Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
5. aug 2009

ivv mna prsia nebolia uz velmi dlho. co sa tyka pachov tak to ma preslo az na to ze nemam rada vonu kavy bleee....nooo a grckam stale .-( sice je to tak raz za tyzden ale za to poriadne - fcera sa mi podarilo ovracat chodbu....hmmm

a to s bruskom je normalne..aj ja mam vecer vacsie ako rano a to od zaciatku tehu...sice si ho nemeriam ale vidim a citim 🙂

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

z vlastnej skusenosti mozem povedat ze kremy proti opuchom vobec nepomahaju 😅 😉 moj muz chudacik sa mi ich tolko ponatieral a masiroval ze doteraz uteka pred vonou toho kremu 😀 /vonal citronovo/ 😀 😀

olienka12
5. aug 2009

andykca gratulujem 🙂

ivv
5. aug 2009

evi dik.. ja viem, ze zbytocne panikarim.. je to mozne, lebo uz tolko nezeriem, furt som do seba cosi ladovala, lebo som bola furt hladna.. tak mozno to tym bude 🙂

a mne na bolenie hlavy pomohla slaba zalievana kava.. mala salocka.. kofein roztahuje cievy.. neboj ta neublizi 😉

ives77
5. aug 2009

juuj bože moj zase hrozná nuda,už som vykvačkala prádlol,nachovala rodinku a teraz čo? poriadené mám čo mám robiť? čo robievate tie čo ste doma na pnke 😔

andykca
5. aug 2009

ivv ja som bola 2 krat na poradni a robil mi sono (teda on robi sono, 3 a 4D sono v jednom) uz druhy krat. teraz mi ho urobil lebo som chcela vediet pohlavie babatka... a knizku mam uz od 6 tyzdna...a ved v 16 tyzdni sa robia triple testy ani to ti nerobili??

dana333
5. aug 2009

ivv aj ja mám večer oveľa väčšie bruško ako ráno, asi sa bábo do rána usídli nikde pri chrbtici pri ležení a cez deň s apresunie dopredu + jedlo pitie.... to bruško zväčší. Prsia aj mňa ešte boli veľmi a to som si myslela, že to prejde, lebo pri prvom tehu ma boleli len prvý trimester. Teraz sa bradaviek nemôžem ani dotknúť

andykca
5. aug 2009

ives jaaaaaa oddychujem, kukam telku, venujem sa psom, upratujem....alebo proste nerobim nic 🙂 je to nuda ale pomaly si zvykam hehe

janka1
5. aug 2009

ahojteee 😉 tak sa hlasim uz z domu a je pekne uprsane pocasicko 😵

roxy opat velke DAKUJEM 🙂 FARO pre nasho" Olivera" uz mame doma 😵 😵 😵 😵 kuk album

idem vas precitat nech som v obraze 😉

ivv
5. aug 2009

triple mi robili, zajtra mam mat vysledky.. ale ja som tak dufala ze mi urobi uzv, a nechcela som sa ho domahat, ako nejaka zufalka.. tak som to nechala na neho a dopadlo to tak ze ma odbavil jednou otazkou .. 😖 . morfologicky uzv mam az 2.9. cize este 4 tyzdne! nem vydrzim! 🙂

andykca
5. aug 2009

nooo jojo...ani mne by ho neurobil kebyze si nevypytam 🙂 ja som citala ze sa uz da urict pohlavie tak som ho proste chcela vediet hehe....a dobre som urobila 🙂)

no tu neprisi len take male slnko svieti 😕

ivv
5. aug 2009

andykca podla toho co si pisala, je tvoj lekar znacne komunikativnejsi ako ten moj 😅
ja mam takeho naladoveho brucouna.. uz aj tu na MK o nom bola diskusia.. hehe

nedockava4
5. aug 2009

Janka...vitaj doma....kraaasne faro 🙂 uz aby v nom bol Oliver, ci Timur???

dana333
5. aug 2009

andykca toto mňa na lekároch najviac štve, že keď ich neprosíš, neotravuješ nič nemáš. Aj ja som práve dne narafičila na toho môjho také malé klamstvo, aby som využila lacnejšie 3Dm lebo nechcel mi dať odporúčanie, že si to musím zaplatiť a dnes som mu zavolala, že som tam volala a že mi povedali, že by bolo dobré keby som prišla s odporúčaním. A on na to že v pohode, pripraví ho. Keby som sa nebola ozvala mala by som to za 67 eur a tak to bude za 20, veď načo si platíme zdravotné poistenie?

grelu
5. aug 2009

ivv...ku komu chodis? 🙂

grelu
5. aug 2009

ivv...pozeram, ze mame rovnaky datum porodu :D...kde sa chystas rodit? 🙂))

janka1
5. aug 2009

tak som vas precitala dost rychlo 😨 😀

adykca GRATULUJEM 😉 😉 tak sme uz dve co budeme mat chalanov 😵
k opuchnutym niham tolko ako pisalal k.a.t.k.a a olienka tiez mam krem Elasti-Q Relax a pmaha mi na odpuchnutie , ale na dalsi den mam tiez opuchnute kotniky po kreme to pekne zmizne , ale iba na niekolko hodin 😉 a vsimla som si , ze mi opuchaju skor v horucich dnoch , napr, dnes su fajn 🙂

a samozrejme menej alebo vobec nesolit aj ked viem, ze sa to nniekedy neda , ale pomaha to 😉

nedockava dakujem 😉 zatila ho volame Oliver , tak uvidime ked sa narodi ake meno mu pristane 😀

andykca
5. aug 2009

ivv noo tak ano vyzera to tak ze je komunikativnejsi....🙂 esteze tak xi

dana noooo ono teraz nemusia v tomto tyzdni robit sono tak som poprosila inac mi ho robil automaticky....ale to ze ohladom sona musis vybavovat totok vsetko....paaanecku....ja dam za sono 3€ a som vybavena...

eva3107
5. aug 2009

Dana dobre si urobila 😀 !

janka tak vitaj doma ...takze aj v Kosiciach prsi? ☹ ...Asi si naozaj dam taku slabucku kavu, dufam, ze to zaberie ☹

dana333
5. aug 2009

ivv tak to máš super, to by som chodila na sono každý druhý týždeň, no pri takých cenách stačí jeden za celé tehotenstvo. Ja sa chcem len uistiť, že nehrozia nejaké vrodené chyby, a tiež chcem presne vedieť pohlavie

andykca
5. aug 2009

janka dikes 🙂 uz len meno vymysliet a bude to super....hehe...si kupila pekny kocik - hlavne ma velku vanicku 🙂 a to ti nedali spodok kocika?? hehe srandujem....

mneee nohy neopuchaju 🙂 a opeknievam (vraj) nooo ja mam ale dobreho synceka....

ivv
5. aug 2009

chodim k Žáčkovi 🙂

janka, zatial mi to vychadza na antolsku.. mam referencie aj na kramare, aj na ruzinov.. na kramaroch je sestonedelie uplne super, opak je vraj ruzinov vraj uplne zle, ze na zeny kaslu, nechaju ich odkazane na pomoc druhorodiciek 😖. kamoska teraz rodina na antolskej a nevie si to vynachvalit. nemala ani dohodnuteho lekara, ani znamost, sestricky su vraj perfeknte, starostlive.. ja viem, ze tam teraz mali tie dva nestastne umrtia.. tak mozno preto sa viac snazia? hm..

a ty sa kam chystas?

ivv
5. aug 2009

grelu to patrilo tebe 🙂 to o nemocke.. nejako som to poplietla.. 🙂

dana333
5. aug 2009

andy tak to máš viacero indikácii na chlapca, opeknievaš UTZ. Ja som pri synovi nevedela prestať jesť, tiež mi hovorili, že opeknievam, nebolo mi skoro vôbec zle, strašne mi chutilo sladké. Teraz je to presne naopak tak v kútiku duše dúfam, že to bude dievčatko, aj keď poteším sa aj chlapcovi, no mám úplne iné pocity ako v prvom tehu.

eva3107
5. aug 2009

Inak teraz som mala taku suchu pokozku na bruchu....az supinky som mala 😕
Este ze so sebou nosim detsky olejcek ..hned som sa natrela 😕

eva3107
5. aug 2009

No dana nie si sama aj ja v kutiku duse verim , ze to bude dievcatko....tak som velmi zvedava..uvidime v utorok co mi povie maja Dr... 😅 Uz sa neviem dockat!

janka1
5. aug 2009

andykca dnes dosla korbicka a v piatok spodok a sportak 😉
poslali mi vcera sms, ze omylom druha skatula ostala na sklade 😀 😀 😀 ved neva mne to neponahla, hlavne,ze mam farby , ktore som chcela aj ked uz ich nevyrabaju ☹ co je skoda, lebo podla mna su pekne nie ako tie v novej serii 2009 😉
evi uz neprsi , ale je fajne chladno 😵

andykca
5. aug 2009

baby takto si vravte: co ste robili ked ste robili babo to budete mat 🙂 my sme robili chalana a sup je tu chalan hehe 😀 😀 😀 ............inac moja kamoska caka dievcatko a je cela vyhadzana mozno ak mate podobny problem mohla by to byt baba......

dani mne byva zle teraz uz malo ale je a sladke nelubim...aaaaaaaaj ked vcera som zpraskala 2 horalky ale to som asi potrebovala doplnit cukor 🙂

ivv
5. aug 2009

janka a aky to je kocik? objednavala si cez net?

idem na obed 🙂 zachvilu som naspat 🙂

dana333
5. aug 2009

eva tak to budeš tiež dosť skoro vedieť ja musím počkať buď do 17.8., alebo ak nám bábo nebude chcieť ukázať čo je tak až do 3D, ten zatiaľ neviem kedy bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre