Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minitrouble
26. apr 2010

bebel - my overaly (pyzamka) kupujeme zasadne v Tescu - ale nie tie klasika ale tie disney - co stoja celkom dost ale su super ...dokonca to je asi jedina vec co simonka nosi po romanke - tie disney overaly...vobec nezmenili tvar aj ked sa tolkym pranim ozmolkovali trochu ale fakt perfektne jej sedia

bebel - my zamykame byt lebo aj nasa slecna chodi na vylety...takze byt stale zamknuty 😎 😀
do puberty?????!!!!!! to nemyslis vazne ...sak ma porazi dovtedy 😠 😎 😝

olifcek
26. apr 2010

no my mame 4 mesiace, ale nosime 2-4 mesiace...dobehneme, ale chce to cas 😉

bebel
26. apr 2010

Bruno si vie odomknúť............... 🙄 a kľúča neschovávame,ale asi začneme.

bebel
26. apr 2010

kľúče...sry

minitrouble
26. apr 2010

my obuv kupujem uz zasadne v pezinku v predajni oproti parku - boticky jej krasne sedia a nema z toho ziadne problemy, krasne chodi ...skusili sme kupit zimne boty inde a hned zacala chodit po spickach z toho 😠 😠 ...tak zase sme sa vratili do tej lekarne oproti parku a uz len a len tam budeme kupovat
teda a este jej kupujeme normalne Nike tenisky do piesku, na behanie a na motorku 😉 🙂 ...ortoped nam povedal ze Nike obuv je najlepsia na nohy, a okrem toho vyjde aj lacnejsie ako tie detske boticky z lekarne
to sa inak mate na co tesit baby - jedny boticky stoja tak cca 30-40 euro 😎 😝 ...ked vasmu dietatu bude rast noha ako nasej romci tak za jednu zimu sa vam moze stat ze budete kupovat zimne boty aj 3x 😝 😠 😠 cekom slusna investicia 😝

bebel
26. apr 2010

hmm vlastne. ...dostali sme 1 pýžo macko Pú a je fajn, asi to bude potom ono. 😉

minitrouble
26. apr 2010

olifcek - nam simi nosi este HM velkost 1-2 mesiace bodicka 😉 🙂 ...ale nosi aj 4-6 ..len tie su jej trosku dlhsie ale tym ze su uzke tak v pohode uz ich moze mat 🙂
no treba schovat kluce bel asi 😀

olifcek
26. apr 2010

mini my bodynka vlastne 0-0 alebo ako vy x;o)) no 4-6 ee, oliv ma okolo 60cm tusim x;O) ked sa bude dat zmeram x;o)

minix
26. apr 2010

My mame 61,5 cm, ale tym, ze nam povolili nextacke veci, tak nosime aj stare 0-3, aj nevytahane 3-6.
Aj my sme dostali tie tesco disney a s tymi som spokojna.
Tam ale nosime velkost 3-6.

gucz
26. apr 2010

Čaute žienky
konečne je krásne, že? my sme sa včera vybrali s deťúrencami na výlet, šli sme do Zlína do Zoo. Bolo tam fakt krásne, určite sa tam vrátime aj keď Miško podrastie aby si tie zvery "vychutnal" aj on. Takto to drobec len prespal v káričke. Na lavičke som ho nakŕmila, v káre prebalila a zasa šup do káričky. Najviac som sa bála, ako zvládne cestu autom tam a späť, ale dopadlo to dobre, akurát že už na ceste domov (chvalabohu už v TT) sa tak pokadil, že aj overal mal okadený.

gucz
26. apr 2010

ešte pár fotečiek

gucz
26. apr 2010

Ešte som chcela, ohľadom oblečka, Miško nosí aj veľkosť 0-3 a aj 3-6. Dosť záleží na tom, ako to je ušité. Ako píše mini, my skôr potrebujeme veci úzke. Laurinke overaly z tesca sedeli, ale napríklad nohavice ani tepláčiky nie.

gucz
26. apr 2010

Kde ste všetky zmizli? Ste sa ma zľakli? U nás sa teraz riadne zatiahla obloha, aj trošku chladnejšie zostalo, vzduch cítiť ako po daždi, tak som zvedavá, či bude aj pršať. Ale aspoň sa Miškovi dobre hajká. Len mne sa nejak moce hlava, asi si spravím kafe

minix
26. apr 2010

Cau gucz, my sme prave dosli, na nad uz tu v ba spadlo aj par kvapuek, tak sme pelasili domov😉

Ja by som do zoo sla okamzite, si ma navnadila fotkami.
My sme dnes boli skoro celu prechadzku hore, pre mna novy zazitok😉

bebel
26. apr 2010

Ahojte,
Minix práve som znovuobjavila pár fotiek Bruníka z jeho 1.kurzu baby plávania ( máme sa vyjadriť k pokračovaniu v stredu)
😉 a rozhodla som sa, že nebudeme pokračovať v PK, skúsime ďalší mesiac ALVu alebo Mobik v BA 😉
Možno v stredu alebo v piatok vezmem so sebou moju maminu, aby nafotila aj Bibu.
Do Francúzska nakoniec po dnešnom verdikte v manželovej práci poletím s Bibkou sama len na svadbu. ☹ Náš road trip sa odkladá na budúci rok, keďže manžel vďaka komplikáciám s náhle odídenými kolegami si nebude môcť zobrať dlhšiu dovolenku až do jesene, kedy budú mať snáď takmer splnený budget.

Gucz: Pražská ZOO je vraj krásna. Dúfam, že sa tam tento rok konečne vyberieme.

gucz
26. apr 2010

Krásne fotky, je vidno, že sa mu páčilo vo vodičke

Pražská Zoo, snáď sa tam aj my niekedy dostaneme 🙂 , aj Prahu ako mesto by som si rada pozrela, ale to asi až budú deti trochu väčšie, prípadne ak by sme šli len sami s MM.

Minix už aj tu trochu spŕchlo a aj pofukuje, tak uvidíme ako sa to vyvinie. Snáď bude zajtra doobeda zasa pekne

minix
26. apr 2010

Bel, dik za info, premyslime to, ci dame este jeden kurz. Ak ano v pk, tak nejaky doobedny cas, aby sme mohli poobede spinkat.
Tu je uz vonku tak hnusne 😠

nedockava4
26. apr 2010

...ahojte, tak my sme dnes boli na kontrolu s klbami....vsetko je v poriadku, tak sa tesime...
a pripajame fotku - dnes mame 3 mesiace ako vy-minix, vsak?

olienka12
26. apr 2010

potvrdzujem prazska zoo je super krasne prostredie a je tam toho spuuusta 🙂

zazalienka
26. apr 2010

Ahojte, tak my sme maródi.. malý kašle o sto dvesto, mne je do plaču ako ho nadrapuje. tak sme hneď ráno vyrazili k doktorovi pre istotu, dostali sme kvapky na kašeľ a do nosa, lebo riadne smoklí.. tak ťaháme soplíky, a ja robím vysávač, lebo ako ho zapnem, malý sa zľakne a vreští.. cez deň bol OK, teda kašľal a smoklil, ale vydržal v kočíku takmer tri hodiny.. uvidíme aká bude noc.. včera dosť chrčal, dúfam že to rýchlo prejde..

Reni, my sa tam chystáme už dva roky, do ZOO Zlín a Zámek Lešná, len sme sa ešte nevytrepali.. ale hádam v lete, keď bude u nás Veronika na prázdninách, tak to zvládneme..

v sobotu sme absolvovali svadbu našich kamošov v HC, ja s Michelinom tak na dve hoďky a manžel s Veve trsali do desiatej do večera.. Veve chytil do tanca Janko Molnár, bývalý to tanečník a teraz skvelý kaderník, tak si to riadne užila, keď už tato netancuje🙂) mamička sa našťastie neobjavila (bola to svadba jej sesternice), takže som nebola v ohrození ani ja, ani tatino.. v nedeľu sme absolvovali ešte dozvuky - obžerstvo 😀 no a od dnes, zdravá strava a pohyb, lebo ja som sa nevošla takmer do ničoho čo mám v skrini a môj manžel nezapol bielu košeľu🙂))
no ale Veve bola za herečku, šaty čo sme požičali, boli super.. nuž bola za hviezdu..

minix
26. apr 2010

Zaza, kde maly prechladol? Na svadbe?😉

Nedockava, jasne, aj my mame dnes rovne tri mesiace, boze, ale to leti. Po ockovani mame este stale rozbite noci, dnes sme vstavali o 4.00, museli sa hodinu apol hrat, na pulte sa pocikala, precikala vsetko, co tam bolo, tak sme sa 4,15 prezliekali. Teraz konecne zaspava, vecer ma dozrala, podla mna je jednoduchsie zavriet oci a nestorcovat sa, ze este nechcem spat ako sa natahovat a vrieskat, nedala si povedat, tak sla za trest do postele, pustila som muzicku a mackov na strop a ukludnilo ju to, ale nezaspala. Snad sme na dobrej ceste.

A dnes chytil tu crevnu virozu manzel, tak sme neboli same😉
padam spinkat, mala zaspala a netusim, kedy ju znova napadne vstat. Dobru noc.

zazalienka
26. apr 2010

minix práveže nie, on už v piatok pokašliaval, ale keďže sa vždy pri tom rehotal, tak som to pripisovala tomu, že objavil niečo nové.. a skúša.. až včera večer a v noci sa to nejak spustilo.. ešte včera cez deň ako sme boli u svokry bol OK..

andykca
26. apr 2010

Ahojte...no my sme dnes mali uzastny den 🙂 bola som s kamoskou a s deckami na prechajde a posedeli sme aj na kofolke...

...dnes som dala maleho ostrihat...vieeem, ze je vela ludi proti tomu...ale maly mal fest dlhe vlasky a lupinky v nich, ktore liecim dost dlho (raz to prejde potoom sa zas objavia) takze dufam, ze teraz mu to aspon poriadne preliecim a vycesem...bo z tych dlhanov to ani len vycesat neslo 😀

gucz my sme boli v Lesnej uz 2 krat...ale naposledy pred 2rokmi v lete....je tam naaaaaaaaaaadherne 🙂 a isto pojdeme ked maly podrastie....

zaza...veronika bola kockaaaa 😉

adros
27. apr 2010

Dobre ranko,

nedockava, tusim mas novy uces, sekne Ti to 🙂

Zuzka, joooj, to mi je luto, ze ste chorucky, dufam, ze to coskoro prejde a nebudete sa dlho trapit. A Veve bola krasna princeznicka.

Andy, chceme nove fotecky, ci su na FB?

gucz
27. apr 2010

Dobré ránko

Zuzka Veronike to moc svedčalo 🙂 , kde ste nakoniec požičali šatky?

Ozaj a ešte otázka ... trošku od veci... neterka bude mať prijímanie teraz v máji. Nie sme jej krstní rodičia, tak neviem, máme jej kúpiť nejaký dar? alebo nie? Ja si to už nepamätám, ja som mala prijímanie i keď do kostola nechodím a viem, že som vtedy dostala hodinky od krstnej, ale či aj ostatní niečo dávali si už nepamätám 😅

Ozaj Mišenkovi sa strašne páči tv kanál Bebe tv, sem tam naň čumí z kresielka, samozrejme keď to má pustené Laura, nieže by som to pre neho púšťala a normálne sa nahlas pri tom smeje

gucz
27. apr 2010

ozaj eešte som chcela, chúďa Miško, dúfam, že mu tá choroba čoskoro prejde, aká bola noc?

nedockava4
27. apr 2010

adros...dakujem, ano, musela som ist po noznice....tehotenstvo si vyziadalo svoju dan 😉

zazalienka
27. apr 2010

Ahojte, noc bola na počudovanie kľudná, odsala som soplíky a malý spinkal.. prvý krát sa zobudil pred štvrtou, no a potom o pol siedmej.. teraz zasa spinká v kresielku.. tak hádam to už bude dobré..

Šaty sme požičali v Ba u jednej pani, bebel mi dala link z mimibazaru.. Herečka vyskúšala asi 15 šiat, nakoniec vyhrali tieto biele..

andykca
27. apr 2010

Adros, ano na FB je jedna fotecka mojho holohlavka...ale dam aj sem 🙂 strasny nezvyk....hehe...inac maly pri tom vobec neplakal - akokeby siel pod strojcek kazdy tyzden hehe

gucz ja ti neporadim....v tychto veciach vooobec prehlad nemam...hmm

zazalienka takze aspon lieky zaberaju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre