Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
12. okt 2009

andy a strikovat nevies? zeby si malemu ustrikovala a potom aj malej Alex 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andykca
12. okt 2009

😀 😀 😀 srandistka jedna 😀 😀 😀 neviem strikovaaat..a ty?

adros
12. okt 2009

nie, nie, ale kamoska mi slubila, ze ma nauci hackovat, aby som mohla hackovat krasne ciapocky 🙂

gucz
12. okt 2009

ahojte babmbulky, ja štrikovať viem, ale nejak sa to neoplatí 🙂

weronyca
12. okt 2009

Kocky inak neviete mi niektora poradit, ci existuju aj tehotenske silonky? v sobotu idem na jednu oslavu a budem ich potrebovat. potrebujem take aby som ich natiahla na cele brusko, lebo ked mam veci pod - sup dole.. to je tak kedd mam vacsi zadocek, ja ani bedrove veci nemozem nosit

andykca
12. okt 2009

weronyca ano existuju tehu silonky...

gucz ajoj...
adros tak vidis vidis neoplati sa strikovat 🙂 a ani hackovat hehe....ale nie to neviem na taketo veci som lava hrozne 😉

gucz
12. okt 2009

weronyca silonky ja neporadím, lebo ich neznášam nosiť 😝 , ale skús pozrieť v Tescu alebo v Bepone

aby z okolia TT, segra objavila nový sekáč, dnes sme tam vybehli pozrieť a také tam majú nádherné veci pre detičky 🙂 Kúpila som tam pre malinkého overal na zimu a vyšiel ma na 199,- korún (slovenských). Segra tam kúpila spací vak za nejakých 5 €, super nie?
Je to vyše mestskej veže asi tretí obchod pred hotelom Apolo.

adros
12. okt 2009

tak, uspesne som napravila tlacitka na klavesnici 😀 😀 😀 a uz viac muza k mojmu notebooku nepustim 😀

andy, no ale vies si predstavit, ze by si nieco take krasne uhackovala? Kamoska urobila pre svoju malu naaaadherne veci, aj take ponco 🙂 Ja som tiez lava, tak som zvedava, ci mi to pojde 😀

weronyca, hej, daju sa kupit, videla som to na nete, takze skus pozriet v nejakom kamennom obchode, kde sa specializuju a ponozky a pancuchy. Ja som si zatial zaobstarala len hrube bavlnene na zimu 🙂 a este ma napada,nestacia ti samodrzky? Keby si nezohnala tie cele....

gucz, vdaka za info, teraz uz myslim mam vsetko nakupene, ale ved sa este zide, ked drobec podrastie 🙂

weronyca
12. okt 2009

Adros, aj nad tym som rozmyslala-nad tymi samodrzkami. Ale neviem, neviem ako by som sa v nich citila, nikdy som ich na sebe nemala- nesmyknu sa mi dole?? 😀 😀

adros
12. okt 2009

weronyca, ja som ich mala prvy a zatial posledny krat v maji na nasej svadbe a drzali 🙂

olienka12
12. okt 2009

ja by som spala hrozneeeeeee obed ma zmohol 😀

marushka
12. okt 2009

ajojte brušká,

ja som úspešne po poradni, všetko v poriadku, krčok drží, ale keďže sa mi pri kubkovi skôr skracoval, musím chodiť na kontrolu už každé 2 týždne...inak ďalšiu poradňu a sono máme až 9.11. +UTZ...

ale som rada, že je malinká ok 😉

janqa24
12. okt 2009

weronyca - http://www.buducamamicka.sk/?page=shop&cat_id=7...
takze urcite budu mat aj v kamennych obchodoch - tak ako pisala adros 🙂
a samodrzky su tiez super, nesmykaju sa dole, nosim ich od jari do jesene....len teraz je na ne uz trosku zima, ked si chces dat suknu alebo saty 😉

marushka
12. okt 2009

uf, tak mi práve volala mamina - zomrela moja stará mama ☹ 😢 😒 😢 😔 😢

tak ja sa zase odpájam a vám želám všetkým pekný dník...

hanus177
12. okt 2009

Ahojte kočky,
v piatok som troška oddychovala doma, ale aj tak sa cítim dosť blbo ☹ Ale už mi je podstatne lepšie, aj keď by som sa najradšej uložila do postele a aspon nejaku hodinku pospinkala. V stredu idem na cukor a poradnu, chcem sa opýtať či by som môhla isť od novembra na PN 😖 Už mám fakt všetkého akurád dosť........ aj keď šéfovia su strašne zlatí a vychádzajú mi na 100% v ústreti

Aj ja sa môžem už konečne pochváliť k prvýýýýýýýým vecičkám pre bábo 😵 😵 😵 😵 😵
Mám dve vrecia od švagrinkej a boli sme na menších nákupoch s MM v Martine. V Tescu mali výpredaj novorodeneckého textilu tak som kúpila 7 ks bod za 4 €, len škoda, že už mali len v najmenšej veľkosti, ale aj tie veeeeľmi potešili - aj keď neutrál obrázok bol problém nájsť...... buď len autíčka alebo bábiky, ale po dlhšom hľadaní som objavila posledné dinosauriky v zelenom 😀 Už som ich mala 3 krát vybalené 😀
Už nech ich má malinké oblečené 😵

andykca
12. okt 2009

adros tak ty uz mas setkoo?no zavidim...hmmm ja viem ze je to krasne...moja starka hackuje aj trikuje...mam fajne uplne ze teple ponozky doma - ani papuce nepotrebujem...ta mozno ju trkne ze by mohla pre maleho nieco vykuzlit ale ja sa zial na to nedam 🙂

gucz dik za infosku 🙂 dobre vediet... 😉

marushka super ze mas setko v poriadku 😉 to je hlavne

olienka12
12. okt 2009

baby ste pripravene na sneh v stredu 🙂?

olienka12
12. okt 2009

marushka to mi je luto, uprimnu sustrast

nikiarudi
12. okt 2009

ahoj budúce maminy, kuknite si prosím toto: http://zena.atlas.sk/deti/naj-tehulka/
tehulka číslo 21 som ja.. a chcem vás poprosiť o vašu podporu, aby som vyhrala.. už vopred vám všetkým veľmi pekne ďakujem 😉 😉 😉

adros
12. okt 2009

marushka, uprimnu sustrast, a aj ked sa to teraz asi velmi nehodi, tak gratulujem ku kontrole

andy, no myslela som to tak, ze mam vsetko na oblecko, aspon si myslim, tak na tie prve 3mesiace urcite a dost toho aj na neskor. Ale este stale mam co kupovat - dokupit postlelne pradlo, navliecky, kozmetiku, pre ma kosele, podprdky... 😉

hanus, ked sa necitis dobre, tak ti urcite daju PN a gratulujem k nakupom

baby, uz ste robili chlebik v pekarnicke? Ja som ju konecne vybalila - je to jeden zo svadobnych darov, tak sa na to chystam. Len nerada skusam nove veci, ked som sama doma, ved clovek nikdy nevie, ci to neskratuje.... tak asi pockam na MM

janqa24
12. okt 2009

adros - my mame doma pekarnicku 🙂 po kazdom chlebiku z nej sa u nas len tak zaprasi 😀 a nie je to nic zlozite, neboj sa......pouzivame ju aj na miesenie a kysnutie vsetkych kysnutych ciest, na ktore si len spomeniem 😉

olienka, nestras!!! 😀

adros
12. okt 2009

janqa a kupujes si hotove zmesy v krabici alebo si sama zarabas cesto na chlebik? Ja som si na skusku kupila v Tescu dve krabice - slnecicovy chlebik a chlieb Fit, tak som fakt zvedava

oli, tak sniezik si zatial nechaj u vas, na zapade nam je dobre bez neho 😀 😀 😀

hanus177
12. okt 2009

Olienka, sneh ešte nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎
ja v stredu idem na poradnu, mám dosť zodraté gumy na aute a na zimne pneu sa mi zdá ešte skoré prezúvanie.... Aby som sa u Dr. vybavila prvej musím tam byť najneskôr o 6:30 tak dúfam, že ten sneh počká aspoň do poobednajších hodín 😉
Na Orave je to klasika....... mám rada zimu, ale len ako panoramický pohľad z okna 😖

olienka12
12. okt 2009

no zajtra uz ma na orave padat sneh v stredu aj v nizsich polohach

janqa24
12. okt 2009

adros, vacsinou pouzivam hotove zmesy, kupujem v Kauflande, ked je na ne dobra akcia 😉

hanus - na prezuvanie je este fakt skoro, okolo 20.oktobra by sa malo znovu oteplit.....ale u vas hore to bude mozno skor 😉

adros
12. okt 2009

jaaaaj, baby, ja som taka mlsna, tusim fakt idem na tie palacinky, aj ked sa mi nechce

janqa24
12. okt 2009

adros ja som dnes mlsala parene buchty 🙂 kupovane 😖
uz sa neviem dockat, kedy budem opat u nasich.....tam sa mi vari najlepsie 😎

janqa24
12. okt 2009

pomoooooc, ja mam v brusku futbalovy zapas!!!! 😀

adros
12. okt 2009

janqa, my sme mali cez vikend - myslim zapas - mala hrala aj za nasich futbalistov 😀 😀 😀

janqa24
12. okt 2009

adros, aj nasa 😀 zacala asi pred mesiacom a pol, na tyzden si dala pauzu, ked som sa bala, ci je v poriadku, lebo bola strasne leniva, a teraz zasa vyvadza kazdy den 😀 a aj v noci....ja neviem, co bude toto za dieta, ale ked bude taka akcna, aj ked bude na svete, tak s tatinkom toho vela asi nenaspime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre