Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
29. okt 2009

kocky, toto bude hladny vecer 😀 😀 😀 - uz teraz tlacim do seba milku

gucz
29. okt 2009

fúúú pozeráte správy? zomrelo nejaké takmer 4 mesačné dieťatko na SIDS, proste zaspinkalo a .... už ho len našli bledé

sisipetka
29. okt 2009

ano, videla som to 😔

gucz
29. okt 2009

chúďatko malinké 😔

inak aj ja už mám opísaný ten recept 🙂

baby aj ostatné keď máte tak hoďte sem

eva3107
29. okt 2009

Ja to radsej ani nechcem vidiet take smutne spravy ☹ 😢

sisipetka
29. okt 2009

my sme si cosi podobne uz prezili - o to tahsie sa mi pozeraju taketo udalosti 😔

roxy_1
29. okt 2009

gucz jsem v tomhle neznala ale vo to je SIDS??

holky vy delate chute s tema muffinama,no koupim zitra formicky a zkusim take 🙂 pecete to v tech papirovych formickach nebo na to mate special plechy?
me kazdou chvilku manzel doveze Mc.Donalda uz se tesim.to je moje takove nezdrave veci,ale jak to neni pred poradnou u dr. tak je to ok 😀

nedockava4
29. okt 2009

juj, tehulky...ja som sa teraz zobudila 😅 tak super som si pospala...zobudila ma malinka na jemnucke kopkanie...asi nebola spokojna
😵 Ten receptik uz mam aj ja opisany, takze cez vikend podsuniem mamke, nech nam upecie...a co sa Milky (cokolady) tyka, tiez na nu pozeram, ci ju zjem sama, alebo pockam MM 😀 lebo ked ju otvorim, tak sa od nej neodtrhnem...

gucz
29. okt 2009

Sids je keĎ dieťatko tak tvrdo zaspinká, že prestane dýchať. No a keď nemá monitor dychu, tak na to prídeš až ráno, keď nájdeš dieťatko v postieľke mŕtve

sisipetka
29. okt 2009

Roxy - ja mam na to radsej specialny teflonovy plech 😉

eva3107
29. okt 2009

Pozerala som na ten plech uz teraz v tescu maju ho za 7€...inak Sisi pouzivas do toho plecu este aj tie papierove formicky?

eva3107
29. okt 2009

Vy si davate milkuuu...a ja si davam skoricovy trdelniikk...mnaaam 😅

roxy_1
29. okt 2009

aj to je hrozne,jeste ze jsou ty monitory dechu.... ☹

sisi tak to se pak asi dobre pece 😅 staci i ty papirove formicky??ja jsem muffiny totiz jeste nikdy nepekla 😅

holky dneska mi dosly 2 kojici podprsenky co jsem si koupila na aukru,jsou telove barvy celkem v pohode,vypada to smesne ale je to ucelove 😀 objednala jsem si kosicky D coz byla moje velikost pred tehu,ted mam tak o cislo vetsi a porad mam v te podprde rezervy 🙂 vysly obe na 295,-

sisipetka
29. okt 2009

Kocky, plech mam asi 2 roky a prvykrat som robila na nom pred 2 mesiacmi - nic som tam uz nedala, ani som vnutro nicim nepotrela a boli uplne krasne a super 😉

krpuch
29. okt 2009

baby poradte stranky, kde sa da cenovo v pohode kupit monitor dychu...

roxy_1
29. okt 2009

krpuch ja si jej chci koupit pouzity na aukci,vyjdou tam do 1500,- 🙂

roxy_1
29. okt 2009

tak prave jsem jej vydrazila za 1370,- i s postovnym 🙂

gucz
29. okt 2009

krpuch ja neviem poradiť, my sme kupovali monitor normálne tu v TT v obchode s bezpečnostnými systémami. Vtedy sme internet ešte nemali.

sisipetka
29. okt 2009

krpcuch - hod si normalne do google vyhladavaca "monitor dychu" a vyhodi ti to aj rozne bazare a mozes prehladatavat - zavisi ci chces novy alebo pouzity.

Roxy super 😉
Ja som si prave dohodla rande s jednou pani, co predava angel care pouzity, ale so zarukou este....idem zajtra omrknut a ked bude ok, hned kupim.

roxy_1
29. okt 2009

sisi tak to je bezva...ten angel care jsem propasla za 1600,- na aukru,nikdo si jej nekoupil a byl jeste rok v zaruce,jenze ja nebyla u pc v tu dobu... ☹

gucz
29. okt 2009

roxy a aký si nakoniec kúpila???

sisipetka
29. okt 2009

ja som to aukro este moc neskusala, nakolko by som asi vsetko zmeskala popri praci 😅
...teraz som doma, tak zacinam surfovat a hladat kym sa da... mne vlastne chyba uz len tento monitor, taska ku kociku a pre radost vibrujuce kresielko 😉 http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=660805

roxy_1
29. okt 2009

gucz koupila jsem Nanny,ten angel care uz tam znovu nevystavili...

zazalienka
29. okt 2009

sisipetka, zo skúseností mojej švagrinej viem, že to kresielko nebude pre Tvoju radosťť ale radosť maličkého.. tiež máme už doma - fisher price, je dokonca do 18 kg.. takže krpec v ňom môže byť dlhšie.. my sma sa o neho bili doma traja kedysi.. o kresielko..
no my budeme momitor kupovať v bambini.sk v Trnave, alebo v predajni jablotron.. 2-3 € nehrajú rolu pri takej sume.. jedine keď by tam bol priepastný rozdiel v cene.. a to asi nebude..

roxy_1
29. okt 2009

sisi taky bych radeji volila lehatko do vice kg,dele jej uzijes...ja koupila od fisher price za 1500,- mam jej v albumu a je tez do 18kg.
me jeste chybi chuvicky 🙂

lopezka
29. okt 2009

ahojte tehule 😀
moje nervy, sak ja pri tomto citani normalne slintam 😀 😀 😀 dnes ste tu ale popisali dobrotky 😅 tusim musim aj ja neco z toho vyskusat 😅

teraz sem chodim opat menej ......aj vcera aj dnes som bola v praci do sedmej 😖 a to potom uz ozaj nemam chut ani cas na nic 😒 .......teraz sedim na gauci, ale citim ze sa musim vystriet, inak ma mrdne ....jak ma boli chrbat ☹ 😒 😖

Sisipetka, dakujem ze na mna myslis s tou pediatrickou 😉 kludne mozeme behnut niekedy v novembri, ked sa dohodneme 😅 .... poviem v robote ze dojdem neskor a basta 😀

lopezka
29. okt 2009

takze dobru nocku zelam vsetkym a co najmenej vyjazdov na WC 😀 😀 😀

janka1
29. okt 2009
gucz
30. okt 2009

dobré a krásne slnečné ránečko prajem

roxy veď nanny je dobrý monitor, my ho máme a som spokojná, máme len jednu platňu a ono to úplne stačí od malinkého dieťatka až po dvoj-ročné v našom prípade.
zazalienka ak by si chcela pozrieť aj nanny, tak my sme kúpili v tom obchode čo je v tej uličke ako je pošta v meste v tom obchode s bezpečnostnými dverami (myslím že Bezap sa volá, ale nie som si istá). Mali tam viaceré veci od Jablotronu.
Kresielko by som chcela tiež, ale budeme ho kupovať asi až po narodení malého, teraz by ho myslím okupovala Laura, a pri jej talente neviem či by prežilo 😀

eva3107
30. okt 2009

Tak dobre ranko tehulky.. 🙂

Tak ja posledny den v praci...nooo a dnes tu budemem mat asi dusno...pride velky sef... 😒
No takze sa tu dnes asi casto neobjavim nooo uvidiimee...Tak zatial 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre