahooj Dadulka ..teraz nedavno som na Teba myslela... 😉

dadulka2000
5. aug 2009

cau evka, neckalo sa mi 🙂
no co uz vieme kde mas muza?? 😀

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

Kutlak uz davno nerobi na Antolskej, odisiel do Kocha kym ho nezrusili, moc sa tam neohrial 😀 😉 a tiez z vlastnej skusenosti volim Antolsku 🙂

meggieya
5. aug 2009

dadulka, no vidis.... dlho som odolavala, ale ked sa blizi porod, tak viac myslim aj na to, ze nie som jedina a povzbudzuje ma to... 🙂

markee
5. aug 2009

ahojky,takže jsem doma z genetické poradny. Prý dělat ty genetické testy dva-z oběrů v tom 16tt.Takže jeden je skvělý-prostě moc dobré hodnoty a v druhém máme podezření na downa 1:200,což je prý hraniční. Chtěli mi vzít krev a udělat utz na 4D,ale my jsem se rovnou ptali na odběr plodové vody. Né,že bych to tak moc chtěla,ale doktorce jsem vysvětlila jak to pak mám brát až mi třeba ten výsledek přijde a bude dobrý. Že jako nebudu teda vědět zda je mimčo v pořádku a budu si stejně pokládat otázku zda na odběr jít. No takže jsme se rovnou domluvili na odběru plodové vody. Jdu v pondělí(budu to mít hned za sebou,žádné týrání v podobě čekání x dní).Vše my vysvětlila a v pondělí prostě to musím přežít já a hlavně mimi v pořádku. Výsledky budou 100% a do 3týdnů. Volat si máme 31.8., a do poradny mám jí 1.9.,takže to budu mít čerstvé info pro gynekologa.
To víte,máme tu "pražáky"a když jsem jí říkala,že jsem si tu plodovku spíš vyžádala,že nebudu čekat na další výsledky testů a tak a že je mi teď špatně,že asi dolehly nervy,tak na mě kouká,prý: "proč nervy a z čeho?!" NO neřekli by jste jí něco? TAk na ní civim a říkám,no když vím,od čtvrtka že jdu na opakované krevné testy a snažím se být v klidu,ale podvědomě to prostě nejde,tak to dnes dolehlo. Ona jen takové: "jo aha."
Nojo no,oni neměli problémy ve formě ukončení jednoho těhu,neví co to udělá s psychikou a pak trochu nervíky s tím,že jdete na opakovaný test. Oni měli vše OK,což jim přeju.Ale takhle se pořád divit,to fakt nesnášim.
Tak holky,doufám,že to fakt nic není a že nebudu kňourat jak štěňátko-bolestí.

meggieya
5. aug 2009

k.a.t.k.a. a to, ze tam zomreli tie zeny po porode? mna to dost odradilo....

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

meggieya nie je to prva nemocnica ani posledna kde sa to stalo 😉 toto ma vobec neodradilo teda 😅

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

meggieya a ja som tam uz rodila a prezila som 😅 🙂

grelu
5. aug 2009

no a uz sme na izbe 3 :D...ale neviem, kolko bab davaju na standard...budete si aj niekoho zazmluvnovat?

roxy_1
5. aug 2009

markee budu na vas v pondeli myslet,snad vsechno probehnev poradku a budou skvele vysledky 😉

dadulka nove holky v tabulce jeste nejsou ale zatim nas tam 43 + teda nove holky lednacky....tak jak budete holky mit chut poslete mi udaje do tabulky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

grelu
5. aug 2009

markee...ved to mate celkom v poho vysledky...mne vysli 1:95 a na plodovku nejdem (uvidim ako dopadne uzv)

ako sa zachovas, ak by nahodou vysli tie vysledky pozitivne? (v co neverim)

dadulka2000
5. aug 2009

wow 43 to je celkom pekne cislo 🙂 taka 50tka nas bude, co?

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

grelu ja si zazmluvnim dr.Rozemberga, mala som ho aj pri malej 😉

roxy_1
5. aug 2009

dadu to si myslim ze jo 🙂 to bude detatek 😵

eva3107
5. aug 2009

Dadulka noo nasla som adresu co mi pisal a pise sa to Burton...tak by si to uz teraz mohla najst. 😉

Inak zienky bude to mozno indiskretna otazka , ale nemate problemy so zapchou? Ja som uz druhy den nebola na velkej 😖

janka1
5. aug 2009

roxy hod mi mail do IP ti poslem tabulku s nasimi bruskami a hodis ju do albumu , ktory si vytvorila 🙂 😉

markee
5. aug 2009

Grelu,ona sama doktorka říkala,že miminko je určo v pořádku.Ale já nechci mít pak další test z krve,že dopadl dobře a budu si říkat: jeden dopadl špatně,druhý dobře a teď který je správný. Prostě jsme se tak s manželem rozhodli. Pro nás je to fakt lepší-já mám nervy slabé a určo bych to celý těhu řešila a prý ty nervy jsou horší jak kdejaké nachlazení. Fakt chci mít jistotu. bohužel jsem typ,který se o postiženého člověka nedokáže postarat,bohužel ☹

gucz
5. aug 2009

roxy nemohla by si nás potom v tej tabuľke zoradiť podľa termínu pôrodu? Teda ak už v nej budeme všetky?

dlho som si teda nepoležala, malá ako som si ľahla vstala. Tak som oťapená 😔 😖

markee
5. aug 2009

Grelu,zatím to neřeším,jak se zachovám,pže věřím a cítím to,že to je v pořádku.Chci mít jen 100% jistotu,nic víc. Bojím se,ale prostě to potřebuju vědět.

janka1
5. aug 2009

evka ja prave naopak , ziadna zapcha 😉
ale ja pijem vela ovocnych stiav si doma odstavujem pomarance, citrony, jablka a vsetko ovocie co mame vzdy doma , tak mozno aj preto 🙂 mne teraz taaak chutia ovocne stavy , kazdy den minimalne 1L

eva3107
5. aug 2009

Nooo...ano aj ja dost pijem...a preto som prekvapena....noo 😕 ,...
neviem co stym...!

adros
5. aug 2009

lopezka, leuk, zdenka... chcem sa spytat.. ked ste mali mykozu, mali ste aj svrbenie?Lebo ja mam len vytok, ale nic nesvrbi. Tak neviem, ci mam brat tie lieky, co mi predpisala dr. 😒

roxy_1
5. aug 2009

janka jenze briska ze budou postupne menit a kazda je jiny tyden,podle me je to zbytecne tam psat 🙂

gucz uz jednou to tak bylo a udaje v tabulce se mi pomichaly,holky mi psaly ze to co tam maji k nim nepatri,pak jsem to radeni podle data vzdala 😒

gucz
5. aug 2009

adros radšej ich ber

eva3107 kúp si ľanové semienka a vždy ráno si za lyžicu daj, to pomáha

eva3107
5. aug 2009

Adros...mna bolelo hrdlo tiez mi dali neake lieky , ale rozhodla som sa ich radsej nebrat a liecila som sa spankom a cajikmi...a vdaka Bohu to preslo...a lieky stoja doma...
No zo zenskeho hladiska , keby som tam mala napisane ze sa mozu brat len v tom pripade ako si napisala tak by som ich nebrala...neriskovala by som to!
Podla mna tvoja Dr. mozno ani nevedela ze co ti vlastne je. 😒 No to je moj nazor!

grelu
5. aug 2009

markee...jasne...ja som bola vcera na genetickej konzultacii...nepovedali mi tam nic nove, ale ukludnili ma tym, ze ma do tej amniocentezy netlacili
...ja som strachopud tiez a hloda to vo mne, ale citala som strasne vela for cez vikend a celkom som sa ukludnila...a tiez si neviem predstavit, ze ak by amnio vysla zle, ze by som si babo nechala zobrat
...pri amnio je tiez urcite riziko potratu a nechcem zbytocne riskovat

...drzim palce...naozaj je to velmi mala pravdepodobnost...0,5% 🙂...vysledky v prvom trimestri si mala ok? (NT, nosova kosticka)

markee
5. aug 2009

Nevím,ale prostě mi ten odběr přijde lepší,udělat rovnou. Doufám,že mě nikdo neodsuzujete ☹

eva3107
5. aug 2009

Dik Gucz a maju ich aj v tescu? Nevies?

sisipetka
5. aug 2009

Ahojky tehulky 😉
Adi gratulujem ku chlapcekovi, tak to si zobrala dr. poriadne skratka 😀
Jani mas kocik krasnej farby, Oliverkovi sa bude urcite pacit 😵
Vitam nove tehulky....
...u nas nic nove, hlava pobolieva, ale da sa to nejako zvladnut. Nakoniec sme sa s MM dohodli i na 3D utz, tak v septembri pojdeme omrknut nasu bobulku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre