Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
1. okt 2009

zienky musim vam povedat, ze to plavanie asi naozaj zbera /alebo len u mna nahoda 😕 /
vcerajsi vecerny bazen bol suprovy a pojdem aj dnes a zajtra no malemu bolo evidentne dobre a do rana je aj otoceny nozickami hore, takze mame nove pocity kopkanie pod rebrami a nie na mocovy mechur 😀 ale je to krasne a uplne ine , take lahsie aspon ja to tak citim ked som mala hlavicku pod rebrami vsetko sa mi robilo tazko a teraz som ako znovu zrodenaaa 🙂 🙂 🙂

evca35
1. okt 2009

janka - kde si si rezervovala bazén?

meggieya
1. okt 2009

cafte baby... tak aby som aj ja prispela niecim.. tu je clanok ako obliect novorodenca ked sa ide von a pri akych teplotach by malo spinkat.. 🙂 http://lesk.cas.sk/clanok/81607/s-novorodencom-...

janka1
1. okt 2009

evca tu http://www.viavitae.sk/
je tam uzasne 😉

sisipetka
1. okt 2009

ahojky kocky,
dlhsie som tu nebola, idem vas precitat a dufam, ze same dobre spravicky 😉
Ja sa hlasim do klubu chorych, vcera vecer ma to chytilo a dnes by som najradsej prespala cely den. Ale pozitivne je aspon to, ze glukoza mi vysla dobre, zelezo a ostatne krvne testiky su v poriadku. Uz sme objednani aj na 3 screening v 30 tt, takze sa to teda riadne krati 🙂

nikiarudi
1. okt 2009

ahoj baby, čo si myslíte o tomto?? http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

bebel
1. okt 2009

NIki: ...že sú to vyhodené peniaze 😎 a marketingový chyták 😝
Sisi:gratulujem k výsledkom a skoro sa uzdrav.
Inak to lipobase baby, ktoré mali deti s atopickým ekzémom používali hojne....

minix
1. okt 2009

bebel, beries mi slova, presne to som chcela napisat. 🙂)))

to si mozem zobrat plechovy kybel, co nim doma vodu nosime do zahrady... 🙂

nikiarudi
1. okt 2009

a aký matrac je podľa vás najlepší a kde je možné kúpiť dobrý a aj za dobrú cenu?? 😉 🙂

bebel
1. okt 2009

Niki ja som kedysi kupovala na Dunajskej aj postieľku aj matrac v 1 detskom obchode, ktorý už neexistuje .
A je tuším s kokosovým vláknom a nejaký antialergický poťahom .
Bruno sa nikdy nesťažoval v malej postieľke spával tak do roka a pol.
Odvtedy bohužiaľ s nami 🙄

Najnovšie musíme prerobiť detskú izbu aj herňu , lebo nám tam začali plesnieť/vlhnúť steny a momentálne hľadáme príčinu....a snažíme sa urobiť opatrenia, aby sa to vysanovalo.....dosť ma to štve..lebo tu bývame necelý rok.
A nevieme zatiaľ presne určiť, kde si voda našla cestu... 😖 .
Určite ideme vymeniť tieto lacné eurookná za hliníkove a vybúrame otvory na zadnú terasu až po zem.... a tam ideme z toho urobiť vykurovanú zimnú záhradu s drevenou podlahou... dúfam, že to pomôže.
Miesto detskej bude pracovňa/hosťovská a z obrovskej herne urobíme detskú.
Ešte je otázne v akom časovom horizonte, peniaze sú, len už nechceme žiadnych lemtavých potrimiskárov, čo zase spravia viac škody ako úžitku.

krpuch
1. okt 2009

baby a kde mozem kuk tu tabulku, co sa meriame?

sisipetka
1. okt 2009

uz som vas precitala 😉
- gratulujem k vsetkym dobrym vysledkom a ultrazvukom a ta glukozova voda bola ja pre mna uplne v pohode. Rychlo som to stiahla slamkou a 2 hodky presedela v aute na parkovisku s knizkou v ruke (nechcelo sa mi byt v cakarni plnej ludi a chorob, no a i tak som off).
Inac uz ste ma navnadili a postupne si opisujem linky, co sem hadzete a ked uz budem na MD, tak zacnem surfovat 😀 Mne uz sa termin krati, v utorok sme sa dohodli so sefom a 23.10. budem v office posledny den (mam este nevycerpanu dovcu 2 tyzdne), tak si to idem uzivat 🙂
S tym zimnym oblecenim, ja mam jedny tmave rifle a jedny menzestraky - to mi vystaci + sestrinu zimnu bundu (odskusanu v prvom tehu), ktoru zapnem aj v 9.mesiaci - ale ako sa poznam bude mi opat riadne teplo 😀
Adri, ten tvoj exsvagor je spekulant ako exmanzel mojej sesternice. 2 roky sa natahuju o vyzivne, chlapec radsej dal vypoved z prace, aby nemusel platit a zacal robit na cierno. Ale nedarovali sme mu to a take pekne listy na sud a policiu sme popisali, ze mu minuly mesiac opatovne priklepli vyzivne 5000 Sk (po starom) a s tym, ze musi vsetko doplatit, co zameskal. Dokonca ma aj pekny kalendar splatok a nema narok na odvolanie...Bolo to vsak na dlhe lakte a velakrat sa vyhybal sudu a chodila len jeho pravnicka, ale teraz to chlapec uz riadne presral (prepacte za vyraz) a pekne mu to zratali ako sa patri. Proste nech sa sestra nevzdava, aj ked je to tazke...ale v tomto pripade je spravodlivost na jej strane - dieta je oboch rodicov...

marushka
1. okt 2009

ahoj brušká...

ja len na skok, hodlám spať nasledujúce tri hoďky...
som sa bola opekniť u kaderníčky, tak som happy, konečne žiadne šediny na chvíľu...

oli a ty si toho pila až pol litra? ja 2.5 dcl...hm...

sisi , uzdrav sa, otras choroby v tehu, že? ja mávam komplikované ochorenia, ale teraz je to ešte horšie, nech ti to rýchlo prejde, pretože mňa to drží už druhý týždeň, ostal mi otrasný kašeľ...

aj ja inak na budúci týždeň ukončujem PN, a čerpám dovču, tak konečne viac voľnsti, bez strachu z kontroly...

tak papapapa zatim 😉

marushka
1. okt 2009

jáj a roxy, ja hlásim stav 111 cm a +4kg 😉 😉 😉

alebo ti to dám do IP?

hanus177
1. okt 2009

K tým mieram ja 87 cm a + 3kg (za celé teho) 😀

bebel
1. okt 2009

Čaute baby,
po obede som si dopriala s kamoškou varenú čokoládu v skvelej čokoládovni...aj s Latté za tým 🙂
Ja dúfam, že glukotest absolvujem s Minix v čakárni a aspoň si budeme môcť trochu kecať a ujde nám spolu čas. 😀 Nás doki ani na parkovisko do auta nepustí 😎
Čo samnožstva týka, už si nepamätám koľko toho bola, ale limetku si vezmem.

antoniab
1. okt 2009

ahoj tehulky
ako sa mame ?
dnes som dostala papiere takze oficialne 23.10 posledny den v praci a potom hajde dmov 😵 😵 uz viem aj kolko mi budu platit tak som rada ze tie nervy zato stali este nech schvalia ten vyssi rodicak a bude fajn
neobjednavali ste niekto zo stranky raj deti ?

meggieya
1. okt 2009

ahoj antonia, tak ako sa to vlastne rata? nech si aj ja vyratam matersku... 🙂

ives77
1. okt 2009

ahoj babenky idem vás rýchlo dočítať zatím paa 😀

bebel
1. okt 2009

Meggie 6 týždňov pred pôrodom.

evca35
1. okt 2009

krpuch - mierny hlásime cez IP roxy, ona to nahodí do tabuľky, ktorú má v albume aj s českými mamičkami a tú potom skopíruje janka1 do svojho albumu. Takže tabuľku môžeš pozrieť aj u janky1.

meggieya
1. okt 2009

Dávam do pozornosti deky do autosedacky za super cenu: http://www.minibazar.sk/Deka-do-autosedacky-id1...

antoniab
1. okt 2009

megie tak ako pise bebel ale ja som v uk a tu je to 11 pred terminom ale chodi sa neskor aby boli cim dlhsie doma s babom lebo platenych je len 39tt potom do prace ale ja uz nenastupim dufam 😀 😀

evca35
1. okt 2009

janka - to si platila bazén - uzavretá skupina? 90/min za 115 € ???

dadulka2000
1. okt 2009

dobre vravis antonia,... ja idem na MD od 1.1.10, takze makam az do "konca",...ale este predtym mam 2 tyzdne dovolenky na povinne vybranie - inak mi prepadne.
bebel vy kedy letite na dovcu? v utorok?
my v sobotu - mallorca here we come 😎
inak pozeram lety na Slovensko - nasla som return za 10£ (so vsetkym), tak pojdem otca do nemocky na 5 dni kuknut - na otocku este v novembri,...uf nalietam sa ako taka letuska 🙂

marushka
1. okt 2009

ahojte,
tak ja som si schrupla aj s Jakubom, dnes som o pol 12tej vybrala zo škôlky - tiež kašle chúďa...

dadulka, jasné, to treba využiť, navyše keď je otec v takom stave,
😉 😉 😉 nech ho vidíš...

ja si tiež idem čerpať dovču, mám 21 dní... a na MD idem 8 týž. pred termínom...

meggi - ja tiež akurát hľadám niečo do sedačky 😉

dadulka2000
1. okt 2009

marushka to mas super,.... aj ja chcem si schrupnut
moja Elka ide zajtra do skolky - az na 3 hodky od 9 -12, bude to mavat pondelky a piatky, snad to prezije 🙂

marushka
1. okt 2009

neboj, prežije, sila zvyku a cviku...len aby to prežila mamina 😅 ja som mala iné stavy, keď šiel kubko do škôlky...som s ním bola tri roky doma a zrazu...

s tým schrupnutím - ja si musím, pretože v posledom čase neviem ako ostatné kočky ale mávam hrozné stavy únavy...

janka1
1. okt 2009

konecne domaaa 😉

evca platila som 9€ na osobu 😉 takze 18€ na 90 minut pre nas dve /ja a Vladka/ 😉

aj dnes idemem sa tesakujem 😉 🙂 ale dnes uz ide s nami aj drahy 🙂

roxy_1
1. okt 2009

ahoj holky dekuji za zpravy,jdu vas podopisovat 😉

na kocarek jsme dnes nebyly nebot nez jsem se dostala od dr. tak uz to ani nemelo cenu,dr. byla zrovna na sale a musely jsme s ostatnima tehulkama cekat.... 😝 navic me boli hlava,tak se pujdu natahnout....

na kocik pojedeme az zitra s manzou... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre