Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

mija777
21. jún 2009

lopezka,to mi hovor 😀 Kazda somarina mi tlaci slzy do oci 😅 Aj ked som este uplne nerevala,ale rychlo ma veci vedia dojat 😀

cukruska1920
22. jún 2009

Dobre ranko...dievcata je tu este niekto co vam absolutne nic neni???

janka1
22. jún 2009

dobre ranko 😉
no dobre ako dobre u nas je strasneee pocasie 😠 😠 😠 esteze ostavam doma v posteli 😉

lopezka aj ja som precitlivela , ale aj strasne nervozna a na kazdeho a za kazdu somarini, vsetko mi vadi, vzdy len vrciim ako pes 😀 😀 😀 😀 manzelovi som povedala nech ide aspon na mesiac niekam na sluzobku 😀 😀 😀

elvira
22. jún 2009

Dobré ránko,

cukruska - pamatuješ si na mne? Našly jsme dvě čárky ve stejný den. 😉
Ty jsi bez příznaků, nebo proč se ptáš?
A kdy jdeš na další kontrolu? 🙂

cukruska1920
22. jún 2009

Ahoj elvir...hej pamatam... tak vitaj medzi nami.... hej... okrem bolesti prs mi nic neni a mam z toho strach.... ja idem k doktorovi v piatok....

gucz
22. jún 2009

cukruska mne tiež nič nieje, už ani tie prsia necítim tak ako 2 týždne dozadu. Trošku som unavená večer, ale inak nič viac. A na kontrolu idem až o dva týždne..... niekedy ma napadá, že ja asi ani tehu niesom.... už aby bolo toho siedmeho a aby som vedela, že je všetko ok. Normálne sa teším, keď to malinké už bude kopkať, a budem o ňom vedieť.

lopezka s tým plačom je to normálne, ja som bola pri malej urevaná keď som ju čakala. Napríklad pri filme som si poplakala.... čo inak nikdy..., alebo aj keď vtedy ešte priateľ so mnou v niečom nesúhlasil a tak.

cukruska1920
22. jún 2009

guc..ani nehovor...vies aka som nervozna? upokojujem sa len tym ze nie vsetkym tehotnym musi byt zle..ked bola mamina tehotna so mnou ani jej nic nebolo..tak dufam ze to bude v poriadku...

gucz
22. jún 2009

cukruska moja mama má tri deti a tiež jej nikdy zle nebolo, vlastne nič jej ako tehu nebolo....

elvira
22. jún 2009

No, má to každá jinak. 😀
Je pravda, že dneska mi taky nic není - jdu na kontrolu a mám bobany. 😒
Ale včera mi bylo v autě špatně, tak snad je to OK.
Ségra nezvracela vůbec, žádné jiné příznaky, jen že ji velice brzo začalo růst bříško, a má dva zdravé kluky.
Kámoška zvracela do šestého měsíce několikrát denně a má zdravou holčičku.
Tak snad jenom patříme k těm šťastnějším. 🙂

Cukrus - jenom koukám, že máme skoro stejný datum porodu a háže Ti to o týden víc. 😕

cukruska1920
22. jún 2009

guc...tak mozno sme s tich ,,stastnejsich"....a tak by mohlo plynut aj cele tehotenstvo

markee
22. jún 2009

Dobré dopoledne,tak jaký jste měli víkend. My dobrý,pořád jsme někam jezdili a užívali. Zítra jdu na kontrolu a hlavně na odběr krve,tak snad to bude vše OK.
Jde dnes někdo na kontrolu? Jeslti jo,tak držím palce ať je vše v pořádku.
Jinak jsem stoupla na váhu a zjistila,že jak fakt "žeru",tak jsem si vyžrala za 14dní 2kila.Fakt jsem čuně 😠 Dnes hold bude skoro hladovka.

drobec123
autor
22. jún 2009

dobre ranko, dievcata ja mam tiez po 30tke a na prvy skrining idem az v 16tt, takze podla mna to je tak viac menej zauzivane a janka mas asi len opatrnejsiu a mozno preciznejsiu lekarku. cez vikend som bola s jednou babou zo svedska, predstavte si ze u nich sa normalne robi sono len raz pocas 9mesiacov ! niekedy v 20tt a ani nehovoria pohlavie, ze to je v podstate zakazane. ani nejake specialne testy, odbery. som bola z toho celkom vedla ze fakt mozme byt vdacne za to co tu mame !

zdenka73
22. jún 2009

Ahojte! Dlhšie som tu nebola, akosi som nestihala, lebo som na Slovensku, a tu je vždy čo vybavovať a robiť. 😵

Lopezka všetko najlepšie k narodeninám!!!!! A všetkým čo majú za sebou úspešnú kontrolu a srdiečka.

Ja sa mám vcelku dobre, naposledy mi bolo zle v stredu, a teraz len ráno kým sa najem. Ale aj tak najhoršie je umývanie zubov 😝 , najradšej by som si ich neumývala. A organscreening má byť medzi 12-13tt, a ja ho mám v 14tt pretože lekár má dovolenku.

markee
22. jún 2009

My tu máme zimu-doma,tak se půjdu přioblíct. To je děs to počasí holky.
Tak snad za týden pojedu do Prahy s manžou. On na krev a pak půjdeme do kina a pak snad do fashion areny,abych sehnala něco na ty svatby,co nás čekaj.

cukruska1920
22. jún 2009

elvir...to zalezi od toho aky si mala dlhy cyklus... a ja to mam len podla menzesu...mne doktor este nedal termin porodu tak neviem ci to bude januar alebo februar ale hadam v piatok sa dozviem

minix
22. jún 2009

ahojte, ja mam za sebou dnes neplanovanu kontrolu, cez vikend som seredne spadla, ked sme sli na obed na halusky, smykla som sa na mokrej dlazbe a natiahla sa ako zaba, cela sa doudierala, tak som dnes sla radsej na kontrolu, a vsetko je chvalabohu v poriadku, uz mame 2,4 cm. A srdcko bije, ani placente sa nic nestalo. Tak je dobre. Ale ten stres je skutocne strasny. 🙂)
Tak idem znova o 10 dni a to uz bude knizka. 🙂

weronik, budes sa divit, ale ja svoju svadbu este nejak velmi nechystam, okrem zakladnych veci nemam este vela hotoveho..aj saty som si zajednala a o tri tyzdne zistila, ze som tehotna a asi ich v 5.mes neobleciem. 🙂)))

a ako sa dnes mate? tu je katastrofalny den....:(

cukruska1920
22. jún 2009

ahoj minix...booozinku... si musis davat pozor..ale hlavne ze je vsetko v poriadku 😉 u nas je tiez zle pocasie... je zima a prsi.....jeee...vlasne citam ze si z Blavy.. ja momentalne tiez 😀

minix
22. jún 2009

cukruska a ty tu robis, ci? 🙂

cukruska1920
22. jún 2009

minix...mi sme tu s muzom uz styri roky...obaja tu robime...teda ja uz nie kedze som na pn...

drobec123
autor
22. jún 2009

no tak som rada ze nie som dnes v BA 🙂 v prahe je pod mrakom ale nie je zima a aspon neprsi. snad sa to u nas zajtra zlepsi ked uz budem naspat .....

andykca
22. jún 2009

Ahojte tehulky 🙂 co idete na kontrolu drzim paste....
minix, esteze to dopadlo dobree 😵

tak ja som cez viken okrem toho ze lezala a spala tak sme boli na majstrovstvach sveta v motokrose a liezli sme v tom dazdi po kopcoch a citila som sa jak hadam nejaka 50tka co nevladze chodit do kopcov a zadycha sa ... po 2hodkach som sa uz tahala do chaty hehe....nevladzem ani ja niekedy 😝 😀

inac v Senci prsi, makam za dvoch takze konecne teraz som sa zastavila ale jedine na co sa tesim je gauc a lezkat a oddychovat 😉

plivit
22. jún 2009

ahojte prajem pekny den 🙂 síce akurat som sa zobudila po nocnej a zistila som ze leje ako z krhli 😝
to je teda počko

janka1
22. jún 2009

zienky ja som si dala obed a aj ked mam vsetko navarene musela som si urobit LECO 😨 normalne som nan dostala velikansku chut 😀 😀 😀

andykca
22. jún 2009

janka jasneeee treba si dopriat co si pyta malinke 😉

je to super aj ja by som chcela mat take stavy....ja mam len to ze z kazdeho jedla zjem len stvrtku a potom mi je zle a zle aaaaaa najviac neznasam ked mi tu v kancli obeduju kolegyne - mi zaludok plava a je mi zle az som z toho strasne rozladena a nasrata 😠 😀 😀 😀

miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1
22. jún 2009

andykca aj ja som stale nasrata a doteraz som neprisla na pricinu jeni co ma napada su hormony 😀

mne je zle ked sa nenajem a aj ked sa najem aj teraz mi je tazkooo 😒

andykca
22. jún 2009

janka jasne ze su to hormony 😀 .....inac tu v praci niekto vie a niekto nevie ze som tehotna a ked vyblaknem na baby co nevedia tak ma musia mat v poslednej dobe za dobru kravu 😖 😀 😀

baaby prajem nam skore prejdenie nevolnosti 😉 ........mne je uz niekedy aj do placu ze nemozem ist do chladnicky, varit alebo aj jest 😀 😀

jaaaa mam dnes aky stažovací den, len by som sa stazovala to bude tym dazdom 😀 😀 😀 😉

gucz
22. jún 2009

čauko baby, u nás prší, a prší v kuse asi od dvanástej. Ešte doobeda som sa bola prejsť v obchode, bolo fajn a teraz toto. Malinká je kľudná, pekne sedí a kreslí si 🙂 takže pohoda.

vierka
22. jún 2009

ahojte babulky....

nejako nemam cas sa sem moc pridavat, ale verim, ze sa to zlepsi a budem mat na vas viacej casu, aj ked v praci je to teraz dost o drzku.. a este k tomu som po tyzdnovej dovolenke, tak si ma tu robotka pekne pockala... a zajtra a pozajtra bude vazne sila v praci....

cukruska - no ked sa mozem pridat k tebe, tak sa pridavam, mne absolutne nic nie je... za celych 10 tyzdnov ma len dva krat naplo, aj to som ustala... chuti mi jest, nevadia mi pachy a vone... v pohode fungujem... ale myslim, ze to nie je problem, proste to cele len dobre znasame 😉

gucz
22. jún 2009

už som zasa tu 🙂 , musela som odbehnúť. k tomu leču, teda vlastne k strašnej chuti naň... ja som dnes k obedu robila vyprážané obaľované cukinové kolieska a k tomu nové zemiačiky, to ja môžem. Pôvodne mal k tomu byť šalát, ale takú som dostala chuť na zavárané broskyne, že som si musela k tomu otvoriť pohár. No čo už 😉
malej pre zmenu zasa prestali zemiaky chutiť, tak som jej narýchlo zavárala slížiky do polievočky od včera, no aj tak z tej polievky vyjedla hlavne vodu.... ja neviem z čoho to moje dieťa berie energiu....
a tiež od rána makám ako šróbik, opravné vyvešané, suché prádlo poskladané, upratané, a čo budeme robiť teraz.... aj by som šla s malou na prechádzku, mne ten dážď ani moc nevadí, moc neleje, len tak prská, ale MM zabudol z auta vyložiť káričku a odišiel do práce... a pešo ísť von s malou, to by sme boli o chvíľu komplet špinavé obe, tak budeme sedieť domka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre