Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
9. okt 2009

ahojte tehulky

gucz, obrovskaaaaa gratulacia 🙂 🙂 🙂 Uz sa tesim na fotecky. Ak sa ti ich nepodari spravit cez ten program, co ti poslala olienka, tak mi napis do IP, dam ti moj laicky postup 🙂

zazalienka, ty si spominala, ze budes rodit na opercacnom. Ak si dobre spominam, v pondelok vrchna sestra hovorila, ze operacne rekonstruuju, takze budes vo vynovenom, aspon nejaka utecha 😉 A za mesiac na tu prehliadku pojdem este raz, bo sa tam chce ist pozriet aj nastavajuci otecko 😀 😀 😀

ivv
9. okt 2009

ahojte bruska 🙂

andykca, takze volala som do dovery a s tym monitorom dychu je to takto:
-poistovna dovera poskytuje LEN zlavu tych 33%, to je ta vyhoda
-zapozicanie monitoru ide uz mimo nich, oni to na stranke udavaju ako dalsiu moznost dostat sa k tomu monitoru, ale ide to cez tu spolocnost Sewex, ktora tie monitory predava a vlastne, ani nie cez nich (aj tam som volala) ako skor o zapozicku od nadacie Krizovatka. u nich sa da monitor zapozicat. za kolko, to neviem, to som uz nezistovala, ale pani s ktorou som volala z dovery mi povedala, ze sa to moc neoplati, asi je tam vysoky poplatok..
-no a uplne zadara vam dovera (s velkou pravdepodobnostou aj ine poistovne) monitor pozicia vtedy, ak je tam zdravotna indikacia a od pediatra dostanete papier na monitor. vtedy zapozicku zaplati poistovna v plnej sume.

takze tak.. 😒

priznam sa, ze ja som o tom monitore ani moc nerozmyslala.. napadlo ma to az ked som si precitala, ze dovera take cosi ponuka a teda preco to nevyuzit..
je tu niekto kto si ten monitor nebude zabezpecovat? a kedy je vlastne dobre ho mat? je to nejaka geneticka dispozicia .. ? priznam sa, ze o tomto syndrome moc neviem.. 😒 😲

krpuch
9. okt 2009

andykca...napisali, ze take vyhody nemaju a pravdepodobne to ani riesit nebudu. su strasne hlupi.
olienka...v socialke musis napisat cestne vyhlasenie, ze si sama s dietatom, nemozes byt druzka, teda nemôzes zit s partnerom v jednej domacnosti...aby si si problemy nenarobila

nedockava4
9. okt 2009

oli..dakujem...len si citam forum o tom kociariku a velmi spokojne s nim tehulky niesu...tak 50/50 😔

gucz
9. okt 2009

hodila som pár fotečiek. Podarilo sa mi ich spraviť cez nejaký VLCP prehrávač , či čo to bolo.... proste MM mi ukázal čo mám robiť a podarilo sa 🙂

adros
9. okt 2009

gucz, si sikulka 🙂 , maly je podareny, a teda ukazal sa riadne 😀 😀 😀

eva3107
9. okt 2009

krasne fotecky gucz 😀

janqa24
9. okt 2009

dobry den bambulky 🙂
hlasim hnusne pocasie a nedostatok tehotenskych a materskych podprseniek v BA 🙄 som sla na istotu do mesta a vratila som sa akurat tak s nakupom z tesca 😠
ale aspon sa nam ochladilo.....hoci navaly tepla stale pokracuju 😀

alikaa
9. okt 2009

Ahojte, tak uz aj ja mam po glukozovych testoch. To bol ale blivajz, este ze som mala citron, inak by som to asi vyvratila.
Poradte, kde kupit nejake tehotenske, neskor kojenecke podprsenky v BA? Myslim nieco nepredrazene

krpuch
9. okt 2009

janqa, tomu tazko uverit, ze prave v blave by nemali dostatok podprseniek 🙂 ja som z lipt. mikulasa a mame ich tu furu. mozno si len pozerala v zlych obchodoch.

janqa24
9. okt 2009

krpuch, bola som v spravych obchodoch a mali na vyber asi z dvoch druhov 😒 nie ze by som bola nejaka fajnovka, ale tie co mali, mi nejak nesadli 😒

alikkaa, na Mytnej je jeden obchod s tehotenskym oblecenim, Butterfly, idu ho rusit, tak predpokladam, ze tam budu mat aj nejake zlavy, dnes som tam chcela ist, ale mali zatvorene.....ja som si tam v lete kupila jednu bielu matersku podprdu, vysla ma tusim na 16 €, bola jedna z tych lacnejsich 😝

adros
9. okt 2009

baby, tak si pohladajte na nete, daju sa zohnat aj lacnejsie 😉 ak teda mate mensie prsia, lebo ja s mojou velkostou 95D mam problem ☹

janqa24
9. okt 2009

adros, aj ja mam taku velkost, ale v lete ked som kupovala, nebol problem....akurat teraz mali taky ubohy vyber 🙄

andykca
9. okt 2009

cafte...no tak ivv hmmm no musim sa opytat tej baby ako to riesila s monitorom dychu cez doveru...aspon mi povie kolko ju to stalo

.....fuuuj som unavena jak hovado...upratala som dom, vykupala seba a psa a naobedovala som sa a som uplne ze hotova 🙂

baby kedze uz mam podprdky doma a su podla mna velice dobre a prijemne tak vam davam link na babu ktora predava kojenecke podprdy zaaaaa uplne ze superne ceny...aj ked vsetky velkosti si myslim ze nema 🙂
http://www.minibazar.sk/inzeraty

adros
9. okt 2009

janqa, tak potom verim, ze mas problem zohnat poriadnu podrdu,hlavne ked tak ako ja nechces za to vysolit 70 EUR

meggieya
9. okt 2009

Cafte... no gucz gratulujem k chlapcekovi a mimochodom aj ja mam urceny termin porodu na 21.01.2010 takze mozno budeme rodit v jeden den. Akurat ty v Trnave a ja na Kramaroch. Parada... Pekne fotecky ti spravili. Inak som pocula, ze aj pri 4D sa pomylili pri pohlavi ... to je sila, nie? a este mi dnes pisala kamoska ze ju jeden lekar z trnavy poslal do BA na 4D, lebo ze v Hlohovci sa nezameriavaju na vrodene vady. Takze kopec fotiek porobil, ale hlavne co mal povedat, nepovedal. tak ja neviem. 😖

nedockava4
9. okt 2009

☹ ahojte....ja som sa vratila z nakupov....a co som kupila?...hm, plysoveho macika a jednu mikinku pre Žužu....som z toho smutna...taku chut som mala nakupovat 😠

olienka12
9. okt 2009

krpuch papier znesie vela a oficialne s partnerom nezijeme v jednej domacnosti trvaly pobyt ma uplne niekde inde, takze to je najmenej co ma trapi 😉

eva3107
9. okt 2009

😀 Dakujem Andykca...uz som si stihla objednat 😀

zazalienka
9. okt 2009

adros, ďakujem za info.. tak sa potom môžme dohodnúť, lebo ja určite pôjdem.. aj s manželom.. nech vie čo má na svedomí.. 🙂

janqa24
9. okt 2009

adros, no tak 70 € za podprdu urcite nedam 😒 to sa mi zda prehnane na to, ze ju budem nosit obmedzeny cas....to ta moja 16 eurova bola teda este lacna 😀

inak som akurat volala s mojou maminkou sikovnou, a kupila nam prenosnu ohradku a odsavacku, tak sa tesim!!! 😀 a este sme sa dohodli, ze vacsinu veci pre mimi mi posije, kedze je krajcirka, a aj baby v jej dielni slubili pomoc, tak hned mam krajsi dnik 😀 😀

adros
9. okt 2009

janqa, a aku ohradku ste kupili - teda maminka? Aj ja zvazujem, ze kupim, chcem asi nieco take, co je aj prenosna postielka aj ohradka.. a to mas super, ze ti takto posiju, usetrite korunky, teda euraciky 🙂

zazalienka, oki, mozme sa tam potom stretnut, nie je problem 🙂

olienka12
9. okt 2009

janqa a v tescu si neskusala? v PO som videla celkom schopne a aj vacsie obvody 😉
ja teraz nosim 80D a neviem ci mam kupovat len obvod vacsi alebo aj kosiky, tak to necham na poslednu chvilu asi...

janqa24
9. okt 2009

adros, neviem, este mi neposlala fotku 🙂 ale je to taka, ako hovoris - aj prenosna postielka aj ohradka, budeme ju mat v kuchyni na prizemi, a na poschodi v spalni budeme mat postielku 🙂

meggieya
9. okt 2009

dobre, uz nic nepisem.... 😠

janqa24
9. okt 2009

olienka, do tesca idem zajtra, takze uvidime.....na dojcenie urcite aj vacsi kosik, asi o cislo, aj kvoli vlozkam, ak ich budes pouzivat 🙂

olienka12
9. okt 2009

oh E kosiky si neviem teda predstavit 🙂))))

janqa24
9. okt 2009

oh, E kosiky nosim od leta 😀 😀 😀 😀

olienka12
9. okt 2009

Evka mas link na ten tvoj kociarik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre