Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
5. jan 2010

Serafinka to sú hormóny....ukľudni sa, malá je veľkačka a určite to zvládne na 1 . Ani si na teba nespomenie, ak jej spravia dobrý program. 😉 Keď však prinesieš bračeka domov nastanú u Vás zrejme krušné chvíle, lebo fakt nebudeš stíhať venovať sa aj jej a budeš z toho na nervy.

Adros, Evcam 3 králi sú váš deň D 😉 držím palce.
btw: Mia, Evcam..ja som na to kreslo vyliezla až na tlačenie.
A to som mala 1 nohu pod lekárovou pazuchou a druhú som si držala sama a zozadu ma podopieral manžel a sestrička mi odzadu tlačila bradu na prsia a ďalšia tlačila brucho.
Takže mne ten oranžový box vyhovuje kvôli vlatnej sprche, vani a toalete. 😉

roxy_1
5. jan 2010

mia dekuji za vysvetleni... 🙂 to jsi mela super rychly porod i ja chci tak rychly.... 😀 az nebudu moct poslicky zaspat tak pojedeme 😀

roxy_1
5. jan 2010

holky taky vas posledni dny zlobi MK???ja se na nej nekdy nemuzu vubec dostat,stranky se mi dlouho nacitaji a nakonec to hodi error 😠

bebel
5. jan 2010

😅 hej... u mňa detto

serafinka1
5. jan 2010

roxy som na to m podobne, posledný príspevok mi ani nehodilo a už si ani nepamätám čo som písala 😖

roxy_1
5. jan 2010

tak ja jdu nakute,je me spatne od zaludku a uz jsem byla i na wc s mensim prujmem...asi mi nesedla vecere... 😒 a to byla cela bio .... 😠

andykca
5. jan 2010

jaaaaj adros, evcam drzim palce......som zvedava ako to dopadne....

adros budem na teba mysliet velmi 🙂 normalne mam taku nervozitku ako by som mala ist rodit ja hehe.....daj vediet.... 😉

ja si idem lahnut bru nocku prajem......a roxy to ti nezavidim, ze ti je zle ☹ viem co to je takto na noc...hmm

dadulka2000
5. jan 2010

roxy,... to moze byt aj predporodny syndrom,.... prehananie,.... 🙂
idem sa aj ja vyvalit na gauc,... dobru - dobru 😀

serafinka1
5. jan 2010

No roxy Ty si začni odratúvať hodiny podľa mňa. S Tebou to už vyzerá všelijako. Tak sa držkajte a roďte jedna radosť, nech to máme všetky čím skôr za sebou a hlavne nech sme už doma s našimi pokladíkmi.

bebel
5. jan 2010

Dievčatá idete na to dobre! ...vidím, že sa Vám to už dnes poriadne zvrháva 😉
Tešíme sa na správy o nových prírastkoch 🙂

k.a.t.k.a.
5. jan 2010

bry vecer 🙂

no baby niektore to mate fakt za par hodin 😎

mna doma mrle zeru, cely den sa niekde poflakujem po nakupnych centrach 😅 uz nech je stvrtok malá ide konecne do skolky, ja na poradnu a snad mi aj navrhne nejaky pekny datum porodu 😀 20.01.2010 😎 no a konecne sme sa na chvilu dopracovali k menu pre krpateho 😅 dufam ze vydrzi do porodu 😀 V pondelok ma cakaju nechty a kadernicka nech som chic ked budem rodit 😀

mia.
5. jan 2010

otras!, tiež sa mi nedalo pripojiť!
no dievčatá, ale ono to bol rrýchly pôrod len v nemocnici, všetky tie bolesti, ktoré dohromady trvali 15 hodín , som si odtrpela doma, ku koncu som vliezla do vane a tým sa to už rozbehlo úplne. Musím povedať , že manžel mi bol veľkou oporou, zapisoval kontrakcie, masíroval, pri najväčších bolestiach čítal vtipy, na kt. som sa aj tak nesmiala 🙂 , bol super, lenže... to bola nedeľa. Teraz máme malú, kt. treba zaviezť k našim, ja musím ísť do pôrodnice skôr,keďže mám streptokoka, takže mám isté obavy...
Na kreslo by som už nešla, naozaj to bolo nepohodlné, nehovoriac o tom, že som mala po pôrode 3 týždne problémy s chrbticou, plakala som od bolesti, čo som nemohla ani poriadne chodiť (možno to bolo aj z toho polosedu pri tlačení na tom hroznom kresle) Chvalabohu sa to všetko upravilo...
Dobrú noc a niektorým kočkám pohodové pôrody... 😉

bebel
5. jan 2010

k.a.t. ja som tak vďačná za tieto dni, kedy je Bruno v škôlke a manžel v práci 😀 a ja mám frei 😉
Tiež sa poflakujem kade tade ..a tiež sa mi páči ten dátum, len rada by som mala doma vodnárku 😅 Tak skúsim prekrížiť nohy až do 21.01.2010 😀

Mia: ja takto riskovať nemôžem..Najprv musím zaranžovať presun Bruníka do Bernolákova aj s pobalenou taškou k mojim rodičom a následne môžme vyraziť smer TN, ale skúsim do poslednej chvíle vegetovať naložená vo vani u manželvej rodiny v Turnej 😝

zazalienka
5. jan 2010

tak hádam u mňa ten pekný dátum vyjde.. predbežne sme sa dohodli na sekciu na 20.1. uvidíme, či to tak aj bude.. mám prísť deň vodpred a ráno budeme operovať.. teraz musím vyriešiť predoperačné a spôsob anestézy..
som sa dnes rehotala.. kamoška sa ma pýtala na novoročné predsavzatia.. tak som je vysvetlila, že ja som si predsavzala že v tomto roku porodím dieťa a budem sa to snažiť splniť do poslednej bodky.. skoro spadla zo stoličky🙂)

weronyca
5. jan 2010

Zaza dnes ti to fakt ide. Kocky ked nebudem moct spat v noci budem v duchu tlacit s vami. Myslim na vas. Roxy inak aj ja si myslim ze to prehnanie mohlo byt zmakom prichadzajuceho porodi

zazalienka
5. jan 2010

len spať mi nejde.. ani sa mi len nezívlo ešte.. tak idem malému štrikovať sveter, čapicu som dokončila, nech je chlapec teplo oblečený už keď tak nasnežilo🙂 hádam to vydrží aspoň dva dni.. hlavne keď ja mám ísť dnes kamoške na kožné do Ba.. a šmýka sa to a šmýka..

k.a.t.k.a.
5. jan 2010

ja nespim ... idem zehlit 😅 len dotlacim druhy chleba so sunkou do seba 😀

zazalienka
5. jan 2010

dobrý nápad🙂 aj ja idem niečo dať..

weronyca
6. jan 2010

Noo mne sa tiez dako nechce spat. A keby sa aj chcelo tak sa mi asi nepodari. Susedka oslavuje 18 a taki su hlucny. Mam pocit ze ich mam v izbe. Navyse drahy si spravil take pohodlicko ze ja lezim na centimetri z celej postele a ako ceresnicka na torte- som sa dnes napraskala krupic.kasou a teraz mam strasnu zahu. 😠 Krasna to noc.

zazalienka
6. jan 2010

ja som dala dva rožky s údeným a minerálku.. môj už spí, chrápe jak na lesy, tak ja si tu ešte pobudnem ...

andykca
6. jan 2010

jeeeej baby a este ste tu??? ja nemozem dve hodky spat tak reku idem kuknut ci tu niekto je taky ako ja a predstavte si ste tu 🙂

a tak zaroven mozem dat cerstve info...mi teraz adros pisala sms, ze idu na to hehe....takze drzme silno palce xi nech ma rychly a lahunky porod...
....jaaaj skoda ze som sa ja aspon o flasu nestavila, ze adros do rana porodi hehe 😀 😀 😀

zazalienka
6. jan 2010

jeeej ahooj.. som to najprv pochopila že idú sexovať o sto tristo.. ale ono vážne idú rodiť? jeeeej, sa tešííím.. držím palčáky aby to moc nebolelo a aby to mali čím skôr za sebou baby jedny..

k.a.t.k.a.
6. jan 2010

tak ja stale zehlim 😝 😅

adros drzim palec a nech to mas rychlo za sebou 😉

andykca
6. jan 2010

😀 😀 😀 jasneee rodit ide....xi....sexik im hadam ani nebol treba 😉 ....ked budu mat odrodene tak da vediet...

katka zehlis? no ty mas odvahu takto v noci 😅

zazalienka
6. jan 2010

no fuha.. to ani spať nebudem.. adrikaaaaaaaaaa, drž sa....

andykca
6. jan 2010

jaaj zaza ja by som aj spala, len sa mi sakra neda 😠 to co je za noc totok? hadam sa pojdem aj naranajkovat hehe

zazalienka
6. jan 2010

ja tiež neviem čo mi je.. vôbec som neni unavená, brutálne ma páli žáha, tak chrúmem mandle a neviem čo so sebou.. v telke ani hrubé hodiny sú neni.. asi pustím nejaké DVD romantické..

andykca
6. jan 2010

ja som telku ani nepustala, preistotu....bo tam nikdy nic nieje....ale zacalo mi skrrkat v bruchu akoby som jedavala o 3 rano odjakziva hehe....najlepsie je ze ani v postielke nikomu nechybam hehe...ten moj spi jak zabity 🙂

zazalienka
6. jan 2010

môj tiež.. a to sme sa ráno ledva o desiatej vykotúľali.. asi to máme nejak posunuté či čo.. tiež mu nechýbam voooobec..

andykca
6. jan 2010

ale im je dobre co?hehe......tak ja schrupnem chlebik s maslom a madom, zapijem mliekom aby nahodou zaha nepalila a pojdem lahnut a ratat ovecky....sa mi tu uz nece sediet....mozno aj zaspim 😉
tak bru noc a skore zaspanie ti prajem zaza 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre