Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
9. okt 2009

tehulky...nemate vecer problem s dychanim?...ja som vecer zistila, ze ked si lahnem, nevladzem dychat...akoby ma nieco tazilo :o(

adros
9. okt 2009

zuzka, ja mam problem s dychanim, ked vyjdem po schodoch 😀 😀 😀

olienka12
9. okt 2009

moja nelez na chrbate mala ta tlaci kde by nemala

nedockava4
9. okt 2009

adros...to aj ja, ale hlavne ked lezim
oli...ale ja mozem lezat akokolvek a stale sa mi zle dycha...az som sa vecer bala zaspat ☹

olienka12
9. okt 2009

Zuzka takze vyberas iny kociarik?

olienka12
9. okt 2009

Zuzka tak k lekarovi treba zajst

nedockava4
9. okt 2009

oli...ano ☹ len vobec netusim aky....

olienka12
9. okt 2009

sa co casual play s4? mne sa teraz zacina pacit 😀

zucana
9. okt 2009

baby este k tym casual...vraj je to dobry kocik a v hlohovci www.aladdin.sk maju aj dobre ceny....ja budem kupovat vintage leboj e lahsi a sportova cast sa da otocit aj k mamine 😉

zucana
9. okt 2009

oli ale S4 som chcela najprv aj ja 🙂

eva3107
9. okt 2009

Olienka nie link nemam.Ale je uz pofoteny vecer pridam do albumu ako vyzera. 😉

eva3107
9. okt 2009

No uz mam obratok kociara , aky mam ja len je v inej farbe.ten moj pridam vecer... 😉

nedockava4
9. okt 2009

casualplay a bertini sa mi pacia...tak uvidime, ci najdeme taku farbu, ktoru chcem 😉

nedockava4
9. okt 2009

kam ste zmizli?

krpuch
9. okt 2009

olienka...aj ja som tak s priatelom, ze ma inde trvaly pobyt...ale nechcem riskovat. a to by som akoze väcsiu matersku - kedze si platim nemocenske, dostavala dlhsie, ci viac peniazkov len 7 mesiacov a potom nejak menej?

eva3107
9. okt 2009

Tak ja som tu ale tu asi nikto 😅

nedockava4
9. okt 2009

evi...a ty si tu moju postielku nevidela v PL?

andykca
9. okt 2009

evi no nemas zaco 🙂 ja som spokojna dufam ze budes aj ty 😉

jaaa som sa dnes zadychala ked som sa holila hehe...sak ja si tam uz nevidim xi
inac mozem potvrdit v aladinovi maju vseobecne dobre ceny ... napr. aj fusak co chceme som nikde nenasla v lepsej cene ako v aladinovi a aj kociar mame odtial za super podlaaa mna cenu 😉

janqa24
9. okt 2009

andykca - mne pri holeni asistuje partner 😀 vzdy sa nasmejeme jak take hovada 😀 😀

olienka12
9. okt 2009

andy videla som dnes tvoj kociarik nazivo v tej istej farebnej kombinacii je nadherny fakt 🙂

janka1
9. okt 2009

ahojte zienky 😉 konecne domaaaa a v pstielke
bola som predsa len na kavu aj zmrzku a to s MM kedze sa nik neohlasil 😀

co sa tyka ALADINA tak potvrdzujem maju super ceny , ale v niektorych veciach som aj tak nasla lepsie inde 😀

gucz blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam k chlapcekovi 😵 😵 😵 😵 😵

k.a.t.k.a.
9. okt 2009

ahojte
neviete niekto ci mozem soda bicarbonu na zahu? taku mam kyselinu ze budem ohen chrlit o chvilu 😝 😖

nella1
9. okt 2009

daj si nealko pivko ak mas je to super ta bicarbona nemam skusenost. tiez mam s tym obcas problem a dokonca sa obcas na to zobudim aj v noci ale pivec pomaha 😉

olienka12
9. okt 2009

ja som kdesi citala,ze sodu bicarbonu v tehu by sme nemali. Ja som dnes na tom podobne uz fakt neviem co vyskusat nic nepomaha...

gucz
9. okt 2009

katka sodu si môžeš dať, ja si dávam. Ani doktorka nemala námietky. A v pondelok si idem kúpiť tehu vitamíny a kúpim si aj tums pastilky. Moja lekárka povedala, že aj to sa môže a že nechápe načo robia s liekmi na kyselinu v lekárni také cavyky. Pri malej mi tums pomáhal super a hneď

janka ďakujem za gratuláciu 🙂 , baby Vám všetkým

gucz
9. okt 2009

ozaj baby ktoré máte blízko Kaufland v TT, dnes som tam videla vo výpredaji detské bodynká s krátkym rukávom 3 ks za nejaké 4 €, 4 ks za 5 €, a mali tam aj dupačky, ale to som už nepozrela cenu.

antoniab
9. okt 2009

ahoj babulky

gucz blahozelam k chlapcekovi 😉

dufam len ze to co lekari povedali bude aj pravda obcas uvazujem ci dobre videl 😕 co ak ....
ja som nejaka divna uz celi tyzden som unavena podrazdena zle spim nic mi nevychadza vsetko sa nejak se.... no neviem asi nejake divne obdobie
uz aby som bola doma potrebujem sa vyspat a nemysliet len skoda ze to sa momentalne neda 😅
inak prajem krasny vykend to tu bude asi prazdno co 😕

olienka12
9. okt 2009

v Lidli by teraz mali mat osusky a supravky teplakove pre male mimi 😉

janka1
9. okt 2009

antonia nic si z toho nerob ja som zuriva ako pes a to aj doma aj v praci , ale dnes som radsej vzala MM a isli sme na kavu, veceru a ztzku a vykecali sa, lebo doma v poslednej dobe na neho iba HAFFFKAAAM 😀 😀 😀
a uz mi ho bolo aj luto nakolko nema nikde vinu ☹ 😉 len moje hormony su divokeee

markee
9. okt 2009

ahojky holky,tak jak se tu máte?
Já jsem s psychikou v háji. Jen týden jsem měla klidný. Prostě mě to tak strašně mrzí,že těhu nedopadlo. Naštěstí se už konzultace na genetice blíží,takže se snad dozvíme další věci. Zda máme zkoušet přirozeně další miminko nebo jít rovnou na PGD.
Máte krásné bříška a přiznám se,že závidím. Přeju a závidím.
V mé bývalé diskusi září 2009,maj už odrozeno.Tak se těším na vás,od kdy se začne tady. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre