Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
16. sep 2009

dala som tu supravicku do albumu...mrknite, ci je to malinke 🙂

Jani, Oliver je kraaaasny....ako si krasne spinkal ... 😵

olienka12
16. sep 2009

zuzka podla mna vyuzijes prve 2 tyzdne. Nas leo /krstny syn/ sa narodil 3,20 a 50cm a vsetko co bolo 56 mu bolo velke, ale rychlo dorastol,takze jedna supravka 50 nie je nic zle,skor plus

janka1
16. sep 2009

adros dakujem 😵 😉

nedockava supravicka je kraasna , ale aka jej bude uvidis az sa narodi 😉

nedockava4
16. sep 2009

oli...dakujem...ale mne sa to tak zapacilo, ze hoci to zostane stat v skrini... 🙂

olienka12
16. sep 2009

hehe mne vrtaju tie i love bear veci,lebo k tej postielkovej suprave su rozne veci aj na oblecenie nadherne jednoducho 🙂)

janka1
16. sep 2009

nedockava spinkal co u neho nie je zvykom , ale asi to bol zakon schvalnosti 😀
aj teraz je v pohybe uz viac ako 2 hodky , tak nechapem , zeby respekt pred dr. 😀 😀 😀

nedockava4
16. sep 2009

oli, si sa nechala inspirovat medvedikom na mojej postielke? 🙂 este raz VELKE DAKUJEM...ved ty vies, za co
jani....H&M ma krasne vecicky...dnes, ked som tam nabehla s manzelom, tak som v rukach drzala asi 10 veci a on na mna, ze ci chcem nakupit vsetko za 1 den...tak nakoniec zostala v rukach len tato supravicka 🙂
...nasa mala spinka asi stale, lebo ja ju necitim...obcas take zblnky-zblnky, ale nic viac....poslusne dievcatko mamkine 🙂 😵

janka1
16. sep 2009

nedockava aj nas bol v 22tt kludnejsi , ale cim viac tt tym viac pohybov , uvidis o chvilu to pocitis 😉
a aj dost narastok , tak asi aj preto 😉

olienka12
16. sep 2009

zuzka ja tam idem zajtra 🙂) teda hlavne kika,asi kupim skrinu 🙂)
inak co ti zistili na cievnom? a pridas sa zajtra k nam?

janka1
16. sep 2009

ozaj co bolo na cievnom????????????

nedockava4
16. sep 2009

no, tak som zvedava....mozno mi to neskor vynahradi 😀 ale tesim sa na to....
...ked citam, kolko fotiek mas, tak len verim, ze nasa mala bude v oktobri spolupracovat.... 😅

janka1
16. sep 2009

no vela ich narobil ten DR. 😀 😀 😀 ale potesia 😉
sme si ich pozerali doma na obrazovke plazme je to nieco uzasne take velikeeeeeee 😀 😀

zazalienka
16. sep 2009

Ahojte.. k tým veľkostiam, tiež mám nákupnú mániu, ale začínam na veľkosti 62.. moje bábätko je už teraz väčšie ako obvykle, zhruba o 12 dní, takže evidentne malé bábo mať nebudeme.. 56 je veľmi malinká veľkosť, je naozaj zbytočné kupovať na ten týždeň-dva veľa vecí.. bábätko aj tak najviac vynosí 68-74.. tých si nakúpim oveľa viac a veľa podedím.. no my určite po cisárskom tak rýchlo von nepôjdeme, takže tie dva-tri týždne v zime si užijeme pekne spolu doma.. inak chvíľu som si sadla a aký harmatanec v brušku 😅 no a už sme viac-menej vybrali kočík.. som zistila, že čím drahšie, tým menšie.. my sme otestovali coletto camarelo Q 12, má vystuženú vaničku, takže ju neprefúka, veľkô, že v pohode znesie väčšie bábätko aj s fusakom a dekou, no a športová časť je komplet polohovateľná.. aj chrbátik s podložkou aj nožičky..

olienka12
16. sep 2009

zazalienka kamoska 2tyzdne po cisarskom vysla na sarisky hrad.... dost dobry stupak 4tyzdne uz chodi na tury. 🙂) ked nebude velka zima mozes na malu prechadzku 🙂)

nedockava4
16. sep 2009

nooo, tak to citajte...
bola som objednana o 9:30...prisla som v predstihu o 9:15....dala som sestricke papierik, karticku poistenca, povedala som, ze som objednana a ona ze...nech sa paci...do poradovnika...skoro ma porazilo
Tak som si sadla a cakala. Bolo tam 20 ludi....ked nastal moj cas - 12:05 - lekar si ma dal lahnut, robil prietoky a nastali otazky: "A to preco vam opucha len lava noha?" Tak som mu povedala (bola som nervozna), ze keby som to vedela, tak tam necakam...Vzali mi krv, kt. som si mala zaniest "vytah 7" ...to mi povedala sestricka...tak som hladala v Zel. nemocnici, ze co to moze byt...Odniesla som krv 12:20 a pytam sa, ze kedy budu vysledky...a ona, ze okolo obeda...tak jej vravim, ze ale ved je 12:20...s nervami sa otocila a zatvorila okienko 🙂
Isla som sa najest a vysledky som mala o 15:50 s tym, ze mi lekar povedal, ze nemam ani trombozu, ani emboliu, ze nevie, co to ma znamenat...predpisal mi take pancusky a mam sa 2 dni pozorovat, ci sa to s tymi pancuskami zlepsi a ak nie, mam sa prist ukazat...
Co vy na to?

olienka12
16. sep 2009

to koleto je nieco podobne ako ten moj 🙂)

janka1
16. sep 2009

zbytocne straveny cas v nemocke 😠
nedockava dam ti kontakt na nefrologicku ambulanciu kde chodim ja 😉 je to o poschodie nizsie ako je 3D 🙂 chod tam a urco ti pomozu 😉

olienka12
16. sep 2009

zuzka,ze to odflakol....

zazalienka
16. sep 2009

presne.. mne tie predražené kočíky nejak nepasujú.. vanička sú tri látky zošité dokopy, žiadne zateplenie, žiadna výstuha.. pre mňa je podstatné to, aby krpcovi nebola zima, aby neprefukovalo kočík.. dnes som dostala nádhernú deku disney, krásnu krémovú mi švagrová doniesla z USA, tak máme ďalší úlovok.. milujem bábätkovské vecičky a zajtra určite vykúpim HM v Blave.. a ešte je tam jeden baby obchod v Avione.. aj keď na 3D ideme až v nedeľu.. nevadí..

olienka12
16. sep 2009

zazalienka hehe ja az vo stvrtok a ked povedia pohlavie nabehnem do optimy v KE a zblaznim sa hehee a drahy sa zblazni zo mna 😀 😀 😀

janka1
16. sep 2009

olienka takze zajtra ides?

zazalienka
16. sep 2009

xixi ja už mám krabicu, kde mám vecičky, kúpila som už aj obyč plienky bavlnené, aj maľované pekné.. kačičkové.. a našla som lacnejšiu španielsku deku v TT, za cca 18 €.. tak vyštartujem aj po nej, veď zima je zima..

nedockava4
16. sep 2009

Jani..dakujem....pojdem buduci tyzden za svojou gyn, tak sa jej spytam, ci mi da papier a pojdem tam, kde mi pises...
A keby ste videli, ako na mna pozerali ti stari ludia...ze co tu ta mlada robi....??? 😔

adros
16. sep 2009

boncusik, nic si z toho nerob, mne tiez este kooooopec veci chyba a pre babatko este nemami ziadne vecicky 🙂

zuzi, tak klobuk dolu, ze si neprisla o nervy. "milujem" takychto doktorov, to ako ked som ja s hrckou prisla k doktorke a ona na mna zazerala ako na idiota, ze "a co ma byt? ved ste tehotna, hrcky sa mozu objavit"...no hruza

nedockava4
16. sep 2009

tehulky...idem si lahnut...MM uz spi, tak idem aj ja....dnes bol tazky den....
Dobru nocku aj vam 😉

olienka12
16. sep 2009

janka zajtra len to optimy az dalsi tyzden utz neviem ako vydrzim 🙂))

olienka12
16. sep 2009

zuzka dobru noc

janka1
16. sep 2009

nedockava ok 😉 a dobru nocku

olienka no verim ti aj pre mna to bolo dlhocizne cakanie , ale uz to mame za sebou a teraz uz len cakat na porod 😀
UTZ este bude kazdy druhy tyzden ale uz nie 4D 😖

olienka12
16. sep 2009

no ale mozem sa tesit aj na zajtra na pripravu a na pondelok na stretko,tak mi to snad zbehne 🙂) a v piatok neidem do prace, a ani v pondelok,tak to je plus 🙂

janka1
16. sep 2009

tak to ano 😉
tak na to stretko sa velmi tesim a ozaj o kolkej to je?
ja mam sice vela behania v pondelok , ale dojdeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre