Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
4. sep 2009

no nič idem si zobrať knižku a idem čítať a odychovať tak sa majte pekne a dobrú nôcku prajem 😉

eva3107
4. sep 2009

Ives viem o com pises ci mi verite alebo nie..Ale aj chodenie ma boli a ked stojim nemozem sa pohnut vcera som skoro nevedela vystupit z autobusu ked som prisla domov az mi vyhrkli slzy do oci!!! 😢 To je bolest 😢

janka1
4. sep 2009

ja som sa sem az teraz dostala 😒
je tu este niekto?

evka ja mam na plane vas vziat na fajne mojitooooo 😉 🙂 ziadne kolaciky ci zmrlinka len a len miesane napoje 😉

eva3107
4. sep 2009

Oki janka ...a kde ?

Inak kde by podla teba bolo najvhodnejsie miesto na stretnutie? Nemohla by to byt stanica kvoly Ivess?

janka1
4. sep 2009

mne je to jedno 😉
kolko z vas pride nejakym autobusom ci vlakom?

eva3107
4. sep 2009

Tak ja pridem asi s olienkou na aute ,este neviem pokial ma vezme 🙂 ..
Ives zrejme vlakom , alebo busom..

eva3107
4. sep 2009

😕 😕 ...zacalo ma pichat pri pupku..co to 😅

Janka kam si sa podela?

janka1
4. sep 2009

evka zakecala som sa na skype 🙂 😉
uvidime kolko nas presne bude a odkial , potom to doriesime 😉

janka1
4. sep 2009

evka prepac, ale taha ma nejako spinkat , tak sa s tebou lucim, zajtra pokecame 😉

eva3107
4. sep 2009

Oki Janka .. 😉 Dobru nocku..

Inak do kopy nas je sest a iba Ives bude dochadzat az z Lucenca pokial sa nemylim... 😉

eva3107
4. sep 2009

Tak aj ja vam prajem dobru noc uz vsetka tehulky isli spinkat 🙂

Olienka dufam, ze si dosla v pohodke 😉

sisipetka
5. sep 2009

pekne ranko kocky,
ja uz tu strasim i sobotu rano, ale v posledne dni neviem rano spat 😅
U nas dnes zamracene a uprsane, to bude fajn postelny den 😉 ...len by u nas mohol este niekto navarit a upratat 😀
Dufam, ze budete mat pekny dnicek a pekne si oddychnite, nech su bruska spokojne 😵

gucz
5. sep 2009

dobré ránko aj ja prajem. Včera som bola s malou u tej lekárky, je chorá, dostala antibiotiká ( má zapálené hrdielko a možno aj močové cesty, moč šiel na rozbor) + sme boli poslané aj na očné, a tam dostala druhé antibiotiká v kvapkách do očiek, má aj infekčný zápal očí. Takže máme doma veselo ☹ . Malá si nenechá vysvetliť, že musí brať lieky, je ešte maličká, tak vždy bojujeme, no a kvapkanie kvapiek do o očí sa rovná kroteniu divej šelmy...

aj noc bola veselá že až, tak by som spala.... ale malá mi teraz spí ešte menej ako normálne ☹

marushka
5. sep 2009

dobré ránko...
ja sa cítim divne, bolí ma bruško, tak snáď sa preberiem...alebo mi ešte doznieva tá choroba... 😝

gucz - no, tak vám želám skoré uzdravenie, ti verím, s detičkami v chorobe je to na kočku...len to vydržať, za pár dní bude pohodka, verím že jej ATB zaberú... držte sa 😉 😉 😉

bebel
5. sep 2009

Gucz: úplne sa viem do tvojej situácie vžiť..Bruno bol kedysi detto...
a môžem ťa povzbudiť, že sa to čoskor zlepší.
Dnes už Bruno po vysvetlení pekne drží a spolupracuje aj pri antibiotikách aj pri kvapkách aj inhaláciách a chvalabohu sa vie vysmrkať. 😉 Dokonca aj pri odbere krvi na alergológii z oboch rúk držal sám ruky ako 5 peňazí.

olienka12
5. sep 2009

evi relax je taky mentolovy

olienka12
5. sep 2009

v noci nam zomrela teta :(( a nasi idu dnes na svadbu .... som vedla

meggieya
5. sep 2009

dobre ranko dievcata, dlho som tu nebola, tak vas chcem pozdravit.. gucz na buduci vikend mam jarmok v trnave, uz sa neviem dockat.. mnamky...
a prajem malej skore uzdravenie.

olienka12
5. sep 2009

my mame jarmok od 17 tesim sa na moje decko burciaku 🙂 a poliakov s kociarmi snad nejaky kontakt zozenieme na to nase tako

gucz
5. sep 2009

čaute babulky
díky že na nás myslíte, no neviem či malej nerobí ten ATB sirup zle, dnes pred chvíľou sa chúďa tak pokakala, len voda z nej tiekla cez gaťky, tepláky .... aj koberec som umývala ☹ , dúfam že jej len niečo z jedla nesadlo, lebo ak sa to bude opakovať, tak môžme letieť na pohotovosť. Na jedny atb už podozrenie na alergiu má, tak jej teraz dali iné, tak dúfam, že to nieje z nich... ☹

meggieya na jarmok som sa aj ja tešila že sa pôjdeme prejsť, ale uvidíme ako bude malej, nerada by som ju tam vliekla medzi kopu ľudí ak nebude ešte 100%-ne fit. No veď uvidíme

ives77
5. sep 2009

ahojte kočky 🙂 gutz posielam malinkej velký uzdraujúci boštek,chúda moje malé dúfam,že bude čím skôr fit.Inak evka ja dojdem asi autom aj s mojim drahým ak to nevadí,ale on pojde asi pobehať po meste už sa na vás teším,29.9 mám 4D som zvedavá čo tam bude ten môj zasran vastrájať hi.

roxy_1
5. sep 2009

ahoj tehulky moje,u nas je dnes tak vselijak jeste neprsi ale uz se zatahlo a je studeny vetor.... 😒 ale po obede jedme se segrou opet po tydnu do Ikei,byly jsme tam minulou nedeli a jedu si uz na jisto pro komodu do detskeho pokoje a pro podlozku na prebalovani ta stoji jen 149,- coz je uplne smesne...no a dalsich blbosti 🙂 mame to pojate zase samy babinec jedou s nama jeste dve kamosky....

holky ja vam to stretko tak v dobrem zavidim... 🙂 to bude pohled same tehule bruskate 😀 doufam ze budou fotecky 🙂

olienka12
5. sep 2009

roxy ja mam tiez tu podlozku maju tam aj navleky na nu 2ks v baleni 🙂) dokonca som to vsetko kupovala v Ikei v Brne 🙂 mam par veci v albume 🙂

ives77
5. sep 2009

ahojte no vidno že je víkend iste tu zase nieje ani noha aj mi sme teraz došli od našich.Aj ja chcem na prebalovanie podložku ale tú čo sa dá dať aj na postielku alebo na práčku a tak takú ako s polistyrénu alebo s čoho to je viete čo myslím však?aj vy máte takú oli,roxy?

olienka12
5. sep 2009

ives nie ja mam taku s nafukovacimi bokmi z Ikea, chcem si dat urobit prebalovak, taky pultik s polickou pod na vsetky serepeticky 🙂

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7002... podlozka
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9014... navleky na podlozku
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2004... taky mi urobi kamarat

ives77
5. sep 2009

ten prebalovák je super nechce kamarád urobiť hned dva ked už bude vo švungu? 😀

gucz
5. sep 2009

ahojte baby
ja neviem tie prebaľovacie pulty či sa to oplatí kupovať... Ja som pri malej nemala a ani teraz nemienim kupovať. Malú som prebaľovala na posteli (mojej). Ono keď sa dieťatko začne pretáčať tak mi prídu tie prebaľováky nebezpečné, aj keď sú na bokoch vyvýšené

ives77
5. sep 2009

gucz ja som ho pri malom tiež nemala ale nakolko mám problémi s chrbticou tak by som potrebovala niečo vyššie zato chcem aspon ten čo sa dá dať aj na postielku alebo proste kam chceš je taky pevný,nemienim si zase prísť o chrbticu pri zhínaní sa.

olienka12
5. sep 2009

ja ho hlavne chcem kym bude babatko krehucke malucke 🙂) potom to moze sluzit trebarz aj ako pultik na somarinky v kuchyni 🙂)

ives77
5. sep 2009

máš pravdu oli,dobre to máš vymyslené ja si idem niečo pozrieť na nejakú detskú stránku nejaký ten prebalovák ste ma sním napaškali tak si ho idem objednať a čo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre