Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
11. mar 2010

katka, moja mala biely jazycek ked som este kojila, ale potom to zmizlo uplne same.....tak neviem, ci je nutny hentaky drasticky postup 😖 😒

zucana
11. mar 2010

aj my mame biely jazycek a vraj je to od mlieka...pokial nema mala tu zabu tak sa nemusi nic...a aj my mame supinky...vola sa to tu crosta lattea ale ziadnu mast nemame iba gel a olejcek 😕

marushka
11. mar 2010

xi, som si poohovárala to moje babuliatko, chúďa, a už spinká 2 hoďky- rekord, zlatinko moje!!! 😉 😉 😉

liw - polikliniku nájdeš smerom od hypernovy do mesta - čiže ak prichádzaš od Viničného, na križovatke vľavo, potom pôjdete okolo cintorína a gympla- ktoré budú po ľavej strane, stále rovno a na svetelných doľava a na ľavej strane je potom poliklinika - Mudr.Palko ortopéd basketbalista 😀 😀 😀

katka22 - a čo vám povedala lekárka? nemá to malá soor v pusinke? ak sa jej to á dať preč, tak to má od mliečka, ak nie, tak asi candida v puse...

katka22r
11. mar 2010

marushka a co je to ta candida?

liwka
11. mar 2010

marushka, dakujem a nevies nahodou, ci tam treba najskor zavolat? lekarka mi nedala cislo ani mi nevedela povedat, ci sa tam treba objednat.

janqa24
11. mar 2010

katka, candida je kvasinkova huba....moja mala ma tiez biely jazycek, umyvam jej ho cistou vodou pred kupanim a zatial nijaky problem

mamusia
11. mar 2010

Ahojte,

Neviem, ze o com su vobec tieto temy.... 😒 ale chcem sa ridat, lebo moja malinka sa narodila presne 01.1.2010, 5:06 rano 😎

Pozdravujem vsetky rovnake datumy 😉

krpuch
11. mar 2010

nam kazala doktorka na biely jazycek, tu fialovu vodicku, co sa dava na pupcek...ale neviem si predstavit potom chodit s fialovou bradavkou. 🙂 neviete nieco ine?

olienka12
11. mar 2010

nas mal tu plesen v nemocnici a vytierali mu to bezfarebnym roztokom. krpuch skus sa opytat v lekarni poradia ti urcite nieco neskodne co zaberie.

zazalienka
11. mar 2010

mamusia o všeličom možnom aj nemožnom.. vitaj...

marushka
11. mar 2010

liw, - netreba volať, len prídi a vezmi si čísielko - ide to rýchlo...v utorok a štvrtok od 12:00- 13:00, v piatok od 9:00-10:00 sa kontrolujú nožičky 😉 😉 😉

katka22- buď vytierať genciánovou violeťou, ale je ju ťažko dostať v lekárni, ale majú ako píše oli aj takú čistú vodičku ak ti to prenesie na bradavky, aj tie...prípadne mi pošli IP ak budeš mať problém s tým... 😉 😉 😉

mamusia vitaj 🙂 😉 🙂

katka22r
12. mar 2010

dakujem vam skusim dnes do lekarne

olienka12
12. mar 2010

ten nas roztok sa volal nizoral tusim 🙂

marushka
12. mar 2010

sry, som si prečítala ten môj včerajší príspevok, píšem ako tatar.... 😀 😀 😀 slovosled írečito slovenský....

liw- a kedy sa chystáš na tie nožičky? ja asi pôjdem budúci týždeň, už druhýkrát na kontrolu po šiestich týždňoch...môžeme sa aj stretnúť, ak budeš chcieť 😉

bebel
12. mar 2010

Nizoral je šampón proti lupinám...pokiaľ viem, oco ho používal 😎
Mamusia vitaj. 🙂
k váhovému prírastku :Biba v 6 tt vážila 5390g 😉
a biely jazyk má permanentne, keďže v kuse sa jej mlieko vracia do pusiny. 🙄

marushka
12. mar 2010

pridala som nejaké fotos do albumu 😉 😉 😉

som si teraz omrkla nové fotky a:

k.a.t.k.a.- malý je krásny, neuveriteľné vlásky 😉 🙂 😉

janka1- aj Oliver samozrejme 😉 a otázka - ja uvažujem nad Manducou, dá sa tam ešte zvýšiť tá opierka na hlavičku? som si všimla, že Oliverko nemá za hlavičkou nič... 😉

evca35
12. mar 2010

ahojte
aj náš malý má šupinky na hlavičke, ale tu o tomto píšu, takže sa nestresujem:

http://www.najmama.sk/clanok/1037/2-mesiac/

aj jazýček má biely.

olienka12
12. mar 2010

ano je to sampon,ale aj roztok kt.mu vytierali pusu... je to napisane v prepustacej sprave 😀 😀 dufam,ze mu usta nevymyvali samponom 🙂)))

olienka12
12. mar 2010

presne tam ma napisane omphalitida a soor oris osetrovane lokalne nizoral 🙂

olienka12
12. mar 2010
krpuch
12. mar 2010

dakujem za rady

ketkous
12. mar 2010

ahojte,chcela som sa presne opytat to iste ako Marushka 😀
Ma Manduca opierku na hlavicku?ako si s nou Janka spokojna?

nikiarudi
12. mar 2010

ahojte kočky, dávno som tu nebola a ani vás nestíham čítať..my s Tamy sa máme fajn, no vraj málo papáme 😒 a čo vy? ako sa máte?? 🙂

katka22r
12. mar 2010

my sa mame dobre 😀

liwka
12. mar 2010

marushka, dakujem za info, nasla som jeho ordinacne hodiny na nete a uvazujeme k nemu zajst vo stvrtok. mozeme dohodnut presny cas. uz sa tesim 😀

katka22r
12. mar 2010

ma niektora skusenosti s ruzovym medom na ten biely jazycek???

janka1
12. mar 2010

ahojte 😉
marushka a ketkous ano ma to aj opierku , ktora je schovana v zipse ...neskor vam to pofotim a hodim do albumu ako to vsetko vyzera 🙂 Oliver sa velmi rad nosi aj spinkal mi uz dve hodinky v tom je to dobra vecicka 😉 oplati s ainvestovat 🙂 samozrejme ak chodite na prechadzky mimo cesty, do lesa, na turu atd 😉

minix
12. mar 2010

ahojte, my mame biely jazycek viac menej stale, a to z mliecka, lebo nam obcas chodi hore, ale doktorka to pozrela a povedala, ze sme ok.

Dnes sme po poradni a boli sme velmi pochvalene, tiez nepatrime k tym mackom. Dnes mame 6tt a 4 dni a vazime 4960, pricom pri narodeni sme mali 3530, takze sme spokojne. A pani doktorka takisto.

Ja som dnes po prehliadke po 600 nedeli a uz mame doma aj antikoncepciu, dostali sme Azaliu, je to 28 dnova, nemate niekto skusenosti?

olienka12
12. mar 2010

Baby chcem sa spytat ci nemate vy alebo nejaka vasa znama skusenost s bolestou kolien po porode. nasla som tu temu na koniku,ale nic nove som sa tam nedocitala... Asi 7tyzdnov po ma zacali boliet kolena no neskutocne, ked chodim je to ok,ale ked chcem vstat,tak placem... Myslela som,ze to bude vahou,ale co som sa docitala,tak ten problem maju aj zeny co pribrali minimum. Co som sa docitala,tak nic na to nezabera,ze to ma prejst samo,ale ked si predstavim dalsich 9 mesiacov bolesti,tak mi je do placu..

janka1
12. mar 2010

marushka a ketkous mate to v IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre