Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
5. aug 2009

Nooo nedockava to ma mrzi tak velmi si sa uz tesila... 😒

Nooo..hlavne je aby si si oddychla do sytostii....Ani nevies akoby som sa rada s Tebou vymenila ☹

nina23
5. aug 2009

Dobre ranko.
Alikaa, ja som schudla na zaciatku 5 kil, teraz som pribrala 2 naspat. Vlci hlad ma prenasleduje stale, musim si dat aspon nejaku drobnost, lebo by som odkvacla 😉

dana333
5. aug 2009

dobré ránko babulky, práve som vás dočítala odvčera obeda a neskutočne sa mi zatvárajú oč. U nás to vyuerá ako keby bolo 20:00 hod, normálne tma, dúfam, že z toho nebude nejaká prietrž. Prave mi odišiel aj satelit, takže sa asi ozaj niečo blíži

lopezka
5. aug 2009

dobre ranko tehulky,
vcera som bola v praci do 21.hodky, tak som sa uz neprihlasila s mierami 😀 ale hlasim, ze mam cez brusko 106 cm a 4kg navyse 😅

dnes rano som bola na krv, ale vysledky budu az buduci stvrtok, tak to si este pockam 😖

este som vas za vcerajsok nedocitala, tak neviem reagovat na to, co ste prebrali 😠 a dnes opat nebudem stihat, tak snad vas raz docitam 😅

pekny a pohodovy den vsetkym 😀 😅

nedockava4
5. aug 2009

evi...no, tesila, ale tak mimi je prvorade....ale prezijem to....

dana333
5. aug 2009

žienky neviete mi niktorá poradiť dobrý recept na odvodnenie? Pravdepodobne už začínam byť zavodnená, ráno mám opuchnuté nohy a príšerne ma bolia- ale čo je zvláštne, puchnú mi zospodu chodidlá, takže sa mi blbo chodí, ako po vankúšoch. Zdá sa mi to dosť skoro, neviem či to je tým teplom, alebo niečím iným.

lopezka
5. aug 2009

prave som sa objednala na 3/4D ultrazvuk v Hlohovci na 9/9/09 😅 uz sa tesim 😀

nedockava4
5. aug 2009

lopezka...tak to je super...ja idem den po tebe...10.9. 🙂
dana...aj mne puchne, ale len lava noha...a recept?..ee...mam ju vylozenu, aby sa tak neprekrvovala 🙂

lopezka
5. aug 2009

nedockava, ja som myslela, ze tam su normalne rano a oni ma objednali az na 18.hodku 😅 ale aspon si nemusim brat dovolenku 😀

nedockava4
5. aug 2009

no, ved to mas v pohode.....pekne si odpracujes dnik a poto sup-sup do 3D pozriet na drobca 🙂

eva3107
5. aug 2009

Prejde to nedockava ani sa nenazdas...
Opuchy? Na to recept neboznam jedine obklady ☹

nedockava4
5. aug 2009

no ved prave, ze recept na to nie je...ale tak manzel mi ju masiruje, aby to trosku ulavilo.....ale dnes je to uz lepsie...asi aj preto, ze sa ochladilo :o)

roxy_1
5. aug 2009

Dobre rano holky moje,
ja jsem dneska cela zlamana...to po tech vcerejsich bramborach 😒 boli me od nohou po zada...uz nejsem na pohyb zvykla,ale vcera to byl masakr,nas pernicek bude asi odolne ditko,protoze jeste k tomu vsemu jsme se nechali s manzou uneset a meli divocejsi sex 😅 no ale dneska rano opet daveni do misy... 😒 uz je to co druhy den,ale jen rano pred snidani,takze jen zaludecni stavy ale i tak 😒
zitra jdu opet na masaze ke kamaradce,tak ted mi bodnou,uz se moc tesim...
jinak stetooskop uz mam doma ale nejde jeste nic slyset,snad jak bude pernicek vetsi.... 🙂 za 14 dnu uz jej uvidim,snad i kdopak to je 🙂 jdeme na velky ultrazvuk 20.8. uz aby to bylo... 😉

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

dobre ranko 🙂
tak mna uz zajtra caka 3D 😎 vecer ani nezaspim, vkuse sa mi o tom sniva, dokonca som videla pipika 😅

baby co opuchate, mne nepomahalo nic 😖 hlavné je nesolit! toto mi uz teraz prizvukovala dr. .... ale vraj existuju nejake tabletky na odvodnenie, ale nic o nich neviem

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

baby v BA neviete kde vsade sa da objednat na morfologicky UTZ za rozumnu cenu? lebo cakat v 2-hodinovej rade na Antolskej sa mi fakt nechce 😝 a moja dr. ho nerobi

nedockava4
5. aug 2009

katka....no, tak ja velmi nesolim...a tie tabletky na odvodnenie...asi poslem manzela do lekarne 🙂

k.a.t.k.a.
5. aug 2009

nedockava ono je najlepsie asi vobec nesolit 😅 ani mineralky nie su dobre ... by ste mali videt aku nesolenu dietu mi dali v nemocnici 😝 to bolo nieco tak priserne, tam snad ziadne prisady neboli 😅

dana333
5. aug 2009

s tou sošlou máte pravdu, ale úplne bez soli to nie je ono. A s tými minerálkami bude tiež niečo na tom, lebo v poslednej dobe ich vypijem dosť a asi preto mám aj také opuchnuté nohy. Dnes som si už ráno uvarila mätový čajík, že budem piť ten namiesto minerálky, na tabletky si veľmi netrúfam

dana333
5. aug 2009

roxy pozerala som v tvojom albume, že tam máš foto zavinovačiek do autosedačky, ktorú chcem aj ja. Máš ju aj doma, alebo sa len chystáš ju kúpiť? Lebo ja neviem či nám to bude stačiť aj ako fusak- teda či je dosť teplá, alebo mám kúpiť aj fusak? Nechcem zbytočne kupovať naviac a potom to nevyužijem.

bebel
5. aug 2009

🙂 Alikaa 63EUR

ives77
5. aug 2009

dobré ránko tehulky 😉 unás je dnes pod mrakom,ale dusno mohlo by sprchnut trošku
Ja zatial s opuchmi mám problém len vtedy,ked vela chodím tak mi večer opuchnu treby si ich namočiť do slanej vody a močiť aspon pol hod a oni sa ukludnia 😀

eva3107
5. aug 2009

Ach baby ja uz sa tiez neviem dockat dalsej kontroly 😉

andykca
5. aug 2009

Ahojte babenky...

prave som po kontrole 🙂 setko ok len vysledky krvy budu buduci tyzden...no nejak vydrzim 🙂

ale dostala som veeeeeelmi velmi dobru spravu a to ze budeme mat CHLAPCEKA to je uplne super...velmi sa tesim a aj moj drahy...no a aj moja mamina lebo mame same baby v rodine......a asi nezaspim hehe......som tam videla jeho gulky xi no parada 🙂

krasny dnik

dana333
5. aug 2009

andykca blahoželám k vytúženému chlapčekovi, bodaj by sme všetky mali to po čom túžime, ale aj keď to tak nebude budeme sa rovnako tešiť

ivv
5. aug 2009

dobre rano 🙂

tak ste ma vcera namotali s tym meranim, ze som sa hned po prichode domov zmerala aj ja 😅
takze vecer 95 cm.. dnes rano 92.. 😕
nie je to divne?
dufam, ze je vsetko ok, lebo ani predtym som nemala zdaleka idealne miery, tak sa mi to zda aj malo a hlavne to
ze sa mi brucho "scvrkava".. kde to babenko je?
pravdupovediac niekolko tyzdnov dozadu som mala tusim vacsie brucho, aspon som to tak citila, ze sa mi az koza napina..

ozaj, bolia vas stale prsia? a co reakcie na pachy? stale vam vadia rovnako, alebo sa to zlepsilo?

ives77
5. aug 2009

jéj andykca gratulujem aj ja už chcem vediet 😅

andykca
5. aug 2009

dakujeeeem 🙂 nooo Dr. ma natahoval (uz som sa zmierila s dievcatkom) ale nakoniec z neho vyslo ze to bude chalan hehe presne povedane dievcatko s gulickami a palickou 😀 😀 😀 ...ten brestansky je fajny Dr. som rada ze k nemu chodim 🙂

babenky prajem vam aby to vyslo aj vam a mali vysnivaneho chlapceka alebo dievcatko 🙂

olienka12
5. aug 2009

nedockava na opuchnute nohy som si kupila elastiq relax proti opuchom noh. a menej solit,sol urziava v tele vodu..

ivv
5. aug 2009

andykca gratulujem 🙂
to si bola na II. poradni, ze? alebo uz na 3D?
mne na druhej poradni nic nepovedal, len sa spytal ako sa citim, podal knizku a sla som prec.. 😠
a vcera ma skoro porazilo, ked som v casopise mamina videla, ze robi poradnu! tam slovami nesetril! 🙄

eva3107
5. aug 2009

andycka gratulujem 😀 ...dufam , ze aj ja uz budem vediet buduci utorok co to bude 😅 ...

ivv prsia mna uz velmi nebolia ale bradavky mam citlivo-bolave...A pachy mi este vadia hlavne cigarety...a tak 😖 ...
neboj babenko je tam kde ma byt...len si mozno bola trosku nafuknuta a brusko trosku kleslo..., ale myslim , ze to je este v pohodke 😅

☹ tak ma boli hlava ...nreviem co mam robit.fuuu...este stale u nas leje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre