Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
24. sep 2009

je to tam 😀

janka1
24. sep 2009

olienka a co ti mam povedaat ja 😀 my kolko budeme mat pri takomto tempe 😀

janka1
24. sep 2009

ved sa krasne aj usmial poklad jeden 😵 😵 😵 😵 krasny drobec 😉

zazalienka
24. sep 2009

čau olienka, no vitaj v klube chlapcov.. tiež som bola orientovaná na ružovú a vidíš.. Miško je Miško.. a už by som nemenila..

olienka12
24. sep 2009

prechadzam foto vybavky a v podstate ked dokupim nejake 2 frajerske supravky mam vsetko aj pre chalana dnes som nabehla do tesca v KE kupila overal a 11ks modrych bodyniek 🙂))

janka1
24. sep 2009

aky olveral si kupila?
aj ja mam krasny modrucky ako nebo z NEXT , ale chcela by som este zavinovacku do autosedacky 🙂

olienka12
24. sep 2009

modry plysovy s havkom mam k tomu uz davno kupenu modru ciapocku a rukavicky,tak zacinam tej modrej prichadzat na chut hehe uz viem co budem robit cely vikend, kedze nikam neideme,lebo s tym mojim problemom nemozem mimo civilizaciu

janka1
24. sep 2009

olienka daj do albumu 😉 ake cisielko si vzala?

olienka12
24. sep 2009

0/3mesiace som zobrala malo by stacit 🙂 je to take vacsie mam este mensi newborn v albume taky biely 🙂
no prave som bola povyberat ruzove z komody a cuduj sa svete komoda ostala aj tak plna 🙂))
no urcite budem vela veci predavat mam plno novych veci este s vysackami 🙂
idem si lahnut zasa tie krce.... nospa nezabera 😒 😒 😒 😒

antoniab
24. sep 2009

oli ty si nakupovaci maniak 😀
janka aj ja sa chystam na este nejake nakupi do nextu ale ja kupujem take vacsie vecicky malych mam uz dost 🙂 a pridala som foto co som kupila minule 🙂
inak mate kupene aj fusaky alebo planujete kupit

olienka12
24. sep 2009

antoniab planujem kupit mam v albume ale asi bude zeleny nakoniec 🙂)
na prve tri mesiace mam vsetko,
pustim sa do krabic na dalsie obdobie a uvidim co dokupim,ale uz sa budem krotit bude to lahsie ako pri dievcenskych veciach, chlapcenske ma az tak neberu 🙂))
tak bru noc
fotky z veciciek popridavam zajtra 🙂)

nedockava4
24. sep 2009

baby, nepoznate niekoho, kto hlada podnajom v KE?... my chceme odist do ineho bytu a prenajimatelia nam dali 2 mesacnu vypovednu 😠

antoniab
24. sep 2009

oli dobru 😉

mne zas vadi ze tu su same veci pre babu ruzove bude jak cukrik 😀 ja sa s fusakom neviem rozhodnut mam overal na zimu taku speci deku a este fusak neviem ci toho nebude vela 😅

bebel
24. sep 2009

Antonia: s fusakom sa nevieš rozhodnúť, ale sukienky a capačky, ktoré sú minimálne do polroka úúúúúúplne zbytočné a nepraktické, lebo si ich dieťa šúchaním nôžky o nôžku dáva v kuse dole, máš už nakúpené 😎
Sukienky a šatky sú roztomilé, ale až do veku, kedy sa dievčatká aspoň nezačnú stavať na nôžky sú krajne nepraktické....len sa vyhŕňajú hore a dieťa "má holé šunky"...rovnako ako tričká, nátelníky(tuničky).
Pre miminko sú najpraktickejšie bodyčká a tepláčiky, dupačky, lacláče, overalíky a na to nejaké mikiny, svetríky.
Rifle sú úplna hovadina (mali sme pri Brunovi next súpravku- presne 1 x oblečenú na fotenie a 1.návštevu u našich)
Fusak využiješ aj na jeseň a zimu 2010...taký minioveralík je trochu otravný na obliekanie a vyzliekanie, ale máš úplne pokryté celé bábo od rúk, hlavičky po nožičky...(niektoré deti pri babušení revú ako o život)..
Španielska deka ti bude dobrá na jar... 🙂

zazalienka
25. sep 2009

ahojte, no ja keď pôjdem objednať kočík, tak som si vyhliadla fusak lodger.. fleecový, skladný, nie je taký obrovský ako tie šušťákové .. dá sa použiť aj ako deka do auta, podložka.. a je dosť veľký aby som ho použila aj o rok.. naozaj myslím že polodupačky, dupačky a body sú najlepšie, no ak bude Mišo zmrznutý po mne, tak hotovo.. ani španielska deka to nezachráni🙂

janka1
25. sep 2009

ahojte 😉
vidim, ze rozoberate stale oblecko 😵 to je moja parketa 😉
zdielam nazor s bebel 😉 do 6 mesicov urcite body tielko, body kratky rukav, body dlhy rukav polodupky a dupky ci teplacky aj ked ja mam najradsej polodupky lebo ma nozicky od spodu stale v teple 😉 a co sa tyka body, tak boli super aj na to , ze pekne drzali plienku pokope 😀 😀
kupila som si deku do autosedacky aj vak a tiez vak na spanie, ale iba ten polovicny nemam rada vaky s trakmi ci ako to nazvat , ale vela takychto veci pred 13 rokmi nebolo , tak som si ich vtedy sila a dnes kupujem 😵 😵 😵

olienka co tie krce???

olienka12
25. sep 2009

Ja chcem combi fusak mam ho v albume je do 3 rokov da sa vyuzit aj ako spacak a kym bude janosik maly tak sa da spodok odopnut je urceny aj do autosedacky. Videla som ho nazivo je super

zazalienka
25. sep 2009

olienka to janosik je super🙂))

ivv
25. sep 2009

ahojte kocky

olienka, tak nech ti to rychlo prejde.. bolest zaludka je zla.. ked boli hlava alebo zuby, v krajnom pripade si vies na to nieco dat, ale takto.. 😒 a slaby harmancekovy caj by nepomohol? ma take ukludnujuce ucinky, protizapalove.. skus.. mozno pomoze.

zazalienka, ja som si tiez vyhliadla ten isty fusak.. lodger bunker, tusim sa vola. sklada sa z dvoch casti a je krasny.. 😵 http://www.lodger.com/products/bunker/
a tie vnutorne deky, ale co sa daju samostatne kupit tiez nemaju chybu 😵 http://www.lodger.com/producten/wrapper/

k.a.t.k.a.
25. sep 2009

caute 🙂

ja som fusak vyuzila tak mozno do 1,5 roka, potom uz ked vedela chodit sa moc nevyuzil, uz mala zimny overal ci oteplovacky 😉
Bebel ja som inak ani spanielsku deku moc nevyuzila, vkuse visela len prevesena cez postielku 😅 mne prišla tazka a zbytocne velka na take male mimi a moja je nerovzna ked ju prikrivam, takze vzdy nejaku ultralahku deku z ikey kupim 😀

olienka12
25. sep 2009

Jani stale rovnako sedim v cakarni ma chirurgii milion ludi predomnou... Ale aspon som troska spala v noci no chytaju ma aj teraz...

k.a.t.k.a.
25. sep 2009

ivv, zazalienka a daju sa kupit tie deky a fusaky lodger aj niekde v BA?

nedockava4
25. sep 2009

dobre ranko, tehulky...
...tak my mame za sebou tazku noc....nespala som, ale nie kvoli malinkej...kvoli sebe....celu noc som rozmyslala nad novym bytikom...hm, ako rada by som sa v nom videla...
...snad sa to podari....
...co sa oblecenia tyka...ja mam iba jednu supravicku 🙂

ivv
25. sep 2009

katka videla si ich v enikibeniki, maju aj eshop

olienka12
25. sep 2009

Zuzka takze riesite vacsi podnajom?

zazalienka
25. sep 2009

ja ho mam vyhliadnutý v Hlohovci v bábetku, sú na stránke www.babymania.sk ..

nedockava4
25. sep 2009

Leni, on je tiez 1-izbovy, ale o 10m2 väcsi a ma 6m dlhy balkon....a je kraaasny 🙂

olienka12
25. sep 2009

Zuzka stoji to za to stahovanie a stresy?

nedockava4
25. sep 2009

Leni, hej 🙂
a my v terajsom byte nemame bohviekolko veci, takze za 2 dni sme prestahovani 🙂
...a v novom byte je vsetko, je komplet zariadeny...uz len zobrat papuce a byvat 😵

olienka12
25. sep 2009

Aha tak neriesis rodicovsky dom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre