Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
21. sep 2009

aha tak to je bezvadne ze to mas aspon v jednom dome a ber to takovou velkou generalku na Vanoce aspon pak toho treba nebude tolik a hlavne jsem zvedava jak budeme v prossinci s tema brichama delat vanocni uklid,no ja mam uz ted problemy s vytiranim podlahy 😀 tak doufam ze pak novy bytecek zdokumentujes,ja v tomhle ted ziju.delame podkrovni byt taky 4+1 a tak ted ziji zarizovanim,pristi tyden me ceka stolar a kuchyne,jsem zvedava co vymyslime,ale bojim se ze vsechno do Vanoc nestihneme,me by stacila aspon ta kuchyn,koupelna a loznice 😅

weronyca
21. sep 2009

Roxy, my sme prednedavnom kupili byt v uplne povodnom stave, cize tam treba spravit elektrinu, okna , uplne komplet. A tiez sa obavam toho, ze do mojho porodu to nestihneme. Esteze mozem ostat zatial u nasich. Najradsej by som si uz vyberala drobnostky do bytu.

Kocky teraz som si vsimla, ze vy niektore fungujete aj na FB??

roxy_1
21. sep 2009

wronyca tak to mate snad jeste ok,my teprve delame schodiste,a jeste nemame ani vnitrni steny,delaji se podlahy,ale snad to nejdulezitejsi stihneme.... 🙂 jinak pujdu bydlet o patro niz k mame,protoze mame tak malou garsonku ze nemam ani kam dat postylku 😀 tak doufam ze se taky pak pochlubis novym byteckem 🙂

roxy_1
21. sep 2009

he he steny sice nemame ale barvy uz mam objednane 😀 do loznice ji uz mam doma je v khaki barve,pro obyvak mam objednane hnedou a okrovou,detsky pokojicek pastelova zelena a chodba jemna merunkova.meme znamou v jedne firme s barvama tak to neber zadarmo 😅

stylly
21. sep 2009

roxy:já jsem už říkala manželovi,že bych chtěla od prosince paní na úklid tak 2krát do týdne 😅 a prošlo to,..jen si jí musím najít 😉

roxy_1
21. sep 2009

je tak to je prima... 🙂 no to ja budu mit pod sebou mamu a verim ze mi bude pomahat,uz ted ji vozim veci na zehleni protoze ona miluje prani a zehleni 😅 verim ze v dnesni dobe krize bude lecktera zenska rada kdyz si bude moci privydelat,takze myslim si ze urcite najdes 😉

stylly
21. sep 2009

roxy.taky si myslím 🙂

andykca
21. sep 2009

adros pravdaze sa mozes supnut ku mne 🙂

adros
21. sep 2009

andy, kujeeeeeem 😀

weronyca, no hej, zopar nas je aj na FB 😀

my sme akurat prisli z Baumaxu, tiez sme boli kupit farby, tak MM sa do toho pusti a verim, ze s uspechom 😀 😀 😀 inac, sa mi predchvilou zlomil dalsi zub, to je uz druhy, tak mna ta navstevea u zubarky neminie

boncusik
21. sep 2009

ahojte holky 😉

roxy pekné fotečky z dovolenky 🙂
zazulienka gratulujem k chlapcovi 🙂

mne dnes dorazili panielky deky - obednala som 2 jednu menšiu a jednu vačšiu sú nádherne makučké 😀

holky mám dotaz to hniezdo do postielky može byt len do 1/2 alebo do 2/3 alebo okolo celej postielky?

bebel
21. sep 2009

Boncúšik: its up 2 U -... 🙂
Ja som mala iba 1/2...Bruno rád nakúkal neskôr cez tyčky...a potom sme tyčky vybrali a vyliezal sám von 🙂
Stylly aj ja budem mať študentku minimálne na okná a potom nejaké žehlenie..v decembri, januári.

zucana
21. sep 2009

caute baby pridam sa, lebo aj my teraz riesime stahovanie...predavame totiz byt a chceme zacat do marca stavat takze hladame najom a dufam,ze to zajtrajsie stretko zajtra vyjde...a co sa tyka tej pomoci tak mne chodi jedna raz do tyzdna a podla mna to uplne staci.... 😉

zucana
21. sep 2009

bebel tie vyplne do postielky si mala nieco taketo?
http://www.foppapedretti.it/it/prodotti-bambino...
lebo nad tymto rozmyslam...

sisipetka
21. sep 2009

krasny den kocky,
vidim, ze kosicanky meetinguju niekde na kavicke a ostal tu stred a zapad 😀
Zazalienka gratulujem k chlapcekovi a perfektny obrazok 😀
Lopezka, vsetko naj naj a hlavne, nech je vztah este krajsi ako doteraz a coskoro v trojici 😉 potom dame kocikovu party v susedstve 😵
Kocky s tym byvanim a prerabanim vam nezavidim, ale nas to caka coskoro tiez a to ma MM uz uviedol ako varicku gulasu a nosicku piva, este pozabudol, ze aj mimi budem musiet niekde na seba pripnut 😀
...hej a Bebel trafila, my nechavame pohlavie ako prekvapenie...aj ked urcite viem, ze mame jasneho sportovca a uz niekolko dni ma zo mna trampolinu 😅 - ale, ved nech si uzije, kym mu maminka dovoli 😉

bebel
21. sep 2009

Zucana, áno presne také 🙂
Baby ja si to neviem predstaviť v takých bojových podmienkach s bábom... 😅 ja som si dala podmienku ohľadne detí, že musíme normálne bývať a až potom budem rodiť. 😉
A po tomto sťahovaní..never more.
I keď môj mangel teraz špekuluje nad nejakými zmenami na malej terase...a chce mi prebúrať väčšie otvory do všetkých izieb a vymeniť tie otrasné drevené akože eurookná, čo nám vnútili v rámci stavby za veľké výkladné skrine.
Ale ja som proti, aby mi tam behali a ešte niečo zlikvidovali roboši popri tom, čo realizujú niečo zadané... 😖

zucana
21. sep 2009

no ked to zajtra dobre dopadne,tak muz zacne s malovanim toho bytu co mame mat prenajaty a kupime novu kuchynu a vymenime sanitu v kupelkach a koncom novembra by sme zacali stahovat aby v decembri uz bolo vsetko pripravene...a byt by sme mali odovzdavat az v januari takze zadne dvierka su...a muz povedal,ze on to vsetko sam zariadi no ale uz to chcem vidiet 🙂

zucana
21. sep 2009

inak musim sa pochvalit...vo februarkach mame jednu co caka trojicky 🙂

roxy_1
21. sep 2009

no vidim ze spousta znas prebudovava hnizdecka nebo obmenuje za vetsi 😀

zucana teda to obdivuji maminku me by asi kleplo i pri dvojickach... 😨 😅

zucana
21. sep 2009

no a prirodzene a to ma uz dvojrocnu dcerku 🙂
ale je mladucka tak sa musi posnazit...to keby som ja cakala 3 tak to mame jednou ranou a s tehotenstvami pokoj 😀

weronyca
21. sep 2009

adros a ze ste sa mi ziadna nepochvalili 😉 😉 si vas tam mam vyhladat podla prezyviek?? 🙂

adros
21. sep 2009

weronyca, jeden den sme to tu preberali 🙂 tak asi si chybala (si blicovala urcite 😀 😀 😀 ) Hod mi do IP cele meno a ja ta vyhladam a hodim kontakty na ostatne babule

olienka12
21. sep 2009

ahojte hlasim sa po stretku bolo super od 11 som dosla domov pred 20minutami 🙂))

olienka12
21. sep 2009

Lopezka,bola si nadherna nevesta super saty a uces 🙂

adros
21. sep 2009

oli, no pekneeeeeee, takto sa flakat 😀 mam pozerat spravy? Nebude tam nieco ako: "Invazia tehotnych v Kosiciach"? 😀 😀 😀 Fotecky porobene?

olienka12
21. sep 2009

jo par fotiek mame mali sme aj adrenalin nakoniec ako sme evke nahanali autobus 🙂) skoro sme burali 🙂)) nastastie sme sa vyhli a aj bus sme chytili 🙂)tusim baby hned zalahli doma mrtwe od unavy 🙂)))
polietali sme vsetky vacsie detske obchody v KE 🙂

adros
21. sep 2009

takze zazitky boli 🙂 .... no sup, sup do albumu s fotkami

olienka12
21. sep 2009

🙂 idem sa prinutit vybrat fotak z kabelky 🙂

stylly
21. sep 2009

bebel:TO ti schvaluji,.... 😀

adros
21. sep 2009

baby, dnes som robila modnu prehliadku mojich zimnych a jesennych bund a kabatov 😀 😀 😀 zistila som, ze na zimu nemam co nosit, akosi uz teraz su mi tie veci tesne. Na jesen este nieco vynosim, ale a tuhsiu zimu nic 😠 😠 😠 Budem musiet navstivit nejakeho cinana na zimnu vetrovku. Nechcem davat prachy na znackovu zimnu bundu, ked ju o rok (verim tomu 😀 ) neobleciem, lebo mi bude velka 😀 😀 😀

olienka12
21. sep 2009

adros foto v albume 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre