Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
2. júl 2009

nooo...
olienka...tak to by bolo fajn..tiez som pocula to iste o starej nemocnici.., ze je tam lepsi personal...Ale monoblok je lepsie vybavenyy...Tak verim , ze sa stretneme 🙂
A mozno nie az v porodnici..., ale skor 😉

Janka myslim , ze to by bolo pre nas asi daleko ..Chodim tam sice na gyndu..., ale neviem ci by som to zvladla...asi nie ☹

ives...neboj urcite bude vsetko v poriadku a zajtra nam budes vypisovat, aky je krpec zlaty..ako hybal rucickami a kopal nozickami 😉

eva3107
2. júl 2009

Tak kam ste sa vsetky podeli...nechali ste ma tu samu? ☹

andykca
2. júl 2009

Ahojte baby 🙂

tak som sa az teraz dostala k PC...si uzivam dni nezamestnanej matky a upratujem dom 😀 ... to mam miesto jogy hehe...

tak ja vieeeeem ze teraz to niet badat ze som tehotna, ale ked som si tam otvorila fit tycinku a pilaaaa veeela vody bo tam bol hic tak to vedeli na mna cumiet....skoda ze si nedomysleli hehe....a v stredu ma to caka zasa, ale to idem aj k Dr. kooonecne a uvidim ci je babanko v poriadku....ale to berem drahemu auto lebo cely hlohovec prejst peso ma zabija.... 😠 😉

jejda Peti ma druhy vecer boli hlava...len dufam ze ma to nedrapne ako teba, lebo to je horsie ako sa rozpravat s misou ☹

ives uspesnu kontrolu 🙂

eva3107
2. júl 2009

Andykca tak ti zelam tiez uspesnu kontrolu.. 🙂
Ja sa uz tiez neviem dockat tej svojej idem az 14.teho.. ☹

weronikla
2. júl 2009

Jeeej andykca, sme na tom rovnako, aj ja uz druhy den trpim riadnymi bolestami hlavy ☹ Toto pocasie je desneeeeeeeeeeee..... Vsak bude vikend pekny??

eva3107
2. júl 2009

Ano weronikla ...hlasia , ze cez vikend ma byt krasne..tak uvidime.. 🙂

boncusik
2. júl 2009

drobec, Dr. ma chcel sat na rizikové PN ale ja som staršne aktívny človek 3 týždne po krvácaní som doma ležala a le potom ked priptsil nejakú aktivitu tak som ho presvedčila či by som nemhla v robote odsediet 4 hodinky denne čo mi povolil 😀 ale inak mám zakázané cvičenie,skákanie, zdvíhanie ťažkých bremien, atd ..... + stresovanie 😖

kolienko na tie bolesti v podbruršku mi povedal že sa roztahuje maternica ale ja som tiež mala hematom v maternici tak je opatrný a dal mi ešte magnesium proti stahom maternice 😒

dorotkaa
2. júl 2009

ako tak citam tak sa nikto z vas na tu jogu zajtra nechysta... tak ja to teda pojdem okuknut a dam vam potom vediet ako sa mi to pacilo... dufam, ze sa mi podari odist z roboty... no a dufam, ze to aj naozaj bude, spolieham na vas baby!!!!! inak citala som o tej tehu joge aj v novej mamine a uz som uplne presvedcena, ze na to chcem chodit 🙂
ja idem na kontrolu buduci tyzden a tiez sa uz neviem dockat 😉 snad bude vsetko ok 😝

zdenka73
2. júl 2009

ahojte! Janka písala, že má interné vyšetrenie a to nieje na Slovensku povinné? Ja mám v Rakúsku v tehotenskej knižke stránku , kde mám absolvovať int. vyš. a doktor mi to už aj povedal, že v 20tt.

wanduska
2. júl 2009

cau, dorotkaa,
ja by som skocila mrknut tu yogu zajtra... aj ked je to taky mrte termin - akoze hurra na najvacsie zacpy v ba. tak sa tam dufam vidime.. budem hlasno kricat, ze dorotkaaaaaaaaaa 😀

dorotkaa
2. júl 2009

wanduska, tak sa tam dufam zajtra stretneme 🙂
v ktorom si tyzdni?

wanduska
2. júl 2009

v 11 tom

wanduska
2. júl 2009

ja mam ale fakt obavy,ze nic nebude. inac, beries si nieco specialneho na yogu?

dorotkaa
2. júl 2009

aj ja 🙂 nic specialne si neberiem, ved ani nic nemam 🙂 ja som nikdy na taketo skupinove cvicenia nechodila, tak si namyslam, ze mi tam vsetko daju co bude treba, ci nie?

dorotkaa
2. júl 2009

ale tiez nie som presvedcena ci to urcite bude, skusim tam este pre istotu zavolat...

wanduska
2. júl 2009

oki. lebo ako vravim, ja som tam bola tento tyzden a recepcoska vravela ze yoga je zrusena.... hej, inac ani ja som na hromadnej akcii nebola asi 200 rokov

dorotkaa
2. júl 2009

tak prave som tam volala a na recepcii mi povedali, ze oni vedia tak, ze nema byt... lebo som jej vravela, ze cvicitelka vravela, ze tento tyzden bude urcite, ale oni o otm nic nevedeli... tak ja neviem..

dorotkaa
2. júl 2009

navrhujem podme vyskusat a uvidime... v najhorsom pripade dame kavu...

minix
2. júl 2009

baby, presvedcte ich, aby to dali aspon na 17,00 - to je pre mna realne. 🙂
16,30 nestiham.

Inak, dala som do albumu scan uzv, nie je to najsamlepsie, ale v ramci moznosti..snad tam uvidite to, co ja. 🙂

febris
2. júl 2009

ahoj holky, nakukuju a vzpominam... 😅 ja mela rodit v lednu 09, ale jeste jsme to stihli 08 ;) drzim vam moc palce at mate vsechno ok, bez komplikaci a uzivejte si to, straaasne to leti! 😵

gucz
3. júl 2009

dobré ránko

minix krásne obrázočky z ultrazvuku 🙂 , už aby bol utorok, to uvidím také aj ja 🙂

eva3107
3. júl 2009

Ahojte baby Dobre ranko gucz aj tebe...

Tak ja mojho drobca uvidim az o 11 dni... ☹ ...tiez dufam , ze vsetko bude v poriadku a potom vam slubujem , ze aj ja si vytvorim albumik... 🙂
Inak ako sa dnes citite?
Lebo ja velmi dobre nie..taka som akasi nijaka...neviem asi bude zmena pocasia...
cely clovek ma boly... ☹ ...a je tak cudne ..aj hlava ma pobolieva.
Akurat som prisla nedavno do prace...tak dufam , ze to neako zvladnem bez problemov. 😖

minix
3. júl 2009

gucz, dik, ty budes mat isto este krajsie. 🙂))

ja sa neviem dockat, kedy dnes praca skonci....a ide viiiiiiiikend, tak sa tesim. 🙂

eva3107
3. júl 2009

Minix aj ja sa tesim na vikend ale mam vela pratania... ☹

ivv
3. júl 2009

Ahojte zienky,
som pasivnou navstevovatelkou vasej diskusie 🙂. Rada Vas citam, spolu s Vami som zdielala Vasu radost, obavy, nevolnosti, bolesti hlavy a radost z prvych uzv 🙂.
Ja pomaly koncim 12 tyzden, v pondelok zacnem 13. Podla uzv mame 39 mm, srdiecko bije, male kopkalo nozkami, rozhadzovalo ruckami.. skratka uzasne.. neveriacky som pozerala na monitor, ze TOTO vsetko sa deje vo mne a ja ... ja nic necitim! 🙂).
Ja som od cca 7 tyzdna az - az do dnes??.. mala celodenne nevolnosti, bolest zaludka, ale kedze som zvacsa nevedela, ci ma boli zaludok od hladu (nejako rychlo mi travilo? z nadbytku kyseliny?) alebo preto ze som zas nieco pokombinovala a z chuti zozrala..?? tak to bolo dost neprijemne..

Chcem sa Vas opytat (lebo zas ma prepadli obavy, ci je vsetko ok), ci stale trpite nevolnostami, a ci Vam to takto preslo zo dna na den.. A este, uplne ma prestali boliet prsia.. Doteraz ked som rano vstala, tak ma hrozne boleli, aj pocas dna.. dnes.. nic.
Bojim sa, lebo v januari to skoncilo v 7 tyzdni zle, vsetky priznaky mi odisli a s nimi aj babatko...

eva3107
3. júl 2009

Ahoj Ivv....
tak v prvom rade ta tu vytam a gratulujem k tehulkovaniu 🙂

Ja ti mozem jedine napisat , ze okrem bolenia prsnikov, a vlciemu hladu..a chute samozrejme...som nemala ziadne nevolnosti co som velmi rada!

kedy si bola na poslednom uzv? Ked bolo vsetko v poriadku..tak sa nemas coho bat a dokonca uz koncis prvy trimester onedlho...urcite bude vsetko v poriadku...Ale ked chces tak potom chod k svojmu gynekologovi...ak mas naozaj take pochybnosti a nebola si uz dlhsie na kontrole...

Hlavne co je dolezite , aby si sa citila v pohode...pretoze babatko to potrebuje...bud pokojna a usmievava...tvoje male to citi....bud pokojnaaa...urcite bude vsetko v najlepsom poriadku! 😉
Nezabudni na USMEV 😀

janka1
3. júl 2009

dobre ranko 🙂
evka pekne si to napisala 😉

eva3107
3. júl 2009

Ahoj Janka tak ako sa ty dnes citis?

A dakujem 😉

sisipetka
3. júl 2009

dobre ranko kocky,

Adi, tak drzim palce k tym bolestiam hlavy, mna to tiez vcera chytilo a mas pravdu je to horsie ako celodenne nevolnosti 😠
Ivv gratulujem a neboj sa, chce to hlavne pozitivne myslenie a vsetko dobre dopadne - a este k tomu myslienka, ze zena vydrzi vsetko - tak budme rady, ze nie sme chlapi 😀 A stymi nevolnostami - ja som ich mala od 5 tt az do pondelka. Akonahle som naskocila na 14 tt, tak sa to postupne uvolnuje a ani prsia ma tak nebolia. A ten zaludok uplne rozumiem, bolo mi tak zle, ze som to kazdu chvilu zajedala a potom sa maximalne precpal zaludok a spolocne sa tlacil s maternicou, mimi a vsetkym co tam mam ulozene, ze som nevedela od bolesti ako si lahnut, tak to vsade pichalo 😖 To chce cas, ked sa ulavi, tak sa upravia aj stravovacie navyky a potom bude aj brusko ok 😉
Kocky, co idete na tu jogu, tak to omrknite a podajte podrobne spravy, pripadne spravy z vasej kavicky 😵

janka1
3. júl 2009

evka dakujem je to dnes ok 🙂 akurat som v noci menej spala , neviem co to bolo , ale akoby mi nieco tlacilo na zaludok som si nevedela najst polohu , takze klasika ako v 1.trimestri polosed a spanok 😒 ale citim sa prekvapujuco fit, ale to bude asi tym, ze je piatok uz 😀
ideme o 12tej do Besenovej na vikend , tak si aspon trosku zrelaxujem a rada by som hlavne masaz mam bolavi chrbaaat az az 🙂

a ty co porabas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre