Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
27. sep 2009

oli
poslat na svk adresu to som nejak nepochopila co tim myslis 😅
ale ak hodis tie vecicky niekde na bazar tak daj info mozno nieco este kupim 🙂

olienka12
27. sep 2009

ze ti nebudem posielat do zahranicia ale domov keby si nieco chcela 🙂)

antoniab
27. sep 2009

no to iste 😉 ja som to zas myslela tak ze ja sama budem posielat veci cez jednu spolocnost domov mame tu dost veci este a na kufor to neni 😅

olienka12
27. sep 2009

alebo vybavit niekoho kto pojde autom domov 🙂

antoniab
27. sep 2009

no to nikto je to strasne daleko lebo mi sme uplne hore 😝 a tiez sa to cenovo neoplati

zucana
27. sep 2009

babce dnes ste tu rozoberali tie autosedacky...ktoru by ste teda odporucili? ja budem mat sice asi casualplay ku kociku ale to budem vyuzivat na kratke vzdialenosti ... z IT na SK by som ale chcela nieco dobre...bebel jani tak ktore to mate?

bebel
27. sep 2009

Dadka šťastnú cestu domov a uži si dovču potom 😉

Oli: mimibazar je najlepší spôsob predaja a inzercie.
Xlander robí mizerné kočíky... a to pevné koleso e-e...strašne zle sa potom s ním jazdí a manipuluje.
Keď chceš 3kolku na korčule : tak radšej aj z 2. ruky, ale quinny speedy sx, PP GT3 , Jané slalom alebo Bumbleride Indie....alebo cyklovozík.
Inak kamoška mala pri 1. dcére šporťák jané powertrack s pevným kolesom a nevedela ho predať 😎
Ona nikdy nekorčuľovala...neviem, či ho nakoniec vyhodili alebo niekomu venovali, lebo sa ho nevedeli už zbaviť ani za symbolickú cenu.

bebel
27. sep 2009

Zucana: Ja mám maxi-cosi cabriofix, snáď bude aj s bázou....
ale ešte lepšie v testoch dopadla RÖMER Babysafe Plus + Belted Base
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinde...
RÖMER Baby Safe Plus Isofix
a potom CYBEX Aton

adros
28. sep 2009

dobre ranko, ci uz skor den 😉

a co dnes nikto nekonikuje?

dadulka, stastnu cestu domov

bebel, uz ta chyta cestovna horucka?

olienka12
28. sep 2009

Bebel,takze predne by malo byt otacave? mne sa prave to zda nestabilne :( jane sa mi velmi paci,ale na tom xlanderi sa mi pacia tie zadne kolesa velke naklonene to mi pride stabilne 🙂 musim si ho omrknut. No ved to budem riesit este neskor 🙂

olienka12
28. sep 2009

este mam otazku ten taky polohovaci vankus do postielky vyuzili ste niektora?

adros
28. sep 2009

oli, myslis ten "sliz"? Kamoska na tom spavala, kym bola tehotna a potom ho pouzivala v postielke jej dcerka. Ale asi nie hned od narodenia

evca35
28. sep 2009

oli - bábätko by malo spať na rovnom. na vankúši by sa mohlo zadusiť, ak by sa prevrátilo. Ja som dávala pod hlavičku iba plienku zloženú, lebo mi spala na boku a ak by jej náhodou niečo vyšlo z pusy ...

weronyca
28. sep 2009

😕 😕 co je tu dnes take mrtvo?

adros
28. sep 2009

evca, presne tak, ta moja kamoska do toho vankusa davala malu,az ked bola vacsia, tak okolo roka

olienka12
28. sep 2009

nie ja myslim taku podlozku aby babo bolo na boku a neprevracalo sa maju to aj v hypernove, idem pohladat dajaky link

janka1
28. sep 2009

ahojte 😉
olienka aj ja som tu podlozku kupila 🙂 ci ju vyuzijem NETUSIM , ale kupujem co sa mi pozdava a potom budem vediet ci je to na prd 😀 😀 😀
pri Vladke som nemala , lebo to nebolo a sme tu , ale teraz ked je moznost, preco to nekupit 😀 za pokus to stojii 😀 😀

minix
28. sep 2009

ahojte, pekny pondelok prajem kazdej z Vas...

my sme prave prisli z 3D, mame dievcatko potvrdene, dokonca ukazalo odzadu aj prdelku, takze neklamal ujo doktor. 🙂))

ksichtik sme videli, bambula sa ma dobre, bola velmi akcna, sermovala ruckami, nozickami, dokonca aj 5 sekund nam nieco rozpravala.

Dnes pridam aj fotecku, aby ste videli. 🙂

olienka12
28. sep 2009

minix blahozelam a ked budu inzeratiky dam link 🙂

janka1
28. sep 2009

jeeeej dalsia HOLKAAAA , blahozelam minix a pridaj fotockuuu uz sa tesiim 😵 😵

janka1
28. sep 2009

ja idem dnes o 13 na poradnu som zvedava ci mi da ten PESAR alebo nie 😕

adros
28. sep 2009

minix, gratulujeeeeeem, tusim vedu baby 😀 😀 😀

olienka12
28. sep 2009
olienka12
28. sep 2009

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_polohovacie-pod... toto asi nebude real cena Janka co povies?

olienka12
28. sep 2009

ah ja tupa,ved to len potah 🙂)))

micicici
28. sep 2009

Ahojte babulky, ako sa mate? Vsetko v poriadku? Idem Vas citat spatne, lebo nejako nestiham a niektore napady je lepsie prekonzultovat s vami ako sa s tym mam trapit sama 😉

Minix blahozelam k dievcatku

evca35
28. sep 2009

tak ja na také ani nepomýšľam. budem robiť ako pri dcére (tiež januárové dieťa), tá spala prvé mesiace v perinke a krásne s perinkou som s ňou mohla manipulovať. Oprela som ju o bok postieľky tak aby nebola úplne naboku ale ani v ľahu a len pod hlavičku plienku. A nemala som žiaden problém. V podstate tak to praktizujú aj na novorodeneckom. Podľa mňa už výrobcovia vymýšľajú kadečo len aby zarobili na tom.

minix - pridávam sa ku gratulácii. Ja budem asi posledná z vás ktorá sa dozviem pohlavie ☹

nikushka0
28. sep 2009

ahojte vsetky... mozem sa k Vam pridat???

meggieya
28. sep 2009

nikushka0 jasne, ze sa mozes... 🙂

meggieya
28. sep 2009

Prave som sa rozhodla sa objednat na 4D ultrazvuk a vybrala som si termin na moje narodeniny... tak budem mat pekny darcek. 🙂 boli ste niektora v tej Medifere u pana Dr. Holáňa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre