Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
9. sep 2009

ja sa fakt tesim coraz viac a viac na to stretko 🙂)))

nedockava4
9. sep 2009

evi...v pohode...napisem to priamo, aby sa aj moje "baby" vpisalo do tabulky
oli..aj ja...uz len 2 tyzdne...moj manzel sa smial, ze tolko tehuliek pokope este Kosice nezazili :o)

eva3107
9. sep 2009

Oli ja tiez!! Vzera to tak , ze budeme fajn particka tehuliek 😅

Inak zatial zajtrajsok pre nas plati?

eva3107
9. sep 2009

Nedockava tak to mas pravdu...bude nas par kuskov 😀

kolienko
9. sep 2009

nedočkavá a kde je ten lekár???
ja som rozmyslala, ze sa objednám k lekárovi do Banoviec, nepočuli ste o nom ani jedna??? robí 4D ultrazvuk

eva3107
9. sep 2009

Mozno si vybijeme aj neake mnozstevne zlavy 😀 😀 😀

eva3107
9. sep 2009

Kolienko ten Dr,Dankovcik je v KE! Neviem ci ti to bude vyhovovat 😉

nedockava4
9. sep 2009

evi, no mnozstevne zlavy, neviem...vcera som si chcela kupit dalsie tehurifle v H&M, lebo mali vsetky rifle o 300 Sk lacnejsie, ale uz len cisla 36 a 42 :-/
kolienko....www.3dultrazvuk.sk

olienka12
9. sep 2009

oh a mne ta 42 vyhovuje kym sa tam dostanem vypredaju :(

olienka12
9. sep 2009

evi, nedockava kolko stoji u dr. dankovcika 3d/4d utz so zaznamom?

nedockava4
9. sep 2009

oli, neboj, nevypredaju...len dufam, ze este budu zasobovat novymi kuskami, lebo nemam co nosit 🙂

eva3107
9. sep 2009

olienka neboj urcite este nieco budu mat ja tiez potrebujem neake nohavky... 😉
A nevies aj o neakych obchodoch aj tu v PO? Ze by sme si zasli? Co povies? Aspon popozerat?! Ty si dnes v praci?

nedockava4
9. sep 2009

oli, ja zajtra za morfo mam platit 23 eur, ale myslim si, ze zaznam nedostanem....

olienka12
9. sep 2009

nedockava ja chcem ist aj do peacocksu tam som tiez videla dobre veci...
evi v presove je vsetko predrazene... nechapem ako mozu tak cenu 750 sk za tricko, ved cosi podobne kupim v newyorkeri za 5eur....
najlepsie je,ze v polsku su tie veci o 80percent lacnejsie...
preto chcem h&m alebo peacocks v ke.

v po tie obchody nemame

nedockava4
9. sep 2009

oli...aj v KE su tie veci drahe...v Peacocks som nebola, ale dnes zavitam, lebo vcera som ostala vytocena z 2 obchodov, tak som radsej isla na zmrzlinu s manzelom a hajde domov 🙂

kolienko
9. sep 2009

v hm-ku tehu veci??? a to kde??? v BA???

babenky ani ja nemam čo nosiť.... sestra mi síce dala pár vecí, ale ked chodím do práce, stále je to málo a tie riflle čo mi dala sú mi dlhé a uz sú skoro nenositelné do práce.... to nehovorím o lekárovi....takze sa chystám do Viedne. tam majú zevraj super veci....

olienka12
9. sep 2009

ved to,ze specializovane predajne na tehu a detske veci nevedia ake ceny dat od rozkose... preto tie retazcove predajne mne vyhovuju,lebo aj ked su tie ceny dvojnasobne oproti UK su prijatelne...

eva3107
9. sep 2009

Nooo tak ja az do Viedne nemusim...Verim ,ze v tych Kosiciach si kazda nieco najde.. 😉
Ano ako pise nedockava ja tiez budem platit 23 eur...za morfo a neviem ci to je so zaznamom no myslim , ze nie.
Ale zajtra sa moze Nedockava opytat a potom nam to zreferuje 🙂

olienka12
9. sep 2009

ten fusak co som vybrala je teda fakt premakany,normalne sa na neho tesim http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

nedockava4
9. sep 2009

evi...jasne, ze sa na to spytam....som zvedava, ci aj fotecku dostanem 🙂

olienka12
9. sep 2009

nedockava mozes sa zajtra opytat kolko by stalo 3D/4D so zaznamom? v PO musim cakat do 25.9.minimalne,lebo je lekar na dovolenke a ja neviem vydrzat...

eva3107
9. sep 2009

Nechcela si Oli napisat nepremakavy? 😉

nedockava4
9. sep 2009

oli, jasne, spytam sa na vsetko...na morfo idem az 14:40, tak napisem az vecer, ok?

eva3107
9. sep 2009

Oli uz si si ten fusak objednala? A akej farby...nezda sa ti drahy? 😒

olienka12
9. sep 2009

evy ee premakany som chcela tak ako som napisala myslim tym,ze je super a dotiahnute detaily

eva3107
9. sep 2009

To znamena , ze premaka?! Taky chces? 😒 ..To je dobre ze premaka ? Nerozumiem...asi mi kolega sedi na vedeni , ale nechapem 😅

olienka12
9. sep 2009

hehe namakany ti viac povie?

olienka12
9. sep 2009

prepracovany 🙂))))))))

olienka12
9. sep 2009

evi este som neobjednala az ked budem mat kociar mozno ho budu mat v PL nasla som ho za 1200 na jednej stranke,takze cena ok

weronyca
9. sep 2009

Ahojte,

pekny den vam vsetkym prajem.
Grelu mrzi ma, co sa ti stalo.Prajem ti vela sil!!
Bebel gratulujem ku dievcatku.

Kocky z vychodu, u vas maaju v H&M aj nejake pekne veci pre tehotne? Lebo ja co som sa bola pozriet, neviem ci to bola nahoda, ale mali take veci, ze som si len pomyslela, ze to,ze som tehotna automaticky znamena, ze nemozem pekne vyzerat. Take obycajne handry.Nic smrncovne a strasne starecke veci. No sklamanie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre