Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

cukruska1920
20. jún 2009

chod a budes si istejsia a hlavne kludnejsia 😉

zucana
20. jún 2009

uz sa tu pisalo o tych MS bolestiach. jasne ze ak su to zavratne bolsti ako pri MS tak to nie je normalne ale sem tam take podobne bolesti su podla mna ok lebo sa natahuje maternica ved to je podobne ako ked sa pri MS odlupuju z maternice steny nie? a sem tam ma vela bab taketo pobolievanie aj ja

janurka
20. jún 2009

mija určite v pondelok chod a nebudeš sa zbytočne aspon stresovat... a ak by sa ti to zhoršilo tak chod aj na pohotovosť 😉

mija777
20. jún 2009

Dufam,ze je to ok.Ale rada si to vypocujem od dr.

gucz
20. jún 2009

ahojte dievčatá
k tomu boleniu podbruška, no ja by som asi k lekárke šla. Mňa nebolí už dlhšie nič, akurát sem tam kríže, ale len po námahe a po oddychu to prejde.

Nad ránom som sa zobudila a lialo ako z krhly, taký super vzduch bol v spálni, a tak super sa mi spalo po dlhej dobe, že sa z tej zmeny počasia normálne teším. Hlava ma nebolí ťuk ťuk ťuk, aj malá je akási kľudnejšia, tak je dobre. Akurát že sa cítim akoby bola jeseň....

janka1
20. jún 2009

ahojte zienky 🙂
ja som OK 😝

k tym bolestiam u mna je to ked kychnem , alebo zakalem no hruuuuza az mam pocit, ze mi odpadne cely podvozok 😀 😉

gucz
21. jún 2009

dobré ránko
asi to nebude také hrozné s tou predpoveďou počasia, od rána u nás svieti slniečko 🙂

lopezka
21. jún 2009

dobre ranko baby 😅
ako sa dnes mate ? 😅 este vam byva zle, alebo uz mate to stastie a preslo to konecne ? mne byva este rano tazko a musim sa hned najest, ale blinkanie hlasim naposledy v pondelok 😀 😅
vcera u nas cely den lialo a prestalo az navecer, ale ja som bola cely den vonku na nohach a domov som dosla az o osmej 😠 😖 bala som sa, ze mi bude zle, ale moj citronik ( take je vraj teraz moje babo velke 😅 ) pekne posluchal a nic mi nebolo ...........len vecer som zaspala, ani neviem ako 😅

tu bolest bruska co spominate, mavam aj ja ....ale nie je to nic hrozne....len take natahovanie 😅 a kedze beriem od zaciatku tehu duphaston, som kludnejsia 😉

nechcem sa nijako vnucovat 😀 😅 😉 ale poslusne hlasim, ze v 1.letny den, co je dnes, mam zase o rok viac 😀 😅 a najkrajsi darcek na svete vo mne rastie uz 11.tyzden ..... takze dnes vela darcekov uz necakam 😀 😅

gucz
21. jún 2009

lopezka všetko najlepšie k narodeninám želám 🙂 , na najkrajší darček si síce ešte počkáš, ale o to viac sa naň budeš tešiť 🙂

lopezka
21. jún 2009

gucz dakujem 😅 ano ja viem, ze este musim cakat 😖 😠 ale na takyto darcek sa oplati cakat 😉 😀 😅

janka1
21. jún 2009

dobre ranko 😉
u nas strasne pocasie, chladno a dazd 😒

lopezka vsetko najlepsie, vela zdravicka, sily a energie , aby tu uz bol ten velky den a mala v rukach svoj najkrajsiiii darcek pod slnkom aj mesiacom pod celou oblohou 🙂 🙂 🙂 🙂

weronikla
21. jún 2009

Lopezka, zelam vsetko naj, naj, naj k narodeninkaam, hlavne vela pozitivnej nalady a zdravicka 😉
Dievcence, tu v Prievidzi je dnes hnusne, zatiahnute, bleeee, takze zas mam nizky tlak a buden oddychovat ☹

lopezka
21. jún 2009

janka & weronikla dakujem velmi pekne 😀 😅

u nas je dnes zatim pekne, svieti slniecko ... ale je len 20 stupnov .....na 1.letny den dost chladno 😖

jani, ty si uz v pohode, uz ti nie je zle? mam sa tesit na 13.tt ? 😀 😅

weronikla a ty ako? vidim, ze sme rovnaky tt 😉 😀

janka1
21. jún 2009

lopezka nie nie je mi zle, ale rano sa musim napapat hned ako vstanem, lebo potom by mi bolo na odpadnutie 😉 aj desiatu mensiu aspon nejake ovocko a obed aj olovrant , veceru a este neskoru veceru inac mi bedaaa 🙂
lopezka, tak uvidis ako to bude prebiehat u teba

od vcera ma boli podbrusko akoby vajecniky no vraj sa zvacsujeme vo vnutri , tak som kludnejsia , ale celu noc ma to trapilo akoby som mala mrchu dostat , ale som rano rozpravala s dr. tak vraj je to OK a dobre znamenie, ze sme vo vnutri OK 😵 😵

lopezka
21. jún 2009

jani, no ja musim tiez jest ovela castejsie, ako volakedy 😀 stale si na to neviem zvyknut, lebo hladna nie som, skor naopak 😖 .....ale proste musim si nieco dat, lebo ako pises, beda mi 😀 😅

inak je to sranda, ze len ked nam je zle a tazko a nieco vnutri pobolieva, je vsetko v poriadku 😀 😅 ... tym sa tak trosku ukludnujem ................. bozeeeeeeeeeeeee, ja svoje babo uvidim az 3.7. 😢 dovtedy ma aj porazi, ako sa neviem dockat .... ci naozaj bude vsetko OK 😠

janka1
21. jún 2009

lopezka to cakanie je tazke aj pre mna 😒 ja by som ho chcela vidiet kazdy den 😀
ja idem v piatok na kontrolu sa tesim na sono ako dieta na hracku 😀 😀 😀 😀 no neskutocne ako cakam stale na ten den 🙂

neboj vsetko bude OK a budes stastna v ten den hlavne plna energie a dobrej nalady, nic ta nevivedie z miery aspon ja to takto prezivam ked vidim chrustika 😉

ja si mam ist v sredu pre vysledky z krv AFP a tri markery , tak dufam, ze vsetko bude OK aj ked sono bolo uplne v poriadku, ale clovek nikdy nevie 😉

kamoska bola a z krvi jej vysli zle vysledky , potom je robili amniocentezu a tooo cakanie 3 tyzdne na vysledky ☹

boncusik
21. jún 2009

ahojte holky,

lopezka GRATULUJM k narodkám 😀

janka ja mam tiež od včera také pobolievanie podbruška a vaječníkov tak si ma ukludnila že to je v poriadku, lebo aj ja som už chcela volat lekárovi či to neije zlé znamenie.

my sme mali od piatka návštevu u nás 2 neterky s bratom a tak tej námahy okolo nich bolo viac, tak som sa bála či som sa nepreťažila

prajem krásny nedelný deň 😀

drobec123
autor
21. jún 2009

Lopezka v prvom rade gratulujem k narodeninkam! Musim sa vam priznat ze aj mna vcera taaak strasne pichlo vo vajecniku ked som si kychla ze som sa az zlakla. Ale podla mna sa ozvala len moja cysta-mozno aj praskla. Tak teraz s napatim cakam na 2.7. nech uvidim nasho drobca! Janka ty uz si mala AFP testy? Myslela som ze sa robia az v 16tt

ives77
21. jún 2009

ahojte všetkým dakujem za gratulácie ku miminku 😀 zároven sa tiež pridávam ku gratulácii lopezke nech ste hlavne zdravý.

olienka12
21. jún 2009

Ahojte, dakujem velmi pekne za vsetky gratulacie.
Bolesti v podbrusku ja mam uplne od zaciatku a stale. Uz su miernejsie ako boli. Moj lekar mi vravel,ze je to normalne,pretoze maternica rastie a taha so sebou vsetko co je prepojene. Kolegyna vravela,ze ona mavala take bolesti kazdy mesiac v case,kedy by sa normalne dostavila mrcha,takze myslim, ze su uplne normalne a nemusime sa bat.

janka1
21. jún 2009

drobec ano uz som mala odobratu krv na to 😉
medzi 11.-13.tt sa robi skrining Downovho syndromu: biochemicke testy /aj AFP/,NT - sijove prejasnenie, nosova kost, vysetrenie prietokov v ductus venosus, trikuspidalna regurgitacia a FMF uhol 😉 😉

cukruska1920
21. jún 2009

Ahojte...ako ste vikendovali?? ja super.. boli u nas nasi... sme si pochodili po meste a pekne usiel den... len nech to uteka tak aj dalej nech je tu uz piatok 😉

k.a.t.k.a.
21. jún 2009

hm ja idem na AFP testy az 11.augusta 😕 Jani ty prečo si bola tak skoro? vsak to sa robí medzi 15-19tt 😕

janka1
21. jún 2009

katka moja dr. ma asi taky postup 😨 😉

13.augusta idem znova v 20tt 😉 tak neviem , ale asi kazdy dr. to inac berie ci riesi

gucz
21. jún 2009

janka asi máš nad 30 rokov, že? vtedy sa tieto testy robia skôr. Inak sa afp robí až okolo 16teho týždňa, teda u žien do 30 rokov, teda aspoň u nás

janka1
21. jún 2009

ano gucz uz mam po 30tke 😒 😀

gucz
21. jún 2009

však to je krásny vek 😉

janka1
21. jún 2009

gucz ved ja nenamietam, len je to uz velaaaaa 🙂 ale necitim sa taak 😉 😀

weronikla
21. jún 2009

Ja idem zajtra na krv, nejaky prvy skrining a v 16. tyzdni druhy. Zeby aj toto mal kazdy lekar inak? 🙂 No a baby uvidim az 15.7., pretoze doktor ma dovolenku, tak ja cakam a cakaaaam a este sa nacakam 😀

lopezka
21. jún 2009

ahojte babenky moje 😅
velmi pekne dakujem za vsetky gratulacie 😅 😀
inak mne je dnes hrozne zle ..... bola som s neterou na nakupy v auparku a asi som sa moc nachodila, alebo co .......kazdu chvilu som musela oddychovat .....uz to nie je tak ako za mlada 😀 😀 😀
a asi mi nejak moc pracuju hormony, som stale taka urevana 😖 ☹ uz velmi dlho som neplakala a dnes som to asi dobehla, kazda kravina ma rozplakala .......... mate aj vy take uplakane dni ? 😢 😖

ak tu uz nie ste a sli ste spat, tak zelam dobru nocku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre