Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ketkous
26. okt 2009

Ahojte vychodniarky,chystam sa do Kosic,viete mi poradit dobre detske obchodiky,kde by som kupila trebars fusak a zavinovacku,a ine potrebne a prakticke veci?
dikes a pekny den

alikaa
26. okt 2009

Ahojte, tak aj ja pridavam odpovede:
1) Antolska - chcela by som si zazmluvnit moju gynekologicku, co je na Antolskej zaroven externa porodnicka
2) manzel
3) zatial nemam ziadne problemy, pracujem az do decembra, potom vyberiem dovcu a nasledne sa prehupnem na MD
4) chcela by som rodit klasicky
5) epidural si zaplatim, ale chcem ho pouzit iba v pripade, ze by som rodila ako moja kamoska 3 dni, inak by som to rada zvladla bez epi.
6) chcela by som darovat do verejneho registra

Inak som sa vas chcela spytat na nazor na kocik GTX Espiro, ci s nim mate niektora skusenosti, alebo vase kamosky - http://www.perinbaba.sk/dojcensky-tovar/kociky/.... Pripadne ci viete aky je rozdiel medzi GT Espiro a GTX Espiro, lebo ja som rozdiel nenasla ziaden, iba v cene.

nedockava4
26. okt 2009

ketkous...Optima, Kika, Babetkovo, Maderna, Tegel...len tie ceny su tam take-onake....na nete niekedy nakupis vyhodnejsie...

eva3107
26. okt 2009

Takze stretko vychodniarok sa uskutocni: V STREDU 4.11.2009 V PRESOVE PRED MAXOM O 11:00 HODINE!!
Takze sa velmi tesime ....zatial sme : Eva3107, Nedockava, Olienka12, Janka_1, Petronelka77...zatial ta ista zostava ako na prvom stretku tak verim ,ze sa to nakoniec rozrastie... 😉 ..

Inak zienky neviete nic o Micici? Uz som ju to dost dlho nevidela dufam, ze je v poriadku 😕 ...

olienka12
26. okt 2009

alika mne sa paci ten kociarik len neviem nic blizsie o nom rozdiel je tam v kolieskach gtx ma lepsie podla mna. Pride mi na prvy pohlad podobny ako ten moj Jumper 😉

olienka12
26. okt 2009

no ja verim, ze viacere dojdete pojdeme na cokoladku varenu belgicku 🙂)

eva3107
26. okt 2009

Akurat si idem dat cokoladovy jogurt... 😉 ...

olienka12
26. okt 2009

Evi uz si mala tu cokoladu v cokolaterii v Maxe? mne velmi chuti 😉

nedockava4
26. okt 2009

a v Maxe sa aj napapame???

eva3107
26. okt 2009

Niieee...este som nemala tu cest... 🙂 ale buduci tyzden po cviceni si mozme dat... 😉

olienka12
26. okt 2009

ziaden puding len prava cokolada 😀 😀

olienka12
26. okt 2009

Zuzka mozme v Maxe je restika Zulu cekom fajn varia 😀

eva3107
26. okt 2009

nooo.tak to som zvedavaaa... 😀

eva3107
26. okt 2009

Pozerala som inak dalsie tvoje fotky ..ty si taka fotogenickaaa...fakt vyzeras na tych fotkach krasne 😉 😅

olienka12
26. okt 2009

alebo mozeme ist do mesta do Spiritu, tam varia fantasticky, len sa tam caka za stolom 😀 dnes budem mat cervenu kapustu a knedlu juuuj tesiiim

eva3107
26. okt 2009

Anoo Zulu je celkom fajn...ja tam zajdem sem tam na obed... 🙂 ..

nedockava4
26. okt 2009

Leni...no, raz som sa tam bola napapat, mala som nejaky salat s kur. mäskom a bolo mi do placu...ale to bolo uz daaavno...tak snad je to uz lepsie 🙂
u nas v KE otvorili zväcsenu Galeriu...tak dnes tam idem pozriet, co ponukaju....(snad aj zadara?) 🙂
dnes mi je akosi veselo, ale mam neskutocne opuchnute nohy....moze to byt z toho 3-dnoveho chodenia po BA?

eva3107
26. okt 2009

lenkaaa...nooonerob chute , lebo potom nevieem ci neprides aj po mnaa 😀 😀

eva3107
26. okt 2009

Jasneee ze iba srandujeeem 😅

olienka12
26. okt 2009

Urcite moze, vcera sme boli fotit pod hradom v Sarisi a ked som sadla do auta mala som opuchnute nohy az kypeli z topanok :( teraz sedim v kancelarii nohy vylozene, len dufam, ze tu niekto nevpali, lebo pracovna moralka suvix hehe ale prisla som na to, ze nemozem cely den sediet lebo ma potom aj brusko boli aj nohy puchnu,tak kaslem na vsetkych, nech si myslia co chcu som tu poslednych 5 dni 😀

eva3107
26. okt 2009

Inak mi dnes nemame velmi lakave ponuky na obedd... 😒 ...Chodime do tescovej jedalne...asi to vyriesim neakou minutkou 😒

olienka12
26. okt 2009

Evi mile rada, ale drahy ma auto, tak sa tam len prejdem nemam to daleko 🙂) ja budem sledovat na nete jedalny listok a niekedy mozme dohodnut obed ked uz budeme doma 🙂)

nedockava4
26. okt 2009

Leni...spravne....5 dni a finiiitooo 🙂

olienka12
26. okt 2009

Evi a co ta restika na stanici? tam chodia kamosky a nestazuju si

eva3107
26. okt 2009

To sa da tolerovat..Leni 😀 ...ja uz robim v praci take dokoncovacky...dochadzky smenovku na budusi mesiac posledne objednavky riesim...prijala som noveho zamestnanca...a len tak teraz dotukavam..., len aby som bola ako sa hovorii 😀

eva3107
26. okt 2009

Myslis si , ze sa mi este chce niekam na stanicu trepat..moja? 😝 ...tak to niee...
Nooo ked budeme domaa...noo jooo, ale pokial busom dojdem tak ma slehne 😅 😀 ..od hladu 😀 😀 😀

olienka12
26. okt 2009

Ja este mam dokoncovacky na tento tyzden v stredu idem odovzdavat nejake veci do KE, a rozlucit sa s kolegynami tam a predstavit nahradu... v stvrtok pozyvam kolegov na obed tu presovskych a v piatok tu budem viac menej len ako statista, kedze ideme na pripravu a potom sa vratim tak max. na hodinku 😉

eva3107
26. okt 2009

Tak ty si tam vlastne iba do stvrtka 😅 ...

nedockava4
26. okt 2009

hm...vy robite take chutky ☹
my s MM sme sa vcera cestou z BA zastavili na salasi v Ruzomberku...hm, dala som si cesnakovu polievku s udenym syrom a chlebikom a zemiakove placky s bryndzou (no tie som si dala zabalit, lebo som sa na nich dokazala len pozriet a nevladala som ich jest)
...ale dnes mam straaasnu chut na vyprazany syr...hm...idem mrknut donasku, ci mi to niektora restika v KE dnes ponuka 🙂

eva3107
26. okt 2009

nooo tak Zuzi to bude aj moj dnesny obed... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre