Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

boncusik
4. okt 2009

ahojte tehulky,

ako sa máte, ja pracovne - dávám si do poriadku bytík 😀

kontrola dopadla OK, malý má 924g 😀 😀

čítam, že nákupy vrcholia - ne majú priviesť postielku a komodu v pondelok

😀

pekný zvyšok víkendu

roxy_1
4. okt 2009

ahoj tehulky,
tak vidim ze nedele bude asi klidnejsi nez sobota 🙂

boncusik to mate teda poradneho chlapa 😅 a moc to s tou praci neprehanej... 😉

me se celou noc zdalo o kocarku 😀 navic muze jsem nemela doma je na panske jizde a mel by se vratit nejak odpoledne az mu asi vytravi alkohol 😀

tak preji vam taky tak krasnou slunecnou nedeli jako mame my 😉

dadulka2000
4. okt 2009

ahojte a krasne slnecne ranko aj z anglicka prajem 🙂
roxy - objavila som krajcirsky meter (este ma obopol 😀 ) tak ti poslem na IP info a miery 🙂
co idete porabat?
u nas bude kludna nedela, akurat periem (chystam pomaly veci na dovolenku), a ak bude nalada vrhnem sa na shed - zahradnu budu a zacnem triedit novorodenecke oblecenie a aj Ellie skrinu (lebo tam ma uz riadnu kopu veci co su jej male),.... ale po pravde moc sa mi do toho nechce 😉
takze lovu zdar 😀

antoniab
4. okt 2009

dobre ranko 😉

no dnes to tu bude prazdne 😕
mi pekne kopkame uz odrana tak ze ci som chcela alebo nie musela som vstat moja babika mi uz teraz diktuje co mama robit 😝 😀 😀

to krasne pocasicko vam zavidim ja sa idem vrhnut na varenie mam chut na kuraciu polievku a potom vegetime tak tu budem nakukovat kto sem dorazi 🙂

olienka12
4. okt 2009

ahojte,krasnu nedelu prajem ja idem urobit obedik a ideme niekam na luky fotit tesim sa 🙂) 😀

dadulka2000
4. okt 2009

uz jedna varka doprala, ideme to zavesit s elkou na slniecko
antonia, co u vas na severe nie je pekne?? tu na juhu svieti skoro stale 😎 😅
aj mne treba zacat nieco varit, oli co ides ty kuchtit?
drahy je vo fitku tak pride hladny ako vlk 😲

marushka
4. okt 2009

ajojte tehulky...

dadul aj ja periem, tiež som akurát vystrela prvú várku 😉
včera som si upratala, polievočku máme uvarenú tiež zo včera, tak akurát pečiem v rúre druhý chod 😉

ti verím s tými vecami, ja mám síce potriedené, ale čaká ma už veľké upratovanie bytu, vrátane skríň....Kubko poriadne povyrástol toto leto, tak neriešim len výbavičku, ale aj oblečko pre neho, hlavne do škôlky 🙂

zajtra idem na ten kočík a nejaké serepetičky dokúpiť....sa teším, som zvedavá, ako nakoniec dopadneme s naším výberom... 😉

eva3107
4. okt 2009

Takze vas tu zdravim tahulky konecne som sem dorazila aj ja ..Tak co mate nove?Keby som vas mala citat za dva tyzdne tak by som sa nedocitala 😅 ...
Tak ja si uzivam viacmenej posledny den volna a zajtra po dovolenke sup sup do prace... 😝 ..Uvidime, co nove sa dozvieme tam! 😒

Tak vam prajem tiez prijemnu nedelu.. 😉

janqa24
4. okt 2009

zdravim damy 🙂
eva ja som bola v praci od stredy, po vyse mesiaci, bleeeee 😝 a uz sa neviem dockat, kedy tam skoncim, lebo uz nevladzem ako kedysi - od pol osmej do siestej, do siedmej do vecera 😝

janka1
4. okt 2009

ahojteee 😉
evka vitaj 😉 oddychla si si ? dufam, ze ano 🙂
ja mam dnes viac menej kludovy rezim som to vcera prehnala a pocitila som to vecer neskutocne 😒 tak sa setrim

co sa tyka prace aj ja zvazujem o poslednom tyzdni v praci a potom sa hodit na PN ale zatial iba zvazujem 😖

janqa24
4. okt 2009

ja som povodne isla 27.8. na PNku maximalne na tyzden.....a ostala som az do konca septembra, a to ma este chcel doktor nechat doma, ale ja som sa pytala do prace uz, treba mi nastupkynu zaucit a mne sa tak nechce 😒 davam si este tak tyzden - maximalne dva a idem zasa na PN, musim sa setrit, z prace a stresov mi velmi tvrdlo brusko a mavala som aj bolesti ☹

lopezka
4. okt 2009

ahojte tehulky 😀
dufam ze mate pekny vikend 😅 .... citam, ze ste prali, upratovali, nakupovali a tak 😎
ja som tiez vcera prala a upratovala ....samozrejme mi pomahal MM 😅 ....sme tak zvyknuti, upratovat spolu, uz mame rozdelene "agendy" 😀 ...preto to mame urobene rychlejsie 😀

vcera vecer po 1.krat pocitil aj on kopkanie nasej malej 😅 ....doteraz sme to skusali, ale citila som to iba ja 😖 a vcera 1.krat aj on ........vraj je to zvlaaaaaaastny pocit .....tak cudne sa usmieval 😀 😀 😀

dnes som spala az do 11,30 😅 to sa m uz hrozne davno nestalo ......ale vyuzila som to, nikam som sa neponahlala 😀
zajtra budem asi zase dlhsie v praci .....tak si teraz este uzivam chvilky volna a relaxu 😀

adros
4. okt 2009

ahojte kočky,

tak vidim, ze dnes sa vikend nezprel...

antoniab, krasny kocik ste si vybrali, tak nech vam dobre sluzi

gucz, ty teda mas sny... a nesnivalo sa ti, ze si zdrava a zajtra sa k nam pridas? 😉

roxy, doba ladova 3 v 3D? to muselo byt super, ja mam pocit, ze u nas sa premietala klasika ☹

boncusik, gratulujem ku kontrole

evka, vitaj, urcite si si poriadne oddychla

baby, vy ste teda pracovite, klobuk dolu, ze to vsetko zvladate. Ja som rada, ze navararim a zbezne poupratujem. Nastastie mi muz dost pomaha, inac by sme tu mali bordel ako v tanku 😀

ozaj, niekde na webe som citala, ze od 26tt je mozne pocut bit srdiecko, ak si niekto prilozi ucho na brusko. Muz to skusal, ale neuspesne, ale asi to bolo tym, ze Alex sa stale vrti, tak je tazke urcit, kde asi moze byt to srdiecko

dnes sme doma skladali postielku, lebo uz mi vela veci zavadzia, tak zatial sluzi ako odkladacie miesto. Ma krasnu farbu, ale trosku som sklamana kvalitou, kde-tu su ryhy a preliacinky ☹

krpuch
4. okt 2009

my sme nasu postielku osmirglovali a este ju budeme malovat.musime najskor kupit farbu na hracky...vraj to je najlepsia farba pre babo, ked zacne obhryzat drevo🙂 druhu sme este nezacali upravovat. neviem ako s tou elektr. pestunkou, ked niektore nejdu cez prekazky...v obchode sa to neda dostatocne odskusat a predstava reklamacie ma strasi.

janka1
4. okt 2009

krpuch my sme kupili ochrannu listu na postielku 😉 keby sa malemu chcelo okusovat 😀
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8011... kuk 😉

krpuch
4. okt 2009

ja som moooc daleko od ikey...a takto si mozeme namalovat postielku podla seba🙂

bebel
4. okt 2009

Ahojte,
BRUNO veľmi rád ohrýzaval postieľku, keď už vedel sedieť a šli mu zuby....tak sme ho volali bobor. 😀
Boncusik: to už je riadny velkáč. Chlapci sú takmer vždy väčší a ťažší 😉

KRPUCH, no neviemm,aké vysielačky plánuješ. My máme Philips a sú ok, ale vybrať sa na nákup s vysielačkou vo vrecku to neni.
Existujú normálne vysielačky s možnosťou prepnutia na babyphone a to prekoná vzdialenosti aj bariéry...
to by som skôr kúpila.
Mali sme také na dovolenku požičané od susedy. 🙂

janka1
4. okt 2009

bebel ahoj a dik 🙂 😉

antoniab
4. okt 2009

ahoj

krpuch aj ja budem mat postielku po sebe ocino ju len natrie a bude 😉 ako nova

dadulka no unas veru zima zima 😨

boncusik tak to je pekna vaha tak ja som zvedava kolko ma nasa malicka ale si pockam az do 26 😝

evi vitaj dufam ze dovca bola ok

adros dakujem

oli tak co ako dopadlo fotenie

jaj my sme dnes kupili dalsie plienky ja sa uz oplienkujem 😀 😀 😀

olienka12
4. okt 2009

Ahojte, my sme sa prave vratili z Kamenickeho hradu,kde som sa vytesovala s fotakom 🙂 Cergov je nadherna krajinna oblast a lesy zacinaju naberat jesenne farby, som maximalne zrelaxovana aj napriek vystupu...
moze zacat pracovny tyzden 🙂

olienka12
4. okt 2009

JA som zvedava na Zuzku ako dopadli v PL.

Evka ahoj, vy ste s manzelom stihli vsetko co ste chceli? tu spalnu a PL?

krpuch
4. okt 2009

bebel...ved ja nechcem s vysielackou do obchodu chodievat 😉 len som pocula, ze su take co cez poschodie nefunguju...my mame dvojposchodovy dom a bola by som rada, keby som krpca pocula, ked bude na inom poschodi ako ja.

olienka12
4. okt 2009

krpuch treba popozerat popis tych vysielaciek tam pise aky je dosah bez prekazok a s prekazkami tzn. aj cez poschodie, ale nemalo by to byt nic zufale brasko maju obycajne najlacnejsie a maleho v pohodke davali na dvor do kociara a oni boli dnu a vysielacky fungovali 🙂

weronyca
4. okt 2009

Pekny vecer, som tu len na skok..Zdravim vas z Tatranskej Štrby... Dnes som bola na Štrbskom plese, a odtial som vysla az na Popradskom plese..Uffff dobry zaberak..Ale zvladla som to ...

Idem vas troska precitat 🙂

olienka12
4. okt 2009

weronyca dobra si 🙂) hore by som sa este vytrepala,ale dole uz asi tazko 🙂))

weronyca
4. okt 2009

Oli, praveze to bolo naopak..dole sa mi slo super..ale hore po tych sutroch , nebolo mi vsetko jedno..cakala som ze padnem dole.. Ale ked uz som sa vybrala, ttak som tam musela prist..zajtra ma caka Sokoliste a lanovka...

k.a.t.k.a.
5. okt 2009

Dobré ranecko 😎

po vcerajsku vas zdravi cerstva 30nicka 😝 😀 ach jo, v dotaznikoch mi uz bude patrit kolonka 30-40 😅 no nic hlavne ze sa citim len na 20 😀

moje dieta kope o dusu 😝 vcera som ho musela uz okriknut, ze teda by sa uz patrilo aj spat 😀 a to rano ho musim vzdy stuchnut trochen, lebo vyspava aj do 9,30 😀

bebel
5. okt 2009

Ahojte, dnes nikto nikde?
Ja som po poradni..všetko. Kŕče, čo mávam v nohách sú vraj spôsobené nedostatkom vápnika.
Mám jesť viac vajcia a ryby.
Takže zajtra odlietame na Cyprus.
Po návrate absolvujem GTT a potom zase kontrolné odbery na hematológii.
Celkovo od začiatku tehu som pribrala 6 kg.
Dúfam, že do konca tehu to nebude viac do tých 12 kg max.

Wero..to si si pekne dala do tela 😎 Ja by som fučala ako lokomotíva, všímam si v poslednej dobe, že sa oveľa ľahšie zadýcham.

Antonia: načo nakupuješ vo veľkom už teraz plienky??? Do pôrodnice si ani nemusíš brať žiadne a to 1 normálne balenie bohate vystačí na 2 týždne. Plienky predsa predávajú úplne všade....nechápem celkom načo sa zásobuješ.

bebel
5. okt 2009

Čau Kat,
gratulujeme k novej životnej etape. 😀
+ Nech ti ten pocit 20tky vydrží ešte dlho 😉
Vyzerá, že aj Biba bude nočný vták ako Bruno..hold pomamili sa tie moje klony. 😝

nedockava4
5. okt 2009

dobre ranko, tehulky...
oli...no, bolam som v tom PL....moj nazor: "Neoplati sa!" ...kociarik 0 bodov, postielka, ta, co ju chcem ako nahradu (to, co sa aj tebe paci) 2500 Sk...za taku cenu si ju kupis aj tu...co sa detskych veciciek tyka...nakupis to aj tu a omnoho vyhodnejsie...
Som zvedava, ako Evka, ci bola ona spokojna....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre