Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minix
8. jún 2009

vy ste sa ale rozpisali... 🙂 ja osobne by som si asi starosti s farbenim vlasov nerobila, pokial presne - nebudete cuchat ten smrad dlhodobo.

u mojh doktora je to tiez take divne, lebo za jeden UZV som platila 10 EUR, za dalsi nic...a som zvedava, co mi povie buduci tyzden, ked idem na kontrolu a poviem, ze chcem obrazok. 🙂))) ale asi si nachystam pre istotu aj mobil s fotakom, aj ked je mi to trapne...si myslim, ze aspon tieto obrazky by mali byt zadarmo pre kazdu... 😉

janka1
8. jún 2009

pietra uz som medzitym nato prisla 😀 ale dakujem za vysvetlenie 😉

lili213
8. jún 2009

ahojte 🙂 ale ste toho popísali za tých pár dní 🙂
markee: blahoželám k úspešnému UZV.
takže, ja chute nemám asi žiadne, lebo do seba dostanem len málo ☹ vlastne mám k všetkému odpor. Už to trvá od 6tt a už mam aj strach či to vlastne aj prejde. Stále mám kyselinu a ani si neviem predstaviť, že by som chodila do práce ☹ , ale stále dúfam.

ives77
8. jún 2009

ahojte,mne už bolo celkom dobre ale teraz mám aj ja takú kyselinu že hrúza a ked sa to vomne nahromadí vraciam ako besná fuuj,inak mi vôbec nechutí jesť musím sa do jedla doslova nútit a ráno sa mi stále točí hlava a je mi na odpadnutie proste hrúza,zajtra ráno idem na krv dúfam že mi nedojde blbo

lili213
8. jún 2009

ives : ja mám niečo podobné ☹ nemôžem ani do obchodu vojsť, hneď mi je na odpadnutie. Ráno niečo spapaj a bude to lepšie.

dadulka2000
8. jún 2009

babky ked vas tak citam ako vam zle,.... citim s vami, chudatka.
😝
tu v uk vravia, ze treba zjest aspon digestive biscuit - take celozrnne keksiky (napr ako BeBe na Sr), ze to vraj pomaha. a ak vas pali zaha, tak vraj to budu vlasate babatka 😅 (uvidime - potom date vediet 🙂 )

weronikla
8. jún 2009

Ahojte, tak som konecna nasla tuto temu a tehulky s podobnymi problemamu 😉 Po dvoch tyzdnoch mi je konecne dobre, nevolnosti mi dali zabrat, dva tyzdne som bola uplne KO 😖 Ale hadam sa to zlepsi a prestane...Zajtra idem k doktorovi a mala by som dostat tehotensku knizku, tak sa tesim 😀
Tak s tym napinanim je to asi normalne, ze? 😢

lili213
8. jún 2009

Mne nepomáha ani Be Be ani iné žiadne sušienky čo už ☹
weronikla - vitaj medzi nami

mija777
8. jún 2009

Ahojte zienky,ja si zajtra idem pre knizocku,tak mi drzte palceky,nech je vsetko ako ma byt 😀
Inak ja zatial negrckam,ale tazko na zaludku mi je vkuse.Za ten cas,co som tehu sa mi podarilo asi 2krat normalne z chuti najest.Inac jem len nasilu...A niiic sa mi nechceeeeeeeeee 😀 😝 😝

minix
8. jún 2009

ja sa dokazem aj schuti najest, ale potom mi zasa pride blbo

u mna nastava kriticke obdobie od 15 pokial nezaspim. rano vstavam v uplnej pohode, dam ranajky, aj ked chladnickovy smrad ma velmi drazdi. 🙂 a potom je vsetko ok, az do doby 15,00 a potom je to des.
Sice neblinkam, ale napina ma vkuse.

kedy nam to prestane? mate na to nejaky recept, okrem susienok? lebo to na mna nezabera.....:((

cukruska1920
8. jún 2009

Ahojte.... ked citam ako vam je spatne normalne vam zavidim ☹ mne nic neni...az sa bojim ze to dopadne tak ako prvykrat 😔

mija777
8. jún 2009

Ja mam zase rana kriticke,ale len ked skoro vstavam do prace.Ked vstanem sama od seba,tak je to ok.Ale priebezne cez den mi je tak divne,aj teraz vecer...

lenadka
9. jún 2009

cukruska neboj sa ani mne nic neni a ani pri 1. babatku mi nic nebolo a je tu 😉
teda mysim tym ze ma nenapina a nevraciam, mne ak bolo niekedy zle tak skor vecer ako minix a to som zistila ze hladom-obed vytraveny, treba olovrant, potom to uz bolo OK.
Ja akurat v praci mam stresy 😖 a nahanam sa a v nedelu sme mali oslavu-teda ja a ako som behala okolo hrncov a hosti, veru vecer ma bolelo brusko aj krize akoby som mala dostat menzes-veru zlakla som sa 😲 , lahla som si na gauc a oddychla a vcera poobede to isle, dokonca som mala aj jemne "spinenie", ale to vraj moze byt aj so zahniezdovania babatka, takze nepanikarim, len som sa zlakla 😕
drzte mi palce dnes ma caka dalsi "ohubu" den 😝

prdecek
9. jún 2009

cukru neboj bude to ok. Já mám z dneška taky trochu strach, ale určo nám oběma u mrňousků budou bít srdíčka neboj! 😉

naty
9. jún 2009

Dobré ráno,

držím vám všem pěsti na dnešní kontroly!!! 😵 Pak musíte poreferovat!! 🙂

majkotanicka
9. jún 2009

Zdravím baby, aj ja som januárovka. .-))

prdecek
9. jún 2009

naty neboj večer tu poreferuji 🙂
majkotanicka vítej

mija777
9. jún 2009

Baby,tak dnes som bola u dr.A som trosku sklamana,lebo srdiecko este nepozerala ☹ Vraj,ze ked mi je dobre a nemam ziadne tazkosti,sono staci v 11-tom tyzdni.Ze sono mi robila v 6-tom a tiez nieje dobre robit ho casto...Tak az koncom juna...Ale knizocku uz mam prestudovanu 😉

mija777
9. jún 2009

A majkotanicka,podla tyzdna pri mene si januar 2010 asi neni 😀 Oprav si to 😀

prdecek
9. jún 2009

mija tak třeba jsi těhu míň než 8tt, ne??? v 8tt by už srdíčko vidět mělo. co ti dr. řekl?

naty
9. jún 2009

myslím, že je 8tt podle ms, takže to nic znemenat ještě nemusí...nemáš dlouhý cykly třeba??

musím se vám pochlubit...dělala sem teď manžílkovi dort a jelikož máme kuchyňku zatím jen provizorní, postavila sem si šlehač se šlehačkou na zem, aby mě tam nepřekážel.....no, nevylila sem si čtvrt litru šlehačky na koberec?? 🙄 ach jo....sem patla fakt.... 😔

mija777
9. jún 2009

Ja som bola uz na vysetreni v 6tt.Vtedy mi potvrdila tehu aj 6tt a kazala mi prist dnes pre knizku.Len to som si myslela,ze mi spravi nejaky snimok a popocuvam srdiecko,uvidim si drobceka...a vraj staci az v 11tt.Stretli ste sa s tym uz niekto?

mija777
9. jún 2009

Mne vysetrenie vobec nerobila...Len krv mi zobrala...

korcula
9. jún 2009

Mija: mě přijde že každej dr. si tohle dělá jak se mu zachce.... my byli loni se švagrovou těhotný současně, a každá měla vyšetření jinak...

mija777
9. jún 2009

No len ja teraz musim cakat zase 3 tyzdne,aby som vedela,ci je malinke v poriadku.Sice nemam zatial ziadne tazkosti,ale tesila som sa na to,ze drobca dnes uvidim.Som si myslela,ze na zaciatku tehu je viac vysetreni...Co ste podstupili vy?

prdecek
9. jún 2009

já byla na uzltrazvuku taky kolem 5-6tt a jdu až dneska, takže vlasně ani nevím zda srdíčko bije, ale snad ano.

minix
9. jún 2009

no ja sa neviem dockat, ked idem o tyzden na kontrolu, ja len dni odpocitavam 🙂))) a dufam, ze mi spravi aj obrazok, aby sme videli krpceka a pripadne srdiecko. Este sa 7 krat vyspim. A bude to tam., 🙂

Aj ked tu vsetky dnes pisete, ako sa tie vysetrenia roznia, tak dufam, ze aspon srdienko uvidim.

Zaaaaavidim vsetkym, co uz mate knizky. 😀

minix
9. jún 2009

mali by sa tieto lekarske postupy nejak zjednotit, takto z toho mame akurat gulas. 🙂))

mija777
9. jún 2009

Gulas veru...a poriadny.Tak nic,budem ja odpocitavat do konca juna ☹ A dovtedy budem dufat,ze drobcek sa ma u mna dobre 😀

Prdecek,tak to mas potom skoro ako ja...A srdiecko uz bije o dusu,neboj 😀

prdecek
9. jún 2009

mija snad jo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre