Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
15. sep 2009

inak planujem sa nalozit do vane, myslite,ze sol je ok do vody?

olienka12
15. sep 2009

marushka mne vzdy zabral candibene krem,ale este som to nemala v tehu,tak neviem,ci sa to moze

adros
15. sep 2009

evka, no hej, my sme taki hravi 😀

marushka, s tym ti neporadim, ja som bola u doktorky s tym, neviem, ci su volne predajne lieky na mykozu

oli, ja sa nekupem odvtedy, co som tehu. Vraj sa ma sprchovat vlaznou vodou, lebo tepla voda vyvolava kontrakcie, tak sa radsej ani nekupem, lebo do vlaznej vody by som si nelahla 🙂 Ale je mozne, ze to prehanam 😀

olienka12
15. sep 2009

adros ja sa kupem od zaciatku a dokonca dnes po tom tuzim lebo ma boli cele telo zasa to s teplotou vody neprehanam ako niekedy 🙂 este tak do konca 7 sa budem kupat potom to budem musiet prezit do konca 😀

adros
15. sep 2009

oli, to ti verim. Akurat som to hladala na nete a vacsinou som nasla, ze najnebezpecnejsie je to v prvom trimestri, potom by sa uz aj mohlo,ale treba dat fakt pozor na moc teplu vodu. Ale kedze som ja strachopud, tak to nejako vydrzim s tymi sprchami do konca

adros
15. sep 2009

tak toto som prave nasla: "Kedysi sa kúpanie počas tehotenstva prísne zakazovalo, podľa najnovších výskumov sa však vyslovene odporúča. Dokonca je vraj vhodnejšie než sprchovanie. Vaňu samozrejme starostlivo vydrhnite, no a voda nesmie byť v žiadnom prípade horúca. Optimálna dĺžka vášho relaxačného pobytu vo vani by sa mala pohybovať niekde medzi desiatimi a dvadsiatimi minútami, takže opatrne a nepreháňajte. Pozor aj na teplotu v kúpeľni, telo sa za žiadnu cenu nesmie prehrievať."

olienka12
15. sep 2009

adrooos dakujeeeeem 😀

adros
15. sep 2009

oli, nemas za co, tak sa pekne vysplachtaj 😀

olienka12
15. sep 2009

este stale robim tie sproste palacinky 🙂))

adros
15. sep 2009

aha, no ked sa ti nedaria, tak sprav trhance 😀

nedockava4
15. sep 2009

ahojte...tak ja som spät...bola som v kostoliku...len sama s mojim bruskom...
...MM mal byt doma o 16h a hadajte kedy prisiel...teraz...15 minut po mne...

olienka12
15. sep 2009

uz sa zacali darit,len musim uplne pomaly na najslabsom ohni robit.... a trva to neskutocne dlho

marushka
15. sep 2009

hm, tak si asi zájdem na gyn vo štvrtok... ☹

eva3107
15. sep 2009

Marushka radsej chod... 😉

Oli ..tak vela trpezlivosti🙂)..

ja sa inak tiez nekupavam...iba sprchujem i ked by mi obcas kupel naozaj padol vhod ☹

A kde si bol Zuzi v kostoliku? Niekde na popradskej?

nedockava4
15. sep 2009

evi...bola som na Terase v tom tehlovom 🙂 zboznujem ten kostol....

adros
15. sep 2009

baby, neviem ci som prehliadla alebo sa potom neozvala nikiarudy, neviete ci bola na tej pohotovosti?

eva3107
15. sep 2009

na terase myslis za bielim domom?Ja mam za tym kostolom Dr..gyn 🙂

nedockava4
15. sep 2009

adi...neozvala sa zatial

nedockava4
15. sep 2009

ano, ano...presne tam....hej, hned za kostolom je pohotovost 🙂

olienka12
15. sep 2009

dufam,ze je ok

adros
15. sep 2009

no, aj ja dufam, ze su s mimi v poriadku. Uz tu bolo dost nestastnych tehu, uz by stacilo!!!

eva3107
15. sep 2009

Nooo baby aj ja som na nu myslela dufam , ze vsetko dopadne dobre..
Superrr...Zuzi to je pekny kostolik a chodis do kostola casto? 🙂

Inak ja vam poviem , ze som taka unavena uz pomaly na oci nevidim.. ☹ ...tak by som uz spala... 😒

nedockava4
15. sep 2009

evi...chodim kazdu nedelu...no, snazim sa....chcela by som tam aj krstit nase mimi
...aj ja som unavena...a hlavne nazlostena, ale musim predychat

eva3107
15. sep 2009

Tak len bud pokojna... 😉 MM zlastii cooo...betar jeden 😠 ..
Ja uz sa s vami lucim idem pomaly domkou..mam uz dost juuj uz nech je stvrtok posledny den v praci 😉
A potom praca az 5.10.. 😀

nedockava4
15. sep 2009

no, chodi domov takto vecer... a ja to nenavidim
...uz bez domov...a oddychuj 🙂

zdenka73
15. sep 2009

baby ďakujem že ste sa mi prihlásili na FB, ja som musela narýchlo odísť, a prišla predchvílou.
Niakurdi - držím palčeky, dúfam že bolo všetko ok a len planý poplach.
Vítam aj nové tehulky.

lopezka
15. sep 2009

ahojte baby 😀
no ja som zaspala na gauci pri telke a az teraz som sa zobudila 😅

oli, ty si spominala dnes na FB Ducha ....v suvislosti s umrtim Patricka 😔 .....tak dnes Ducha davaju na Markize po ordinacii .... 😉 ale nie je to v programe, len na teletexte 😉

lopezka
15. sep 2009

marushka, s tou mykoskou .....ja sa s tym trapim skoro cele tehu, ale teraz chvalabohu ....mi to preslo .....doky mi dal vaginalne tbl a masticku .... najvaznejsie a najnebzpecnejsie to je v 1.trimestri ......to co som nemohla vtedy, dal mi teraz ............ale ak mozem za seba, sama od seba by som si tam nic nedavala 😒
poznam kocku od nas z dediny, ktora si nedala povedat od dokyho a mastila si to tam dolu hore dole hocicim a jej chlapcek je 😔 .......no nie je proste zdravotne uplne v poriadku 😒
zatim si to neumyvaj zbytocne mydlom, len cistou vodou a pokial to bude moc svrbiet, radsej chod k dokymu 😉

minix
15. sep 2009

ahojte spolubojovnicky, asi som na svadbe prechladla. ☹ neuveritelne ma boli hrdlo, jednu mandlu mam total zapalenu, nemozem hltat, neviem, ako budem spat.
AKo sa da toto riesit? existuje nieco okrem slanej vody, co mozem? pytala som sa v lekarni, ale okrem jednych cmulatiek za 1,50 EUR mi povedala, ze slanu vodu.

Poradite?

lopezka
15. sep 2009

minix, no teraz vecer ti uz moc neporadim, okrem tej slanej vody 😖
ale v lekarni urcite nejake homeopatika musia mat 😉 pripadne tu na koni urcite su take temy, skus pozriet 😅

drzim palceky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre