Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

wanduska
24. aug 2009

ahojte maminy, chcela som sa spytat, ako na tom stojite s vahou. tabulky pisu pre moj tyzden /mesiac/ pribratie cca 4-7kg. ale chcela by som vediet ako to vyzera s vami v praxi..
a ozaj, mavate niekto bolesti hlavy - co beriete?

solliden13
24. aug 2009

Ahoj wanduska, ja mavam dost casto bolesti hlavy, zevraj je na to dobry horcik/magnezium ja ho beriem kazdy den, ale skor si myslim ze ma hlava bolieva z pocasia.
Juj a to priberanie tak to ja nie som vobec tabulkova, ja som zatial pribrala 8kg takze to je dost, aj ked sa snazim zdravo stravovat a vecer sa nenapchavat aj tak to idu tie kilecka hore a hore. Ale uz si z toho nic nerobim.

kolienko
24. aug 2009

ahoj wanduska, tak ja som pribrala mozno 3-4 kg ..... a hlava ma bolí práve teraz. sestrička mi poradila homeopatika, tak ich zohanam, lebo samozrejme prave ich v ziadnej lekárni nemajú----

wanduska
24. aug 2009

solliden, hmm to s tym magneziom... das si normalny sumak... ja mam normalne nervy si zobrat nieco ine okrem tehotenskych vitaminov.. beries to a v pohode?

solliden13
24. aug 2009

je to magnezium pre tehotne, vola sa to Magne B6, ma to magnezium a vitamin B6 aby sa lepsie strebaval a je to aj proti tvrdnutiu bruzku. Mozes sa popytat v lekarni. Inak to odporucaju, a aj ked nahodou mas zvyseny tlak, tak ti ho upravi.

drobec123
autor
24. aug 2009

dobre ranko, ja dnes zacinam 6ty mesiac ! wau ale to leti.
wandi, ja mam k dnesnemu dnu + 4,5kg-neviem ako som na tom tabulkovo v mojom tt, ale myslim ze v norme 🙂

wanduska
24. aug 2009

kolienko, a nechcu ti ich objednat? zvycajne to nie je problem. moja lekarka mi povedala, ze treba vydrzat-vtipalek... by som ju chcela vidiet..tiez mi dnes (opat raz) tak tresti v hlave, ze pomaly nevidim

kolienko
24. aug 2009

baby ako to vlastne je s mesiacmi v tehotenstve?? od ktorého týždna po ktorý je aký mesiac??

dorotkaa
24. aug 2009

Caute baby, ja som pribrala zatial 3,5 kg, tych poslednych pol kila len za vikend, boze dufam, ze to nepojde takto rychlo hore :-/ wanduska ty si kolko pribrala, ty este urcite nic 🙂
A ozaj, wanduska alebo drobec, zajtra chcem ist s vami do snopu cvicit, ale netusim ako sa tam dostanem, resp. kde zaparkovat... nejdete tam okolo relaxxu cez einsteinovu niektora, ze by som sa tu na vas zavesila autom, alebo by sme si niekde dohodli zachytny bod kde by sme sa stretli na autach a odtial isli spolu? Hmmm? 😀

lopezka
24. aug 2009

bre ranko tehulky 😀

len vas chcem pozdravit a musim ist zase pracovat 😠 😖

minitrouble, tak sa tam mozno stretneme 😅 tesim sa .......je to 1.poschodie, na tej istej strane ako genetika a cislo dveri 127 😀

tak krasny den tehulky 😀 😅

dadulka2000
24. aug 2009

ahojte babenky,..... nastava pracovny tyzden opat, co?
u mna len 2 dni - lebo som si minule nadrobila 🙂 parada.

budeme mat rusny tyzden - tak potrebujem cas na pripravy - chystame BBQ v sobotu, priatelia z nemecka pridu na 4 dni, segra bude odchadzat, bracho pride, v stredu sono ....atd ... tak sa nalietam po letiskach az az - pomaly si mozem na letisku aj stan rozlozit 🙂

ja sa uz bolim skocit na vahu,.... isto mam plus aspon 7kg 😅

micicici
24. aug 2009

Ahojte buduce maminky, ako sa dnes mate? Ja mam dnes hroznu krizu, sychravo je vonku a cely den v praci predo mnou... No hroza. Ale uz len do 14.9, a potom budem doma trosku oddychovat 🙂 Inak pribrala som uz 4 kg...

Idem vas skusit spatne precitat, aby som mala sajnu o com pisete

drobec123
autor
24. aug 2009

dorotka ja som poslednych 1,5 kg pribrala za tyzden ! ale teraz sa uz treti den drzim 🙂
ja idem cvicit urcite, predtym mam masaz v petrzke na sustekovej tak ked chces mozme to nejako zladit. koncim okolo 17.35.

weronikla
24. aug 2009

Ahojte 🙂 Tak my od minuleho tyzdna citime pohyby, aj priatel uz citi, tak sa z toho vytesujeme a pomaly cakame na 14.9. 😉 Zelam Vam pekny den...

dorotkaa
24. aug 2009

Drobec tak tu masaz ti zaaavidim, tiez by som sa mala niekam objednat. Este ma napadlo, ze mam v aute navigacny, tak to by som asi mohla trafit aj sama, snaad 🙂 nech ta nezdrzujem, po tej masazi budes mat asi sama co robit aby si tam prisla nacas...

minix
24. aug 2009

a ja tu stale tisko zavidim tym, co maju uz pohyby, my sme troska lenivejsi. 🙂))
aj ked dnes sa mi zda od rana, ze by to mohli byt tie bublinky....

weroni, ja idem o tyzden skor. DUfam, ze ta budem nasledovat aj v tej pohybovej aktivite. 🙂)

no a k priberaniu, ja som dala zatial navyse 4,5 kg, ale prestala mi chutit cokolada!!!!!!! 😀

drobec123
autor
24. aug 2009

dorotka, mozem ti odporucit tu moju maserku, robi masaze aj pre tehotne a mas ju za rohom z prace.
inak nie je problem zajtra aby sme sa nejako dohodli. ved budem mat 25min aby som sa dostala z petrzky cez apollo most, takze casu a casu budem mat .... rozmysli si to ako ti to bude vyhovovat 🙂

marushka
24. aug 2009

pekné dopoludnie, brušká...
tak sa to tu po víkende zase zapĺňa? 😉

mini - aj ja idem zatiaľ do ružinova... 😉

u nás je pekne, len som úplne zdochlá a nič sa mi nechce...malý je dnes doma, idem vymyslieť nejaký programos...nech sa nenudíme 😉

grelu
24. aug 2009

ahojte...ani tomu mojmu krpcovi sa velmi nechce hlasit :-/....citim ho len sem tam, niekedy aj 2 dni nic .-/...ale minule som si dala glg cerveneho vinka a taku disko si spravil, ze som nechapala...asi bude alkoholik :D

marushka
24. aug 2009

my kopkáme aj teraz zrovna...ale tiež som mala včera taký útlm...som sa bála 😉

kg - ja stále len tie +3, ale zase sa mi to zdá málo...budúci týždeň začínam 6.mesiac tak uvidím, či sa rozbehneme...ale aj tak ma je dosť. 😉

mne sladké nechutí a tom som chocoholik totálny...si neviem predstaviť ako pijem o dva týždne ten gajst pred testom na cukrovku...fujkifuj

teraz som si dala kávu - chyba, je mi pekne zle z nej 😝

allinka79
24. aug 2009

ahojte.. ako vas tak citam, tak neviem-neviem... ja uz mam +6 kg a po pravde, termin mam posunuty na 28.12. (zatial neoficialne, len podla 3d ultrazvuku), takze tu uz moc nemam co robit... 🙂

allinka79
24. aug 2009

ale taka ina otazka... co robite ked vas boli hlava? Uz ma boli druhy den, je to na nevydrzanie... myslite, ze polka paralenu sa da zvladnut? teda ci ju ja a malicka zvladneme...

lopezka
24. aug 2009

ahojte opat,
no ja mam navrch uz 6kg 😀

drobec, kam na sustekovu na tu masaz chodis ? ved ja tam byvam a mne by veru masaz tiez bodla 😅 😀

babulky, mojej bambulke sa nejak este nechce hybat 😎 to bude njaky lenivcek asi 😠 dostane po holej, len co vylezie 😀 😅

minitrouble & marushka, nad tym ruzinovom zacinam uvazovat aj ja 😅 ....len z vas musim vytiahnut njake infosky, ja tam absolutne nikoho nepoznam a co som pocula od inych, tak otras 😖

allinka79
24. aug 2009

lopezka... ake masaze? to som este nestihla precitat... to nie je daleko odo mna... bodlo by niekedy...

minix
24. aug 2009

ja som zatial napevno rozhodnuta pre Antolsku. 🙂))

lopezka
24. aug 2009

allinka, drobec tu spomina masaze na sustekovej 😀 len neviem, kde tam presne .....ci v poliklinike, alebo inde .....no snad nam napise 😀

allinka79
24. aug 2009

lopezka - nebolo by zle... 🙂 sice to este zvladam, ale mozno obcas na uvolnenie a oddych...

a minix - ja tiez Antolsku - mas tam niekoho znameho, ci ee?

dorotkaa
24. aug 2009

Dobre drobec, zajtra sa dohodneme. Dam ti do mailu kontakt na mna, posli mi aj ty tvoje cislo a mizeme si zajtra zavolat, to bude najlepsie, oki? A na tu masaz by som sa veru objednala, zajtra mi das kontakt a vysvetlis kam to chodis...
A co sa tyka pohybov, ja este nic intenzivne necitim, iba v klude sem tam zacitim ze nieco vo mne je a mrvi sa, kopance to ale nie su, neviem to definovat...

drobec123
autor
24. aug 2009

na konci Sustekovej, v takej zelenej novostavbe je sauna a aj masaze. teda ma tam prenajaty priestor moja maserka tak tam chodim. viete kde ?

allinka79
24. aug 2009

drobec viem kde... teda tusim... ake su to masaze? Akej casti tela? Alebo - maju www-stranku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre