Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
30. apr 2010

...skuste si "poniektore" este raz precitat, co som napisal....
Ked mam malu oblecenu len v bodynkach bez rukavov a navrchu ma rozopnutu mikinu, tak asi jej mozem dat aj fusak...
Ale ved je to moja vec...preco sa tym vlastne zaoberam...povedali ste si svoj nazor a ja vam ho neberiem...alebo to teraz rozpisujte este na 5 stranach 😝

nedockava4
30. apr 2010

ups....napisala

maryanna
30. apr 2010

nie neodsudzujeme ťa každá robí ako vie ale tak podľa mna je lepšie byť oblečený v tenkej vrstve ako "holý" v hrubom fusaku....čo sa týka pohodlia a takej logickosti obliekania a potenia..no ale ako vravím každá podľa seba....ja malého obliekam viac menej ako seba čo sa týka vrstiev aj pocitovo, ja by som sa s holými nohami do fusaku zle cítila strašne tak to nedávam ani malému, veď tiež je človek a nie nejaké zvieratko alebo čo...

olienka12
30. apr 2010

zuzka nechapem co sa ta tak dotklo....

gucz
30. apr 2010

Náš Mišulo sa začal smiať nahlas, také je to krásne 🙂 🙂 🙂

olienka12
30. apr 2010

gucz tiez si myslim,ze je to to najkrajsie co moze byt 🙂) hlavne rano ked pridem ku postelke a danko spusti ten jeho smiech 🙂

maryanna
30. apr 2010

no môj sa tiež smejká keď prídem ráno ku postieľke ale stále je to prevažne smiech "mute"....cez deň niekedy keď sa veľmi teší tak dá aj nahlas ale nie často.....:(:( ja som myslela že to má prísť až neskôr:(:(

evca35
30. apr 2010

gucz - aj ja tak dokrmujem, ale mojím odsatým mliečkom po 100 ml - na obed aj na večer po kúpaní. A ešte pýta prsník. Inak aj Martinko papá často, ale kým som doma tak mi to nevadí. Tiež som rada, že mi vydrží bez jedla niekedy aj 2 hodiny 😲 .
Mne z Nutrilonu grcal, dali sme mu 2x. Tiež sa ho pokúšam predať, ak by niekto mal záujem - veľké balenie.

smiech - práve púšťa také výkriky 😀 😀 😀, pozerá sa na strop, usmieva sa a rehoce. Neviem čo tam vidí ...

v Košiciach stále fúka, takže tiež neviem ako ho mám obliecť. Ale dávam mu body s dlhým rukávom (niekedy tenkú bundičku), nohavice, tenké ponožky a capačky. Prikrytý len tenkou dekou, aj to kope do nej, včera som nedala už ani nánožník na vaničku. Ale mne samej je chladno, mám tričko s krátkym rukávom a bundu. Na slnku horúco a keď zafúka, tak chladno.
No viem, že malý je vo vaničke chránený pred vetrom.

dadulka2000
30. apr 2010

ahojte
tak sa tu s vami idem rozlucit. (myslim z anglickej pody)
😉
nabalili sme auto az po strop a o 15.00 vyrazame. Tony si siel chvilu pospat nech zvladne nocne soferovanie a ja ho prestriedam ked uz bude mat dost, len som zvedava ako si zvyknem s tymto opacnym volantom na europskych cestach, ale snad ano.
ozvem sa z polcesty - Drazdan potom zajtra, co a ako to prebehlo. (dufam ze kocky budu spat a zvladneme to) 😎
drzte palceky, cmuk 🙂

bebel
30. apr 2010

Mia: nádherné detičky, fakt sa Vám vydarili 🙂

bebel
30. apr 2010

Dadulka: šťastnú cestu...dobre dôjdite 🙂

janka1
30. apr 2010

dadulka prijemne cestovanie nech vam rychlo zbehne , potom urcite ozvi 🙂

bebel
30. apr 2010

Ahojte, dnes bol super deň.
Konečne máme pár záberov z plávania 🙂 a Biba dnes bola dobre naladená...
lebo nám plávanie posunuli o pol hodinu skôr ako indivindi výuku.
Mňa včera brutálne opálilo v tvári a na rukách....necchcela som sa natrieť Bibkinou 50OF a teraz mám alergickú reakciu na 1.slnko. 😅
Dnes mi poslali info z mojej psyxo katedry, že ak si FifBa dorobím kurz, zvýšim si kvalifikáciu, že budem môcť u kamošky v jej škole robiť školského psyxológa pre nadané deti 😉 Tak presne na toto som čakala a hneď mám náplň a o aktivitky postarané, aby som teraz na materskej úplne nezdementnela 😝
A prišiel mi už domov nový kočík, tak sa z neho vytešujem. 😵

minix
30. apr 2010

Bel, to nikto iny okrem teba dnes nebol? Ns plavani?
My ideme az v stredu, snad to uz bude ok, nechce sa mi znova len tak prevazat do pezinka😉

minitrouble
30. apr 2010

bel - hod fotky noveho beeecka 😉 🙂 nech si to kuknem aj vo vacsom formate 🙂

liwka
30. apr 2010

ahojte, nestiham citat, tak nie som v obraze, co mate nove, ale snad to cez vikend dobehnem 😉
chcem sa pochvalit, ze uz 4 dni spinkame celu noc. napapame sa vecer okolo 20:30 a potom az o siestej rano. a potom si este pospinkame do 9:30. dnes sme dokonca s priatelom cakali, kedy sa princezna raci zobudit. tahala az do 10:40. no, mame doma spachtosku 😀 😀 😀
este by som sa chcela opytat, ako riesite presuny v aute, teda konkretne oblecenie do autosedacky. lebo my sme boli vcera u nasich, dnes v PK a v tomto teple bola mala spotena ako mys, hoci mala na sebe iba body a tenke nohavice.
a marushka - tie topanky sme zohnali, dakujeme za tip 😉

bebel
30. apr 2010

Minix: boli sme Ingrid pozvaní cez sms na indivindi hodinu, pre neprispôsobivé detičky...takže sme boli iba s Eliškou, ktorá v kuse plakala. Biba bola sýta aj vyspatá, tak vôbec neplakala, ale poloha na chrbátiku vo vode sa jej evidentne nepáči...to protestovala. Inak bola cool. 😉
Btw: pozerala som stránku Žubrienky v Ivánke pri Dunaji a myslím, že tam vyskúšame ďalší kurz absolvovať. Zajtra tam chcem volať akú majú obsadenosť.

Minitrouble: pošli mi IP adresu a pošlem ti aj veľké. 🙂

Liwka: vetrám v aute a keď je veľký hic, tak púšťam klímu....

minitrouble
30. apr 2010

bel - musis ho doniest do PK dakedy ked pojdeme kocikovat a porovname ...ma zaujima ze v com je medzi nimi rozdiel 😉 🙂 ..musim si dakedy po tu strechu zbehnut lebo ju preda dakomu inemu ta holka 😝 😅

olienka12
30. apr 2010

liwka nas danko sa tiez brutal poti v autosedacke v aute ho vyzliekam do najspodnejsej vrstvy ale asi to bude aj potahom sedacky,takze som objednala tu taku vlozku jedna strana je bavlneny uplet http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8343468&tab=0

minix
30. apr 2010

Bel, my dame jeden kurz pauzu, budem chodit s croozrom radsej na hradzu a potom plavat😉 a pitom sa rozhodnem, ze kam dalej.

Oli, ta vlozka sa mi celkom paci, je aj v reale taka fajn, ako to pisu? Lebo aj my sa vzdy v aytosedacke spotime jak prasiatko a to ma trebars len jednu vrstvu, zasa ten umelinovy potah by asi spotil kazdeho, musim porozmyslat nad tou vlozkou, si ma inspirovala.

zazalienka
30. apr 2010

minix aj ja ju mám, zatiaľ ju mám v kočíku vo vaničke a je super, keď zložíme šporťák, pôjde tam.. ja som si k nej dokúpila ešte takú istú letnú tenkú deku so žirafkovou výšivkou.. je výborná..

minitrouble
30. apr 2010

ahojte - my mame tiez klimu stale zapnutu takze sa zvacsa baby nejak extra nespotia + treba si dat na okna tie zaclonky aby na dieta neprazilo slunicko 😉

zazalienka
30. apr 2010

kočky a myslíte že klímovať stále auto je vhodné? ja viem čo to robí so mňou, moc klímu nemusím, prešla som smoklením a zápalmi, nehovorím o očiach, ale neviem.. pre bábätko sa mi to zdá moc skoro.. síce ani otvorené okno a prievan nie je bohviečo, ale skôr som za to vychladiť auto trošku vopred (samozrejme na krátke trate) a potom vypnúť..

zazalienka
30. apr 2010

btw. objavila som kočík, ktorý sa nám celkom obidvom páči, je to bývalá dema, ale pekne vyzerá.. som zvedavá aký bude naživo.. pôjdeme ho okuknúť niekedy...

http://www.purebaby.sk/index.php/produkty/kocik...

minitrouble
30. apr 2010

ja by som asi na leto skor odporucila do autosedacky nieco taketo - je to specialny letny potah http://www.babytrend.sk/maxicosi-letny-potah-na...

zazalienka - romanku sme odjakziva vozili v plne klimatizovanom aute a nikdy jej nic nebolo - na hlavicku som jej na dlhe cesty dala ciapocku aby jej klima nefukala do usiek a inak jej aspon bolo prijemne .....pri simi tiez zapiname normalne klimu a nic jej nie je ...
...ale jasne je to na kazdej matke ako sa rozhodne - mam kamosku ktora dodnes klimu nezapina a to bude mat maly uz 3 roky ....takze kazdy ako citi 😉 🙂
my sme s romankou ked mala 4 mesiace isli do prahy autom a potom letecky z prahy na ibizu - vsade bola klima - doknca na hotelovej izbe bola taka silna klima az som z nej ja ochorela a romi sa nic nestalo - ani len nekychla 😉 ....tie deticky su odolnejsie ako si myslime 😉

bebel
30. apr 2010

Zaza: Však si nemusíš vymraziť auto na 15 stupňov 😎 ...lebo 40 stupnov cez obed v mojom aute dnes 100% bolo.
Najprv pred nastúpením prevetrám cez všetky dvere, potom počas jazdy pustím klímu na krátko a nakoniec len vetrám bez klímy.
Minitrouble: no problem 😉
Minix: kedy pôjdeme s croozrami?btw: nemusíš si kupovať vložky, ale priamo na maxi cosi cabrio existuje letný froté poťah.
http://www.hrajko.sk/letny-potah-maxicosi-cabri...

bebel
30. apr 2010

MInitrouble si ma predbehla 😀

minitrouble
30. apr 2010

zazi - ak mozem poradit tak za taku cenu by som si radsej kupila znackovy pouzivany kocik - henten co si dala mi pripomina jane nomad ...takze ak sa ti taky paci tak si kup origos jane alebo nejaku inu dobru znacku z druhej ruky
kociky dema nie su moc dobre - hodne sa kazia a stavaju sa z nich "hrkalky"
ale mozno budete mat stastie a natrafite na dobry kus 😉

zazalienka
30. apr 2010

no ja dúfam že Michelin bude odolný, aj keď teda celý týždeň ho mordujem s odsávačkou a kašľal až híkal.. ja som všeobecne na klímu alergická, stačí zájsť niekde do hypáču a mám červené oči a smoklím.. preto ju moc v aute nemusím.. len výnimočne..
pri Veve si tiež musíme dávať pozor, pretože keď u nás ochorie tak sodoma gomora, matka je schopná udať nás na najvyšší súd🙂 okrem iného je chorá na ľadvinky a mechúr, tak všetko s mierou..
a to nehovorím o tom, ako to používa môj foter.. on si v lete vyklímoval auto na 17 stupňov, šla som s ním len kúsok.. jemu vo veku 65 rokov nič nebolo, ja som mala dva týždne hnisavú angínu🙂) že by v tomto prípade platilo zlá zelina nevyhynie?? 😀

minitrouble
30. apr 2010

bel 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre