Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
9. nov 2009

zazalienka daaaakujem ti krasne 😉 ja pojdem isto na masage asi buduci tyzden sa nejak presvedcim dufam...lebo mi to leze na nervy....adros ak by si stela tak to mozem vyzistit a mozeme ist spolu na masaz (cez tyzden niekedy vecer alebo cez vikend by to tiez bolo fajn aspon pre mna)...

jaaaaj no moj mi nikdy nechce dat masaz a ani on nechce aby som ho masirovala vraj su mu masaze neprijemnee 😒 a to je sportovec - sportovci vacsinou lubia masaze tak nechapem...

zazalienka
9. nov 2009

môj manžel neznáša keď má mastné ruky.. trpí, keď ma má niečím natrieť.. masáž robí super, ale ten krém na rukách ho týra🙂)

dadulka2000
9. nov 2009

Ahojte kocky
po odmlke sa opat ozyvam.
uz sa balim a zajtra rano o 8,30 sadam na vlak a smaram do blavy. okolo 12 som na BA hlavnej a odtial uz len najst autobus a dostat sa do Avionu. tesim sa na vas 🙂
Petka, pozeraj ma,... isto tam budem o tej 13:00.
pekny vecer.... 😎

marushka
9. nov 2009

ajojte brušká...

tak ja mám dnes po poradni, bábenko v poriadku, máme 2062g, cervix2-3, je o týždeň aj tri dni väčšie... akurát mi ani nepotvrdil ani nevyvrátil pohlavie, povedal len, že chlapčeka tam nevidí...

akurát periem druhú dávku handričiek, zajtra idem na tie ružové, tak dúúúúúúúúúfam, že je to fakt dievčatko 😉 😉 😉

marushka
9. nov 2009

čo sa týka babulky zajtrajšieho stretka, tak ja som sa tam pôvodne chystala, ale dnes som sa zastavila v práci a zajtra musím ísť doriešiť nejaké pracovné záležitosti, takže by som to aj tak nestíhala...ma to mrzí, snáď sa spolu uvidíme už aj s detičkami....aj keď dnes mi bolo v práci povedáné, že keby niečo, tak si ma zavolajú...super...žeby aj počas pôrodu????

marushka
9. nov 2009

jáj a sa pofoťte sa budem tešiť na fotočky, nech viem ako vyzeráte 😉

škoda, no hlavne by som rada videla takú dadulku, lebo tá sa len tak ľahko asi neuvidí, že... 😉 🙂 😉 ale samoška aj ostatné 😉

dadulka2000
9. nov 2009

marushka,.... neboj nic,... ved ja sa opat niekedy ukazem,.... tak zase naplanujeme nieco. 🙂

olienka12
9. nov 2009

dadulka ako sa ma otec? uz si asi poslednykrat pred porodom tu ze?

bebel
9. nov 2009

Zazalienka:nemáme my manžela spoločného 😅 ten môj trpí rovnakou fóbiou ako ten tvoj 😝

dadulka2000
9. nov 2009

alebo pridete vy pozriet za mnou do UK 🙂 , uz sme to tak kedysi davno rozoberali,... spichneme prijemne s uzitocnym (vy s nakupmi a ja s navstevou) 😀

dadulka2000
9. nov 2009

Olie,... ocko sa ma tak isto (nic moc - pravdu povediac),.... presne ako vravis,... najskor sa ukazem az na buduci rok,...ale to mozno ostanem s detmi aj na par mesiacov - tak sa mozme potom veselo stretavat 😀 na vsetky SR strany

zazalienka
9. nov 2009

bebel, ja mám atopický ekzém, krémy mám všade, v každom šuflíku, na každej skrinke.. v každej kabelke, v aute.. a stále sa mažem.. môjmu manželovi som kúpila parádny krém lebo má suchú pleť, tak si teraz s pánskym Diorom či čo to je natieram päty.. aspoň ich mám fajnové..

zuzuxx
9. nov 2009

Ahojte kocky, ja zajtra zial ne... este zarezavam v praci... posledny tyzden 😝

uzite si stretko 😉

olienka12
9. nov 2009

hej moj je tiez alergicky ked mi ma masirovat chrbat kremom... je chory ked ma masne ruky, ked mu chcem namazat suchy nos musim ho nahanat po celom byte 🙂))

adros
9. nov 2009

andy, jaska, vyzisti blizsie info a potom mozme ist spolu 🙂

no mojmu ani tak nevadi ta mastnota, ako samotne masirovanie, lebo ho potom z toho bolia ruky 😠 , tak potom masiruje rychlo a tvrdo, aby to mal co najskor za sebou, tak ho musim krotit, ze staci len tak jemne, staci namazat a ked to tak fajne klze, tak zlahucka premasirovat, to mi robi dobre 😀 😀 😀 jooooj, niekedy zaspominam na nase zaciatky, vtedy bola masaz predohra 😀 😀 😀

olienka12
9. nov 2009

no mojho masaz stekli 🙂)))

roxy_1
9. nov 2009

Ahoj maminky 🙂

tak si to stretko zitra mooooc uzijte 🙂 a pridavam se k ostatnim ze uz se moc tesim na fotecky 😅

bavite se o masazich,me to ceka tuto stredu,jdu opet k moji kamaradce,moc se tesim,pak si pujdeme dat obidek a opet pokecame 🙂

zitra pro zmenu jedu za kolegyni z prace ktera ma 5 mesicni holcicku,moc se tesim 🙂

ludusik
9. nov 2009

ahojte baby, mám taký malý problémik..a neviem či to čo cítim je ok...myslím, si že je...ale chcela by som počuť aj Váš názor...no dnes som mala dosť náročný deň... a teraz sa cítim tak nejako divne..ťažko to opísať...bolia ma prsia...cítim sa ako keby o minimálne kilogram od rána oťaželi...som nejaká celá nervózna...a hlavne bolí ma "spodok"..tak zvláštne...taký tlak cítim...a úplne najhlavnejšie...mám evidentne nižšie bruško....asi je to normálne...ale nečakala som taký rýchly postup -hlavne toho bruška...upokojíte ma🙂? ďakujem za každú odpoveď

k.a.t.k.a.
9. nov 2009

ludusik nehccem ti brat iluzie, ale ono to uz lepsie nebude, len horsie a horsie 😅 ja mam kazdy vecer 100kilove tvrde prsia 😝 tvrde brucho, nekludne nohy - to sa musim po byte prechadzat, inak by ma z tych noh mrle zozrali 🙄 Treba si dat magneziu, vylozit nohy a oddychovat uz len 😉

jo ja sa tiez chystam na nejaky wellness pre tehotne 😎 do miracle studia, dufam ze mi to vyjde uz tento tyzden

k.a.t.k.a.
9. nov 2009

inak aj mne by mohlo trochen brucho klesnut 😝 zatim nekleslo, este viem sediet s prekrizenymi nohami 😀

ludusik
9. nov 2009

ďakujem k.a.t.k.a. ..myslela som si to....🙂 ja len preto, že aj doteraz som mala to čo píšeš..tvrdnutie brucha..nohy totálne nekľudné..ale to čo je dnes...nuž asi to budú tie dnešné stresy..sa teším na 25. november keď budem mať definitívny kľud...

jajita
9. nov 2009

ahoj holky, jsem tu dnes poprve 🙂 Jak se mate? jaky mate termin? Jste nektera z Ostravy? Jak se vam dari v tehotenstvi, doufam, ze vam vsechno vychazi 😉

bebel
9. nov 2009

Jajita vitaj. Len Roxy je z UH. Potom sme všetky mimo ČR 😉

Ludusik: neviem, ja som už tiež celá nesvoja v tomto 2v1 stave... 😒
Ale brucho mám stále dosť vysoko....klesne mi asi až po Silvestri.

jajita
9. nov 2009

jaky mate termin? ja mam 29/01/10, ale jsem prvorodicka, slysela jsem ze prenaseji, tak jsem zvedava. Mate nejake problemy v tehotenstvi nebo mate vsechno ok? 🙂

roxy_1
9. nov 2009

teda holky ta Superstar me dneska vazne nastvala...jde videt ze tam pisou jen holky protoze vypadavaji uz same holky a Leona Senkova me vazne mrzi 😠 to radeji mohl vypadnout Denis Lacho,ten mi tam vubec nesedi i Ben ale ten ma tolik fanynek ze nehrozi... 😒

jajita vitej mezi nami 🙂 ty mas termin taky v lednu??ze by posila z CR?? 😅 je fakt ze Cesek je tu cim dal min...nevim co Stylly dlouho se neukazala.... 😨

jajita
9. nov 2009

ja tu sedim u tv, ale mam vypnuty zvuk, spise to tu mam jen jako kulisu 😀 . Mam chut si pokecat s nekym. zitra jdu k doktorovi, tak se tesim ze uvidiim maleho na utz. uz se nemuzu dockat. doufam, ze bude vsechno ok

roxy_1
9. nov 2009

jajita kdyz najedes na kazdou fotecku tehulky tak se ti objevi datum porodu,jinak je nas tu spousta prvorodicek,jen nevim zda je to pravidlo ze prenaseji,myslim si ze je to individualni 🙂

ludusik
9. nov 2009

jajita vitaj🙂
roxy..no aj my s manželom sme boli prekvapení...ale superstar nie je o najlepšom speve...a neviem ako u vás v ČR ale u nás ten kto vedel pekne spievať tak sa uchytil aj tak a nemusel byť ani superstar...Leona má krásny hlas...tá sa dúfam nestratí...
bebel...no ja som tiež tak rátala s tým klesnutím bruška až okolo nového roku...no ale teraz neviem... no ale snáď prcek zostane tam kde má aspoň do vianoc...

jajita
9. nov 2009

ahaaa, to jsem netusila, to je dobre 😀 ale jak jste si to nastavili? ja jsem tu poprve, tak to neznam. Individualni to urcite je, jen jsem to slysela, vim ze to neznamena ze to tak musi byt. 😉

bebel
9. nov 2009

Presne tak Jajita nie je to pravidlo.
Ja som napr. Bruna neprenášala 🙂
Roxy : tiež ma Leona mrzí........ale je to o sms podpore 🙂 a cieľovkou sú pošahané puberťáčky, čo minú kopec peňay na smskovanie.
Ona sa určite dobre uplatni ihneď po tom , čo jej uvoľnia zmluvné termíny v súvislosti so Superstar.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre