Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

gucz
7. aug 2009

od rána som drhla kúpelku, kuchyňu a normálne ma začalo brucho bolieť.... asi si pôjdem ľahnúť

dana333
7. aug 2009

no aj my už máme pre dievča takmer vybraté, len sa rozhodneme či to bude Sofia, alebo Kiara, ale s chlapčenskými som zúfalá, nechcem nič otrepané ani veľmi exotické, páči sa mi Viktor, ale máme doma Yorkshira, ktorý sa volá Viki a my ho voláme Viktor tak to by asi nebolo najvhodnejšie 😀

eva3107
7. aug 2009

Mirka ani sa nenazdas a budete mat dalsie babatka na ceste...uvidis... 😔 ...

lopezka
7. aug 2009

mirka krasne mena ste mali vybrate 😅 ...neboj, este bude aj Yasminka aj Nellynka 😉

tak babule, musim ja ist robit 😎

tak krasny a pohodovy den vsetkym zelam 😀 😅

miroslava89
7. aug 2009

gucz davaj na seba pozor...

nedockava si ma potesila 😅 ale ako na druhej strane cigani uz maju asi vsetky mena sveta od Haňky az po Esmeraldu.. takze nenajde sa meno ktore nemaju 😒

evka ale dvojicky uz mat isto nebudeme 😔

dana333
7. aug 2009

nezúfaj Mirka, možno motyka vystrelí a vy budete mať dvojičky

bebel
7. aug 2009

Brunko vybral dievčenské, prišiel ku mne a dal mi pusu na brucho s tým, že to bude Bibinka a chlapčenské ma napadlo, podľa mojej 1. teenage lásky, ktorý sa volal Mark, podľa Marka Spitza 😎

nedockava4
7. aug 2009

Mirka...mas pravdu...a mozno to bude uplne inak...ze porodim a zrazu vymyslim uplne ine meno 🙂
bebel....hm, maleho romantika mas doma 🙂

miroslava89
7. aug 2009

danka motyka vystrelila raz tak neverim zeby mohla vystrelit druhykrat ale budeme radi ked budeme mat aspon jedno babo..pockame paru mesiacov a uvidime...

bebel aspon vidnoze sa tesi na surodenca...

nedockava uvidi sa v januari..

olienka12
7. aug 2009

U nas bol ten isty problem,ze Ema bola vybrana davno a na chlapcenskom sme sa nevedeli zhodnut...
Mne sa velmi paci richard ale drahy nechce take meno, pretoze poznal nejakeho risa a bol idiot 🙂) Tak sme sa zhodli na Daniel 🙂)

eva3107
7. aug 2009

bebel...tvoj syncek je zlaty... 😅 ...

Mirka mozno nie dvojicky a ktovie mozno aj motyka vystreli! 😉 , ako pisala Dana

eva3107
7. aug 2009

No uvidime baby...ako vidim vacsina z nas...dievcenske maaa..., ale s chlapcenskymi je problem 😅 ..Vydno , ze mi zenske inklinujeme viac k zenskemu rodu 😅

nedockava4
7. aug 2009

oli...tak ty mas manzela podobneho mojmu 🙂
a mozno nakoniec obidve budeme mat Richarda 🙂

nikiarudi
7. aug 2009

kočky, idete niektorá na 4D sono do Pruského??

olienka12
7. aug 2009

nedockava dufam,ze je to ema 🙂) som zla zla zla... 😀

miroslava89
7. aug 2009

tak ked budu chlapci tak to risknete a nechate vyber mien na chlapov..

meggieya
7. aug 2009

no presne aj ja som nechala chlapcenske na mojho... 🙂 ale ja mam problem s dievcenskymi menami... ked mne sa vela mien paci, co sa mojmu drahemu nie... takze tak... a ked sa ho spytam, ze aby sme isli nejake vyberat, tak ze ved je este cas.... nooo v podstate ma pravdu. Moja kamoska pomenovala syna az v porodnici... a sranda je , ze dhlo mala jedno vybrate a v porodnici sa rozhodli pre ine a po dni ho zmenili na to dlho vybrate... a jej muz , ze neboj, ked to dieta uvidis, hned ti meno napadne... 😉

bebel
7. aug 2009

Bruno sa fakt teší. Minule nastala celkom komická situácia, kamoška šla na masáž a poprosila ma, či jej pobabysittujem mladšiu 5 mesačnú dcérku.
Tak som s malou Vikinou prišla domov a Bruno s Ninou(malou susedkou) sa naháňali po terase.
Hneď ku mne dobehli, že či je to už naše bábätko 😀
A potom sa striedali v tom, kto ju môže pobozkať na líčko s hláškami, aká je krásna .
Viky je našťastie celkom otrlá, lebo má pojašenú staršiu sestru Sofiu...a držala ako hluchý dvere 😅

eva3107
7. aug 2009

meggi...nooo...tak to je dobree... 😅 ..

miroslava89
7. aug 2009

ja vas dneska opustam.. po mesiaci idem sadnut za volant auta.. snad som soferovat nezabudla.. a idem "trochu" na nakupy.. o tyzden ideme na dovolenku a ja nemam co na seba 😒

prajem pekny dnik

dana333
7. aug 2009

Mirka nech si na dovolenke dobre oddýchneš a pripravíš sa na ďalšie tehuľkovanie
babel začína sa mi páčiť meno Bruno, z tých čo som už prečítala a pospomínala je asi najkrajšie. Možno si ho požičiam ak to bude chalan 😉

nedockava4
7. aug 2009

Mirka...a kam idete na dovolenku?

miroslava89
7. aug 2009

nedockava 14jula na cyprus.. len tak na 12 a potom v septembri na 3tyzdne na kubu

olienka12
7. aug 2009

Mirka uzij si to najlepsie co ste mohli urobit 😉

nedockava4
7. aug 2009

mirka...tak to mate super...bude to uzasny relax 🙂
prijemne nakupovanie 🙂

nedockava4
7. aug 2009

miri....14 augusta si asi chcela napisat 🙂

miroslava89
7. aug 2009

sak ja teraz pozeram co za chobotinu som napisala 😀 ale pochopili sme sa akosi
samozrejme ze augusta..

ale uz utekam..

eva3107
7. aug 2009

Nooo..Mirka prajem ti prijemnu cestu a nakupovanie...
Uzi si dovolenku a hlavne si oddychni.. 😉

nedockava4
7. aug 2009

mirka...jasne, ze sme pochopili....
evka...ty co este robis v robotke?...sup-sup domov 🙂

micicici
7. aug 2009

nedockava a kedy je ten veltrh, si ma asi inspirovala? A vsetko tam bude venovane babatkam? Ci je to spojene si nejakym inym veltrhom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre