Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
8. dec 2009

krpuch, ja si skor myslim, ze to je kvoli opuchaniu 🙂

botis
8. dec 2009

no marush snad to bude ok, ja som mala s Ruzinovom dobre skusenosti...
do TT som prisla okolo stvrtej, parkovala som pri Bille, no odtial je to cca tych 10-15min a isla som hned k betlehemu, tam ma cakal aj mm a vravel, ze ziadne brucha nevidel, potom sme rychlo obehli trhy a par krat sme sa este vratili k betlehemu a nic ☹ a este v tej cukrarni som jak blbec chodila z jedneho konca na druhy a kukala vsetkym na brucha 😀 ale najvacsie som mala ja tak som usudila, ze tam nie ste 🙂 no nic, nabuduce mi niektora date cislo 😉
krpuch to co je za blbost s tymi prstenmi, ja som rodila minuly rok a nikomu to nevadilo, ani nahrdelnik ani nausnice, nic... to mas nejaku divnu nemocku...

olienka12
8. dec 2009

v nemocnici pri hospitalizacii by nemali byt namalovane nechty a tiez prstene a vsetko co moze skrtit privod krvy a tak zkreslit priznaky. Ked je zle prve modreju nechty....

nella1
8. dec 2009

krpuch ano to tlacivo vypisat a poslat, ale az ked ta urad prace vyradi z evidencie a UP ta vyradi z evidencie ked donesies po narodeni dietatka cim skor Rodny list. na UP. lebo do vtedy ti stale plati zdrav.poistenie UP.

katka22r
8. dec 2009

noo prstene by nemali byt kvoli tomu opuchaniu a skrteniu ...nas na priprave ucili ze tehulky by vobec nemali mat ja obrucku nenosim od 6 mesiaca

krpuch
8. dec 2009

nella...a ja som myslela, ze ma vyradia v den nastupu na matersku...no co..takto lepsie pre nas 😉 dakujem za info

andykca
8. dec 2009

no takze ma skolila uz aj vysoka teplota...dufam, ze som vcera ziadnu z vas nenakazila...☹fuj potim sa jak somar v kufri z paralenu 😀 😀

botis na buduce si vypytame od teba mobil aby sme sa dopatrali kde si 🙂 xi

gucz
8. dec 2009

ahojte žienky

ja mám dnes takú smutnú náladu, normálne depku som poobede chytila. V noci som sa riadne nevyspala, potom ma bolela hlava, vonku hnusné počasie, malá sa nudila, tak len zle robila..... no a vôbec ma neposlúchala. Ja už sa s ňou naťahovať nechcem, má vyše 12,5 kila, tak už som bola zúfala, aj mi to ľúto prišlo.... 😒
No nakoniec ju MM vzal von a mňa nechali doma nech si oddýchnem, tak mi to super pomohlo. Poležala som si v posteli, podriemala, porozmýšľala nad všeličím možným. Normálne som si poobede myslela, že budem chorá, ale už mi je teraz fajn.

liwka
8. dec 2009

joj, andy, prajem ti velmi sskore uzdravenie, nech si uzivas toto predvianocne obdobie (inak, mozno, keby si si bola dala nejaku tu medovinku, tak dnes nie si chora 😀 )
marushka, som rada, ze si oka a ze si ta nenechali v nemocke. a tie vase skusenosti v rizikovych poradniach su fakt na nezaplatenie- to aby sme nezabudli, ze sme na Slovensku 😀

lopezka
8. dec 2009

ahojte,
konecne som doma ....bola som sa s jednou kamoskou trosku poflakat po kike a avione .....najest sa a tak .......chcela som pozriet nausnicky pre Timeu, ale take malinke nemali, tak skusim inokedy asi na obchodnej ....tam je hrozne vela zlatnictiev 😉
dosla som taka unavena, ze az ....kedze som neni naucena chodit, normalne som mrtva .........a po tej narocnej noci sa mi chce hroooozne spat.....ale nebudem riskovat a vydrzim, lebo keby som zalahla teraz, do rana by som opat nespala 😖

marushka, hlavne ze ste OK ....persolnal si bohuzial nevyberies 😒

andykca, rychle vyliecenie prajem 😀

nella1
8. dec 2009

krpuch nie nie este pekne pokracujes ako pisem az ked sa narodi baby

dorotkaa
8. dec 2009

caute baby, tak co tie zajtrajsie trhy? plati o o 12.00? potvrdte pls ci ano a kde sa stretneme!!! aby som sa zariadila...
pripadne mi hodte niektora do IP vas mobil, aby som mohla zavolat v pripade ze by sme sa nenasli...

antoniab
8. dec 2009

ahojte

odrana sa snazim dat dokopy pc no bezuspesne 🙄 zajtra po poradni ho musim niekam odniest tak som nasrana este ze tych notebookov je doma pozehnane 😝 a sobotu dorazi manzel a prinesie moj stary notbook

dnes som prala dalsie vecicky a pozehlila plienky bolia ma krize a brusko mi tvrdne asi to zacinam prehanat aj v noci som to len rozdychavala tak zajtra vegetim no az natu poradnu rano a odbery ale aspon uvidim malu 🙂 🙂

prajem prijemne stretko BA 😉

janqa24
8. dec 2009

marushka - jo to som bola s tym uzasnym zazitkom z rizikovej 😀 teba aspon vysetril, na mna sa ledva pozrel velavazeny pan doktor 😝 ale co, hlavne ze si nemusela ostat v nemocnici a ze ste v poriadku 🙂

ja mam dnes uplne hrozny den ☹ neviem, ci to je tym pocasim vonku alebo cim, ale poobede som skoro dve hodiny revala do vankusa.......som si lahla do postele na chvilku, zacala premyslat o vselicom a smoklila som jedna radost 😔

bebel
8. dec 2009

Ahojte, platí to o 12,00 na Hlavnom nám., dajme pred Maximilanom
Zatiaľ vyzerá, že sa vidíme v komornejšej zostave.
Ja , Wero, Dorotkaa, Minix. Nezabudla som niekoho?
Dorot moje číslo máš v IP.

dorotkaa
8. dec 2009

ok, tak plati... uz sa tesim na dobru cigansku 🙂
a k.a.t.k.a nepisala, ze tiez pride? ci uz sa mi to myli?

bebel
8. dec 2009

Hej ešte k.a.t.k.a 🙂

lopezka
8. dec 2009

ahojte,
jeeeeej, tak zajtra je teda strtko ? a mozem aj ja ? 😀 date mi pls niekto kontakt na seba, ze by sme sa nasli ?

zazalienka
8. dec 2009

xixi lopezka, strtko je dobrý výraz, len neviem či pre tehule🙂)) môj kamoš sa raz tak pomýlil a poslal mi SMS, že strtneme sa na Kamennom..

lopezka
8. dec 2009

zaza 😀 ja tomu tak hovorim uz davno ....a paci sa mi ten vyraz ....ale mas pravdu, pre tehule je uz neskoro 😀 😀

zazalienka
8. dec 2009

jak to hovorí ten Rytmus.. si zabila 🙂

jej bol mi čert dlžný robiť ten ryžový nákyp.. nemôžem sa ho dojesť..

lopezka
8. dec 2009

zaza ....ja som si dala musli s mliekom ....orieskove s hrozienkami ....mnam, velmi to lubim 😀 ale nejak mi je tazko 😠 .....v poslednej dobe cokolvek zjem, je mi tazko .....esteze existuje soda bicarbona 😀 😀 😀

lopezka
8. dec 2009

okej baby, idem ja asi skusit zalahnut .....po dnesnej noci som mrtva ....tak snad rychlo zaspim a budem spat az do rana 😎

dobruuuuuu noc a poprosim nejaky ten kontakt, kvoli zajtrajsiemu strtku 😀 diky 😉

zazalienka
8. dec 2009

hmm, to tiež môžem ale za tým salámový chlieb, lebo len z musli som hladná jak tiger..
nenormálne ma bolia kríže.. ja už nemôžem ani obsedieť pri telke..

bebel
8. dec 2009

Lopezka....jasné...a máš IP 😉

Inak baby aj mne je posledný týždeň každý večer na figu.........brutálne ma páli žáha 😠 už asi po všetkom.
Ale pomáha mi trochu si odglgnúť z Guinnesu, keď si manžel otvoril. Inak pivo všeobecne a predovšetkým toto za normálnych okolností nejak veľmi nemusím.

olienka12
9. dec 2009

Dobre rano, ja som dnes mimoriadne skoro hore a uz aj naranajkovana 🙂 prajem Vam krasny den 😀

weronyca
9. dec 2009

Ahoooj oli, no tak to sme dve ranostajky.. Ja som dnes do 3tej nevedela zaspat a uz som aj hore. Dnesmame to stretko a asi nebudem moct ani prist. Kaslem ako tuberak, nos mam od vcera vecera plny... Dufam, ze ma to zas ruchlo prejde. Navyse uz druhy den mam nizsky tlak tak kolotocevzadarmo.

Inak vcera uz niekto spominal, neviete co je s evou 3107??

olienka12
9. dec 2009

evka je v pohodicke, nema moc cas chodit na net resp. ma ine veci na praci 🙂 ved ona sa ozve a napise 😉

olienka12
9. dec 2009

weronyca kup si sirup mucoplant je to maly zazrak 😉

k.a.t.k.a.
9. dec 2009

ahojte
ja dnes bohuzial na stretko nepridem 😒 nieco mi do toho prislo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre