Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

pietra
10. jún 2009

janka, stastny to clovek. Ale v podstate, ked si to zoberiem, ja som si pri prvom do 16tt odtrpela nevolnosti a potom som sa citila vynikajuco, dokonca som aj horucavy zvladala lepsie ako v stave netehu 😀
a teraz sa zda, ze aj nevolnosti zmiznu skor, sice mi este stale zle byva, ale nie uz tak priserne ako prve tyzdne

janka1
10. jún 2009

vtedy som bola este mladaaaa 😀
teraz je to si uz aj vekom, sice ja nemam problemy nejake zavazne , ale co to sa najde ako to bolo pred tyzdnom palenie zahy, kyselina, spanie skoro po sediacky pre zaludok a prsia 😀 😀 😀 ale uz je to ok som sa vytesovala, lebo spim uz normalne aj ostatne veci pomynuli , ale zas prisla hlava vcera aj dnes boli nooo asi to bude s niecim urcite suvisiet 🙂

janka1
10. jún 2009

dr. mi dnes povedala, ze to moze byt aj z toho, ze som prestala konzumovat sladkosti a moze byt , ze som glykemicka ,takze si mam obcas dat nejaku tu horku cokoladu 😨 tak neviem mozn o aj to , predsa len telo bolo zvyknute na urcity prijem cukru a uku a teraz nic tak mozno zeee....

gucz
10. jún 2009

ahojky
janka 1 na hlavu si môžeš dať paralen, mne pomohol. A homeopatický liek na hlavu je cephyl, ale ten mne nepomáha... 😕

lenadka držím palčeky aby miminko bolo v poriadku 🙂

ja mám za sebou návštevu u lekárky. Spravila mi preventívnu prehliadku, cytológiu (výsledky budú o 2 týždne) a potom sono. Takže tehu máme potvrdené. Podľa PM som 6+5 a podľa sona 6+6. Povedala že všetko vyzerá byť v poriadku na ten týždeň čo som, ukázala mi dutinku, žĺtkový váčok a zárodočný terčík (tuším tak to hovorila). Srdiečko som nevidela, ale dúfam teda že všetko bude ok aj naďalej. Ďalší raz tam idem až 7.7. ráno na ôsmu, budú mi robiť ultrazvuk a brať krv na nejakú diagnostiku čo sa robí z tej Krvi v Ružinove v Bratislave. Tak asi tak 🙂

gucz
10. jún 2009

a ešte jeden gól ... včera mi hovorila kamarátka, že aj ona čaká bábo o dva týždne skôr ako ja a dnes sestra, že jej tiež vyšiel pozitívne test a mala by mať mimino o dva týždne neskôr ako ja 🙂 🙂 🙂 , tak sa véééééééééľmi teším

zdenka73
10. jún 2009

Janka1 mňa včera bolela tiež hlava a pomohli mi aj také chladivé obklady- keď ma bolí v predu hlava. Ale keď ma bolí vzadu tak to viem že to mám z klímy, alebo prievan a to pomôžu teplé obklady- to mám ohrievací vankúšik. Ale tie studené obklady sú dobré.

gucz
10. jún 2009

babulky to už sem nikto nechodí? konečne mám chvíľu čas, malá sa hrá sama a tu nikoho

cukruska1920
10. jún 2009

Ahojte...kto tu?

lopezka
10. jún 2009

ahoj cukrus, prave som sa pripojila 😅

plivit
10. jún 2009

tak janka1 na hlavu je urcite dobrý paralen 🙂 a este ja som si natierala krk a celo čínskou mastou 😀

cukruska1920
10. jún 2009

baby v 1 trimestri by sa nemali ziadne lieky 😕

plivit
10. jún 2009

cukrus paralen sa moze ak sa bolest neda vydrzat ja som si dala a v pohode

lopezka
10. jún 2009

no ja si myslim, ze pokial by to boli hrozne bolesti, 1 tabletka neuskodi cukrus 😖
viem, ze by sa nemali ziadne lieky, ale niekedy je to nutne 😒

mna zatim hlava klop klop klop neboli,ale viem ake je to neprijemne 😒

cukruska1920
10. jún 2009

mna tiez zatial hlava nebola... musim zaklopat...lebo mna ked boli tak konec sveta

boncusik
10. jún 2009

na bolesť hlavy vyskúšajte algifen 20Kv jednorázovo, v tehu povolené 🙂

gucz
10. jún 2009

ja si tiež myslím že jedna tabletka neuškodí, napríklad ja mávam sem tam také migrény, že niekedy mám problém normálne fungovať. Kebyže nemám malú, tak jednoducho zalahnem do postele, studený obklad na čelo a zátylok a snažím sa zaspať. No ale kvôli dcérke musím fungovať, tak asi tak. Algifen je dobrý liek, ale skôr na bolesti hladkých svalov (maternica pri Ms, žlčník....), tak neviem či by na hlavu pomohol, no možno hej, nemám odskúšané. Ja som algifen kvapky brala veľmi dávno na MSbolesti, mávala som moc silnú MS a vtedy som aj odpadávala.

janka1
10. jún 2009

jeeej dakujem zienkyyyy 😉 😉 ste zlate, paralen som brala minule , ale mi vobec nezabral
a jeden gol ja teraz 😀 ked som prisla domov hlava boliet prestala sama od seba, takze asi ma boli z prace 😀 😀

gucz
10. jún 2009

janka1 to je čistá alergia na robotu 😀

mija777
10. jún 2009

janka1 mne sa tiez obcas stava 🙂 V robote si myslim,ze sa nedozijem fajrontu a pridem domov a nic mi nieje 😀 😀 😀

lopezka
10. jún 2009

joj baby, bodajby to bola tento tyzden pravda 😅 mam cely tyzden dovcu, na pracu si ani nespomeniem a aj tak mi je na prd 😖 😠 ☹

markee
10. jún 2009

Janka,to je dobře,že hlava přestala bolet. Tak aspoň víš,že bys měla být doma a na práci se vykašlat 😀
Já jsem za dnešek hotová. Dopoledne jet na kole s malou v sedajdě ke kamarádce,pak dom.Pak jí uspat,pak ta samá kamarádka psala,že přijeli k nám do vsi na hřiště,tak ať přijdeme.Tak jsem šli tam. Po šestý se vrátili,já dělala halušky a teď bych padla a spala.

janka1
10. jún 2009

ze 😀 a vraj praca slachtiii 😀 😀 😀 😀 figu borovu 😀 😝

pozdravuje vas lenadka a dakuje vsetkym co na nu myslime 😉

naty
10. jún 2009

janka: nepracuješ třeba s PC? Mně se u toho momentálně taky nepodaří moc dlouhu sedět...i když teď bych to zrovna potřebovala ☹ ...hlava mě nebolí, ale dělá se mi zle... 😒

janka1
10. jún 2009

naty jasne , ze pracujem s PC cely den a este aj domov ked pridem tak som na PC 😀 😀 😀
ale mam setrnu obrazovku aj v praci aj doma , tak neviem , ale nic nie je nemozne 🙂
najskor si , ale myslim, ze to bude ta PRACA 😀 😀 😀 😀 to si pripisujem 😀 😀 😀 ostatne neprijimam 😀 😀

naty
10. jún 2009

😀 😀 😀 tak v to případě je to jedině prací, nedá senic dělat... 😔 ... 😀 😀

janka1
10. jún 2009

😀 😀 😀
ako sa citis naty?

pietra
10. jún 2009

boncusik, algifen sa prave v tehu vobec nesmie 😲 ani pri dojceni

naty
10. jún 2009

teď? blbě....zhlatala sem dva banány a bylo toho aso privela... 😠 ...bříško bolet přestává, tak snad to bude dobrý... 😵

janka1
10. jún 2009

uz to bude len lepsie a lepsie uvidis 😉 po 11tt to uz bude len malinka 🙂

antoniab
10. jún 2009

ahoj tehulky 🙂
ze alergia na pracu tak to som prisla spravne tiez sa pridam
naty 2 banany keby ste videli co som vsetko zozrala doslovne ja ☹ som myslela ze prasknem celi den v robote som snivala o tlacenek potom som obehla polske obchodi aby som nejaku nasla a nic tak som si kupila taku nahrasku v aspiku a nato cibulu a ocot slovensky chlebyk mi prisiel vcera od maminky a nato som spraskala 2 cokoladove ticinku cokoladovu budchtu s pudinkom a to vsetko za 2 hodky plus som varila karfiol [potom som vyprazala ] tak som dobala este ten ja som myslela ze prasknem mne prislo tak zle no ale co sama som si navine
jaj ja snivam o samich slovenskych veciach minule vianocka teraz tuzim po bababiku v cokolade a capy tak by som pila capy 🙄 🙄
baby mate uz tehu depku ani nie depku ale hormony mne sa chce dnes hrozne plakat a ani nemam dovod 😲 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre