Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
14. okt 2009

Zuzka ohrievac flias...nooo ja si osobne myslim , ze je to zbytocnost.. 😒
Ano a na najblizsom stretku by som si ich od teba aj kupila 😀

nedockava4
14. okt 2009

a dalsie stretko uz vieme kedy bude?

eva3107
14. okt 2009

tak to teda nieeee.... 😉
Myslela som ze ten zaciatok novembra by mohol byt..hmmm?

eva3107
14. okt 2009

mohlo...byt som chcela napisat 😀 to stretko 😀

nedockava4
14. okt 2009

mne je to v podstate jedno...ja som v KE stale....okrem vikendov....a buduci tyzden uz v piatok ideme do BA...takze november moze byt v poho...
a viete co ma trapi?...nikde neviem najst pekne hrube detske osusky...vsetko take tenulinke ☹
ak o niecom viete, poradte...

janka1
14. okt 2009

som spat 😉
vsetko OK , maly sa uz rozkopal, chudacik on tak sladko spal a my sme ho s dr. zobudili 😀 no , ale co nerubim , aby som bola spokojna 🙂

kedy je to stretkoooo 😵

eva3107
14. okt 2009

Nooo hrube...zalezi ake hrube lebo ja som si objednala cez mimibazar jednu a je fajna aj s kapucnickou...a mi v dome kurime drevom tak sa nebojim , ze by malinkej bola zima 🙂

krpuch
14. okt 2009

adros, ved aj ja mam dvoje ponoziek, teplaky, tricko a mikinu....ale pri takej nizkej teplote mi predtym byvala zima...🙂 juuuj, chcela by som normalne maly domcek, ktory sa tou malou pieckou hned ohreje, nie tento 2 poschodovy domisko...na poschodi nemame radiatory...tak ak niekde nechame otvorene dvere...zima tam je. na nervy..
tie pancusky si asi objednam...na von by sa hodili, ak budeme mat - 15 mrazy ako minuly rok...

nedockava4
14. okt 2009

ahoj, Janka...no, to je super, ze ste obaja OK 🙂 tesiiim
Jani, mam si od Dankovcika dnes pytat aj foto, ci on mi to urobi spolu s CD? ...nechcem byt vtierava, aby si nemyslel, ze som narocna...

eva3107
14. okt 2009

Ahoooj Jankaaa...no vidis... 🙂 som rada...inak ani tej mojej uz druhy den sa velmi nechce kopat ale sem tam sa pohne tak aspon viem , ze je v poriadku a pred vcerom vystrajala o 106 ...nezastavila sa od rana do vecera..tolko sa prevalovala... 😅 ...A vcera a dnes skoro nic... ☹

eva3107
14. okt 2009

janka niekedy zaciatkom novembra co vy na to baby? 🙂
Napr.3.11.09? Utorok...? No neviem Janka ako s ttebou ci este budes pracovat? 😒

nedockava4
14. okt 2009

ja suhlasim...

adros
14. okt 2009

baby, help, co mate Orange, neblbne vam siet???? ja sa nemozem nikam dovolat a mobil mi hlasi, ze siet je nedostupna. a este aj kurier ma prist a ma volat... tak neviem, ci mobil je kaput alebo z toho pocasia blbne orange

bebel
14. okt 2009

Ahojte.
ja sa hlásim po skvelej dovči 🙂 zasa v tejto sibírskej zime....(Cyprus je bohovský a Nissi beach a Golden landa beach na Ayia napa je najoptimálnejšou voľbou pre rodinnú dovolenku na jeseň )
Aj som sa obliekla viacvrstvovo a do úpletov, ale cestou na obed ma tak vyfúkalo, že som si dala pauzu v Mutti a kúpila 2 rolákoidné nátelníky 🙂 , pričom 1 som si rovno nechala oblečený.

Podarilo sa mi pred dovčou poriadiť si krásne pončo ...a čižiem mám našťastie habadej...opätkových aj bez.
Ešte sú mi ok 2 kabáty.
A potom ešte mám v zálohe na zimu nejaké lyžiarske bundy a roláky.
Do albumu som prihodila 2 aktuálne foto - bruchane.

Zuzka ohrievač flaš je blbina na Ntu.
Je neskutočne pomalý....a zbytočný..mikrovlnka to istí. 😎

nedockava4
14. okt 2009

adros...ja mam Orange a ide... 🙂
bebel...dik...ja som si tiez myslela...len kamoska vravela, ze si to kupila a ze jej to ulahcuje pracu (aj ked neviem aku)...a este otazocka na teba?..nebola si nahodov v kocikove v Ivanke pri Dunaji?...maju tam dobry vyber kociarikov?

olienka12
14. okt 2009

Evi ja suhlasim od 1.11. davam praci ignore, tak by nemal byt problem dojst do KE 3.11.

petronelka77
14. okt 2009

Janka, super, tesim sa, ze je vsetko v poriadku 😉 ..drobec si trosku pospal.
A stretko vyhovuje 😉

bebel
14. okt 2009

Nedockava, nebola som sa pozrieť, ale Leu poznám osobne...čo to celé prevádzkuje.
Možno sa tam stavím, lebo neviem akú tašku na kočík poriešim.

Ak niekto je na dovolenke v kempe alebo cestuje veľa autom..tak ohrievač fliaš...do auta je podľa mňa nápomocný..ale inak?

nedockava4
14. okt 2009

bebel...ok
petronelka...ahoooj 🙂 kedy ideme mrknut do Sace ake maju porodne saly?

evca35
14. okt 2009

ahojte,
oli a evka - ja som kúpila tehotenské pančucháče v Maderne v Optime, ale iba také hrubšie ale núkala mi aj hrubé. Ale tie nevyužijem keďže som doma. Mali všetky tehotenské - normálne, hrubšie aj hrubé.

olienka12
14. okt 2009

hmm musim ist este do jedneho obchodu du v PO kde by to mohli mat 🙂 lebo do ke sa tak skoro nedostanem a cez vikend ideme do hor 🙂

nedockava4
14. okt 2009

evca...a kolko stali?

evca35
14. okt 2009

no, išla som sa pozrieť a až ma to zaskočilo. Asi preto, lebo platil manžel 😀 😀 😀 228 SK. Ale majú aj lacnejšie: http://www.maderna.sk/vsetko-pre-tehotne/tehote... Len neviem či to nie sú tie tenšie. Tie najhrubšie tu nevidím, ale ukazovala mi ich, sú čierne a také klasické hrubé ako dávam dcére do školy v zime 🙂

my sme boli v pondelok tak narýchlo po poradni v Optime, našla som si jedny tehu nohavice čierne, tak som bola vyskúšať a pri pokladni mi ponúkla aj punčochy. Tak som len skúsila hrúbku a na cenu som ani nekukla. Kým platil manžel, už som obzerala iné vecičky 😉

evca35
14. okt 2009

inak ohľadom stretka, ak by ste dali 2.11. - zase mám poradňu 🙂

vidím nedočkavá že sa nebojíš kontroly keď si tak cestuješ po krajine 🙂 A ja poctivo sedím doma.

nedockava4
14. okt 2009

evca...jasne, ze sa bojim...ale nemienim sediet vkuse doma....potrebujem sa aj troska poprechadzat, lebo v 1-izbovom byte sa idem zblaznit ☹

olienka12
14. okt 2009

evi ja mam 2.11. prietoky UTZ,takze do ke by som nemohla 😉 inak vychadzky nedodrzujem ani z daleka...

evca35
14. okt 2009

no ja síce ani dlho nevydržím chodiť, takže sa presúvam len autom. Bábo mám dolu, tak niekedy ani sedieť dlho nemôžem. A vtedy najviac aj kope, asi sa mu to nepáči 🙂

nedockavá a kedy sa sťahujete?

wanduska
14. okt 2009

caute babule, bola som pozriet toto http://www.sunflowerstudio.sk/ . perfektne studijko, maju krasne priestory. Zajtra o 10tej tam idem na brusne tance pre tehotne, tak podam report (zrejme by som pre pobavenie tehulkovskej obce mala hodit aj fotky, ako tancujem brusne tance) a 24/10 tam maju taku prednasku o porode. Nechcete sa niekto pridat?

weronyca
14. okt 2009

adros az teraz som si vsimla ze mas problem z Orangom.. bol tu kamos a tomu vraj tiez blbne Orange..takze to nieje chyba tvojho mobilu

evca35
14. okt 2009

nám tiež nešiel doobeda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre