Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
19. aug 2009

andy skus jablcko, mne to zabralo na zahu

lopezka
19. aug 2009

drobec, do toho hlohovca idem na 18.hodku, takze budem pred tebou 😀 😅

baby to stretko v ba je velmi dobry napad 😅 , len nech to nie je aspon prve 4 dni v mesiaci, to mame uzavierku a nemohla by som prist 😖

olienka12
19. aug 2009

lopezka som rada,ze si ok,a neboj vysledky budu dobre 😉

moje mimi ma dnes asi od 5 z mojho bruska skakaci hrad asi, dnes ho citim najintenzivnejsie doteraz a najlepsie ze kope dole raz do bruska potom zas do mocoveho mechura,tak mam veselo 😀

lopezka
19. aug 2009

babulky, este raz diky moc za podporu, ste zlate a hrozne ma to potesilo 😀 😅 😉

lopezka
19. aug 2009

olienka 😅 woaw, tvoj krpcek si uz takto vyskakuje ? 😀 no ja tiez dufam, ze to zacne kazdu chvilku 😅

marushka
19. aug 2009

jéj lopezka,ajoj, som rada, že už to máš za sebou!!!! 😉 😉 😉

budem na teba festovne myslieť, nech sú tie výsledky v poriadku, 😉 😉

olienka12
19. aug 2009

no dnes je mimoriadne aktivne to moje drobca,asi to bude tou colou 🙂)

inak baby hrozne ma pali hrdlo, vypila som studenu bublinkovu vodu v tej horucave, co s tym mozem robit? okrem kloktania solou?

marushka
19. aug 2009

a kto vymyslel stretko v BA? Ja nestíííííham čítať, tak dajte vedieť kedy a kde, ja sa rada pridám.... 😉

lopezka
19. aug 2009

marushka, to dufam, ze na mna budes mysliet 😀 😀 😀
aj ja tu na vas stale myslim, aj ked sem nechodim tak casto ...........ale uz nas je tu celkom dost, tak obcas stracam prehlad ....fakt by to bolo asi ine, keby sme sa videli nazivo 😀 aspon tie, co k sebe nemame az tak daleko 😉

olienka na to hrdlo bohuzial neviem, co by pomohlo 😒 zeby nieco teple ? 😅

olienka12
19. aug 2009

idem skusit to moje horuce mliecko s medom... a pozriem ci mozem tantum verde

marushka
19. aug 2009

oli max homeo ešte na hrdlo, nič iné...leda žeby ťa chytila nejaká hnisavá angína, s tým potom frč k lekárovi, to sa môže nepekne vyvrbiť a sú aj atb určené pre tehulky...ale zatiaľ tá slaná voda a homeo...

kola síce nie je zrovna vhodný nápoj, ale ja som ju pila v prvom tehu až kým mi neprestalo byť zle v 5 mesiaci, inak by som umrela na dehydratáciu.......a kubík je k svetu 😉 😉 😉

olienka12
19. aug 2009

bioparox sa moze ze?

olienka12
19. aug 2009

tak budem mat donasku skoro az do domu 🙂) hexoral

gucz
19. aug 2009

ahojte, idem Vás dočítať, no nebude to ľahké 😎 😉
akurát som dopiekla mazanec a hneď som si dala dva krajce z neho s masielkom, dúfam, že mi nebude zle.... 😖

lopezka
19. aug 2009

no baby idem ja asi zalahnut, nejak ma uklada. .....dnes vynimocne skoro 😅

tak ahojte a dobru nocku 😀 😅

marushka
19. aug 2009

lopezka ajoj a dobrú nocku, odpočívaj 😉 😉 😉

marushka
19. aug 2009

olienka, bioparox sú atb...to by som asi neriskovala... 😉

olienka12
19. aug 2009

bru noc 😉

gucz
19. aug 2009

lopezka pekne si oddýchni, šetri sa 🙂 , som rada že už o máš za sebou a že to nebolo nič hrozné.
Idem si aj ja ľahnúť na gauč k telke, ide House, no neviem či nezaspím..... tak keby som sa už neobjavila tak dobrú noc prajem

marushka
19. aug 2009

jáj, xixi, tak oli, vraj sa ten bioparox môže, teraz čítam...
ale neskúsiš niečo prírodné...? 😉

boncusik
19. aug 2009

ahojte holky 😉

lopezka aj ja som na teba myslela 😉 a som rada že ti to dobre dopadl, pekne ležkaj a oddychuj 😀
asi som to prehliadla, prečo si musela ist na amnio?

weronica odpadávanie v tehu má najčastejšie príčiny: 1. anémia- konroluje sa u gynekologa KO ev OL
2. nízky tlak
3. nízky cukor

radím ti zajdi k obvodákovi na vyšetrenie + odberi

baby ja vám normálne závidí tie kufríky od gynekologov moj mi nič nedal a nevyzerá že by sa chystal 😠

ja som dnes dostala od amy tehu nohovice k meninám 😀 tak sa vytešujem 😀

boli sme aj v pezinku v nejakom obchodíku bestfor baby alebo tak nejak kuknút kočíky a postielky len tak na inšpiráciu

adros gratulujem k uspešnej kontrole a k 60% dievčatku 😎

ja idem holky zajra na morfologický UZV tak sa bojim bojim a hlavne modlim nech je malý OK 😕

olienka12
19. aug 2009

marushka ano skusim hexoral pastilky na cmulanie... ja mam chronicky zapal mandle jednej, tak dufam,ze z toho nebude angina... chceme v piatok do toho madarska ist 😉

andykca
19. aug 2009

lopezka super ze si to tak zvladla 🙂 uz len cakat na vysledky...pevne verim ze to bude uplne v poriadku 😉

oli idem skusit bo asi dnes umrem 😖 🙂

dadulka2000
19. aug 2009

caute kocky - neuverite, ale este som v praci 🙂 kopec srandy
od 8 rana a uz skoro 8 vecer 🙂 wow.... no co nadrobim si a na buduci tyzden ked budem mat sono, nepojdem do prace vobec a basta 😀

zezulinda
19. aug 2009

lopezka,přeju,aby vše dobře dopadlo.Já byla na amnio přesně před týdnem,ale tady to probíhá trochu jinak.Pozvou si maminky jen na odběry,UTZ a vyšetření ten den neprovádějí.Já byla z těch cca 15 mamin první na řadě.Sestřička zaskakovala za dovolené,takže ji doktor musel říkat,co má dělat-to moc povzbuzující nebylo.Na žádný pokoj nás nedávali,před odběrem pouze čekárna,bezprostředně po odběru jsme čekali hodinu v sedě v čekárně a poté jsme mohli s doprovodem domů.3 dny klid na lůžku a poté 2-3 týdny pracovní neschopnost.Výsledky pošlou poštou nejdříve za tři týdny ošetřující lékařce.Když to shrnu,závidím,jak to probíhá u vás. ☹ ...ještě jednou přeji,aby vše bylo OK 🙂

olienka12
19. aug 2009

zaujimave citanie hlavne pre prvorodicky 🙂) http://www.baby-web.sk/Clanky/a496-Novorodenec....

marushka
19. aug 2009

dadulka, kašli už na robotu, fič domkov oddychovať 😔 😔 😔

boncusik, zajtra sa držkaj a vôbec ani neuvažuj nad tým, že by niečo mohlo byť zle.... 😉 😉 😉

lara75
19. aug 2009

lopezka, opísala si amnio úplne tak, ako som to prežívala ja. 😝 Tiež nás bolo 9 žien a tiež som bola tretia v poradí, aká náhoda? bola si na Šancovej? Ja áno a s výsledkami mi volali už na druhý deň okolo 12:00 😉 Takže pravdepodobne ti zavolajú zajtra okolo obeda. Bude všeko ok, držím palce.

dadulka2000
19. aug 2009

marushka uz idem,... pomaly nevidim na pc....a este hodka soferovania 😒 , uz to vidim ze sa len napapam a chrnim 🙂
zajtra si uzijem malej - ved som ju ani dnes nevidela ☹

marushka
19. aug 2009

tak si hlavne dávaj pozor po ceste taká unavená, mamina 😉 😉 😉 papapa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre