Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

allinka79
3. sep 2009

boncusik... vyrovnana skore??? vies mi to objasnit? 🙂

motylik22
3. sep 2009

ahojte baby ja som bola vcera u dokiho a mi povedal ze som v 20tt a pohyby nikdy kazdy ma strasi ze som uz pohybi mala davno citit a ze mam male brusko ze ani nevidno ze som tehu.....som s toho na nervy ze ma nekope ale stale ked som bola na utz tak sa stale hibalo aj vcera mi to potvrdil doktor ze sa hybe a cumle si palcek 🙂

allinka79
3. sep 2009

motylik... kamoska citia pohyby az okolo 23 tt - mala vela plodovej vody... takze neboj 🙂
ja ich citim az moc niekedy... 🙂 Ale je to super... uvidis, uzijes si ich aj ty 🙂

boncusik
3. sep 2009

allinka, no predsa chalani a baby- 10:10 😀 😀 😀

yoya
3. sep 2009

luci 21
čakám druhé bábo po 9 rokoch, no a pri prvom som ani netušila, že nejaká šatka existuje, nejako som to nikde nevidela.vtedy som si kúpila "klokanku" alebo ako sa tomu hovorí - baby vak.Ten som využila, keď sme sa sťahovali a malý nespinkal, tak som si ho tam šupla a chodil so mnou. 😉

mamoo - mne podľa krvi vyšlo dievčatko a podľa čínskej tabuľky chlapček a budem mať chlapčeka podľa Usg. 😀

Tiež blahoželám k zisteným pohlaviam a dobrým výsledkom. 😉

olienka12
3. sep 2009

ja mam dojem,ze uz chlapci prevazuju o 2 minimalne

drobec123
autor
3. sep 2009

motylik, prosim ta nestresuj. ja som v 23tt a necitim ziadne kopance. na kazdom UTZ sa vrtelo, aj minuly tyzden. takze to ze to necitim neriesim - dolezite je ze je vsetko ok.

eva3107
3. sep 2009

Oli...a 2 dievcatka mozno pridame mi 😅

inak este v praci mame kontrolu tak pre dnesok sa lucim...pridem domov tak zajdem si vas precitat no teraz nemozem...tak zatial.. 😉

adros
3. sep 2009

Evka, verim ze aj my pridame dievcatko 😀

baby, tak uz aj ja som zajednala ten monitor dychu s vysielackou a kosom 😀 som oznamila muzovi, ze som utracala 😀 😀 😀

a na nete som este nieco nasla, co ma zaujalo http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=106438 nie je to super napad? spravit odtlacok krpcekych noziciek a ruciciek na pamiatku? Skusim este niekde nieco take pohladat, a ked nenajdem, tak objednavam toto 😀 😀

lenickan
3. sep 2009

mytyl, drobec: holky já také zatím necítím pohyby! Jen občas šimrání, ale to si vlastně ani nejsem jistá jestli je to mimčo🙂)
Dnes jsem byla na UTZ a vše OK, mimčo se hýbalo, cumlalo paleček, otevíralo pusinku, vyplazovalo jazyk.
Uklidnil mne, že každá to máme jinak a pohyby brzy přijdou🙂))

lenickan
3. sep 2009

holky který ten monitor je opravdu nejlepší? nemáte typ?

adros
3. sep 2009

lenickan, ja som si objednala ten angelcare http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=33&id=64&...

allinka79
3. sep 2009

boncusik... my dievcatko... neviem ci uz som v statistike 🙂

nedockava4
3. sep 2009

adros....toto na odtlacky najdes aj v hrackarstvach... 🙂 ja len, aby si nepreplacala postovne 🙂

lenickan
3. sep 2009

andros: ten vypadá zajímvě ani nevím zda je tady v ČR k dostání jdu se podívat? myslíš že je na trhu ještě něco lepšího?

adros
3. sep 2009

nedockava, diky za tip 😉

lenickan
3. sep 2009

andros: tak ho tu mají taky stojí 3850CZK

bebel
3. sep 2009

Ahojte, my sme absolvovali tour de lekárne a lekári..naša pediatrička v BA má dovču- iba vylepenú na dverách, zastupuje ju iná, ktorá má presne opačné ordinačné hodiny, čo sme dnes nestíhali...tak sme si pomimo ukecali a zacvakali vyšetrenie u inej dokiny v SC .
Výsledok, Bruniš má brutálnu angínu a ATB. V pondelok sa máme ísť ukázať aj s močom k našej dokine.

Btw: tie odtlačky sú na figu.....vôbec sa nedá urobiť taký pekný odtlačok, ako je to odfotené na krabici.
Ako sme sa sťahovali rozbilo sa mi sklo na rámiku...kde máme 12 fotiek a k tomu sa mal pridať na bok ten odtlačok, ktorý sme niekde zapatrošili. Stálo to kopec peňazí a efekt nebol nič moc. 😎

My sme používali šatku aj nosič red castle sport.....dalo sa s ním kojiť za pochodu 🙂

A monitor sme mali Nanny.

gucz
3. sep 2009

aj my máme monitor nanny a ešte stále ho používame.

bebel chúďa malý, dúfam, že mu to čoskoro prejde. Moja malá mala pred obedným spánkom 38,3, tak som jej šupla panadol čípok nech sa v kľude vyspí a teraz vyzerá lepšie. Stále má teplotu, ale pekne sa napapala aj pije, tak som zatiaľ kľudná. Pýtala som sa jej či ju niečo bolí, ukazuje len na čelo, asi ju bolí hlavička z teploty. Inak vyzerá byť v pohode, tak som zvedavá čo sa z toho vykľuje. Zajtra asi tiež pôjdeme k doktorke rovno s močom.

adros hmotu na tie otlačky majú aj v Paťke (v obchode pri balkánskej zmrzline). Ale neviem čo to tam stojí

adros
3. sep 2009

gucz, skusim Dračik a keď nebudem uspešná, tak pozriem tu Paťku, aj keď som tam ešte nikdy nebola 😀 zatial som nemusela také obchody navštevovať 😀 😀 😀

gucz
3. sep 2009

ja tam tiež nejak často nechodím, majú tam krásne handričky pre deti, ale dosť drahé. Nakupujem radšej v tescu. Raz sme boli v meste na prechádzke, šli sme na zmrzku a doma sme zabudli podbradník. Tak som tam zbehla kúpiť a videla som to tam (ten rámik s hmotou na odtlačky). Ešte ma napadá bambini na kapitulskej či by tam nemali, alebo oproti poliklinike v Sanny

krpuch
3. sep 2009

ahojte baby, tak morfo dopadlo v pohode, mam aj fotku, ale nevedel zistit doktor pohlavie, lebo drobec mal pupocnu snuru medzi nozickami. hlavne, ze je vsetko v poriadku. sestra mi nakupila biele a zlte vecicky, takze to moze byt co chce, len nech je zdravucke.

olienka 12: doktor mal pokazeny monitor otacaci, takze ani ja som nic nevidela...aj tatino by ledva videl,ked tam mal doktor hlavu. 🙂 na fotke je krasna hlavicka...to staci nateraz

olienka12
3. sep 2009

bebel suhlasim s tebou,ze tie otlacky su somarina 🙂 a draha somarina

olienka12
3. sep 2009

to moje skvrna dnes cely den kope je mozne zeby vobec nespalo? za cely den mozno len 3 hodky kludu

petronelka77
3. sep 2009

Olienka, moj futbalista tiez kopka cely den, mozno len hodinku si podriemkal 😉

wanduska
3. sep 2009

jess, ja by som mala nieco robit... ale uz od 3 tej sa odhodlavam..zacat pisat projekt, zatim padli az 3 vety.. hlavne, ze som si rozsurfovala mys🙂

olienka12
3. sep 2009

oh ja uz nevladzem varim lekvar a robim palacinky 🙂

ives77
3. sep 2009

ahojte kočky ja som dnes mala kontrolu kt.bola rýchla pozrel ma povedal,že krčok aj ostatné veci sú tak ako majú byť,moč ok aj tlak tak som šla spokojná domou.Evy ja ten pondelok nemôžem,ale ak vám to ostatným vyhovuje tak ok,ja sa pridám možno inokedy tak zatial pa,,,

janka1
3. sep 2009

cafteee doma som konecneee 🙂
idem citnut a hned som spat 🙂

janka1
3. sep 2009

no kde ste babenky hodila som svoje brusenko do albumu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre