Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

meggieya
28. sep 2009

ved ten polohovatelny vankus by sa kludne dal aj usit... nie? ci vide to rovnako draho? 😀

olienka12
28. sep 2009

ja mam vankus s vatovymi gulickami nie polystryrenom z lidlu za 9,9 🙂 a som s nim celkom spokojna akurat sa tie gulky zbyli dokopy,tak som si kodupila molitanovu drt a tu do toho natlacim

nikushka0
28. sep 2009

nedockava4...tak to je super...mozme potom spolu babatkovat 😀 ..a kde tam byvas, ak smiem vediet...??? mozno budu nase deticky kamosi... 😉

olienka12
28. sep 2009

meggieya jo vyjde plus cas 🙂 ja som tiez chcela sit nakoniec som kupila 😉

zdenka73
28. sep 2009

Ahojte! Tak k tým mojim opuchom nôh, kúpila som si nejaké krémy, tak to trochu odpuchlo, v stredu mám termín k doktorvi, tak som zvedavá čo povie. Dúfam, že nebude hroziť nemocnica, ale ved to je jedno hlavne, že bude mimi v poriadku.

Ďalšie nové tváre? Tak vitajtjte a zaraďte sa. Veru Január bude silný mesiac na deti.

Evca35 - neboj posledná niesi, ani ja ešte neviem pohlavie.
Minix - tak dievčatko, gratulujem.

zdenka73
28. sep 2009

Olienka a ty ako, Už ťa žalúdok poslúcha lepšie, alebo máš stále tie křče.

bebel
28. sep 2009

Minix: ten môj vankúš nezmenil tvar ani objem ani po 4 rokoch aktívneho používania... a mám ten veľký. 🙂

adros
28. sep 2009

nam sa ten gulockovy vankus zlezal, teraz mi to docela vyhovuje, lebo pod hlavu si dam tu tensiu cast a vacsinu guliciek presuniem na druhu stranu a to mam medz nohami. A pri hlave mi vadilo aj to sustanie gulocok 😀 😀 😀

nikushka0
28. sep 2009

zdenka73....mne tiez moja doktorka povedala len pravdepodobne dievcatko....ale s tatikom dufame, ze z toho pravdepodobne sa narodi na 100% nasa vytuzena Simonka...

minix
28. sep 2009

no tusim skutocne pojdem do toho molitanoveho..idem si to pohladat. 🙂)))

kocandy, aj vy uz mate babo otocene dole hlavickou? ja ho tak mam od zaciatku a to som si myslela, ze tak sa otoci az tesne pred porodom.....
a hlavicku mam dost nizko, skoro az v podbrusku. 🙂)

adros
28. sep 2009

minix, ja mam pocit, ze nasa mala sa stale toci, pretoze kope po celom bruchu 😀

olienka12
28. sep 2009

zdenka vdaka za opytanie uz je to o dost lepsie, liecila som sa cajikmi a dietou, nospu som vysadila,lebo mi drazidila este viac. schudla som od stvrtka 4kg,tak snad maly bude ok,citim ho stale silno,tak verim,ze hej.

nikushka0
28. sep 2009

zeny...chodite tu niektora z Kosic ku dr.Trembeckej???

minix
28. sep 2009

adros, ja som si stale myslela, ze ma kope, ale to ma trieska rucickami. 🙂))

nohy ma hore tam, kde ma nekope. 🙂)

olienka12
28. sep 2009

minix ja som bola v piatok na 3 utz a zakazdym bol inak otoceny 🙂)

meggieya
28. sep 2009

olienka, ty mas ine brusisko... 🙂 som si pozerala fotky... aj ja chcem take... ja mam take malicke.... 😒

k.a.t.k.a.
28. sep 2009

ahojte 🙂

minix gratulujem k dievcatku 😎

ja sa zatial na spanok nemozem stazovat, len keby ma malá nebudila, ale inak v pohode, tiez spim viacmenej na boku, niekedy tak na polobruchu 😅
Ja som kupila 190cm vaknkus na kojenie 😀 takze tym ked sa vystielkujem este aj pod hlavu ostane ako vankus 😎 My sme ho kupovali v Kike, ale teda nebol zrovna najlacnejsi 😅 ale tiez po 3 rokoch pouzivania ako novy 😎
http://www.tommschi.com

olienka12
28. sep 2009

meggie neboj budes mat 😉 😉 az budes nadavat hehe

adros
28. sep 2009

meggi, hod do albumu aktualne foto bruska 🙂

olienka12
28. sep 2009

jeeej mne sa zacala robit ciarka cez brucho 🙂) zatial slabucka

nikushka0
28. sep 2009

nikto od Trembeckej?!! 😒

ja som sa len chcela informovat o tom kludovom rezime...ci mi nemoze ublizit cestovanie v mhd...na prechadzky chodim trosku..len dalej ako zo sidliska zatial nie, lebo neviem, ci mi to nemoze uskodit...respektive drobcekovi...

olienka12
28. sep 2009

nikushka kludovy rezim mas kvoli comu?

minix
28. sep 2009

ja mam ciarku cez brucho uz dlho, vraj sa ma robit iba od pupka dole k lonu, ale ja ju mam od pupka hore. 🙂) pod prsia. 🙂

meggieya
28. sep 2009

nikushka no tak ja sa teda ako tehotna asi nechovam... niekedy aj zabudnem, ze som... cez vikend som sama umyvala auto a to sa suseda pyta, ze ci som tehotna, asi sa jej to nezdalo, ze tam drhnem auto... a nosim vedra s vodou 🙂
no dam si aktualne foto bruska, len ma drahy musi odfotit.... nejak to betar odklada... 🙄

allinka79
28. sep 2009

olienka - ta tehu ciarka? Mne sa tiez take neico zda, ale skor mam pocit, ze mi tam chlpky vytvaraju tu ciarku... pod aj nad pupkom 🙂

yoya
28. sep 2009

Ahojte tehulky. 🙂
Aj u vás je take krásne počasie - babie leto ako vyšité. 😎
Čo deň si meriame brušká?? 😉

allinka79
28. sep 2009

ahoj yoya, spoza okna to tak vyzera... 🙂 slniecko svieti, vetrik fuka... asi vypadnem z prace a idem sa tulat po vonku, resp. obchodoch 🙂

olienka12
28. sep 2009

uzivajte slniecko od zajtra ma prsat 🙂)

meggieya
28. sep 2009

nejak sme zamrzli... s tym pisanim, nie?

nikushka0
28. sep 2009

olienka12... mam asi oslabeny krcok...a papam aj Magne.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre