Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

k.a.t.k.a.
16. aug 2009

ahojte 🙂

ja len obcas stuchanec citim 😉

boncusik
16. aug 2009

stylly,

ja cítim pohyby každý den ale nepravidelne, raz je to jeden kopanec,inokedy 3 za sebou potom hodinu nič a potom zase niekedy 5hodín nič, ale je to milené ked mi to dá vedieť že ja som tu v brušku 😎

stylly
16. aug 2009

Tak se ptám,protože já také cítím pohyby nepravidelně a čekám kdy dostanou nějáký řád a bude tam trošku ta pravidelnost 😀 Přece jenom miminko se potom lépe hlídá 😉 😉 😉

roxy_1
16. aug 2009

Ahoj holky
stylly ja zacala citit pohyby tento tyden a jsem na tom podobne jako boncusik....ja myslim ze nejde to asi tak aby byly pravidelne,nekdy mimi spinka 🙂 rano kdyz jsem vstala se mi pekne zaprel o pravou stranu,takova tvrda boule a celkem tlacil... 😅
me se dneska zdalo ze jdu na ulrazvuk a MM tam nebyl a ja se jej nemohla dovolat...no uz mi z toho asi hrabe 😀 manza dosel v 5 rano,po dlouhe dobe si byl s chlapama vyrazit,zase jsem sebou hazela v posteli,nespi se mi dobre kdyz je nekde pryc... 😒 🙂

roxy_1
16. aug 2009

stylly odkud jsi?

eva3107
16. aug 2009

Ahojtw tehulky...prajem pekne dobre nedelnajsie ranko... 😉

weronikla
16. aug 2009

Ahojte, zelam pekne rano 😉 Vitam neve tehulky, riadne plodny rok... 🙂

Mne sa snivalo, ze som bola v porodnici a velmi dlho som cakala, kym ma prijmu a nic sa nedialo 😒

eva3107
16. aug 2009

noo weroniklaaa...🙂))
Aj mne sa snialo o svagrininom babatku, ze sa uz narodilo...uz kazdu chvilku caka... 😉

stylly
16. aug 2009

roxy:Olomouc

roxy_1
16. aug 2009

stylly jeee takze taky Moravacka... 😀

stylly
16. aug 2009

roxy:Koukám,že máš vybrané pro holčičku stejné jméno🙂))

zdenka73
16. aug 2009

Ahojte! Pekné nedelné ráno želám. Nové tehulky vitajte, veru pekne sa stále rozrastáme.
Lopezka - ja som v Rakúsku, Nt som mala 1,4 a doktor mi povedal, že to je 1:237. Povedal, že to je dobré.

roxy_1
16. aug 2009

stylly to jsem si taky vsimla 😅 kdy budete vedet co to bude?my jdeme ve ctvrtek na velky ultrazvuk a snad uz se nam ukaze 🙂

stylly
16. aug 2009

roxy:No my to tak něják víme,..ale ve 13tt mi řekli kluk a ted holčička,...tak nevím,.... 😖 No já uvidím,..asi 26.8 ted toho máme hodně,jedeme se kouknout do porodnice,..budu rodit daleko od Olomouce tak se tam jedeme v neděli podívat!!!

roxy_1
16. aug 2009

stylly no snad nebude tak daleko,jak te chytnou bolesti tak aby jste tam byli co nejdrive.... 😅
tak to mas dobre, tak treba se asi priklanet k holcicce co?preci jen je to urcene nedavno 😅 u nas si vsichni mysli ze to bude kluk,i ja si to myslim ale uvidime co nam reknou.... 😉

stylly
16. aug 2009

roxy:NO to já vůbec nevím,.. 😖 uvidím co řekne další ultrazvuk!!!!hlavně at je mimi zdravé 🙂 Jinak hradiště celkem dobře znám🙂Změnilo se tam něco? 😉

roxy_1
16. aug 2009

holky zatim co vim je to 5 holek : 3 chlapcum 😀

stylly hodila jsem te do nasi tabulky.... 😉

roxy_1
16. aug 2009

stylly ja myslim ze ani ne jen je trochu upravene,delalo se par uprav pesi zony,mam rada Hradiste 🙂

stylly
16. aug 2009

roxy:díky 😉 ......já jsem hradiště taky milovala,.... 😀 😀 😀 hlavně ty párty u šesti,..fungujete ještě???

roxy_1
16. aug 2009

funguje prave ze tam byl vcera muj manzel misto zenske jej tam otravoval jeden gay,ale jinak prima chlap... 😀 je to jeden znamy co ma u nas podnik 😀

stylly
16. aug 2009

roxy: 🙂 tak to asi nebyl špatný klubík 😀 😀 😀 A co by si chtěla ty kluka X holku? 😉

si
16. aug 2009

Ahojte, já pohyby (snad jsou to 🙂 ) cítím asi týden. Velmi nepravidelně, a pokud by jen někde tlačilo na stranu, tak to asi nepoznám 😅 . Je to zajímavý pocit.

roxy_1
16. aug 2009

no me je to fakt jedno,budu rada i za chlapecka i za holcicku,hlavne at je v poradku.... 🙂

roxy_1
16. aug 2009

si ty jsi ze Zlina,skoro sousedka 😀
😀

si
16. aug 2009

jj. Morava jak vyšitá. 😀

roxy_1
16. aug 2009

holky jdu se vzdalit,dneska mi odpadlo vareni jelikoz dneska navarila babicka....tak preji vsem dobrou chut...pa pa 🙂

evcam
16. aug 2009

peknu nedelu vsetkym januarovkam aj ich babenkam v brusku. vitam nove tehulky.
baby teraz som si pozerala tu tabulku a som sa chcela spytat chodievala sem tusim aj cukruska ta sa bala, ze jej neni zle ci je vsetko ok. co je s nou? ani v tabulke nie je. asi mi nieco uslo. 😕

olienka12
16. aug 2009

no ja napriklad vidim v tabulke mena, kt.tu vobec nechodia

zucana
16. aug 2009

evcam cukruska bola potom vo februarovkach ale bohuzial min.tyzden prisla o babenko....
prajem peknu nedelu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre