Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
4. aug 2009

kocky, vidim ze masove sme teda neni 😎
dadi neprovokuj s tymi paradajkami, lebo ti ich pojdem zjest 😀 😀 😝
Ja sa prave chystam uvarit zemiaky a nejako spracovat cukinu, co mi svokra nabalila .... ryby sa chystam srotovat cez vikend 🙂
Grelu, tak drzim palceky 😉

eva3107
4. aug 2009

Nooouz som tu fuuu 😝

Som sa napraskala....juuuj 😅
Mala som bryndzove pirohy...s kyslou smotanou a slaninkou...vynikajuuuuce... 😅
Predstavte si , ze som zjedla uplne vsetko..aj spenatovu polievku 😅

baileysa
4. aug 2009

ahojky,

ja mam konecne tehotensku knizku!!! 😵 😵 😵

u nas je riadna burka 😖

ja mam tiez to doplnkove pripoistenie, pri prvom som nestihla, teraz si platim ako zivnostnik, tak dufam, ze daco z toho bude, kdeze som na rodicovskej... 🙂

halusky mi idu toto tehu hrozne na chut, aj si ich casto davam, ked mam mooznost, tak len dufam, ze pasterizovana bryndza je ok 😉

mirka, si super statocna, dovolenka vam isto padne fajn a nacerpate novu energiu 😉 a vek muza nie je az taky dolezity, aj keby ste nestihli do muzovej 35 😉

olienka12
4. aug 2009

tak stale som najvacsia 🙂) ale ja cakam na konci tu stovku 🙂)))
Evi volala som tomu znamemu zajtra za nim idem,opytatm sa aj na teba keby ti to nerobilo problem posli mi do posty meno a r.c. nech pozrie konkretne 🙂 co a ako

boncusik
4. aug 2009

u nás je už počasie ukludnené, doobeda sa vyzúril dážd a teraz je pekne 😀

ja tiež mäso terz vobec nemusím, rada mám sladké, ovocie a zeleninu 😝

čo sa týka priberania mám 4kg+ na bruchu to tak nieje vidno ale začínam mať pocit monštroznych stehien 😠
nohavice už nezapnem v páse žiadne, takže čoi chcem či nechcem musím úst na nákupy 😕

sisipetka
4. aug 2009

Olie so 100-kou si nic nerob....ja som sice mensej postavy, ale za to brusko uz riadne vykuka...avsak kym mi dobehne prsia, tak si pockam 😖 esteze nerobime tabulku s obvodom hrudnika v pomere s bruskom 😀 😀
Boncusik, ze monstrozne stehna 😎 - asi nas je takych viac, ja mam pocit, ze moje jedno su byvale moje dve 😀

grelu
4. aug 2009

oli 🙂)...no ja tu 100 vidim v mojom pripade veeeeelmi realne 🙂

eva3107
4. aug 2009

Olienka tak to tam masss 🙂

No co sa tyka mojich kil...to radsej nekomentujem....budem rada, ked priberiem minimalne taku 20-tku... 😅

olienka12
4. aug 2009

grelu no ja az velmi realne 🙂))

baby robia sa mi akoby modriny na bokoch to zacinaju strie?

ives77
4. aug 2009

ahooooj 😉 len hlásim,že som tu ale od včera ste toho tolko popísili že idem čitať...
Mirka a ty určite ostan pri nás ved ty už knám vlastne patríš už by si tu chýbala a verím,že tý tvoji anjelikovia budú dávať pozor naše mimča 🙂

baileysa
4. aug 2009

oli, ja som nemala strie, ale myslim, ze takto nezacinaju 😕

tak sa usporiadajme podla abecedy a nie podla cm 😉

ja som pri prvom tehu po 20kg prestala ratat 🤐 😔 😅

bebel
4. aug 2009

Oli...nie..oni sú najprv červené...a potom zbelejú.

eva3107
4. aug 2009

Oli tak ako pise bebel....

Inak u mna v praci som si kupila detsku hudobnu lampu...tak ju nafotim a pridam do albumu...mam ju za super cenu...a velmi sa tesimmm 😅 😅 😅 je to krsne pocuvat ako hra...a bude hrat aj babatku...

adros
4. aug 2009

baby, ked uz sa bavit o striach... mazete sa proti?

micicici
4. aug 2009

adros ja sa nemazem, len klasicky po sprchovani nejakym telovym mlieckom, vacsinou hydratacnym

sisipetka a ja by som pre paradajkovu polievku vrazdila, sranda ake mame rozlicne chute. no a ja mam uz tehotenske nakupy za sebou, najlepsie som nakupila v h&m a este take krasne riflove saticky v obchode camelie, alebo tak nejak sa to vola. zatial mi staci, rifle som nekupila, aj tak je teplo, to budem riesit az na jesen

eva3107
4. aug 2009

Adros ano ja sa natieram...zatial len s olejcekom, ale idem si kupit z lekarne krem proti striam pre tehotne elastiq tak neako sa vola a stoji 7€...

sisipetka
4. aug 2009

mici, ale ja milujem paradajkovu polievku i omacku, kecup zjem tiez...ale samotne paradajky, ble 😝
...ja sa zatial nenatieram nicim, mne je po sprchovani tak teplo, ze ten krem by ma uz uplne dorazil...pockam na jesen, a troska brucho a prsia...nemala som ani predtym strie, tak hadam to koza opat vydrzi 😎

baileysa
4. aug 2009

ja sa mazem, kupila som si olej od hipp, v prvom tehu som pouzivala elancyl, avent a bubchen kozmetiku 😉 a strie sa mi nespravili, tak mazem poctivo aj teraz 😅

micicici
4. aug 2009

baby a aky mate nazor na detsku kozmetiku? ktora znacka je naj?

olienka12
4. aug 2009

sisipetka u mna to iste paradajky neznasam ale paradajkove vselico lubim 😉

a mazat sa mazem, mam toho viac striedam to 🙂 elastiq mam proti opuchom noh super je

olienka12
4. aug 2009

micici ja asi stavim na klasiku indulona na prdelku a detsky baby olejcek na telicko 🙂) batole ci jak sa to vola, to iste zasyp 🙂) alebo nieco z DM babylove 🙂 uvidime ci nam bude vyhovovat

micicici
4. aug 2009

Oli ved to aj ja rozmyslam, ze klasika je naj. Lebo dnes je tolko produktov, ze clovek ma v tom chaos. Ma to dnes napadlo, lebo som bola v lekarni a tam 2 obrovske regaly s detskou kozmetikou. Myslim ze Bubchen tam mali, od biodermy a tiez seba med, no ale tie dva posledne su dost drahe, len ci su aj take dobre...

Ozaj som sa chcela este spytat vsetkych tehuliek. Beriete este kyselinu listovu? Akurat mi dnes rano doslo balenie a rozmyslam ci to brat dalej alebo co?

baileysa
4. aug 2009

micici, j beriem femibion, tam je aj kyseliny listova...
s detsku kozmetiku sa mi osvedcila pri malej, cim menej, na tvaricku modru indulonu, na ritku sudocrem, umyvala som ju klasickym detskym mydlom, potom som si kupila klorane...

adros
4. aug 2009

micici, ja beriem Pregnium. Ale nie kazdy den. Ked mam dostok ovocia a zeleniny, tak si nedam.

eva3107
4. aug 2009

Ja niesom velkym zastancom tabletiek...Nechcem do seba davat umeliny.. 😒 ...myslim si , ze pokial sa budeme stravovat zdravo viacmenej povedane z kazdeho rozka troska tak si myslim , ze to bude v najlepsom poriadku 🙂

A nase mamy a babky nic nebrali...a deticky sa rodili v poriadku...No to je vec nazoru, ale myslim si ze nemalo by sa to prehanat....do 3 mesiacov som brala kyselinu listovu a teraz uz nic...

baileysa
4. aug 2009

ja tiez neberiem kazdy den, ale aspon dvakrat za tyzden si dam 😅

bebel
4. aug 2009

Neberiem už nič....
pri Brunovi som používala všetko Sebamed....ale postupne som vyskúšala Bubchen aj Niveu aj Baleu....
A Balea v pohode stačí.

wanduska
4. aug 2009

idem dnes o 17tej cvicit do snop.sk. nepridate sa niekto?

wanduska
4. aug 2009

aby bola zabezpecena objektivnost tak mi povedzte kde si meriate bruska 🙂 cez pupok? na najsirsom mieste? v byvalom pase?
ak prezradite spravnu techniku, tak sa tajne pomeriam aj ja!!!

gucz
4. aug 2009

jááááj baby Vás dočítať.....
ja som používala pri malej kozmetiku nivea aj to len mydlo, olej (alebo mlieko) a krém proti zapareninám sa mi tiež osvedčil najlepšie z nivey (sudocrem sa mi nejak nepozdával).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre