Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

naty
4. jún 2009

jahodyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!! a už se těším, až budou třešně!!!! 😵 to mě zas bude bolet břuch... 😀

blondynka400
4. jún 2009

Ahoj holky,

můžu se k vám přidat? TP mám sice až na konci ledna, ale leden to je 😵

minix
4. jún 2009

ahoj blonda, jasne. 🙂 aj tak sa prve rodia skorej, nie? 🙂)

blondynka400
4. jún 2009

minix, no já nevím, většinou se první přenáší ne? 😕 Moje obě sestry třeba první přenášely 😀

minix
4. jún 2009

co ja mam zasa skusenosti, tak vsetky sli o 2 tyzdne skorej. 🙂)

tvoje prve? 🙂

blondynka400
4. jún 2009

minix, já bych řekla že je to hodně indivduální a taky dědičné. Takže já budu určitě přenášet 😀
Jojo, je to moje první, akorát se mi letos už podařilo dvakrát potratit, ale kritickou chvíli už mám za sebou, tak to snad tentokrát bude ok...

Co ty? 😎

minix
4. jún 2009

blondy, ak to nie je tajne, v ktorych tyzdnoch si mimitka potratila predtym?
ja takisto prve, akurat mi dnes moja zubarka povedala, ze nevadi, ze 6tt je uz dost daleko na to, aby "zmizlo".... 🙂

ale aj tak, pockam prve tri mesiace...bola by to skoda. :(

blondynka400
4. jún 2009

minix, tajné to není.... Bylo to vždy na konci 5tt, takže relativně hodně brzy, asi bylo něco špatně, příroda ví, co dělá.... 😉
Bohužel dokuď se miminko nenarodí, nikdy není nic jistého, ale člověk to nesmí tak brát 🙂

boncusik
4. jún 2009

ahojte tehulky, ako sa máme 😉

ja som sa práve vrátila z UZV mimčo je v poriaku narástlo srdiečko bilo ako zvon 🙂 a hematom sa vstebáva 🙂
takže mám pokračovat v kludovom režime žiadna robota ☹

minix
4. jún 2009

blondy, ved to, pokial sa nenarodi....len to cakanie, ci bude zdrave. 🙂))
a po tych minipotratoch si sla hned znova na vec? ci si mala aj nejake cakanie?

ahoj boncusik, super, ti zavidim ten kludovy rezim. 🙂))

prdecek
4. jún 2009

holky, zase mě trápí zácpa, už nevím co mám dělat, čípky mi už nezabírají ☹

drobec123
autor
4. jún 2009

boncusik sa tesim s tebou ! ja idem na UTZ na 16.00 - celkom sa zacinam bat, ale verim ze je vsetko ok. dufam ze aj cysta zmizla, pretoze uz ma ani nepicha na pravej strane ako na zaciatku. dam vam potom vediet ako som dopadla.

dadulka2000
4. jún 2009

babenky, ako vam to odsypa? uz som spat z obedu, fju teplo je vonku 😝
boncusik,... to je super - ja sa uz tesim na svoj scan, len kedy to bude?? ☹
blondy vitaj 🙂
ja som svoju Elku mala 2 dni pred stanovenym terminom - takze skoro ON TIME 😀 , zato kamosky co cakali chlapcov prenasali 2 tyzdne,....ale asi je to individualne a ani tie stanovene terminy nie su predsa 100% 😉

minix
4. jún 2009

ja so zapchou zatial problem nemam, kazde rano ale pijem acidko a kazde rano pohar vlaznej vody a zatial sa mi podarilo kazde rano. 🙂 neskusala si lanove semienka, prdecku?

drobec, tesime sa na info! bude aj fotka?

prdecek
4. jún 2009

drobec držím pěsti ať je prcek hezky vidět!!!

minix: denně mívám jogurty i mléko, ale lněný semínko jsem nezkoušela. Zkusím ráno tu vlažnou vodu 🙂

minix
4. jún 2009

mne to semienko zaberá...milujem aj chlebík s maslom a posypeš ho tým ľanom...mňam. 🙂
ale vlažnú vodu musíš mať nalačno. A aspoň 2,5 dcl.

markee
4. jún 2009

ahojky, tak jsem si dnes krásně zaplavali,ale voda byla studenější,tak jsme víc pracovali s dětma a člověk se zahřál. Když jsme přijeli dom,tak jsme se najedli a šli zalehnout. Malá sice nespala,ale ležela se mnou v posteli,já si na pár minutek zdřímla.
blondynka400, vítám tě. S tím přenášením či porodem dřív je to prostě individuální. Já mám Johanku o 8 dní dříve než byl TP. Ale,tak já už to břicho nemohla unést-měla jsem moc,moc plodové vody.Takže jsem byla ráda,že je už venku.
Já sama jsem se mé mamce narodila o měsíc dříve-měla jsem být v rybách a jsem vodnářek,ale opravdu o měsíc dřív a to podotýkám měla jsem 3,65kg a 51cm 😀 No rodila by mamuťátko,kdybych byla v termínu.
A moji oba brášci jsou 14dnů přenášení.
Manžel je také o měsíc dřív,ale byl maličký a jeho bratr zas přenášený.Takže opravdu je to na mimču 😉
Boncusik,to je super,že utz dopadl dobře. Já se tak těším na pondělí,už to bude za chvilku a taky uvidím mimčo na utz 😀

dadulka2000
4. jún 2009

ja sa zatial lucim,...sadam do auta a fukotim spat domou 🙂
na veceru ma caka cina - mnam, uz sa na nu moooc tesim a aj na Ellie 🙂
na co sa netesim je ta kopa co ma caka na zehlenie, ale zajtra mam day off v praci tak si to porobim 🙄
pekny vecer vsetkym xxx

blondynka400
4. jún 2009

minix, já jsem nečekala, vždycky se to obešlo bez revize, tak jsme to nějak extra neřešila.

prdecek, doporučuju do té vlažné vody přidat malinko citronové šťávy 😉

markee, jo to máš pravdu že je to hodně o mimču. Uvidíme, necháme překvapit 😎

markee
4. jún 2009

Holky jdu letos v létě na dvě svatby,tak projíždím net a líbí se mi od nextu tyhle http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=X43&... myslím,že by zakryli partie,které určo do té doby ztloustnou. Jenže nevím zda se daj v českém nextu sehnat ☹

naty
4. jún 2009

markee: krááása!!! 😵 Budu držet pěsti, ať tu na ně někde narazíš!!! 😉 Možná by šly sehnat i přes e-bay...

blondynka400
4. jún 2009

markee, ty šaty jsou moc hezké 😉 .
Jinak myslím že by je mholi mít i v čechách ne? Já tedy když porovnám italské obchody a české, mají úplně to samé, jen tady je to levnější 😠

markee
4. jún 2009

Naty,ono by tam určo měli hezké nebo nechat si je ušít a vyšli by lacino.Ale já neumím žádný cizí jazyk. Prostě jen občas něco vím co po mě chtějí,ale prostě neumím ☹
Jinak já mám next nejblíž v Praze a nevím kdy se do Prahy podívám .Chceme tam sice do ZOO,ale zas nechci,aby Míša viděl tu cenu za ty šaty. V přepočtu vycházej skoro na dva tisíce,což je pro mě dost. Budeme kupovat svatební dar a ten není zadarmo.Chjo.

markee
4. jún 2009

Pro Johanku by se mi líbily tyhle http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=G34&... spíš ty květované(nejsou drahé)
a jinak maj hezké na svatbu,ale ta cena je děsná http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=X43&...
a další http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=X43&...
Ale nejspíš půjde v těch, v kterých šla nám vloni na svatbu,jen se budou muset upravit 😅

markee
4. jún 2009

Měla tyhle,museli by se prodloužit http://macik04.rajce.idnes.cz/Pejsovi_-_fotky_o...

markee
4. jún 2009

Jinak kdyby jste se chtěli jen tak podívat na fotky,tak je mám tady.Ale dlouuuuho jsem tam už neukládala,budu muset zas něco nafotit a uložit 😉

nasaeliska
4. jún 2009

Ahojte dievcata, aky ste mali den? mne na zapchu pomohli ceresne 🙂

markee tie šaty sú prenááááádherné...ja som mala kratke aj svoje svadobne 🙂
zajtra nas caka UTZ, čakame na srdiečko, minulu sobotu ete nebolo, myslite, že už budeme s mojou malou uspesne zajtra?

markee
4. jún 2009

nasaeliska, určitě už tam srdíčko bude neboj se. Já jdu v pondělí a už se na toho drobka těším 😀

nasaeliska
4. jún 2009

markee, snad mas pravdu...cim sa zajtrajsok viac blizi, tym som viac nervozna, ale to asi mame vsetky tak.. kedy je obdobie, ked sa da povedat, že je najhoršie zažehnané? aj ked viem, ze to nieje nikdy 100%ne...kolko týždnov je kritickych, hlavne ked sa objavi zakrvacanie, spinenie a tak podla vas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre